SiteGround vs. InMotion Hosting Porównanie (2020) – 1 zwycięzca

siteground-vs-inmotion-hosting


Szukasz najlepszej usługi hostingowej? InMotion Hosting i SiteGround to 2 najpopularniejsze usługi hostingowe. Ale który z nich jest lepszy: Bluehost lub SiteGround?

Wybór niewłaściwego dostawcy usług hostingowych może sabotować Twój biznes online i reputację. Dlatego napisaliśmy porównanie hostingu UNBIASED między InMotion Hosting a SiteGround, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla swoich potrzeb.

SiteGround vs. InMotion Hosting – Przegląd

siteground-godaddy-hosting-alternatives

SiteGround została założona w 2004 roku i jest oficjalnie rekomendowanym dostawcą usług hostingowych przez WordPress.org. Zapewniają szeroką gamę opcji hostingu, w tym hosting współdzielony, WordPress, VPS i hosting dedykowanego serwera.

Są jedną z niewielu firm hostingowych, która pozwala użytkownikom wybrać preferowane centrum danych podczas rejestracji w usłudze hostingowej.

przegląd hostingu inmotion

InMotion Hosting to kolejny wiodący dostawca hostingu, który oferuje wiele pożądanych funkcji hostingowych. Podobnie jak SiteGround, pozwalają również wybrać preferowane centrum danych podczas rejestracji.

Ponadto oferują niezrównaną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby wypróbować swoją usługę bez ryzyka.

Obie są firmami hostingowymi zgodnymi z PCI.

SiteGround vs. InMotion Hosting – Szybkość i czas działania

Szybkość i czas pracy są najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Prawie każdy dostawca hostingu gwarantuje wysoką dostępność i superszybką prędkość strony. SiteGround i InMotion Hosting nie różnią się od siebie. Postanowiliśmy więc przetestować tych dostawców usług hostingowych, aby sprawdzić, czy sprostają ich oczekiwaniom.

Aby przeprowadzić testy szybkości i wydajności na ich serwerach hostingowych, zapisaliśmy się na wspólny plan hostingowy od każdego dostawcy hostingu i zbudowaliśmy stronę internetową WordPress. Aby wykonać kopię lustrzaną środowiska produkcyjnego, zainstalowaliśmy domyślny motyw WordPress, opublikowaliśmy zawartość fikcyjną i przesłaliśmy kilka zdjęć.

Następnie przeprowadziliśmy kilka różnych eksperymentów dotyczących prędkości i czasu pracy w tych witrynach testowych przy użyciu następujących narzędzi:

 • Pingdom
 • Wpływ obciążenia
 • Bitcatcha

próba prędkości siteground

Według testu prędkości witryny Pingdom, nasza testowa witryna SiteGround załadowała się tylko 649 ms podczas testowania z Dallas w Teksasie. To szybciej niż 95% wszystkich testowanych witryn.

Host testowy InMotion pingdom

Ten sam test przeprowadziliśmy na naszej stronie testowej InMotion Hosting. Witryna załadowana w 982ms, co jest szybsze niż 90% wszystkich testowanych witryn, ale wolniej niż nasza witryna SiteGround.

Aby uzyskać pełny obraz wydajności serwera, chcieliśmy przeanalizować, w jaki sposób te witryny testowe wytrzymają gwałtowny wzrost ruchu w szczycie obciążenia. W naszym teście gwałtownego ruchu wykorzystaliśmy popularne narzędzie do testowania, Load Impact, i wysłaliśmy kilku wirtualnych użytkowników (VU), do 100, do naszych witryn testowych.

loadimpact-siteground

Podczas gdy nasza witryna SiteGround działała prawie konsekwentnie, jak widać na wykresie, było kilka skoków, gdy w tym czasie było około 50 użytkowników. Oznacza to, że witryna zwolniła na kilka chwil, a następnie po kilku sekundach wróciła do normy.

loadimpact inmotion

Jednak nasza witryna hostingu InMotion działała dobrze, dopóki nie dotarła do 25 użytkowników. Potem znacznie zwolniło. Wydajność ich serwera nie była spójna podczas testu.

Użyliśmy również Bitcatcha, innego narzędzia testującego, aby zarejestrować czas ładowania strony z 8 różnych lokalizacji geograficznych.

czas reakcji siteground

Nasza witryna SiteGround uzyskała ocenę D, a nasza witryna hostingu InMotion została oceniona jako C przez Bitcatcha.

bitcatcha InMotion Hosting test

Zwycięzca: SiteGround

SiteGround vs. InMotion Hosting – łatwość użytkowania

Zarówno SiteGround, jak i InMotion Hosting zapewniają użytkownikom cPanel dostęp do zarządzania kontami hostingowymi. Ponadto ich instalatory za jednym kliknięciem pomagają szybko instalować popularne skrypty witryny, takie jak WordPress, Joomla, Drupal itp..

