10 кращих цілодобових служб підтримки WordPress для керування сайтом

Найкращі служби підтримки WordPress


Шукаєте найкращі цілодобові служби підтримки WordPress?

Служби підтримки та обслуговування WordPress допомагають керувати своїми веб-сайтами, такими як моніторинг та оновлення ядра WordPress, теми та плагіни, резервні копії, оптимізація продуктивності тощо.

У цій статті ми поділимось найкращими послугами підтримки 24/7 WordPress, які можна використовувати для керування веб-сайтом.

Для чого потрібні служби підтримки WordPress?

Обслуговування веб-сайту WordPress може бути непростим завданням, особливо якщо ви не людина, яка користується технологією. Навіть якщо у вас є відповідні технічні навички, ви, можливо, не захочете щодня виділяти годину на управління своїм сайтом WordPress. Замість того, щоб підтримувати WordPress, ви можете зосередитись на створенні чудового контенту та зростанні вашого інтернет-бізнесу.

Ось декілька речей, якими може допомогти служба підтримки WordPress.

 • Безпека: Захистіть свої веб-сайти від хакерів та зловмисних програм.
 • Моніторинг часу: Весь час працюйте над веб-сайтом WordPress.
 • Продуктивність: Оптимізуйте веб-сайт для швидкості та продуктивності.
 • Аналітика: Контролюйте трафік свого веб-сайту та збирайте корисні відомості.
 • Оновлення: Оновіть основні теми WordPress та плагіни, не порушуючи веб-сайт.

Кожна служба підтримки WordPress унікальна. Перш ніж найняти професійного розробника або службу підтримки WordPress, перевірте, чи вони надають правильні послуги для ваших потреб.

Давайте подивимось на кілька найкращих доступних служб підтримки 24/7 WordPress.

1. Бафи WP

WP Buffs

WP Buffs – популярна цілодобова служба підтримки та управління WordPress. У ньому є віддалена команда, яка працює цілодобово, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми веб-сайту. Їх сервіс надає вам доступ до iThemes Security Pro, найкращому плагіну безпеки WordPress.

Цей сервіс також рекомендує використовувати WP Rocket для оптимізації швидкості.

2. FixRunner

FixRunner

FixRunner – це доступна послуга підтримки та підтримки WordPress. Окрім моніторингу та обслуговування, ви можете розраховувати на FixRunner, навіть якщо це швидке виправлення або завдання з розробки. Вони також керують вашими оновленнями WordPress для тем та плагінів.

Їх команда з моніторингу веб-сайтів гарантує, що ваш сайт працює і працює цілодобово, так що ви можете мати спокій. Вони також надають вам послугу хмарного резервного копіювання для зберігання резервних копій та відновлення вашого веб-сайту протягом декількох хвилин.

3. Догляд за сайтами WP

Догляд за сайтами WP

WP Site Care – служба підтримки та обслуговування WordPress. Їхня команда гарантує, що ваш веб-сайт працює швидко та безпечно. Він здійснює моніторинг вашого веб-сайту 24/7, щоб забезпечити вам спокій, тож ви можете зосередитись на розширенні свого бізнесу, а не витрачати свій час на завдання адміністрування сервера.

За допомогою автоматизованих резервних копій база даних, файли та зображення вашого веб-сайту зберігаються за межами місця у хмарі. Догляд за веб-сайтами WP також оптимізує ефективність роботи вашого веб-сайту.

4. Технічна підтримка WP

Технічна підтримка WP

Технологічна підтримка WP – це служба допомоги та підтримки WordPress. Якщо ваш сайт стикається з будь-якими проблемами, ви можете надіслати запит, і їх команда підтримки допоможе вирішити його.

Ви можете використовувати їхній онлайн-портал підтримки клієнтів для доступу до ваших звітів та підключення до команди підтримки. Він охоплює всі необхідні сервіси, такі як моніторинг веб-сайтів, резервне копіювання, оновлення та оптимізація продуктивності.

5. WP SitePlan

WP SitePlan

WP SitePlan пропонує сервісне обслуговування та плани підтримки WordPress. Він надає безпекові рішення для захисту вашого веб-сайту від хакерів та зловмисних програм. Інші послуги включають виправлення помилок та моніторинг вашого веб-сайту. Це оптимізує базу даних, забезпечуючи роботу вашого сайту без помилок.

Ви можете покластися на WP SitePlan для моніторингу часу роботи, відстеження аналітики та безперебійного встановлення оновлень. Вони також надають підтримку магазинам WooCommerce.

6. Крива WP

Крива WP

WP Curve – це преміальна послуга підтримки WordPress. Їх команда експертів та розробників WordPress працює цілодобово, щоб вирішити проблеми вашого веб-сайту. Деякі з їх помітних послуг включають безпеку веб-сайту, оптимізацію швидкості, привернення трафіку та зниження показника відмов.

Ви можете надіслати будь-які завдання, такі як виправлення помилок, розробка веб-сайту, оновлення тощо, і вони виконають завдання за певний час. Вони також пропонують живий чат, щоб з’єднатися зі своєю командою.

7. Обслуговування

Maintainn

Maintainn – служба підтримки та обслуговування WordPress. Він пропонує рішення щодо дизайну, розробки та обслуговування веб-сайтів WordPress. Він інтегрований із Sucuri для забезпечення безпеки світового класу та цілодобового моніторингу вашого сайту.

Інші важливі функції включають оновлення для ядра WordPress, тем та плагінів. За допомогою Maintainn можна створювати резервні резервні копії та швидко відновлювати їх, не втрачаючи жодних даних.

8. WordXpress

WordXpress

WordXpress – відмінне рішення для підтримки, обслуговування та маркетингу для WordPress. Вона включає в себе регулярні оновлення, резервні копії хмарних веб-сайтів та сканування зловмисного програмного забезпечення. Він також надає необмежені зміни, виправлення та зміни для вашого веб-сайту WordPress. Ви можете використовувати цю послугу для моніторингу швидкості сторінки, захисту від спаму та іншого.

За допомогою WordXpress ви отримаєте сучасний інструмент для створення сторінок, доступ до інструменту електронної пошти SendGrid та підтримку Google Analytics.

9. WP Maintainer

WP Maintainer

WP Maintainer – це рішення щодо підтримки оновлення, резервного копіювання та підтримки WordPress. Він працює з Sucuri для створення рівня захисту та захисту вашого веб-сайту від хакерів, шкідливого вмісту та зловмисного програмного забезпечення.

Він пропонує плавні оновлення для останньої версії WordPress, теми та плагінів вашого веб-сайту. Ви також можете запланувати створення резервних копій сайтів, надсилати їх електронною поштою або завантажувати на комп’ютер.

10. Fixmysite.com

Фіксмісит

Fixmysite допоможе вам одразу виправити веб-сайт WordPress. Вона працює в 3 простих кроки: зверніться, перегляньте та виправте. Вони пропонують налаштування тем, міграцію, оптимізацію швидкості та видалення зловмисного програмного забезпечення з вашого веб-сайту WordPress.

Ви можете зв’язатися з ними для аудиту сайту та навіть для налаштування WordPress. Вони також пропонують службу ділових телефонів для швидшого спілкування.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі служби підтримки WordPress 24/7 для управління вашим сайтом. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращих плагінів довідкової служби WordPress для підтримки клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map