Porównanie SiteGround vs. GreenGeeks (2020) – tylko 1 zwycięzca!

siteground vs. greengeeks


Szukasz najlepszej usługi hostingowej? SiteGround i GreenGeeks to 2 najpopularniejsze usługi hostingowe. Ale który z nich jest naprawdę najlepszy?

Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią usługę hostingową, napisaliśmy porównanie hostingu UNBIASED między GreenGeeks i SiteGround.

SiteGround vs. GreenGeeks – Przegląd

siteground-godaddy-hosting-alternatives

SiteGround to oficjalnie rekomendowany dostawca hostingu przez WordPress.org. Został założony w 2004 roku i obsługuje ponad 1,8 miliona domen na całym świecie.

Jedną z najlepszych rzeczy w SiteGround jest to, że pozwalają wybrać centrum danych podczas rejestracji w planie hostingowym. Posiadają 3 centra danych na 3 różnych kontynentach: USA, Europie i Singapurze.

greengeeks-web-hosting

GreenGeeks jest jednym z wiodących ekologicznych dostawców hostingu. Mają siedzibę w Kalifornii i mają globalną siłę roboczą, obsługującą klientów z ponad 150 krajów.

Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić superszybki hosting z dyskami SSD i CloudFlare CDN. Aby zrównoważyć ślad węglowy z ich centrów danych, oddali 3 razy więcej energii, którą zużywają do sieci w postaci energii odnawialnej.

SiteGround vs. GreenGeeks – Szybkość i czas działania

Szybkość i czas pracy są najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Prawie każdy dostawca usług hostingowych obiecuje superszybką obsługę i wysoką dostępność. SiteGround i GreenGeeks nie różnią się.

Aby przetestować swoje obietnice, postanowiliśmy zapisać się na wspólny plan hostingowy z SiteGround i GreenGeeks i zbudowaliśmy 2 strony WordPress. Aby wykonać kopię lustrzaną środowiska na żywo w tych witrynach testowych, zainstalowaliśmy domyślny motyw WordPress, opublikowaliśmy zawartość fikcyjną i przesłaliśmy kilka zdjęć.

Następnie przeprowadziliśmy kilka różnych testów prędkości i wydajności.

próba prędkości siteground

Zgodnie z testem prędkości witryny Pingdom, nasza testowa witryna SiteGround załadowana w 649ms podczas testowania z Dallas w Teksasie. To szybciej niż 95% wszystkich testowanych witryn. Czas ładowania naszej strony GreenGeeks był nieco dłuższy. Załadowanie strony zajęło 697 ms.

Wpływ obciążenia GreenGeeks

Jeśli chodzi o szybkość, oczywiste jest, że SiteGround to lepsza opcja hostingu.

Zwycięzca: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – Łatwość użycia

Siteground cPanel

Z każdym planem hostingowym zarówno SiteGround, jak i GreenGeeks oferują dostęp cPanel do zarządzania kontem hostingowym. cPanel to najpopularniejszy panel kontrolny hostingu. Oferują również instalator 1-kliknięciem, aby szybko zainstalować popularne skrypty witryny na serwerze, w tym WordPress, Joomla i Drupal.

Panel GreenGeeks

Jeśli chcesz szybko uruchomić stronę internetową bez konieczności zatrudniania profesjonalnego programisty, możesz użyć narzędzia do przeciągania i upuszczania. Kreatory „przeciągnij i upuść” są dostarczane w pakiecie z planami hostingowymi SiteGround i GreenGeeks.

Zwycięzca: To jest remis.

SiteGround vs. GreenGeeks – Funkcje

Najlepszą rzeczą w GreenGeeks jest to, że przy wszystkich udostępnianych planach hostingowych pozwalają one hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Oznacza to, że w przeciwieństwie do SiteGround, nie musisz uaktualniać do wyższego planu, jeśli chcesz hostować 2 lub więcej domen.

