10 кращих постачальників хостингів електронною поштою 2020 (порівняно та переглянуто)

Найкращі хостинг-провайдери


Шукаєте кращих постачальників послуг електронного хостингу для вашого малого бізнесу?

Якщо ви придбали послугу веб-хостингу, щоб розпочати свій бізнес в Інтернеті, можливо, ви помітили, що багато хостинг-сервіси пропонують вбудований варіант розміщення ваших електронних листів.

Хоча це чудова річ для всіх, хто тільки почав свою діяльність, для багатьох це має і зворотний бік. І найбільша з них – її обмежені можливості. Це коли картини хостингових служб відображаються. На відміну від вбудованих варіантів, пропонованих службами веб-хостингу, за допомогою служб хостингу електронної пошти ви можете гарантувати, що кожен електронний лист, який ви надсилаєте, буде доставлений вашим користувачам.

Крім того, ви можете мати повний контроль над своїми електронними листами. А завдяки їх дивовижній підтримці ви можете сконцентруватися виключно на своєму бізнесі, не турбуючись про його конфігурацію чи налаштування.

Як знайти найкращого постачальника хостингу електронної пошти

Як правило, слід врахувати кілька факторів, перш ніж вибрати хорошого постачальника послуг електронної пошти. Давайте розглянемо деякі з них:

 • Спеціальний домен: Завжди перевіряйте, чи дозволяє вам користувальницький домен електронної пошти чи ні.
 • Гарантія доставки: Це ймовірність того, що ваші електронні листи надійдуть до вхідних повідомлень одержувачів, а не папки зі спамом.
 • Ємність для надсилання файлу: Перевірте, чи дозволяє ваш постачальник хостингів електронною поштою надсилати величезні вкладення файлів зі свого облікового запису. Чим більше файлів ви можете надсилати, тим краще.
 • Пробіг: Немає сенсу обирати хостинг-сервіс, якщо він не може гарантувати 99,9% часу роботи.
 • Безпека: Захист вашої електронної пошти від спаму чи будь-якої іншої шкідливої ​​загрози є надзвичайно важливим.

1. Bluehost: хостинг електронної пошти з безкоштовним доменом електронної пошти

Електронна пошта Bluehost

Bluehost – один з найпопулярніших та найкращих постачальників хостингів електронної пошти, який пропонує послуги хостингу електронної пошти поряд із веб-хостингом. За допомогою цих послуг ви можете мати безкоштовний домен на цілий рік та створювати необмежену кількість електронних листів для вашого бізнесу. Через надійну безпеку через IMAP ви можете бути впевнені, що ваші електронні листи завжди захищені від потенційно вразливих загроз. Він також пропонує 3 різні рішення для веб-пошти, щоб захистити вашу пошту.

Bluehost дозволяє створювати 5 облікових записів електронної пошти з будь-якими планами веб-хостингу. Вам також не потрібно турбуватися про його тривалість роботи, оскільки Bluehost володіє чудовими результатами підтримки 99,99% часу роботи.

Прочитайте наш повний огляд на Bluehost тут.

2. SiteGround: найкращий безпечний хостинг-провайдер

Хостинг електронної пошти на сайті

SiteGround – ще один фантастичний хостинг-провайдер, який ви можете перевірити. Він уже відзначився як провідний постачальник послуг веб-хостингу для малих та великих підприємств. А послуги хостингу електронної пошти однаково хороші з точки зору функцій та можливостей безпеки.

Вибравши SiteGround, ви можете надсилати до 400 електронних листів на годину. Кожен електронний лист, який ви надіслали, може мати до 40 одержувачів, і якщо електронний лист не буде доставлено, він автоматично повторить надсилання протягом 24 годин. Ви також можете бути впевнені в безпеці електронних листів, оскільки вона за умовчанням дозволяє функцію SpamExpert для кожного користувача.

Прочитайте наш повний огляд на SiteGround тут.

3. HostGator: Найкращий хостинг електронної пошти з необмеженими адресами електронної пошти

HostGator, безкоштовні міграційні послуги

HostGator – ще один дивовижний постачальник послуг хостингу електронної пошти, який пропонує захищені та потужні послуги хостингу електронної пошти для своїх користувачів. Це дозволяє розміщувати електронні листи на власному сервері. Після створення електронної пошти ви можете отримати доступ до них через веб-пошту або через телефон, встановивши веб-клієнт на свій вибір.

Найкраще, що при будь-яких планах ви отримуєте необмежену кількість облікових записів електронної пошти. HostGator гарантує тривалість роботи 99,98%.

4. G Suite: Ділові електронні листи з Gmail

GSuite електронні листи, хостинг електронної пошти

GSuite – це не лише ваш середній постачальник послуг електронної пошти. Це повний інструмент управління бізнесом, який дає вам повний доступ до всіх організацій та інструментів безпеки Google. Це допоможе вам оптимізувати свій бізнес без будь-якої професійної допомоги.

