10 кращих розробників веб-сайтів для малого бізнесу (2020)

кращі розробники веб-сайтів


Хочете створити веб-сайт самостійно, не наймаючи розробника? Тоді вам потрібно вибрати найкращого веб-розробника веб-сайту, який дозволяє вам легко створити приголомшливий веб-сайт.

Ви можете знайти десятки розробників веб-сайтів, які допоможуть вам легко налаштувати веб-сайт незалежно від вашого набору навичок. На жаль, з вибором виникає плутанина, тому в цій публікації ми допоможемо вам детальніше ознайомитись з деякими кращими розробниками веб-сайтів для початківців. Ми також ознайомимо вас із тим, як вибрати правильного конструктора веб-сайтів на основі ваших унікальних потреб.

Будівництво веб-сайтів проти найму розробника

Щоб створити професійний веб-сайт, ви можете подумати, що вам потрібно найняти професійного розробника, щоб зробити це за вас. Але це зовсім не обов’язково Завдяки розробникам веб-сайтів, які сьогодні доступні, будь-хто – навіть повний початківець – може легко створити чудовий, функціональний веб-сайт, не торкаючись рядка коду.

Якщо ви запускаєте свій веб-сайт, ви можете зробити це самостійно за допомогою конструктора веб-сайтів. Побудовники веб-сайтів ідеально підходять для блогерів, нефінансованих стартапів, солопренерів, любителів, нових підприємств та некомерційних організацій.

Давайте розглянемо плюси та мінуси розробників веб-сайтів:

Плюси будівельника веб-сайтів

 • Доступне: В основному ви можете безкоштовно зробити веб-сайт і розмістити його на рівні від 2 до 5 доларів на місяць.
 • Чудовий дизайн: За допомогою розробників веб-сайтів ви можете створити чудовий веб-сайт за кілька хвилин завдяки заздалегідь розробленим шаблонам та конструкторам перетягування..
 • Швидкий: Ви можете налаштувати свій веб-сайт та запустити його в той же день, коли ви його створили.
 • Простий у використанні: Більшість розробників веб-сайтів зручні для користувачів. Ви можете створити свій веб-сайт із незначними знаннями про створення веб-сайтів.

Мінуси веб-сайту

 • Зусилля: Створюючи веб-сайт, ви повинні виконати роботу самостійно.
 • Не унікальний: Оскільки ви використовуєте шаблони з розробниками веб-сайтів, у когось іншого може бути веб-сайт, схожий на ваш. Однак ви можете налаштувати його для неповторного вигляду.

Тепер це не означає, що ви ніколи не наймаєте дизайнера веб-сайтів. Якщо у вас вже є успішна компанія, яка приносить понад 250 000 доларів доходу на рік, ви працюєте в дуже конкурентоспроможної галузі або бізнесу з високою вартістю транзакцій, який складає понад 5000 доларів США за транзакцію, наймання професіонала буде кращим варіантом для вас через ваш конкретний характер і просунуті потреби.

Ось деякі плюси і мінуси найму розробника:

Наймання плюсів розробника

 • Унікальний дизайн: Коли ви наймаєте професійного розробника, ви отримуєте дизайн веб-сайту, який на 100% є унікальним для вас і відповідає вашим точним потребам.
 • Економія часу: Розробник зробить всю роботу за вас.

Наймання мінусів розробника

 • Висока початкова вартість: Кваліфікований розробник веб-сайту може коштувати до 10 000 доларів.
 • Більш тривалий процес: Ваш веб-сайт може бути не готовий місяцями, коли ви наймаєте розробника.
 • Відсутність контролю: Розробник веб-сайту може створити веб-сайт, який ви не закохані.
 • Немає власності: Деякі розробники чи дизайнерські фірми не надають вам прав власності на сайт

Як бачите, зі створенням веб-сайтів ви можете мати доступний професійний веб-сайт, який відповідає всім вашим потребам, які працюють і працюють протягом дня.

Вибір кращого конструктора веб-сайтів – на що звернути увагу?

Є кілька речей, які потрібно враховувати, коли мова заходить про вибір найкращого конструктора веб-сайтів для ваших потреб. Деякі з них:

Сукупність навичок:

Ваш набір навичок є одним з важливих факторів, які слід враховувати при виборі розробника веб-сайту.

Якщо ви абсолютно новачок, ви можете розглянути рішення, яке постачається з простим у користуванні конструктором перетягування. Використовуючи перетягування, ви можете швидко запустити і запустити свій веб-сайт.

