WP Engine vs. InMotion Hosting Porównanie (2020) – 1 zwycięzca

silnik wp vs hosting inmotion


Szukasz najlepszego dostawcy hostingu WordPress? Próbujesz zdecydować między InMotion Hosting a WP Engine? Zarówno InMotion Hosting, jak i WP Engine umożliwiają łatwe prowadzenie witryny WordPress. Podczas gdy InMotion Hosting zapewnia kilka różnych opcji hostingu, w tym hosting WordPress i hosting kreatora stron internetowych oparty na WordPress; WP Engine jest całkowicie zarządzanym przez WordPress dostawcą hostingu.

W tym artykule porównamy WP Engine i InMotion Hosting, abyś mógł zdecydować, który najlepiej pasuje do twojego budżetu i potrzeb.

WP Engine vs. InMotion Hosting – Przegląd

WP Engine

WP Engine to jedno z najlepszych rozwiązań hostingowych zarządzanych zorientowanych na WordPress na rynku. Oprócz hostingu oferują pakiet rozwiązań zapewniających użytkownikom niesamowitą szybkość działania, łatwe wdrażanie nowych funkcji witryny i uzyskiwanie praktycznych informacji na temat wydajności witryny.

WP Engine nabył motywy StudioPress, najlepsze centrum motywów WordPress nr 1. Z każdym planem WP Engine możesz uzyskać dostęp do wszystkich premium motywów StudioPress bez dodatkowych kosztów.

przegląd hostingu inmotion

InMotion Hosting jest jednym z najlepszych dostawców hostingu i oferuje wiele pożądanych funkcji. Pozwalają wybrać centrum danych podczas rejestracji w planie hostingowym i zapewniają wewnętrzną pomoc 24/7 w USA.

Nawiązali współpracę z Trees for the Future, organizacją non-profit zajmującą się równoważeniem śladu węglowego poprzez sadzenie drzew.

Co najlepsze, zapewniają niezrównaną 90-dniową gwarancję wypróbowania usługi bez ryzyka.

WP Engine vs. InMotion Hosting – Szybkość strony i czas działania

Szybkość i dostępność strony internetowej to najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

test prędkości wpengine

Według Pingdom, nasza strona testowa WP Engine załadowała tylko 582 ms, co jest szybsze niż 96% wszystkich testowanych stron. Załadowanie naszej witryny InMotion Hosting zajęło 982 ms, co jest szybsze niż 90% testowanych witryn, ale wolniej niż nasza witryna testowa WP Engine.

Host testowy InMotion pingdom

Aby uzyskać pełny obraz wydajności serwera, postanowiliśmy również przetestować nasze witryny testowe za pomocą Load Impact. Korzystając z Load Impact, wysłaliśmy kilku wirtualnych użytkowników na nasze strony internetowe i jednocześnie zgromadziliśmy do 100 użytkowników, aby monitorować, jak serwery sobie z tym poradzą.

wpengine loadimpact test prędkości

Z wykresu widać, że dla naszej witryny WP Engine wzrost ruchu nie miał żadnego negatywnego wpływu na czas reakcji. Jednak nasza witryna hostingu InMotion działała dobrze, dopóki nie dotarła do 25 użytkowników. Potem znacznie zwolniło. Wydajność ich serwera nie była spójna podczas testu.

loadimpact inmotion

Po naszym teście obciążenia obciążenia postanowiliśmy przeprowadzić test odpowiedzi serwera z Bitcatcha. Monitoruje wydajność serwerów z 8 różnych lokalizacji geograficznych.

czas odpowiedzi serwera wpengine bitcatcha

Według Bitcatcha ogólna wydajność WP Engine została oceniona jako C, podczas gdy nasza witryna hostingu InMotion uzyskała ocenę A.

bitcatcha InMotion Hosting test

Zwycięzca: WP Engine

WP Engine vs. InMotion Hosting – łatwość użycia

Panel sterowania InMotion

Rozpoczęcie pracy z InMotion Hosting jest łatwe. Jeśli kiedykolwiek prowadziłeś witrynę WordPress, będziesz mógł bez problemu stworzyć witrynę na Hostingu InMotion.

Z każdym planem hostingowym uzyskujesz dostęp do cPanel do zarządzania kontem hostingowym. Otrzymasz również dostęp do BoldGrid, darmowego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron internetowych, które jest oparte na WordPress.

wpengine moje konto

WP Engine jest zarządzanym dostawcą hostingu WordPress, więc możesz mieć pewność, że Twój serwer będzie wysoce zoptymalizowany pod kątem błyskawicznej prędkości bez konieczności zajmowania się optymalizacją serwera.