Jeśli chcesz szybko i łatwo zbudować witrynę bez konieczności zatrudniania profesjonalnego programisty, możesz skorzystać z narzędzia do tworzenia witryn dostarczonego z planami hostingowymi.

Panel sterowania InMotion

Dzięki SiteGround otrzymasz prosty kreator przeciągnij i upuść, który pomoże Ci stworzyć stronę internetową tak, jak chcesz. Z drugiej strony InMotion Hosting oferuje narzędzie do budowania stron oparte na WordPress, znane jako BoldGrid, które zostało opracowane wewnętrznie wyłącznie dla użytkowników hostingu InMotion.

Zwycięzca: To jest remis

SiteGround vs. InMotion Hosting – Funkcje

Jeśli chodzi o funkcje, InMotion Hosting wyprzedza konkurencję. Oczywiście SiteGround oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji, które pozwolą na uruchomienie witryny, w tym bezpłatne codzienne kopie zapasowe, pamięć SSD, CloudFlare CDN.

Związane z: 10 najlepszych usług CDN w celu przyspieszenia Twojej witryny.

Jednak InMotion Hosting wykracza poza to.

Przyjrzyjmy się, jak InMotion Hosting wypada w porównaniu z konkurencją pod względem funkcji:

 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Ich wiodąca w branży gwarancja zwrotu pieniędzy pozwala wypróbować usługę hostingową bez ryzyka przez 90 dni.
 • Więcej miejsca na dysku: InMotion Hosting zapewnia 4 razy więcej miejsca na dysku niż SiteGround dzięki planowi hostingowemu WordPress.
 • Darmowe kredyty reklamowe: Chociaż SiteGround nie oferuje kredytów marketingowych w ramach żadnego z ich planów, otrzymasz bezpłatne kredyty reklamowe w wysokości 150 USD dzięki InMotion Hosting.
 • Bezpłatne środowisko inscenizacyjne: Dzięki InMotion Hosting możesz łatwo testować aktualizacje, zanim trafią na stronę produkcyjną.

Zwycięzca: Hosting InMotion

SiteGround vs. InMotion Hosting – Wsparcie i dokumentacja

SiteGround zapewnia doskonałą obsługę 24/7 w 3 trybach: czat na żywo, telefon i e-mail. Regularnie aktualizują także przydatne samouczki i filmy, aby pomóc użytkownikom szybko znaleźć odpowiedzi na ich istotne pytania.

I odwrotnie, InMotion Hosting zapewnia wsparcie 24/7 za pośrednictwem tych samych 3 trybów co SiteGround. Ponadto oferują wsparcie na żywo przez Skype! Ich solidna baza wiedzy składa się z setek pomocnych samouczków, które przeprowadzą Cię przez każdy aspekt budowy strony internetowej za pomocą InMotion Hosting.

Zwycięzca: Hosting InMotion

SiteGround vs. InMotion Hosting – Ceny

Dokonajmy bezpośredniego porównania cen różnych opcji hostingu z SiteGround i InMotion Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
SiteGround3,95 USD / mies.3,95 USD / mies.42 USD / kredyt / rok269,00 $ / mc.
Hosting InMotion3,99 USD / mies.4,99 USD / mc.13,99 USD / mies.19,99 USD / mc.105,69 USD / mies.

SiteGround jest jedną z najlepszych darmowych firm hostingowych.

Ze stołu widać, że SiteGround to niedroga usługa hostingowa dla początkujących użytkowników. Ich wspólne i WordPress hostingowe usługi są tańsze niż te oferowane przez InMotion Hosting.

Możesz także skorzystać z naszego kuponu SiteGround, aby uzyskać DUŻE rabaty.

Zwycięzca: SiteGround

Podsumowanie – SiteGround vs. InMotion Hosting

Po naszym porównaniu uważamy, że SiteGround jest znacznie lepszy niż InMotion Hosting. SiteGround jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje umożliwiające uruchomienie nowej witryny. Są szybsze niż InMotion Hosting i mają doskonałe wsparcie, gdy potrzebujesz pomocy.

SiteGround jest bardzo popularny wśród społeczności WordPress. W rzeczywistości jest to jeden z oficjalnie polecanych dostawców hostingu przez WordPress.org.

Powinieneś również sprawdzić te porównania między hostingami,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs A2 Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą usługę hostingową dla twojego budżetu i potrzeb. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź naszą pełną recenzję InMotion Hosting oraz szczegółową recenzję SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map