З іншого боку, якщо ви можете комфортно обробляти хостинг, резервне копіювання та безпеку, то, можливо, ви захочете вибрати надійного конструктора веб-сайтів, бажано, власного рішення, такого як WordPress.org. У той час як конструктор перетягування дозволяє легко створити веб-сайт, але більшість розробників надають вам обмежений набір функціональних можливостей, які перешкоджають росту вашого веб-сайту вниз.

Особливості:

Запишіть список бажаних функцій, який ви хочете від свого веб-сайту. Щоб зрозуміти функції, вам потрібно буде задати собі кілька питань:

 • Яка мета вашого веб-сайту?
 • Які сторонні інтеграції вам знадобляться на вашому веб-сайті?
 • Який бюджет ви можете дозволити собі для створення веб-сайту?
 • Вам потрібна повна електронна комерція?

Тепер ми поділимося з вами нашим списком найкращих розробників веб-сайтів. Ось огляд кожного з розробників веб-сайтів:

Кращі будівельники веб-сайтів

Особливості побудови веб-сайтів
1. WordPressКращий розробник веб-сайтів$ 2,75 / місяць з Bluehost5/5
2. Постійний контакт веб-сайтуНайпростіший веб-сайт$ 0 – 20 / місяць3/5
3. ГаторНайдешевший будівельник сайтів3,46 долара – 8,30 доларів на місяць4/5
4. SiteBuilder.comКонструктор веб-сайтів на одній зупинці$ 5,50 – $ 10 / місяць4/5
5. ШопіруйтеНайкращий будівельник інтернет-магазину$ 29 – $ 299 / місяць5/5
6. BigCommerceБагатофункціональний конструктор інтернет-магазинів$ 29,95 – $ 249,95 / місяць4/5
7. WeeblyБезкоштовна програма для перетягування сайтів$ 0 – $ 25 / місяць4/5
8. Квадратний простірУніверсальний конструктор сайтів із перетягуванням та перетягуванням$ 12 – $ 26 / місяць4/5
9. WordPress.comБезкоштовна платформа для ведення блогів$ 48 – $ 300 / рік4/5
10. ВіксПростий веб-сайт$ 5 – $ 17 / місяць4/5

1. WordPress: Найкраще & Найпопулярніший веб-сайт Builder

wordpress.org

WordPress.org, також відомий як власний розміщення WordPress, є найпопулярнішим розробником веб-сайтів. Від блогів із хобі, до публікацій новин та невеликих веб-сайтів для підприємств, майже 30% Інтернету використовує WordPress.

WordPress доступний у двох різних версіях: WordPress.com та WordPress з власним хостом. Заплутатися між ними легко. Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитись із відмінності між WordPress.com та влаштованим WordPress.

За допомогою WordPress ви можете знайти десятки плагінів для створення веб-сайтів, які допоможуть вам створити веб-сайт із перетягуванням, таких як Beaver Builder та Divi.

Плюси:

WordPress надає вам нескінченні можливості створити веб-сайт так, як вам завгодно. Ви можете легко розширити зовнішній вигляд і функціональність свого веб-сайту, використовуючи теми та додатки WordPress. Ви також отримуєте повний контроль над своїм веб-сайтом.

Мінуси:

 • Налаштувати веб-сайт не так просто, як з іншими розміщеними рішеннями.
 • Ви не можете створити веб-сайт безкоштовно (вам потрібно буде сплатити бюджет на доменне ім’я та веб-хостинг).
 • Вам потрібно буде самостійно керувати резервними копіями та безпекою.

Для кого це?

WordPress найкраще підходить для тих, хто хоче створити веб-сайт незалежно від набору навичок. Це найдешевший конструктор веб-сайтів для початківців, але він надає більше функцій та повний контроль над своїм сайтом. Перегляньте цей огляд WordPress для отримання більш детальної інформації.

Ціноутворення:

WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну, але для створення веб-сайту WordPress вам доведеться придбати доменне ім’я (14,99 доларів на рік) та веб-хостинг (7,99 доларів на місяць). Якщо вам потрібне рішення перетягування для створення веб-сайту, все, що вам потрібно зробити, – це встановити плагін для створення веб-сторінок.

