10 кращих постачальників хостингових послуг SSL 2020 (порівняно)


Шукаєте безкоштовного провайдера хостингу SSL для вашого веб-сайту?

Сертифікат SSL зберігає всю конфіденційну інформацію в зашифрованому вигляді. Він також відображає замок безпеки поруч із адресним рядком браузера користувачів, коли вони відвідують ваш сайт.

Ми настійно рекомендуємо обрати постачальника веб-хостингу, який пропонує безкоштовний сертифікат SSL на ваш сайт.

Що таке SSL та як це працює

SSL – стандарт галузевої безпеки, який створює зашифрований зв’язок між веб-переглядачем кожного відвідувача та вашим веб-сайтом.

Якщо ви продаєте продукти, ви повинні мати сертифікат SSL, щоб переконатися, що інформація, яку ви збираєте від своїх клієнтів, захищена. Оскільки він відображає піктограму висячого замка поруч із адресним рядком, наявність SSL сертифікату сприяє довірі серед вашої аудиторії.

З іншого боку, веб-сайт без SSL позначається небезпечним поруч із адресним рядком. Не кажучи вже про те, що важливо мати сертифікат SSL для вашого сайту.

Давайте подивимося на кілька безкоштовних хостингових компаній SSL.

Докладніше про додавання SSL на свій веб-сайт тут.

1. Блюхост

Bluehost

Bluehost – одна з найпопулярніших сервісів веб-хостингу, яка пропонує чудові послуги хостингу SSL для своїх користувачів. Ви можете мати безкоштовне доменне ім’я протягом першого року та безкоштовний сертифікат SSL для свого сайту.

Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете отримати повне повернення коштів, скасувавши підписку на веб-хостинг.

2. SiteGround

Веб-хостинг SiteGround, безкоштовний ssl

SiteGround – ще один дивовижний постачальник послуг хостингових послуг SSL, який також пропонує безкоштовний SSL з усіма своїми планами хостингу. Якщо на вашому веб-сайті розміщена інша хостинг-компанія, ви можете безкоштовно перенести його на SiteGround.

Він також пропонує надійну безпеку, високу технічну підтримку та повністю керовані послуги хостингу відповідно до ваших потреб. Ви також можете мати безкоштовні щоденні резервні копії, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та багато іншого.

3. Хостинг InMotion

Хостинг InMotion, безкоштовний SSL

InMotion хостинг – популярний постачальник послуг хостингу SSL, який дозволяє захистити свій веб-сайт безкоштовною SSL. Крім цього, він пропонує чудові функції, які допоможуть вам розвивати свій бізнес. За допомогою плану хостингу InMotion ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, необмежену пропускну здатність, SSD-пам’ять та багато іншого.

На відміну від інших перелічених тут хостингів SSL, InMotion пропонує автоматичне резервне копіювання, так що ви можете швидко створити резервну копію свого веб-сайту в будь-який час. Їх дружня команда підтримки працює цілодобово.

Прочитайте наш повний огляд хостингу InMontion тут.

4. Хостингер

Хостингер, безкоштовний ssl

Хостингер – ще один дивовижний постачальник послуг хостингових послуг SSL, який пропонує безкоштовні SSL зі своїми планами хостингу. Якщо ви виберете більш високий план, він також пропонує вам безкоштовне доменне ім’я для вашого бізнесу.

Для розширення вашого бізнесу Hostinger пропонує безлімітні можливості веб-хостингу. Ви також можете мати безкоштовний конструктор веб-сайтів, високоякісний спільний хостинг, хостинг, оптимізований WordPress та багато іншого. Їх цілодобова підтримка – один з найкращих варіантів підтримки в галузі веб-хостингу.

5. GreenGeeks

GreenGeeks, безкоштовний ssl

GreenGeeks – ще один фантастичний постачальник SSL, який ви можете спробувати. Вони пропонують швидкий, безпечний та екологічно чистий сервіс хостингу WordPress з безкоштовним сертифікатом SSL для захисту вашого веб-сайту.

Вони також пропонують безкоштовну службу міграції, тому якщо ви розміщені в іншому місці, ви можете безкоштовно перенести свій веб-сайт на GreenGeeks. Вони також є зручним для розробників хостинг-провайдером SSL і заявляють, що є першим постачальником зеленого хостингу.

6. iPage

Веб-хостинг iPage, безкоштовний SSL

iPage – наступний варіант, який заслуговує на вашу увагу. За допомогою iPage ви можете мати безкоштовний SSL, безкоштовний конструктор веб-перетягувань, електронні адреси, передачу домену та багато іншого.

Після завершення налаштування ви можете отримати сотні шаблонів для розробника сайту. Ви також отримаєте безкоштовні рекламні кредити на суму 200 доларів.

7. ХостГатор

Хостинг HostGator, безкоштовний ssl

HostGator – це ще одна фантастична можливість отримати безкоштовний SSL для вашого сайту. Залежно від плану хостингу, у вас може бути до необмежених доменних імен для вашого сайту. Сюди також входить безкоштовний домен, непроменена пропускна здатність та встановлення WordPress одним клацанням.

За допомогою HostGator ви можете мати надійну безпеку свого сайту. Це означає, що вам більше не доведеться йти на компроміс із безпекою. Прочитайте наш огляд про HostGator, щоб дізнатися більше.

8. Двигун WP

WP двигун. безкоштовний SSL

WP Engine пропонує повний керований хостинг WordPress, який є швидким, надійним та надійним. Хостинг пропонує преміальні теми та рамки генезису без зайвих витрат. Залежно від плану, який ви обрали, ви можете мати необмежену кількість відвідувачів, локальне сховище до 1 ТБ та пропускну здатність 400 ГБ + серед інших функцій.

Ви також отримуєте безкоштовні теми SSL, 35+ StudioPress, підтримку 24 * 7 та багато іншого. Завдяки WPEngine ви можете повністю і швидко працювати з вашим веб-сайтом та захищати його.

Докладніше про WPEngine тут.

9. DreamHost

DreamHost, безкоштовний ssl

DreamHost пропонує найнадійніший сервіс хостингу SSL для вашого інтернет-бізнесу. З DreamHost ви отримуєте безкоштовний SSL, швидке зберігання SSD, попередньо встановлену WordPress та багато іншого. Щоб запропонувати вам подвійний рівень безпеки, він автоматично створює резервні копії вашого веб-сайту. Ви також можете легко звернутися до служби підтримки за будь-якою технічною допомогою.

Щоб дізнатися більше про DreamHost читайте наш повний огляд їх хостинг-послуг.

10. ХостПапа

Огляд хостингу HostPapa, безкоштовно ssl, ssl

HostPapa – ще один блискучий варіант отримати безкоштовний SSL для вашого веб-сайту. HostPapa пропонує все необхідне для вашого бізнесу в Інтернеті.

На відміну від інших хостинг-платформ, HostPapa дозволяє розміщувати 2 доменних імені зі своїм початковим планом. Він також пропонує розробник веб-сайтів і дозволяє створити інтернет-магазин.

Це воно! Ми сподіваємось, що Ви знайдете цю статтю корисною.

Якщо ви хочете додати на свій сайт подвійний рівень захисту, ви можете додати плагін безпеки. Ось список найкращих плагінів безпеки, які ви можете встановити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map