HostGator vs. InMotion Hosting Porównanie (2020) – 1 zwycięzca!

Hostgator vs hosting inmotion


Czy chcesz wiedzieć, która usługa hostingowa jest lepsza: InMotion Hosting vs. HostGator? Zarówno HostGator, jak i InMotion Hosting są popularnymi dostawcami hostingu, ale znalezienie idealnej usługi hostingowej dla określonych potrzeb może być trudne. Dostawca musi być czymś więcej niż „popularnym”, aby kwalifikować się jako NAJLEPSZY.

Właśnie dlatego napisaliśmy obiektywne porównanie między HostGator a InMotion Hosting, abyś mógł znaleźć usługę hostingową odpowiadającą Twojemu budżetowi i potrzebom.

HostGator vs. InMotion Hosting – Przegląd

hostgator-web-hosting

HostGator jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu na rynku. Został założony w 2002 roku przez Brenta Oxleya, studenta z Florida Atlantic University. Kilka lat temu został przejęty przez Endurance International Group i obecnie obsługuje ponad 8 milionów stron internetowych z całego świata.

Chociaż oferują szeroką gamę opcji hostingu, szczególnie podnoszą poziom wspólnej usługi hostingowej, która jest skierowana do początkujących użytkowników.

inmotion-web-hosting

InMotion Hosting to kolejna niezawodna usługa hostingu. Został założony w 2001 roku i jest niezależnym właścicielem i operatorem hostingu. Ich sieć hostingowa oparta jest na systemach operacyjnych Linux i Unix.

Aby zrównoważyć swój ślad węglowy, nawiązali współpracę z Trees for the Future, organizacją non-profit. Dzięki partnerstwu posadzili 5000 drzew w całym rozwijającym się świecie.

Obie są firmami hostingowymi zgodnymi z PCI.

HostGator vs. InMotion Hosting – Szybkość i czas działania

Szybkość i czas pracy są najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Prawie każdy dostawca hostingu gwarantuje szybki czas ładowania i długi czas pracy. Aby sprawdzić, czy HostGator i InMotion Hosting spełniają swoje obietnice dotyczące szybkości i czasu pracy, podpisaliśmy wspólne plany hostingowe i stworzyliśmy witrynę testową na każdym z kont hostingowych. Aby wykonać kopię lustrzaną środowiska produkcyjnego na naszych testowych stronach internetowych, zainstalowaliśmy WordPress, dodaliśmy atrapę treści i przesłaliśmy kilka zdjęć.

Następnie przeprowadziliśmy kilka różnych eksperymentów dotyczących prędkości i czasu pracy na testowych stronach.

 • Test pingdom: Aby monitorować czas ładowania strony z naszych witryn testowych.
 • Test udarności obciążenia: Aby sprawdzić, w jaki sposób serwery radzą sobie z gwałtownym wzrostem ruchu na naszych stronach internetowych w godzinach szczytu.
 • Test Bitcatcha: Aby zarejestrować czas odpowiedzi serwera z 8 różnych lokalizacji geograficznych.

speedtest hostgator

Według naszego testu Pingdom, nasza strona HostGator załadowała 691ms podczas testowania z Dallas. Z drugiej strony, nasza strona hostingu InMotion zajęła 982 ms.

Host testowy InMotion pingdom

Po teście pingowania przeprowadziliśmy testy wpływu obciążenia, aby sprawdzić, jak serwery poradzą sobie z gwałtownym wzrostem ruchu w szczytowym czasie obciążenia. W ramach tego testu wysłaliśmy kilku wirtualnych użytkowników na nasze strony internetowe i jednocześnie zgromadziliśmy do 100 użytkowników.

loadimpact hostgator

Według Load Impact nasz serwer HostGator zareagował szybko, dopóki jednocześnie nie było około 80 odwiedzających. I odwrotnie, nasza witryna hostingu InMotion działała dobrze, dopóki nie dotarła do 25 użytkowników. Potem znacznie zwolniło. Wydajność ich serwera nie była spójna podczas testu.

loadimpact inmotion

Po teście obciążenia obciążenia przeprowadziliśmy test Bitcatcha na naszych testowych stronach internetowych.

