WP Engine vs. GreenGeeks Porównanie (2020) – 1 jasny zwycięzca

silnik wp vs greengeeks


Zastanawiasz się, który jest lepszy wybór między WP Engine a GreenGeeks? Zarówno WP Engine, jak i GreenGeeks obsługują miliony domen z całego świata. Ale klientom trudno jest przeanalizować, który z nich jest najlepszym wyborem ze względu na tak wiele sprzecznych opinii online. Potrzebujesz szczegółowej recenzji zaufanego źródła!

W naszym porównaniu UNBIASED między WP Engine i GreenGeeks pomożemy Ci ustalić, który dostawca ma odpowiednie usługi hostingowe dla twojego budżetu i potrzeb.

WP Engine vs. GreenGeeks – Przegląd

WP Engine

WP Engine to jedno z najlepszych rozwiązań hostingowych zarządzanych zorientowanych na WordPress na rynku. W przeciwieństwie do większości innych zarządzanych rozwiązań hostingowych, WP Engine oferuje rozwiązania hostingowe dla wszystkich rozmiarów i budżetów.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz osobistego bloga, czy też działasz na poziomie korporacyjnym i rozwijasz się poza schematem, znajdziesz idealny plan hostingu dzięki WP Engine.

greengeeks-web-hosting

GreenGeeks jest jednym z wiodących na świecie ekologicznych dostawców hostingu. Oprócz zapewniania klientom superszybkiego hostingu, są oni również zaangażowani w równoważenie śladu węglowego wytwarzanego przez ich centra danych.

WP Engine vs. GreenGeeks – Szybkość strony i czas działania

Bez wątpienia szybkość i czas pracy są najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze hosta.

Aby przetestować, czy GreenGeeks i WP Engine rzeczywiście spełniają ich oczekiwania, postanowiliśmy przeanalizować ich szybkość i gwarancje czasu działania, rejestrując się w każdym z nich i tworząc 2 witryny testowe.

Aby odzwierciedlić środowisko na żywo na naszych stronach testowych, zainstalowaliśmy motyw WordPress i opublikowaliśmy zawartość obojętną wraz z niektórymi obrazami.

Następnie przeprowadziliśmy kilka różnych eksperymentów na tych stronach testowych przy użyciu następujących narzędzi:

 • Pingdom: Aby przeanalizować szybkość witryny.
 • Wpływ obciążenia: Aby monitorować, w jaki sposób te serwery hostingowe radzą sobie z gwałtownym wzrostem ruchu w szczycie obciążenia.
 • Bitcatcha: Aby określić wydajność tych serwerów hostingowych z 8 różnych lokalizacji geograficznych.

Według naszego testu prędkości witryny Pingdom, nasza strona testowa WP Engine załadowała się tylko 582 ms, co jest szybsze niż 96% wszystkich testowanych witryn.

test prędkości wpengine

Czas ładowania naszej strony GreenGeeks był nieco dłuższy: załadowanie strony zajęło 697 ms.

Test prędkości GreenGeeks

Ważne jest również przeanalizowanie, czy serwer hostingowy może przetrwać gwałtowny wzrost ruchu. W naszym teście natężenia ruchu wykorzystaliśmy narzędzie o nazwie Wpływ obciążenia. Wysłaliśmy niektórych wirtualnych użytkowników do naszych witryn i stopniowo narastaliśmy do 100 użytkowników jednocześnie, aby zobaczyć, jak działają serwery.

wpengine loadimpact test prędkości

Z naszego testu wynika, że ​​liczba odwiedzających na żywo nie miała żadnego negatywnego wpływu na nasze serwery WP Engine.

Wpływ obciążenia GreenGeeks

W przypadku naszej witryny GreenGeeks nastąpiło kilka małych skoków czasu ładowania, co oznacza, że ​​strona nieco zwolniła.

Po naszych testach wpływu obciążenia użyliśmy narzędzia Bitcatcha do analizy czasów odpowiedzi serwera z 8 różnych lokalizacji geograficznych: Nowego Jorku, LA, Londynu, Brazylii, Indii, Singapuru, Japonii i Australii. Prędkość dla każdej lokalizacji zmierzono 3 osobno, a następnie wyniki uśredniono.

Według naszego testu Bitcatcha nasz serwer WP Engine zareagował w mniej niż sekundę na całym świecie.

czas odpowiedzi serwera wpengine bitcatcha

Ogólna wydajność WP Engine została oceniona przez BitCatcha, a GreenGeeks – C.

