Najlepszy zielony hosting: 5 najlepszych ekologicznych firm hostingowych

Najlepsze zielone firmy hostingowe


Szukasz najlepszych zielonych firm hostingowych??

Zielone lub przyjazne dla środowiska firmy hostingowe polegają na odnawialnych źródłach energii do zasilania centrów danych. Poza tym działa podobnie jak tradycyjne firmy hostingowe.

Obecnie centra danych odpowiadają za 2% światowej emisji dwutlenku węgla i oczekuje się, że do 2040 r. Wzrosną do 14%, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, możesz wybrać ekologiczny firma hostingowa, która zobowiązała się do zmniejszenia śladu węglowego.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych zielonych firm hostingowych dla miłośników środowiska i przyrody.

Co to jest zielony hosting??

Zielony hosting działa jak typowy dostawca usług hostingowych i zapewnia cały zestaw funkcji hostingowych, które pomagają w uruchomieniu witryny. Jednak główna różnica polega na tym, że ekologiczny hosting wykorzystuje odnawialne źródła energii, co pozostawia mniej śladu węglowego.

Serwery hostingowe mają ogromną ilość energii do obsługi serwerów, pokojów kontroli serwerów i konfiguracji bezpieczeństwa. W przypadku zielonego środowiska hostingowego energia pobierana jest z turbin wiatrowych lub innych odnawialnych źródeł energii.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych zielonych firm hostingowych, w których możesz hostować swoją witrynę.

1. GreenGeeks

GreenGeeks Green Hosting

GreenGeeks to najpopularniejsza ekologiczna firma hostingowa na rynku. Twierdzą, że zwracają 3-krotnie energię pobieraną do sieci w postaci energii odnawialnej.

Hosting GreenGeeks oferuje tani hosting, hosting dedykowanych serwerów, hosting VPS i plany hostingowe dla sprzedawców. Dzięki elastycznej opcji skalowalności możesz zacząć od taniego serwera i uaktualnić do większego planu zgodnie z własnymi wymaganiami.

Otrzymasz także macierze pamięci SSD. Ponieważ dysk SSD nie zawiera części ruchomych, udowodniono, że poprawia on wydajność witryny w porównaniu z witryną korzystającą z typowej pamięci HDD. Ponadto możesz skorzystać z całodobowej obsługi klienta, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą pełną recenzję hostingu GreenGeeks!

Cena £: Cena wywoławcza wynosi 2,95 USD miesięcznie. Z każdym abonamentem otrzymasz bezpłatną nazwę domeny i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Rozpocznij teraz z GreenGeeks

2. HostGator

HostGator

HostGator to wiodąca zielona firma hostingowa, która zasila serwery odnawialnymi źródłami energii. Zawiera instalator WordPress 1-kliknięciem, darmowy kreator stron internetowych i 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dzięki nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości możesz mieć pewność, że Twój hosting jest w bezpiecznej ręce. Oferuje także nieograniczoną liczbę kont e-mail do konfigurowania wiadomości e-mail dla dużych zespołów.

Hosting HostGator ma prosty panel sterowania do zarządzania zasobami witryny. Ponadto użytkownicy WordPress otrzymują bezpłatne kredyty reklamowe i narzędzia blogowe, aby rozwinąć witrynę na wyższy poziom.

Aby uzyskać więcej informacji, powinieneś sprawdzić naszą pełną recenzję hostingu HostGator.

Cena: cena wywoławcza wynosi 2,08 USD miesięcznie. Każdy plan ma bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Rozpocznij pracę z HostGator teraz

3. Hosting InMotion

Hosting InMotion

InMotion Hosting to ekologiczna firma hostingowa premium, która prowadzi zielone centra danych. Korzystają z zaawansowanej metody zielonego chłodzenia, która wymaga mniej źródeł energii.

Firma hostingowa również współpracowała Drzewa dla przyszłości posadzić 5000 drzew w ramach ich eko-strategii. InMotion Hosting koncentruje się na odnawialnych źródłach energii wielokrotnego użytku do obsługi swoich serwerów.

Ponadto otrzymujesz szybki hosting, nieograniczoną przepustowość, darmowy transfer stron internetowych, automatyczną wtyczkę kopii zapasowej i bezpłatną licencję Jetpack. Dzięki całodobowej obsłudze czatu na żywo zawsze możesz znaleźć kogoś, kto pomoże Ci założyć witrynę.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą pełną recenzją InMotion Hosting.

Cena £: Użytkownicy IsItWP mogą uzyskać obniżoną cenę 4,99 USD miesięcznie. Otrzymasz również nieograniczoną liczbę kont e-mail oznaczonych domeną, narzędzie do tworzenia stron BoldGrid i 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Pobierz teraz Hosting InMotion

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost to szybka i niezawodna zielona firma hostingowa. Oferuje zielone i przyjazne środowisku środowisko hostingowe w celu ochrony przyrody przed szkodliwymi źródłami energii.

Ich centra danych wykorzystują wysoce wydajną infrastrukturę chłodniczą, energooszczędne procesory i energię odnawialną. Obsługują również swoje miejsca pracy za pomocą zaawansowanych systemów kontroli światła, oświetlenia CFL i certyfikowanych obiektów.

Jeśli spojrzysz na ich funkcje hostingowe, DreamHost zapewnia hosting serwerów dedykowanych, hosting VPS i plany hostingowe WooCommerce. Jest łatwy do skonfigurowania i zawiera wbudowany kreator stron internetowych, który umożliwia szybkie uruchomienie witryny.

Aby uzyskać więcej informacji, powinieneś sprawdzić naszą pełną recenzję hostingu DreamHost.

Cena £: Cena wywoławcza wynosi 2,59 USD miesięcznie. Dodatkowe korzyści obejmują bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Uzyskaj DreamHost teraz

5. Hosting A2

Hosting A2

A2 Hosting to kolejna popularna zielona firma hostingowa z zielonym i przyjaznym środowisku środowiskiem serwerowym. Zawiera wiele rodzajów hostingu, w tym tani hosting, hosting dedykowanych serwerów, hosting dla sprzedawców, hosting dzielony, hosting VPS i hosting Windows.

Zapewniają również zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress, co oznacza, że ​​możesz polegać na ich zespole przy konfigurowaniu stron WordPress i możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

Otrzymasz wstępnie skonfigurowane ustawienia bezpieczeństwa i prędkości, aby przewyższyć konkurencję. A2 Hosting zapewnia automatyczną instalację WordPress, co oznacza, że ​​możesz wybrać motyw i zacząć od razu.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą pełną recenzję A2 Hosting.

Cena: cena wywoławcza wynosi 3,92 USD miesięcznie. Otrzymasz także bezpłatną migrację witryny, bezpłatny certyfikat SSL i zawsze gwarantowaną zwrot pieniędzy.

Rozpocznij z A2 Hosting teraz

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze zielone firmy hostingowe. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem, w jaki sposób uzyskać bezpłatne motywy StudioPress za darmo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me