HostGator vs. A2 Hosting Porównanie (2020) – 1 jasny zwycięzca

HostGator vs hosting a2


Szukasz najlepszej usługi hostingowej? A2 Hosting i HostGator to 2 z najlepszych dostawców hostingu na rynku. Ale która jest naprawdę najlepszą usługą hostingową: A2 Hosting lub HostGator?

Nie każda usługa hostingowa jest taka sama. Ważne jest, aby zrozumieć, jak ci dwaj dostawcy hostingu różnią się między sobą pod względem swoich planów cenowych i funkcji. Dzięki naszemu bezstronnemu porównaniu HostGator z A2 Hosting pomożemy Ci zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

HostGator vs. Hosting A2 – Przegląd

Hostgator

HostGator to niezwykle popularny dostawca hostingu. Założony w 2002 roku HostGator obsługuje obecnie ponad 8 milionów stron internetowych na całym świecie. Zostały one nabyte przez Endurance International Group, popularną firmę hostingową, która jest również właścicielem i operatorem kilku znanych marek hostingowych, w tym Bluehost i iPage.

Plany HostGator zawierają wszystkie niezbędne funkcje hostingu i zapewniają 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby wypróbować swoją usługę bez ryzyka.

a2-hosting-hosting-alternatywy

A2 Hosting jest także wiodącą firmą hostingową przyjazną dla programistów, która zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do uruchomienia witryny. Pozwalają również wybrać preferowane centrum danych podczas rejestracji w usługach hostingowych.

W przeciwieństwie do HostGator, A2 Hosting jest niezależną własnością i jest zarządzany.

A co najważniejsze, A2 Hosting zapewnia w każdej chwili proporcjonalną gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony

HostGator vs. Hosting A2 – Szybkość strony i czas działania

Szybkość i czas pracy to najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Szybkość jest ważna, ponieważ nikt nie lubi powolnej witryny, a Google nadal podkreśla szybkość strony w swoim algorytmie.

Podobnie czas dostępności jest ważny, ponieważ użytkownicy oczekują, że witryna będzie dostępna przez całą dobę. Zwykle czas pracy jest wyrażany jako procent całkowitego dostępnego czasu; Na przykład „99,95%”.

Aby przetestować szybkość i czas działania witryny dla usług hostingowych w naszym porównaniu A2 Hosting vs HostGator, zarejestrowaliśmy się w obu usługach i stworzyliśmy stronę testową obsługiwaną przez WordPress. Aby wykonać kopię lustrzaną środowiska na żywo, zainstalowaliśmy również domyślny motyw WordPress, dodaliśmy zawartość fikcyjną i przesłaliśmy kilka zdjęć.

Użyliśmy następujących narzędzi do przeprowadzania eksperymentów dotyczących prędkości i czasu pracy na naszych stronach testowych:

 • Pingdom
 • Wpływ obciążenia
 • Bitcatcha

speedtest hostgator

Według Pingdom, nasza strona HostGator załadowała 691ms podczas testowania z Dallas.

a2 hostingu test prędkości pingdom

Jednak załadowanie naszej witryny A2 Hosting zajęło 1,28 sekundy, co oznacza, że ​​witryna była tylko szybsza niż 84% wszystkich testowanych witryn.

Ważne jest również przeanalizowanie, czy serwery hostingowe mogą przetrwać gwałtowny wzrost ruchu. W naszym teście natężenia ruchu wykorzystaliśmy narzędzie o nazwie Wpływ obciążenia. Wysłaliśmy niektórych wirtualnych użytkowników do naszych witryn i stopniowo narastaliśmy do 100 użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak działają serwery.

loadimpact hostgator

Według Load Impact nasz serwer HostGator zareagował szybko, dopóki jednocześnie nie było około 80 odwiedzających. Gdy ruch wzrósł, strona zaczęła nieco zwalniać i po kilku chwilach powróciła do normy.

A2 Hosting test loadimpact

Z drugiej strony, nasza testowa strona A2 Hosting działała konsekwentnie, dopóki na niej nie było około 40 osób. Witryna zwolniła na chwilę, a następnie powróciła do normalnego stanu.

