Przegląd hostingu A2

Przegląd A2 Hostingu


A2 Hosting jest wiodącym dostawcą hostingu przyjaznym dla programistów, który oferuje nieskończoną elastyczność i wszystkie funkcje potrzebne do zbudowania strony internetowej. Oferują wiodącą w branży gwarancję zwrotu pieniędzy w każdej chwili, dzięki czemu możesz hostować swoją witrynę w A2 Hosting bez ryzyka. Są również dobrze znane z ultraszybkiego i niezawodnego hostingu.

Ogólna ocena
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda Połowa 4,6 / 5,0

Recenzja hostingu A2: Czy warto szumować?

Przegląd hostingu WordPress hosting A2

A2 Hosting to jedno z najbardziej niezawodnych rozwiązań hostingowych, które oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie i wsparcie ekipy guru przez całą dobę. A2 Hosting został założony w 2002 roku jako firma hostingowa przyjazna dla programistów, oferująca elastyczność, jakiej potrzebujesz, aby zbudować witrynę dokładnie tak, jak chcesz.

Każdy hostingowy hosting A2 Hosting oferuje nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość. Możesz także wybrać hosting Windows lub Linux i zainstalować preferowany skrypt witryny jednym kliknięciem, w tym WordPress, Joomla i Drupal.

Jedną z głównych rzeczy, która wyróżnia A2 Hosting, jest gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, możesz anulować swoje konto w ciągu 30 dni. Po pierwszych 30 dniach przysługuje Ci proporcjonalny zwrot kosztów za niewykorzystaną usługę.

A2 Hosting oferuje szeroką gamę usług hostingowych od współdzielonego, VPS, dedykowanego i wszystko pomiędzy (jak zarządzany hosting WordPress). Każde konto hostingowe kwalifikuje się również do bezpłatnego transferu witryny przez przyjazny zespół wsparcia A2 Hosting. Aby uzyskać absolutnie najszybszy hosting, możesz nawet wybrać ich wyjątkową opcję serwera Turbo.

 • Wysoko wydajne serwery turbo
 • Bezpłatny dysk SSD
 • Dwie świetne opcje systemu operacyjnego
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,92 USD miesięcznie!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!

Ocena taniego hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

A2 Hosting Przegląd taniego hostingu

przegląd hostingu a2

Tani hosting A2 Hosting to niedrogie rozwiązanie dla początkujących i początkujących stron internetowych. Ich tani hosting (znany również jako hosting dzielony) opiera się na liczbie stron internetowych, które możesz na nim hostować.

W przypadku taniego hostingu wiele witryn będzie współdzielić jeden serwer hostingowy. Podczas gdy inni użytkownicy hostingu A2 nie mają dostępu do Twojej witryny, udostępniasz zasoby takie jak fizyczne dyski twarde i pamięć RAM, co sprawia, że ​​usługa jest tania i niedroga.

Z każdym tanim planem hostingowym otrzymujesz bezpłatny certyfikat SSL firmy Let’s Encrypt w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony witryny. Ochrona Let’s Encrypt jest konfigurowana automatycznie w Twojej domenie bez konieczności przechodzenia przez żmudny proces ręcznej konfiguracji.

Jeśli potrzebujesz znacznie lepszego rozwiązania, ale nie masz budżetu na VPS, możesz wybrać jeden z ich planów hostingu w chmurze. Plany hostingowe w chmurze są dostępne od 15 do 25 USD za maksymalnie 1 GB pamięci RAM. Dzięki hostingowi w chmurze możesz wybrać preferowany system operacyjny Linux, płacić tylko za potrzebne zasoby i uzyskać dostęp na poziomie administracyjnym do zarządzania witryną i kontem hostingowym.

Zawsze, gdy potrzebujesz pomocy, możesz uzyskać dostęp do ich obszernej bazy wiedzy obejmującej samouczki i rekomendacje, które okażą się niezwykle pomocne.

 • Panel sterowania cPanel
 • Darmowe SSL i SSD
 • Dwie świetne opcje systemu operacyjnego
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,92 USD miesięcznie!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!

Dedykowana ocena hostingu
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

A2 Hosting Dedykowany przegląd hostingu

przegląd hosta dedykowanego serwera A2

W przypadku witryny o dużym natężeniu ruchu hosting dedykowany A2 Hosting może być najlepszym wyborem. Dzięki dedykowanemu hostingowi otrzymujesz kompletny serwer dla swojej strony internetowej, co daje znacznie większą kontrolę nad serwerem i środowiskiem operacyjnym.

A2 Hosting zapewnia trzy poziomy zarządzania wysokiej wydajności dedykowanym hostingiem serwerów zaprojektowanym dla dwóch różnych typów użytkowników.

 • Niezarządzany w pełni konfigurowalny plan z opcjonalną licencją cPanel.
 • W pełni zarządzane z bezpłatnym panelem sterowania cPanel i bez dostępu do konta root.
 • W pełni zarządzane z bezpłatnym panelem sterowania cPanel i dostępem do konta root.

Jeśli jesteś programistą lub administratorem systemu, który potrzebuje dostępu do konta root, aby zarządzać kontem hostingowym, możesz kupić niezarządzany elastyczny serwer dedykowany. Jeśli potrzebujesz w pełni zarządzanego dedykowanego serwera, możesz kupić zarządzany dedykowany serwer Flex.

