HostGator vs. Liquid Web Porównanie (2020) – 1 jasny zwycięzca!

HostGator vs liquid-web


Zastanawiasz się, który dostawca hostingu jest lepszy: Liquid Web czy HostGator? Liquid Web i HostGator to 2 najpopularniejszych dostawców hostingu na rynku. Podczas gdy HostGator kołysze wspólny przemysł hostingowy, Liquid Web jest dobrze znany ze swoich zarządzanych rozwiązań hostingowych.

Ponieważ wybranie niewłaściwego hosta internetowego może sabotować Twój biznes internetowy i reputację, bardzo poważnie podchodzimy do takich konkursów. Dlatego napisaliśmy porównanie hostingu UNBIASED między HostGator a Liquid Web, abyś mógł zdecydować, która z nich jest najlepszą opcją dla Twojej witryny.

HostGator vs. Liquid Web – Przegląd

hostgator-web-hosting

HostGator jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu na rynku. HostGator jest wyposażony w szeroką gamę narzędzi dla początkujących użytkowników do szybkiego uruchomienia strony internetowej.

Kiedy zaczynasz, możesz wybrać jeden z ich wspólnych planów hostingowych. W miarę rozwoju możesz przestawić się na chmurę, VPS lub hosting dedykowanego serwera.

Możesz także wypróbować ich usługę hostingową bez ryzyka przez 45 dni. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu tych 45 dni.

Ekskluzywna zniżka Liquid Web

Z kolei Liquid Web jest jednym z najlepiej zarządzanych rozwiązań hostingowych na rynku.

Pomimo tego, że są zarządzanym rozwiązaniem hostingowym, zapewniają pełny dostęp zarówno do bazy danych, jak i do serwera powiązanego z Twoim kontem. Oferują również wiodące w branży rozwiązania, takie jak automatyczne aktualizacje wtyczek WordPress wraz z zarządzanymi planami WordPress. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o aktualizację swojej witryny.

Co najlepsze, w przeciwieństwie do innych zarządzanych firm hostingowych, Liquid Web posiada swoje centra danych. Korzyścią jest to, że nie będą wskazywać na innych dostawców, jeśli coś pójdzie nie tak.

HostGator vs. Liquid Web – Szybkość i czas działania strony

Szybkość strony i czas działania serwera to dwa najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Nikt nie lubi powolnej strony internetowej. W rzeczywistości użytkownicy opuszczą witrynę, jeśli jej załadowanie trwa zbyt długo. Ponadto Google nadal kładzie nacisk na szybkość w swoich algorytmach wyszukiwania, więc jest to również istotny czynnik dla SEO.

Uptime to termin używany do opisania okresu dostępności i działania witryny. Zwykle czas pracy jest wyrażany jako procent całkowitego dostępnego czasu; Na przykład „99,95%”.

Aby przetestować szybkość i czas działania serwerów hostingowych dla naszego porównania HostGator vs. Liquid Web, zarejestrowaliśmy się u obu dostawców hostingu i stworzyliśmy witrynę testową za pomocą WordPress. Aby wykonać kopię lustrzaną środowiska produkcyjnego, zainstalowaliśmy również domyślny motyw WordPress, dodaliśmy zawartość fikcyjną i przesłaliśmy kilka zdjęć.

W naszych witrynach przeprowadziliśmy kilka testów przy użyciu następujących narzędzi testowych:

 • Pingdom
 • Wpływ obciążenia
 • Bitcatcha

speedtest hostgator

Według naszego testu prędkości Pingdom, nasza strona testowa HostGator zajęła 691ms.

Test prędkości płynu w sieci

Z kolei Liquid Web załadował 901ms, co jest szybsze niż 91% wszystkich testowanych stron.

Następnie przeprowadziliśmy test na każdym serwerze hostingowym z Load Impact.

loadimpact hostgator

Według Load Impact nasz serwer HostGator zareagował szybko, dopóki jednocześnie nie było około 80 odwiedzających. W miarę wzrostu ruchu strona zaczęła zwalniać.

Wpływ obciążenia sieci płynnej

Jednak liczba osób odwiedzających witrynę na żywo nie miała wpływu na wydajność naszego serwera Liquid Web.

Używaliśmy Bitcatcha do rejestrowania czasów odpowiedzi serwerów naszych serwerów hostingowych z 8 różnych lokalizacji geograficznych: Nowego Jorku, LA, Londynu, Brazylii, Indii, Singapuru, Japonii i Australii. Prędkość dla każdej lokalizacji zmierzono 3 osobno, a następnie wyniki uśredniono.

bitcatcha-hostgator

Jak widać, podczas gdy nasza strona HostGator została oceniona przez Bitcatcha na C, nasza strona internetowa Liquid uzyskała ocenę C+.

Czas reakcji w sieci płynnej

Zwycięzca: Liquid Web

HostGator vs. Liquid Web – Łatwość użycia

hostgator-cpanel

Wszystkie plany hostingowe HostGator pochodzą z cPanel do zarządzania ich kontami hostingowymi. Oferują także instalatory 1-click dla popularnych skryptów strony, takich jak WordPress, Joomla i Drupal.

płynna witryna internetowa w chmurze

HostGator zapewnia opracowany przez siebie kreator stron internetowych wraz z planami hostingowymi dla użytkowników, którzy chcą szybkiego i łatwego rozwiązania, aby szybko uruchomić stronę internetową.