GreenGeeks zawiera wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do zbudowania witryny od podstaw, w tym pamięć SSD, nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail i CloudFlare CDN. Aby zapewnić zgodność serwerów PCI z transakcjami eCommerce, możesz uaktualnić do wyższego planu lub kupić dodatek do zgodności PCI.

Związane z: 10 najlepszych usług CDN w celu przyspieszenia Twojej witryny.

Dzięki SiteGround zyskujesz prawie wszystkie funkcje oferowane przez GreenGeeks. Ponadto oferują dodatkowe funkcje dla naukowców w swoim planie GoGeek, których GreenGeeks nie zapewnia:

 • Łatwe narzędzie do przemieszczania: Szybko przetestuj aktualizacje swojej witryny na stronie pomostowej przed przekazaniem jej na stronę produkcyjną.
 • Integracja z Git: Usprawnij proces programowania dzięki wstępnie zainstalowanemu Git na twoich serwerach.
 • Kopie zapasowe: Otrzymasz bezpłatne kopie zapasowe na żądanie i bezpłatne przywracanie kopii zapasowych.

Zwycięzca: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – Wsparcie i dokumentacja

SiteGround jest znany z doskonałej obsługi klienta 24/7. Co najlepsze, nie musisz czekać dłużej niż kilka sekund na następnego dostępnego operatora, ponieważ przeciąża on wszystkie zmiany, więc zawsze jest ktoś, kto może odebrać.

Ich obszerna dokumentacja poprowadzi Cię przez każdy aspekt budowy strony internetowej za pomocą SiteGround.

Zarówno SiteGround, jak i GreenGeeks oferują wsparcie 24/7 przez czat na żywo, e-mail i telefon. Podobnie jak SiteGround, GreenGeeks jest również znany z doskonałej obsługi klienta. W przypadku GreenGeeks średni czas rozwiązania problemu wynosi 15-20 minut w przypadku wsparcia opartego na biletach.

Zwycięzca: To jest remis

SiteGround vs. GreenGeeks – Wycena

Rzućmy okiem na bezpośrednie porównanie cen różnych opcji hostingu z SiteGround i GreenGeeks:

SharedWordPressCloudVPSDedicated
SiteGround3,95 USD / mies.3,95 USD / mies.80,00 $ / mies.269,00 $ / mc.
GreenGeeks2,95 USD / mc.2,95 USD / mc.39,95 USD / mc.169,00 $ / mies.

Ze stołu widać, że GreenGeeks oferuje tańsze rozwiązania hostingowe. GreenGeeks oferuje również bezpłatną nazwę domeny ze swoimi wspólnymi planami hostingowymi. Co więcej, nawet przy podstawowym planie możesz hostować nieograniczoną liczbę domen.

Możesz także skorzystać z naszego kuponu SiteGround, aby uzyskać DUŻE rabaty.

Zwycięzca: GreenGeeks

Podsumowanie – SiteGround vs. GreenGeeks

Po naszym porównaniu uważamy, że SiteGround jest ogólnie lepszą usługą hostingową. SiteGround zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do uruchomienia witryny. Stale modernizują infrastrukturę hostingową, aby poprawić wydajność witryny WordPress. Ponadto są oficjalnie rekomendowanym dostawcą usług hostingowych przez WordPress.org.

Z drugiej strony GreenGeeks oferuje niedrogie plany hostingowe. Często podkreślają swoje zaangażowanie w zrównoważenie swojego śladu węglowego poprzez przywrócenie 3-krotnej mocy, którą zużywają w postaci energii odnawialnej. Jeśli masz ograniczony budżet lub wolisz korzystać z ekologicznego dostawcy hostingu, GreenGeeks może być najlepszym wyborem dla Ciebie.

Powinieneś również sprawdzić te porównania między hostingami,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs A2 Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą usługę hostingową dla Twoich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić naszą pełną recenzję SiteGround i szczegółową recenzję GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map