Bitcatcha analizuje czasy odpowiedzi serwerów na całym świecie, ignorując zawartość witryny. Uśrednia prędkość ładowania z 8 różnych globalnych lokalizacji: w Nowym Jorku, LA, Londynie, Brazylii, Indiach, Singapurze, Japonii i Australii. Prędkość dla każdej lokalizacji jest mierzona 3 osobno, a następnie wyniki są uśredniane.

bitcatcha-hostgator

Zarówno InMotion Hosting, jak i serwery HostGator zostały ocenione przez Bitcatcha na literę C. Oba serwery zareagowały w ułamku sekundy w Stanach Zjednoczonych, ale czasy reakcji były stosunkowo wysokie w lokalizacjach międzynarodowych.

bitcatcha InMotion Hosting test

Zwycięzca: HostGator

HostGator vs. InMotion Hosting – łatwość użycia

hostgator-cpanel

Zarówno InMotion Hosting, jak i HostGator mają dostęp do cPanel, który pozwala z łatwością zarządzać plikami witryny, bazami danych i e-mailami.

Panel sterowania InMotion

Otrzymasz również instalator 1 kliknięciem, który pozwala szybko zainstalować WordPress, Joomla, Drupal i inne popularne skrypty witryny na serwerze hostingowym.

Zwycięzca: To jest remis

HostGator vs. InMotion Hosting – Funkcje

Jeśli chodzi o funkcje, InMotion Hosting pokonuje całą swoją konkurencję. Oczywiście HostGator zapewnia wszystkie niezbędne funkcje hostingu, aby z łatwością zbudować stronę internetową. Jednak InMotion Hosting wychodzi poza to.

Oto kilka funkcji hostingu InMotion, których nie znajdziesz w HostGator:

 • 2 razy lepsza gwarancja zwrotu pieniędzy: Podczas gdy HostGator zapewnia 45-dniową gwarancję wypróbowania usługi hostingowej bez ryzyka, InMotion Hosting oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Wybierz centrum danych: W przeciwieństwie do HostGator, InMotion pozwala wybrać centrum danych dla Twojej witryny, kiedy rejestrujesz się w planie hostingowym.
 • Pamięć SSD: Wszystkie plany hostingowe InMotion są dostarczane z pamięcią masową SSD (Solid State Drive), która okazała się szybsza niż pamięć HDD, z której korzysta HostGator.

Zwycięzca: Hosting InMotion

HostGator vs. InMotion Hosting – Wsparcie i dokumentacja

HostGator oferuje wsparcie 24/7 w 3 trybach: telefon, czat na żywo i e-mail. Ich obszerny portal wsparcia zawiera ponad 680 artykułów pomocy i ponad 500 samouczków wideo, które krok po kroku pozwalają poznać każdy aspekt hostingu.

Z kolei InMotion Hosting zapewnia całodobową pomoc techniczną w USA przez telefon, czat na żywo, e-mail / bilety, a nawet Skype! Mają także solidną bazę wiedzy, która wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o budowaniu witryny za pomocą InMotion Hosting.

Zwycięzca: To jest remis

HostGator vs. InMotion Hosting – Ceny

Rzućmy okiem na bezpośrednie porównanie cen dwóch dostawców hostingu: HostGator i InMotion Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
HostGator2,78 USD / miesiąc.5,95 USD / mies. (Chmura)19,95 / mies.19,95 USD / mc.119,00 $ / mies.
Hosting InMotion3,99 USD / mies.4,99 USD / mc.13,99 USD / mies.19,99 USD / mc.105,69 USD / mies.

HostGator ma lepsze opcje cenowe dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają. Pobierają tylko 2,78 USD miesięcznie za wspólny plan hostingowy. Jednak InMotion Hosting zapewnia tańsze plany dotyczące WordPress, hostingu dedykowanego i dla sprzedawców.

Możesz użyć naszego kodu kuponu HostGator, aby uzyskać DUŻĄ zniżkę.

Zwycięzca: Hosting InMotion

Podsumowanie: HostGator vs. Hosting InMotion

Po naszym porównaniu uważamy, że HostGator jest lepszą opcją niż InMotion Hosting. Z naszego testu wynika, że ​​jeśli chodzi o szybkość i czas pracy, HostGator pokonuje wszelkie konkurencje.

Oferują również tańsze wspólne hostingi. Zawsze, gdy potrzebujesz pomocy, możesz liczyć na ich przyjazny zespół wsparcia.

Chciałbyś również sprawdzić te porównania między,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs Hosting A2

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć odpowiednią opcję hostingu dla Twoich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić naszą pełną recenzję HostGator i naszą szczegółową recenzję Hosting InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map