Po prostu host

Recenzja JustHost


Just Host to kolejna firma hostingowa, która oferuje tanie i niezawodne usługi hostingowe. Dawniej znane jako Super Green Hosting, oferują dostosowane do potrzeb wsparcie w oparciu o wybraną usługę hostingową. Użytkownicy IsItWP otrzymują ponad 50% zniżki na swoją regularną cenę i bezpłatną nazwę domeny.

Ogólna ocena
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Just Host Review: Jak dobrze to jest?

Tylko przegląd hosta

Just Host oferuje szeroką gamę opcji hostingu dla stron internetowych każdej wielkości. Kiedy zaczynasz, możesz wybrać wspólny plan hostingowy, który pozwala łatwo uruchomić witrynę. Oferują również VPS i dedykowane usługi hostingowe dla witryn o dużym zużyciu zasobów, które wymagają dużej przepustowości.

Just Host daje 200 USD na kredyty reklamowe na promocję i rozwój nowej witryny. Kupując plan hostingowy, możesz zarejestrować nazwę domeny za darmo. Otrzymasz również dostęp do kreatora stron Trendy, który jest programem do tworzenia flashów, aby szybko uruchomić nową witrynę bez konieczności kodowania.

Wszystkie Twoje witryny są hostowane na wydajnych serwerach z czterema procesorami. Wykonują monitoring sieci przez całą dobę, aby zapewnić maksymalny czas działania Twojej witryny. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz łatwo skontaktować się z przyjaznym zespołem wsparcia przez telefon lub czat na żywo.

Dzięki Just Host otrzymujesz dostęp SSH, który pozwala na dostęp do twojego serwera za pomocą wiersza poleceń. W ten sposób możesz zarządzać swoim kontem hostingowym szybciej niż jest w stanie zapewnić graficzny interfejs użytkownika.

 • Uzyskaj dostęp do cPanel
 • Instalatory jednym kliknięciem
 • Wsparcie 24/7 przez telefon i czat
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Normalna cena 9,49 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,95 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z Just Host już dziś!

Ocena taniego hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Just Host Cheap Hosting Review

tylko usługa hosta,

Just Host specjalizuje się w hostingu współdzielonym dla małych blogów i stron internetowych. Oferują 4 różne wspólne plany hostingowe: Basic, Plus, Prime i Pro. Bez względu na wybrany plan konto zostanie skonfigurowane niemal natychmiast po zakupie.

Wszystkie plany zawierają niepomierną przepustowość, co oznacza, że ​​nie obciążają Cię opłatą w zależności od przepustowości pobieranej przez witrynę. Wszystkie plany obejmują również cPanel, najpopularniejszy panel sterowania do zarządzania kontem hostingowym. Dzięki cPanel możesz uzyskać dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zbudować i rozbudować swoją witrynę, w tym instalatorów 1-click, kreatorów stron internetowych, statystyk strony i więcej.

Plany różnią się w zależności od dostępnej przestrzeni dyskowej, liczby witryn, które możesz hostować, oraz liczby kont e-mail, które możesz skonfigurować.

Plan Prime pozwala na hostowanie nieograniczonej liczby witryn z niezmierzoną przestrzenią. Jest również wyposażony w program Site Backup Pro, który zapewnia spokój ducha dzięki bezpiecznemu tworzeniu kopii zapasowych wszystkich plików i baz danych witryny.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, możesz wybrać abonament Pro. Plan Pro zawiera wszystko w pakiecie Prime, a także dedykowany certyfikat IP i SSL. Za pomocą certyfikatu SSL możesz zwiększyć zaufanie swoich klientów, wyświetlając zieloną ikonę kłódki w pasku adresu przeglądarki.

Just Host oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy wraz ze wszystkimi planami hostingowymi. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany ich usługą hostingową, możesz poprosić o anulowanie konta hostingowego i zwrot pieniędzy.

 • Niezmierzona przepustowość
 • Darmowa rejestracja domeny
 • Do 200 USD w kredytach reklamowych
 • Bezpłatne SSL i dedykowane IP z planem Pro
 • Normalna cena 9,49 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,95 USD miesięcznie!
 • Zacznij korzystać z Just Host już dziś!

