10 кращих послуг конференц-зв’язку порівняно (2020 р.)

як здійснювати онлайн-конференції


Ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для конференц-дзвінків?

З віддаленою тенденцією роботи в зростанні попит на програмне забезпечення для інтернет-конференц-дзвінків зазнає кривої зростання.

Не кажучи вже про те, що в ці безпрецедентні дні спілкування та співпраця важливіші, ніж будь-коли.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих програм для конференц-дзвінків, які допоможуть вам залишатися на зв’язку зі своєю командою.

1. Nextiva

Nextiva, виклик конференції

Nextiva – одна з провідних і найнадійніших служб ділових телефонів, яка дозволяє вам здійснювати конференційний дзвінок зі своєю командою. За допомогою функції конференції Nextiva Meet-me ви можете підключити декілька абонентів у різних місцях до одного і того ж прямого дзвінка для альтернативи зустрічам віч-на-віч..

Nextiva пропонує чудову якість звуку та працює і на всіх мобільних пристроях. Він також підтримує CRM, LiveChat та ряд інших функцій, які допоможуть вам керувати своїм бізнесом навіть без фізичного присутності в офісі.

2. RingCentral

RingCentral, онлайн-конференц-дзвінки

RingCentral – це ще один дивовижний постачальник VoIP, який пропонує цілий спектр послуг, таких як конференц-дзвінки, хмарний телефон «все в одному», відеоконференції, обмін повідомленнями в команді, контактний центр тощо. Ви можете використовувати його для додавання опції очікування виклику, переказу дзвінків, багатолінійної телефонної системи та переадресації дзвінків.

Ви також можете здійснювати безкоштовні дзвінки, хмарні телефонні дзвінки, командні повідомлення та навіть обмінюватися екранами під час здійснення відеоконференції.

RingCentral

3. Масштаб

Збільшити

Збільшити – відмінний варіант, якщо ви шукаєте інструменти для проведення онлайн-зустрічей та відеоконференцій. Провести зустріч легко за допомогою Zoom. Ви також можете запросити своїх колег або клієнтів приєднатися до зустрічі, поділившись посиланням. Однак ваше запрошення можна прийняти лише в тому випадку, якщо користувач завантажить програму Zoom на свій пристрій.

Ви можете проводити свої зустрічі до 40 хвилин з безкоштовним планом масштабування. Але якщо ви хочете провести свою зустріч довше, вам потрібно оновити свій план.

4. BlueJeans

Конференц-дзвінки BlueJeans

Сині джинси це одне з найкращих програмних засобів, що пропонує безпечний варіант відеоконференцій для своїх користувачів. Це прекрасний ресурс для всіх, хто працює віддалено і потребує швидких відеоконференцій зі своїми клієнтами.

З BlueJeans легко перетворити будь-яку кімнату в кімнату для нарад. Ви також можете провести вебінари, інтерактивні події в прямому ефірі, ратуші та інше за допомогою декількох клацань миші. Щоб підвищити вашу продуктивність, вони пропонують такі функції, як контроль за реалізацією нарад, аналітика, автоматизовані сповіщення та доступ одним дотиком до зустрічей.

Користувачі також можуть мати доступ одним дотиком до зустрічей незалежно від пристрою, який вони використовують. Щоб захистити вашу організацію від зловмисних атак та захистити конфіденційність користувачів, вона також забезпечує безпеку для корпоративного рівня.

5. Вебекс

Cisco Webex

Вебекс це ще один дивовижний продукт, який пропонує прості способи проведення онлайн-конференцій для спілкування та співпраці з клієнтами по всьому світу.

Ви можете використовувати його для проведення загальнонаціональних зборів, проведення прямого вебінару для своїх підписників, пропонування онлайн-занять або занять та багато іншого. Роблячи це, ви можете використовувати кілька інших функцій, таких як обмін екраном, налаштування ваших зустрічей тощо.

6. Життєздатність

Життєздатність

З Життєздатність, розміщення конференц-дзвінків може бути швидким та простим. Ви можете робити це з будь-якого місця, прямо з мобільного чи робочого столу.

Ви також можете інтегрувати Lifesize з командами Microsoft, Skype для бізнесу, Outlook, Slack, Cisco, Polycom тощо для підвищення продуктивності. Ви також можете безкоштовно роз’єднати конференц-зал. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете телефонувати в 60 різних країнах безкоштовно.

7. Жива буря

Жива буря

Жива буря це ще одне рішення для конференц-дзвінків, сумісне з усіма браузерами та також підтримує мобільний дзвінок. Ви можете використовувати це програмне забезпечення для проведення своїх вебінарів, відеороликів та інтерв’ю, онлайн-курсів та багато іншого.

Він також дозволяє запланувати зустрічі зі своїм клієнтом чи працівником. Ви можете випробувати програмне забезпечення безкоштовно. Якщо вам це подобається, ви можете оновити його в будь-який час.

8. Зухові зустрічі

Зухові зустрічі

Зухові зустрічі може стати вашим ідеальним рішенням, якщо ви хочете проводити онлайн-конференції або організовувати живий семінар. У ньому є чудові варіанти, які дозволяють вам записувати свої сеанси, проводити презентації та навіть завантажувати повні записи.

Платформа надзвичайно безпечна, тому вам не доведеться турбуватися про порушення своїх приватних даних. Це дозволяє вам додавати людей до вашої зустрічі, і ви також можете пом’якшити свою аудиторію.

9. UberConference

UberConference

З UberConference, Ваш колега або клієнт можуть приєднатися до зустрічі простим клацанням на URL-адресу, якою ви поділитесь з ними. Їм навіть не потрібно завантажувати жодну програму.

Програмне забезпечення сумісне з вашим ноутбуком, планшетом і навіть мобільним телефоном. Завдяки голосовому інтелекту ви також можете мати повну транскрипцію своїх зустрічей.

10. Join.me

Приєднуйся до мене

Приєднуйся до мене це ще одна платформа, яка дозволяє безкоштовно проводити або приєднуватися до дзвінка. Він пропонує вам безкоштовний пробний період 14 днів. Під час пробної версії ви можете випробувати його параметр для аудіо та відеодзвінків, який можна інтегрувати з вашим календарем.

Якщо ви використовуєте його для відеоконференції, у вас також є можливість налаштувати ваш фон. Крім того, ви отримаєте потужні функції, такі як аудіозапис, планування тощо.

Це одне з найкращих програмного забезпечення для онлайн-конференц-дзвінків, яке ви можете використовувати. Ми сподіваємося, що вам сподобалась ця стаття. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про те, як додати кнопку виклику на ваш сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me