Istnieje jednak kilka ograniczeń dotyczących platformy WP Engine. Na przykład nie możesz instalować niektórych wtyczek, które mogłyby zakłócać ich wbudowaną wydajność hostingu i funkcje bezpieczeństwa.

Nie wspominając o tym, zanim zaczniesz korzystać z WP Engine, musisz się trochę nauczyć.

Zwycięzca: Hosting InMotion

WP Engine vs. InMotion Hosting – Funkcje

Nie każda strona internetowa jest równa. Trudno jest przejrzeć pełną listę funkcji hostingu WP Engine i InMotion Hosting, aby dowiedzieć się, co jest odpowiednie dla Twojej witryny.

InMotion Hosting zawiera wszystkie niezbędne funkcje, które początkujący muszą szybko uruchomić stronę internetową; takich jak niezmierzona przepustowość, instalator WordPress 1-kliknięciem, kreator stron internetowych, bezpłatne kopie zapasowe danych, pamięć SSD, Nginx, bezpłatny CDN itp..

Podczas gdy funkcje hostingu InMotion są skierowane do szerszej bazy użytkowników, funkcje WP Engine koncentrują się na określonych segmentach klientów, w tym programistach, marketerach, małych i średnich firmach, agencjach i przedsiębiorstwach.

Niektóre unikalne cechy WP Engine to:

 • Ponad 35 motywów StudioPress: Uzyskaj dostęp do wszystkich motywów StudioPress bez dodatkowych kosztów.
 • Narzędzie 1-kliknięciem: Szybko i łatwo konfiguruj środowiska programistyczne i produkcyjne za pomocą narzędzia 1-kliknięciem.
 • Błyskawiczna wydajność: WP Engine współpracuje z Amazon Web Services i Google Cloud Platform, aby zapewnić błyskawiczną obsługę.

Zwycięzca: WP Engine

WP Engine znajduje się również na liście najlepszych firm hostingowych blogów.

WP Engine vs. InMotion Hosting – Wsparcie i dokumentacja

InMotion Hosting zapewnia całodobową pomoc techniczną na terenie USA przez telefon, czat na żywo, e-mail / bilety, a nawet Skype!

Oprócz obszernej dokumentacji regularnie aktualizują samouczki wideo na YouTube, aby wizualnie odpowiedzieć na istotne pytania swoich klientów.

Z drugiej strony WP Engine oferuje tylko obsługę czatu na żywo. Wsparcie telefoniczne jest zapewniane przez ich droższe plany. Wsparcie oparte na biletach jest dostarczane tylko z ich niestandardowymi planami serwerów dedykowanych.

Zwycięzca: Hosting InMotion

WP Engine vs. InMotion Hosting – cennik

Plany hostingu InMotion są skierowane przede wszystkim do użytkowników podstawowych, którzy chcą szybko i łatwo uruchomić witrynę. Ich regularny plan cenowy zaczyna się od 7,99 USD miesięcznie.

Na początku koszt budowy witryny może wydawać się dość wysoki. Dlatego wynegocjowaliśmy umowę z InMotion Hosting, aby zaoferować naszym czytelnikom 37% zniżki. Oznacza to, że będziesz musiał płacić tylko 4,99 USD miesięcznie.

Zwykła cena WP Engine zaczyna się od 35 USD miesięcznie. Jeśli chcesz abonament miesięczny, możesz uzyskać 20% zniżki na WP Engine, więc będziesz musiał zapłacić tylko 28 USD miesięcznie.

Zwycięzca: Hosting InMotion

Podsumowanie – WP Engine vs. InMotion Hosting

Uważamy, że WP Engine jest lepszym dostawcą hostingu WordPress niż InMotion Hosting. WP Engine jest dostarczany w zestawie z zestawem narzędzi i funkcji, które pomagają szybko zbudować witrynę WordPress i zapewnić błyskawiczne, stabilne środowisko dla użytkowników końcowych.

Po zarejestrowaniu się w planie hostingowym zapewniają one dostęp do ponad 35 motywów WordPress premium, które są warte ponad 2000 USD.

W przeciwieństwie do WP Engine, InMotion Hosting jest idealny dla szerszej bazy użytkowników, od użytkowników podstawowych po doświadczonego profesjonalistę internetowego. Niezależnie od swoich umiejętności i budżetu, znajdziesz idealny zestaw funkcji, które pozwolą uruchomić Twoją stronę dzięki InMotion Hosting.

Jeśli jednak szukasz zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, najlepszym rozwiązaniem będzie WP Engine.

Chciałbyś również sprawdzić te porównania między,

 • WP Engine vs DreamHost
 • WP Engine vs. Liquid Web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze rozwiązanie hostingowe WordPress dla twoich potrzeb. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź naszą recenzję WP Engine i recenzję InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map