Po naszym teście obciążenia, przeprowadziliśmy test z Bitcatcha w celu monitorowania czasów odpowiedzi serwera z 8 różnych lokalizacji geograficznych: Nowego Jorku, LA, Londynu, Brazylii, Indii, Singapuru, Japonii i Australii. Prędkość dla każdej lokalizacji zmierzono 3 osobno, a następnie wyniki uśredniono.

bitcatcha-hostgator

Zgodnie z naszym testem Bitcatcha ogólna wydajność HostGator i A2 Hosting zostały ocenione w klasie C..

a2 hosting test bitcatcha

HostGator vs. Hosting A2 – łatwość użycia

hostgator-cpanel

Do zarządzania kontami hostingowymi zarówno HostGator, jak i A2 Hosting zapewniają użytkownikom cPanel dostęp. Ponadto ich instalatory za jednym kliknięciem pomagają szybko instalować popularne skrypty witryny, takie jak WordPress, Joomla, Drupal itp..

A2 Hosting cPanel

Jeśli zdecydujesz się na hosting Windows z A2 Hosting, uzyskasz dostęp do Plesk do zarządzania kontem hostingowym.

HostGator vs. Hosting A2 – funkcje

HostGator zapewnia wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do uruchomienia witryny; w tym niezmierzona przepustowość, instalatory 1-kliknięcia, kreator stron internetowych, bezpłatne kredyty marketingowe itp.

Dzięki planowi początkowemu HostGator możesz hostować 1 witrynę, a przy nieco drogim planie możesz hostować tyle witryn, ile chcesz.

Dla porównania, A2 Hosting wyprzedza swoją ofertę pod względem funkcji. Rzućmy okiem na kilka obszarów, w których A2 Hosting wyróżnia się na tle HostGatora:

Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie: Jeśli nie jesteś zadowolony z A2 Hosting, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni od rejestracji. Zapewniają również proporcjonalny zwrot kosztów za nieużywane usługi hostingowe.

Kilka opcji hostingu: W przeciwieństwie do HostGator, A2 Hosting zapewnia szeroką gamę opcji hostingu. Na przykład ze swoimi planami VPS oferują serwer niezarządzany, serwer zarządzany, serwer dysk SSD, serwer podstawowy itp..

HostGator vs. Hosting A2 – Wsparcie i dokumentacja

Zarówno HostGator, jak i A2 Hosting zapewniają całodobową obsługę przez 3 tryby: czat na żywo, telefon i e-mail. Obie ich obszerne bazy wiedzy wyjaśniają krok po kroku wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z platform hostingowych.

HostGator vs. Hosting A2 – Ceny

Rzućmy okiem na bezpośrednie porównanie cen różnych opcji hostingu od HostGator i A2 Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
HostGator2,78 USD / miesiąc.5,95 USD / mies. (Chmura)19,95 USD / mc.19,95 USD / mc.119,00 $ / mies.
Hosting A23,92 USD / mies.3,92 USD / mies.13,19 USD / mies.13,75 USD / mies.99,59 USD / mies.

Jeśli zaczynasz i chcesz wybrać współdzielony / tani hosting, plany HostGator są przystępne. A2 Hosting oferuje tańsze plany dla wszystkich innych opcji hostingu.

Zarówno HostGator, jak i A2 Hosting oferują najlepsze plany hostingowe dla sprzedawców.

Możesz również użyć naszego kodu kuponu HostGator, aby uzyskać DUŻĄ zniżkę.

Podsumowanie: HostGator vs. Hosting A2

Po porównaniu HostGator z A2 Hosting uważamy, że HostGator jest lepszą usługą hostingową. Ich usługi hostingowe są nie tylko szybsze, ale także bardziej niezawodne, biorąc pod uwagę ich reputację w branży.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć odpowiednią usługę hostingową, która zaspokoi Twój budżet i potrzeby. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również zapoznać się z naszą pełną recenzją HostGator lub szczegółową recenzją Hostingu A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map