Centrum hostingowe

logo centrum hostingowego


Web Hosting Hub zapewnia niedrogi hosting dla blogerów i małych firm. Założonym w 2010 roku głównym celem Web Hosting Hub jest zapewnienie łatwych w konfiguracji i niedrogich usług hostingowych. Użytkownicy IsItWP otrzymują nawet 56% zniżki na hosting.

Ogólna ocena
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Nasz przegląd ekspercki autorstwa Shahzada Saeeda:

Web Hosting Hub oferuje niedrogie i łatwe w konfiguracji plany hostingu dla początkujących i małych firm. Zapewniają ci wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko i łatwo uruchomić witrynę.

Wszystkie ich plany hostingowe zostały opracowane z myślą o jednym celu: aby ułatwić początkującym uruchomienie witryny bez żmudnych konfiguracji. Na przykład, gdy subskrybujesz abonament hostingowy, będziesz mieć możliwość preinstalacji WordPress, BoldGrid i PretaShop na swoim koncie hostingowym, więc nie musisz ręcznie ich instalować. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś początkującym użytkownikiem WordPress, możesz szybko zacząć korzystać ze swojej witryny.

Po zakupie konta hostingowego zespół pomocy technicznej przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji konta w bezpłatnej, osobistej sesji dołączania. Ponadto wszystkie ich hostingi zapewniają bezpłatne kredyty reklamowe o wartości 150 USD, które zwiększają jakość ruchu i rozwijają działalność.

Oprócz hostingu współdzielonego, Web Hosting Hub oferuje również hosting WordPress, który pozwala na znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa stron WordPress. Wszystkie plany mają dostęp do SSH, który umożliwia dostęp do serwera za pomocą wiersza poleceń. W ten sposób możesz zarządzać swoim kontem hostingowym szybciej niż jest w stanie zapewnić graficzny interfejs użytkownika.

 • Łatwy w konfiguracji hosting
 • Bezpłatne miejsce na dysku SSD
 • Darmowy konstruktor witryn oparty na WordPress
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Zwykła cena 8,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z Web Hosting Hub już dziś!

Ocena taniego hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Nasz przegląd ekspercki autorstwa Shahzada Saeeda:

Tanie plany hostingowe Web Hosting Hub najlepiej nadają się na blogi i witryny małych firm. Ich przyjazny zespół wsparcia pomoże Ci przejść przez wszystkie aspekty zakładania konta hostingowego z osobistą rozmową o dołączeniu. Zawsze możesz liczyć na pomoc zespołu wsparcia z siedzibą w USA, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wszystkie tanie plany hostingowe są dostarczane w pakiecie z instalatorami 1-click do popularnych skryptów strony internetowej, takich jak WordPress, Joomla, Drupal itp. Wszystkie plany obejmują również nieograniczoną liczbę adresów e-mail i nieograniczoną przestrzeń do przechowywania wiadomości e-mail.

Do przechowywania zamiast standardowych wirujących dysków Web Hosting Hub wykorzystuje dyski SSD. Dyski te poprawiają szybkość odczytu / zapisu i pomagają Twojej stronie działać prawie 20 razy szybciej niż na standardowych dyskach.

Serwery Web Hosting Hub są zabezpieczone szyfrowaniem suPHP i zaawansowanymi zaporami ogniowymi. Oprócz bezpłatnej nazwy domeny możesz także uzyskać bezpłatny certyfikat SSL dla swojej witryny. Posiadając certyfikat SSL dla swojej witryny, możesz wyświetlać zieloną ikonę kłódki obok adresu URL, aby dać odwiedzającym pewność, że witryna jest bezpieczna. Jeśli masz wskaźnik bezpieczeństwa w swojej witrynie, Twoi goście mają większe zaufanie do Ciebie i częściej współpracują z Tobą.

Web Hosting Hub zapewnia również nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość. Oznacza to, że nie musisz się martwić o wyczerpanie zasobów. Zamiast tego możesz skupić się na tym, co ważne dla Twojej firmy. Mimo że zasoby są reklamowane jako nieograniczone, w rzeczywistości jesteś zobowiązany do korzystania z zasobów do prowadzenia małej witryny. Jeśli przekroczysz użycie, możesz zostać poproszony o uaktualnienie swojego planu.

Jeśli Twoja witryna jest hostowana na innej platformie, możesz łatwo migrować ją do Web Hosting Hub, bezpłatnie. Firma oferuje BEZPŁATNE transfery cPanel i strony internetowej przy zerowym przestoju.

 • Panel sterowania cPanel
 • Darmowe SSL i SSD
 • Nieograniczone miejsce na dysku, przepustowość i poczta e-mail
 • Wsparcie techniczne 24/7 w USA
 • Zwykła cena 8,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z Web Hosting Hub już dziś!

Ocena hostingu WordPress
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Nasz przegląd ekspercki autorstwa Shahzada Saeeda:

Serwery Web Hosting Hub są optymalnie skonfigurowane, aby przyspieszyć ładowanie witryn WordPress. Na ich serwerach działają najnowsze wersje MySQL 5 i PHP 5 i są skonfigurowane do korzystania z buforowania PHP w celu uzyskania najlepszej wydajności.

Oprócz wstępnej instalacji WordPress, Twój plan hostingowy WordPress zawiera darmowy konstruktor witryn oparty na WordPress, BoldGrid. BoldGrid pozwala szybko uruchomić nową witrynę, nawet jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia z WordPress.

Dzięki planowi Nitro lub Dynamo możesz wybrać preferowane centrum danych, w którym zlokalizowani są Twoi idealni klienci. Wybór najbliższego centrum danych okazał się skrócić czas ładowania. Centrum hostingu ma dwie lokalizacje centrum danych zlokalizowane na wschodnim i zachodnim wybrzeżu.

Chociaż możesz samodzielnie zbudować niestandardową witrynę internetową za pomocą konstruktora BoldGrid, niektórzy użytkownicy wolą zatrudnić projektanta do stworzenia niestandardowego motywu WordPress. Dla tych użytkowników Web Hosting Hub oferuje również szereg niestandardowych pakietów do projektowania stron internetowych, a także zawiera szereg bezpłatnych aktualizacji w pierwszym roku.

Ilekroć potrzebujesz pomocy, ich przyjazny zespół pomocy z siedzibą w USA pomoże ci 24/7/365 przez telefon, czat na żywo lub e-mail.

 • Wstępnie zainstalowany WordPress
 • Konfiguracja strony internetowej z osobistym połączeniem pokładowym
 • Zoptymalizowane serwery WordPress
 • Dostęp SSH
 • Zwykła cena 8,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,99 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z Web Hosting Hub już dziś!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map