Z każdym planem Liquid Web, z wyjątkiem zarządzanego hostingu WordPress, otrzymasz dostęp do cPanel / WHM lub Plesk.

Dzięki zarządzanemu planowi hostingowemu WordPress firmy Liquid Web uzyskasz dostęp do iThemes Sync Pro. Pomaga zarządzać wszystkimi stronami, które prowadzisz z jednej lokalizacji. Dzięki iThemes Sync Pro będziesz mógł monitorować czas działania i przestoje, śledzić status SEO swoich treści oraz kontrolować to, co klienci widzą w WP-admin.

Zwycięzca: To jest remis

HostGator vs. Liquid Web – Funkcje

HostGator zawiera wszystkie niezbędne funkcje niezbędne do uruchomienia witryny, takie jak nieograniczone miejsce na dane i przepustowość, instalatory 1-click, kreator stron internetowych itp. Jeśli potrzebujesz rozwiązania ukierunkowanego na WordPress, możesz wybrać WordPress plan hostingowy w chmurze.

Dzięki architekturze doładowania hosting w chmurze WordPress zapewnia 2,5 razy szybsze ładowanie.

Z drugiej strony, Liquid Web oferuje pełen zestaw funkcji zapewniających superszybką obsługę hostingu. Ponadto zajmą się aktualizacjami oprogramowania i poprawkami bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo i aktualizację witryny.

Ich rozwiązania hostingowe są zoptymalizowane pod kątem różnych aplikacji, takich jak WordPress i WooCommerce. Oznacza to, że nie musisz znać szczegółów technicznych optymalizacji serwera, aby przyspieszyć swoją witrynę.

Oto kilka funkcji Liquid Web, które mogą Ci się przydać:

 • Aktualizacje automatycznych wtyczek: Podczas gdy większość zarządzanych rozwiązań hostingowych WordPress oferuje tylko automatyczne aktualizacje rdzenia, Liquid Web wykroczył ponad to, oferując automatyczne aktualizacje wtyczek.
 • Szablon: Oszczędź czas podczas tworzenia nowych witryn, używając tych samych wtyczek i motywów dla wielu witryn.
 • Łatwa inscenizacja: Łatwo przetestuj kody przed wdrożeniem ich w środowisku produkcyjnym, tworząc witrynę przejściową.
 • Kompresja obrazu: Wbudowana kompresja obrazu Liquid Web zapewnia niesamowitą szybkość działania strony.

Zwycięzca: Liquid Web

HostGator vs. Liquid Web – Wsparcie i dokumentacja

Zarówno HostGator, jak i Liquid Web oferują wsparcie 24/7 przez czat na żywo, e-mail i telefon.

Mają też solidne centra pomocy zawierające przydatne samouczki i filmy, które pomogą Ci krok po kroku poznać każdy aspekt hostingu.

Zwycięzca: To jest remis

HostGator vs. Liquid Web – cennik

Regularne ceny hostowanego hostingu HostGator zaczynają się od 6,95 USD miesięcznie. Negocjowaliśmy umowę z HostGator, więc użytkownicy IsItWP muszą płacić tylko 2,78 USD miesięcznie.

Ceny hostowanego WordPress zarządzanego przez Liquid Web zaczynają się od 99 USD miesięcznie, co jest sporą kwotą, gdy zaczynasz. Na szczęście wynegocjowaliśmy również umowę z Liquid Web, aby zapewnić 69% zniżki przez pierwsze 3 miesiące użytkownikom IsItWP. To w pełni zarządzany hosting WordPress za jedyne 21,39 USD miesięcznie.

Jeśli szukasz niedrogiego rozwiązania hostingowego, HostGator jest najlepszym wyborem.

HostGator oferuje również najlepsze plany hostingowe dla sprzedawców.

Możesz również użyć naszego kodu kuponu HostGator, aby uzyskać DUŻĄ zniżkę.

Zwycięzca: HostGator

Podsumowanie – HostGator vs. Liquid Web

Jeśli zaczynasz i szukasz niedrogiego dostawcy hostingu, uważamy, że HostGator jest właściwym wyborem dla Ciebie. To prawda, że ​​zarówno HostGator, jak i Liquid Web oferują zarządzane rozwiązania hostingowe WordPress, ale Liquid Web jest raczej rozwiązaniem na poziomie korporacyjnym. Z drugiej strony zarządzana przez HostGator usługa hostingowa WordPress jest skierowana do użytkowników podstawowych, z ekskluzywnymi kodami promocyjnymi HostGator dla osób rozpoczynających działalność.

Jeśli chcesz płonącego szybkiego hostingu w pakiecie z najlepszymi technologiami, możesz rozważyć Liquid Web.

Sprawdź te porównania między,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs InMotion Hosting
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Hosting A2

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie hostingowe dla twoich potrzeb i budżetu. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź naszą pełną recenzję HostGator lub pełną recenzję Liquid Web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map