Dedykowana ocena hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Just Host Dedicated Hosting Review

Jeśli chcesz hostować witrynę internetową, która przyciąga znaczny ruch lub aplikację wymagającą dużych zasobów, która zużywa dużo przepustowości, możesz wybrać plan hostingu dedykowanego serwera.

Główną zaletą Just Host jest to, że Twoje konto zostanie zasilone niemal natychmiast, w przeciwieństwie do konkurentów Just Host. Otrzymasz dostęp do ich ulepszonego cPanel i wszystkich narzędzi zawartych we współdzielonym hostingu.

Serwery dedykowane Just Host są zbudowane z najlepszych komponentów, takich jak procesory Intel® Xeon. Wszystkie informacje o koncie i dane są chronione za pomocą lustrzanej pamięci RAID 1.

Serwery Just Host obsługują tylko CentOS. Po zakupie planu hostingu dedykowanego serwera uzyskasz pełny dostęp do systemu operacyjnego i serwera. Zbudowany na najnowocześniejszych technologiach chmurowych, takich jak OpenStack i KVM, Just Host może zapewnić, że Twoja strona jest tak szybka, jak to możliwe.

Chociaż Just Host pozwala wybrać opcję płatności z miesiąca na miesiąc na hosting dedykowanego serwera, otrzymasz ogromną zniżkę na subskrypcję długoterminową. We wszystkich dedykowanych planach hostingowych opłata instalacyjna jest zniesiona, aw razie potrzeby możesz uzyskać dodatki hostingowe, takie jak SiteLock Security i narzędzia SEO.

Hosting dedykowany Just Host zapewnia 4 rdzenie na serwer, 1000 GB pamięci RAID oraz od 4 do 16 gigabajtów dostępnej pamięci RAM. Otrzymasz dedykowany dostęp do dedykowanej linii wsparcia, za pomocą której twoje odpowiedzi zostaną szybko spełnione.

W razie potrzeby możesz łatwo dodać więcej pamięci do istniejącego serwera dedykowanego.

 • Natychmiastowe udostępnianie
 • Łatwe aktualizacje pamięci
 • Ulepszony dostęp do cPanel
 • Dostępna dedykowana linia wsparcia
 • Normalna cena 109,99 USD / mc, ale nasi użytkownicy płacą 79,99 USD / mc!
 • Zacznij korzystać z Just Host już dziś!

Ocena VPS
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Just Host VPS Hosting Review

po prostu host, hosting vps

Plany VPS hosta najlepiej nadają się do witryn wymagających więcej zasobów niż hosting współdzielony.

Dzięki planom VPS firmy Just Host otrzymujesz od 2 GB do 8 GB pamięci RAM i od 30 GB do 120 GB miejsca na dysku. Dzięki wirtualizacji hypervisora ​​KVM zakupione zasoby serwera są gwarantowane dla twojego konta, dzięki czemu możesz bez problemu obsługiwać witrynę o dużym ruchu.

Każda konfiguracja VPS zawiera ulepszony interfejs cPanel, zawierający wszystko, co znajduje się we wspólnym interfejsie hostingu, a także specjalne narzędzia do zarządzania VPS. Możesz także zarządzać wieloma kontami cPanel za pomocą jednego loginu.

W przeciwieństwie do większości dostawców hostingu, Just Host może zapewnić VPS w kilka sekund, co oznacza, że ​​nie musisz czekać dni lub godzin, aby uruchomić witrynę.

Otrzymasz również pełny dostęp do katalogu głównego systemu CentOS. Plany VPS firmy Just Host są jednymi z najlepszych w branży pod względem ceny. Ich pracownicy wsparcia zawsze będą w stanie pomóc, gdy będziesz w potrzebie.

 • Natychmiastowe udostępnianie
 • Gwarantowane zasoby serwera
 • Zarządzanie wieloma kontami
 • Ulepszony dostęp do cPanel
 • Normalna cena 29,99 USD / mc, ale nasi użytkownicy płacą 19,99 USD / mc!
 • Zacznij korzystać z Just Host już dziś!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map