Він пропонує варіанти вкладення електронної пошти розміром 25 Мб і дозволяє створювати необмежену кількість групових електронних листів. Окрім Gmail для підприємств, він надає вам доступ до всіх програм Google, включаючи Google Диск, Документи, Голос тощо.
Дізнайтеся, як створити професійний електронний лист за допомогою G Suite тут.

5. Хостинг A2: Хостинг по електронній пошті з попередньою гарантією

@ Хостинг, безкоштовна міграція

Хостинг A2 пропонує захищені та надійні послуги хостингу електронної пошти, які забезпечують надсилання та отримання електронної пошти без проблем. Як постачальник веб-хостингу, вони також пропонують необмежену кількість адрес електронної пошти з опціями переадресації та автовідповіді. Ви також можете мати необмежену кількість пам’яті, де буде зберігатися кожне ваше повідомлення, поки ви не видалите їх самостійно.

Хостинг A2 автоматично створює резервну копію всіх ваших повідомлень, щоб гарантувати, що все надійно та безпечно. Їх зручний cPanel полегшує конфігурації та налаштування. Найкраще в хостингу A2 – це те, що вони надають гарантовану гарантію повернення грошей у будь-який час за будь-яку невикористану послугу.

Ось докладніше про хостинг A2.

6. Рідкий веб: Хостинг електронної пошти з керованим хостингом

Рідке веб, хостинг електронної пошти

Liquid Web – це ще одна надійна хостинг-послуга електронної пошти, яка пропонує чудові функції. Стандартний план пропонує 25 Гб місця для зберігання та підтримує 50 МБ вкладень. Він також дозволяє легко імпортувати електронні листи з інших платформ, таких як Gmail та Outlook.

Ви можете мати можливість налаштувати фільтри електронної пошти та правила, якщо потрібно. Крім того, він пропонує доступ POP, SMTP, IMAP та якісний захист від спаму. Він пропонує кілька планів з різними можливостями. Чим вище ваш план, тим більше можливостей ви можете мати.

Прочитайте наш огляд на Рідкому веб тут.

7. iPage: Найдешевший хостинг-провайдер

iPage

iPage – це ще одна послуга хостингу електронної пошти, за допомогою якої ви можете створювати необмежену кількість електронних адрес для свого бізнесу. Це чудовий варіант для власників малого бізнесу, яким потрібно створити адреси електронної пошти для своїх співробітників.

Він також пропонує функцію переадресації електронної пошти та функцію автоматичного реагування, що полегшує вам зв’язок із клієнтами навіть у вашу відсутність. Щоб ваш обліковий запис електронної пошти був захищений від загроз, він пропонує підтримку IMAP.

Дізнайтеся більше про iPage тут.

8. Хостинг InMotion: ще одна платформа хостингу електронної пошти

InMotion Hosting – це дивовижна веб-хостинг платформа електронної пошти для тих, хто шукає електронну пошту бізнес-класів та веб-хостинг. Ви можете мати майже кожну функцію, яка може знадобитися для керування електронними електронними листами. Від фільтрування електронної пошти до автоматичного реагування на чорний список спам-електронних листів, вона пропонує чудові функції своїм користувачам.

Ви можете працювати над налаштуваннями електронної пошти прямо з її зручного cPanel.

Ось докладніше про хостинг InMotion.

9. GoDaddy: Хостинг електронної пошти для початківців

Електронні листи GoDaddy

GoDaddy завжди був початковим варіантом для початківців для створення електронних листів, доменів та веб-хостингу.

GoDaddy пропонує об’єм пам’яті до 50 Гб і гарантує 99,99% тривалості роботи. Він також дозволяє надсилати рахунки-фактури, керувати зустрічами, відстежувати пробіг за допомогою програм “Бронювання”, “Outlook”, “Управління клієнтами” та “MileIQ”..

Детальніше про GoDaddy читайте тут.

10. Office 365: Ділові електронні листи з Outlook

Офіс 365

Office 365 – один з найкращих хостингових постачальників послуг електронної пошти, який дозволяє вам розміщувати хостинг електронної пошти бізнес-класу для малих та великих підприємств. Це дозволяє налаштувати та зберігати кожен електронний лист, який ви отримаєте. Ви можете використовувати їхні послуги для співпраці в різних відділах та місцях. Ви також можете керувати різними завданнями та брати участь у командній роботі з Microsoft Planner. Такі функції допомагають легко вести, керувати та оптимізувати свій бізнес.

Ось деякі з служб хостингу електронної пошти, які ви можете вибрати. Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати найкращі послуги хостингу електронної пошти для ділової електронної пошти. Ви також можете перевірити провідних постачальників послуг електронного маркетингу на ринку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map