Czas reakcji GreenGeeks

Zwycięzca: WP Engine

WP Engine vs. GreenGeeks – Łatwość użycia

wpengine moje konto

Ponieważ WP Engine jest zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress, możesz mieć pewność, że Twój serwer zostanie zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności bez konieczności zajmowania się technicznymi aspektami optymalizacji serwera. Oznacza to, że będziesz mieć spokój ducha, koncentrując się na tym, w czym jesteś naprawdę dobry: publikowaniu treści i marketingu.

Panel GreenGeeks

Z drugiej strony GreenGeeks zapewnia cPanel dostęp do zarządzania kontem hostingowym za pomocą każdego oferowanego planu hostingowego. Otrzymasz również instalator WordPress 1-kliknięciem, aby szybko uruchomić swoją witrynę. GreenGeeks pozwala zbudować stronę internetową tak, jak chcesz, dzięki łatwemu w użyciu kreatorowi przeciągnij i upuść.

Zwycięzca: WP Engine

WP Engine jest również najlepszym wyborem dla hostingu zgodnego z PCI.

WP Engine vs. GreenGeeks – Funkcje

WP Engine

Jako zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress, WP Engine oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby usprawnić swoje potrzeby związane z programowaniem, marketingiem i migracją WordPress. Rzućmy okiem na ich unikalne funkcje:

 • Bezpłatny dostęp do motywów StudioPress: Otrzymasz pełny dostęp do ponad 35 wysokiej jakości motywów StudioPress bez dodatkowych kosztów.
 • Personalizacja ukierunkowana geograficznie: Łatwo spersonalizuj swoje treści na podstawie lokalizacji geograficznych i potrzeb odbiorców.
 • Narzędzie 1-kliknięciem: Otrzymasz także narzędzie do konfigurowania środowisk programistycznych, produkcyjnych i testowych jednym kliknięciem.

GreenGeeks

Teraz spójrzmy na niektóre z kluczowych funkcji GreenGeeks:

 • Nieograniczone strony internetowe: Nawet z ich planem początkowym możesz hostować nieograniczoną liczbę witryn za pomocą GreenGeeks.
 • Darmowe transfery strony: Jeśli jesteś już hostowany na jakiejkolwiek innej platformie hostingowej, możesz przenieść swoje witryny do GreenGeeks za darmo.
 • Kreator stron: Z każdym planem hostingowym otrzymasz darmowego kreatora witryn.
 • Konta email: Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę kont e-mail, nawet z ich początkowym planem hostingowym.

Zwycięzca: WP Engine

WP Engine vs. GreenGeeks – Wsparcie i dokumentacja

GreenGeeks zapewnia wsparcie 24/7 w 3 trybach: czat na żywo, telefon i wsparcie oparte na biletach. Ich obszerna dokumentacja poprowadzi Cię przez każdy aspekt budowy strony internetowej z platformą hostingową GreenGeeks.

Jednak ze swoim planem początkowym WP Engine oferuje tylko obsługę czatu na żywo. Wsparcie telefoniczne jest zapewnione z ich wyższymi planami. Wsparcie oparte na biletach jest dostarczane z niestandardowymi planami serwerów dedykowanych.

Zwycięzca: GreenGeeks

WP Engine vs. GreenGeeks – Ceny

Zwykła cena WP Engine zaczyna się od 35 USD miesięcznie. Wynegocjowaliśmy umowę z WP Engine, więc nasi użytkownicy otrzymują 20% zniżki na plany WP Engine, co oznacza, że ​​musisz zapłacić tylko 28 USD miesięcznie.

GreenGeeks zapewnia tańsze usługi hostingowe dla początkujących użytkowników. Możesz założyć z nimi stronę internetową już za 2,95 USD miesięcznie.

Zwycięzca: GreenGeeks

Podsumowanie – WP Engine vs. GreenGeeks

Jeśli szukasz zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, WP Engine to idealny wybór dla Ciebie. Dzięki WP Engine dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować witrynę WordPress od zera, w tym bezpłatny dostęp do ponad 35 najlepszych szablonów StudioPress, narzędzia do zarządzania witryną jednym kliknięciem i wiele więcej.

Aby zapewnić niesamowitą szybkość witryn, nawiązali nawet współpracę z Google Cloud Platform i Amazon Web Services.

Chciałbyś również sprawdzić nasze porównania między,

 • WP Engine vs DreamHost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine vs. Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszego dostawcę hostingu WordPress dla twoich potrzeb. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź naszą pełną recenzję WP Engine lub pełną recenzję GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map