 • Wybierz poziom zarządzania
 • Hosting przyjazny dla programistów
 • Dwie świetne opcje systemu operacyjnego
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie
 • Ceny zaczynają się od 9,31 USD / mc!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!

Ocena VPS
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Hosting A2 Przegląd hostingu VPS

a2 hosting ocena hostingu vps

Dzięki A2 Hosting znajdziesz trzy produkty hostingowe VPS dostosowane do twoich unikalnych potrzeb. W zależności od zestawu umiejętności, preferowanego systemu operacyjnego i wymagań możesz wybrać niezarządzany VPS, zarządzany VPS lub podstawowy VPS.

Dzięki niezarządzanemu VPS możesz skonfigurować VPS tak, jak chcesz, na podstawie ilości pamięci RAM, miejsca na dysku i transferu danych. Twój VPS jest również wyposażony w system operacyjny Linux, którego chcesz używać. W ten sposób musisz zapłacić tylko za określoną ilość potrzebnych zasobów.

Z drugiej strony, zarządzane plany VPS umożliwiają korzystanie z systemu operacyjnego Windows lub Linux. Wszystkie plany hostingowe dla systemu Linux są dostarczane z panelem sterowania cPanel do zarządzania kontem hostingowym. Dzięki planom hostingowym Windows otrzymujesz panel sterowania Plesk do zarządzania kontem.

A2 Hosting oferuje również podstawowy VPS, który jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą zarządzanego hostingu VPS z dostępem root. Rdzeń VPS zapewnia to, co najlepsze z obu światów: zarządzany i niezarządzany hosting VPS.

Bez względu na wymagania związane z zarządzaniem, Twój VPS będzie hostowany na wysokiej wydajności platformie SwiftServer. Twoje serwery VPS są również wspierane przez 99,99% zaangażowania w sprawność. Ponieważ firma oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, możesz wypróbować usługę całkowicie bez ryzyka.

 • Zarówno opcje zarządzane, jak i niezarządzane
 • Wieczyste bezpieczeństwo
 • Skonfiguruj VPS tak, jak chcesz
 • Wybierz lokalizację centrum danych
 • Ceny zaczynają się od 5 USD / mc!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!

Ocena hostingu WordPress
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

A2 Hosting Recenzja hostingu WordPress

Przegląd hostingu WordPress hosting A2

Jeśli szukasz szybkiej i niezawodnej usługi hostingowej WordPress w przystępnej cenie, A2 Hosting może być najlepszym wyborem dla Ciebie.

W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu, A2 Hosting oferuje zarówno współdzielone WordPress, jak i zarządzane usługi hostingowe WordPress.

Oczywiście dzielony hosting WordPress jest najbardziej przyjazny dla budżetu dla początkujących użytkowników. Ale jeśli chcesz natychmiast utworzyć witrynę pośrednią i chcesz mieć bezpłatną licencję osobistą Jetpack, łatwe domyślne kopie zapasowe WordPress i wstępnie zainstalowane WP-CLI, to najlepiej zarządzaj hostingiem WordPress.

Wszystkie plany hostingowe WordPress są dostarczane z konfiguracją WordPress od razu po wyjęciu z pudełka wraz z Let’s Encrypt SSL.

Niezależnie od wybranego planu, twoje konto otrzyma bezpłatną ochronę HackScan, aby stworzyć dodatkową tarczę obrony do blokowania hacków.

 • Udostępniony i zarządzany hosting WordPress dostępny
 • Uwzględniono stronę pośrednią
 • Proste kopie zapasowe WordPress
 • Darmowa licencja Jetpack Personal
 • Normalna cena 7,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 3,92 USD miesięcznie!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!

Ocena hostingu sprzedawcy
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Przegląd hostingu odsprzedawcy hostingu A2

przegląd hostingu odsprzedawcy a2 hosting

Jeśli chcesz dodać bezpłatną usługę hostingu do swojego projektu i oferty internetowej, możesz rozważyć program sprzedaży hostingu A2 Hosting. Wszystkie plany są dostarczane z panelem sterowania WHM i bezpłatnym kontem sprzedawcy eNom.

Konto sprzedawcy eNom umożliwia odsprzedawanie nazw domen klientom. Z abonamentem na poziomie srebrnym lub wyższym otrzymujesz bezpłatne WHMCS, które pozwalają zarządzać każdym aspektem kont hostingowych klientów.

Twoje konto sprzedawcy jest w całości oznaczone białą etykietą, więc Twoi klienci nigdy nie dowiedzą się, że faktycznie są hostowani na A2 Hosting.

Oprócz niestandardowego panelu sterowania możesz również oferować bezpłatne niestandardowe serwery nazw, które dodatkowo pozwalają na zmianę marki usług hostingowych.

 • Panel sterowania WHM
 • Darmowe konto sprzedawcy eNnom
 • Opcjonalny dostęp do WHMCS
 • Hosting dla Windows i Linux dostępny / li>
 • Normalna cena 19,99 USD miesięcznie, ale nasi użytkownicy płacą 13,19 USD miesięcznie!
 • Rozpocznij z A2 Hosting już dziś!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map