Оскільки сукупна вартість як домену, так і хостингу може здатися досить великою, ми розробили угоду з Bluehost для користувачів IsItWP. Ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та більше 60% знижки на хостинг WordPress. Вам потрібно платити лише 2,75 долара на місяць.

Ви завжди можете легко переходити з інших платформ на WordPress. Наприклад, ознайомтеся з цим посібником про те, як перейти від Medium до WordPress.

Чи є у Вашого бізнесу сторінка у Facebook, але Ви ще не мали можливості створити веб-сайт для Вашого бізнесу? Якщо це здається вам знайомим, тоді ви, можливо, захочете перевірити Постійний контакт веб-сайту.

2. Конструктор постійних контактів: Builder веб-сайтів, що працює на AI

постійний контакт розробника веб-сайтів

Постійний контактний веб-сайт Builder дозволяє створити готовий до публікації веб-сайт навіть без вашого вкладу. Все, що вам потрібно зробити – це синхронізувати розробник веб-сайту зі своєю сторінкою у Facebook. Протягом декількох хвилин будівельник перетягне контактну інформацію, зображення та текст з Facebook та заповнить бізнес-сайт для вас.

Звичайно, ви можете налаштувати веб-сайт свого бізнесу пізніше або навіть створити абсолютно новий персоналізований веб-сайт з нуля.

Плюси:

 • Швидко і просто: Створення веб-сайту ніколи не було простішим.
 • Безкоштовно: Існує безкоштовний обмежений план. План премій починається від 10 доларів на місяць.
 • Основні особливості: Від аналітики та інтеграції блогу до інтеграції в електронну комерцію, розробник веб-сайтів має всі необхідні функції.

Мінуси:

 • Не багата функція: Якщо ви шукаєте повноцінного розробника веб-сайтів, то Builder постійних контактів не для вас.
 • Розширення: Ви не можете інтегрувати сторонні розширення з цим конструктором.
 • Підключення домену: Як і будь-які інші безкоштовні розробники веб-сайтів, вам доведеться перейти на платний план, якщо ви хочете підключити доменне ім’я зі своїм сайтом.

Для кого це?

Якщо у вас вже є сторінка Facebook, але ви не мали шансу створити веб-сайт, або якщо ви думали, що створення веб-сайту – це ракетна наука, то постійний контакт з Builder веб-сайтів – найкраща ставка для вас.

Ціноутворення

Постійний контактний веб-сайт Builder пропонує безкоштовний обмежений план. Щоб підключити доменне ім’я зі своїм сайтом, вам доведеться оновити план початківців.

З будь-яким планом ви можете додати до свого веб-сайту електронну комерцію. Для необмежених продуктів та відмови від плати за транзакції ви можете перейти до їхнього плану Business Plus за 20 доларів на місяць.

3. Gator: Простий у використанні Builder веб-сайтів від HostGator

gator

Gator – це абсолютно новий розробник веб-сайтів від HostGator, відомої компанії з веб-хостингу. Gator – це, мабуть, один із найбагатших на розробників веб-сайтів, який пропонує веб-хостинг.

Найкраще те, що Gator розроблений вдома, щоб забезпечити відвідувачам дуже швидкий веб-досвід.

Плюси:

 • Недорога вступна ціна
 • Аналітика веб-сайтів включена у всі плани
 • Доступна широка колекція шаблонів

Мінуси:

 • Немає безкоштовного плану для тестування послуги
 • Пріоритетна підтримка пропонується лише в преміум або вище плані
 • Інтеграція електронної комерції доступна лише з планом електронної комерції

Для кого це?

Якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів від надійної веб-хостингової компанії, то Gator – найкращий вибір для вас.

Ціноутворення

Є 3 плани: Starter, Premium та eCommerce. Ми уклали угоду з HostGator, тому як користувач IsItWP ви отримаєте спеціальну знижку на їх вступні ціни. Подивіться їх вступну ціну нижче.

Стартер: від $ 3,46 / місяць (усі функції включені)

Преміум: від $ 5,39 / місяць (з пріоритетною підтримкою)

Електронна комерція: починаючи з $ 8,30 / місяць (інтеграція електронної комерції)

4. SiteBuilder: Builder веб-сайтів для малого бізнесу

SiteBuilder.com

SiteBuilder – це потужний конструктор веб-сайтів, який ви можете використовувати для створення власного веб-сайту. Це дозволяє створити веб-сайт у 3 простих кроки. Інструмент “Точка та натискання” допомагає швидко та легко додавати на сайт текст, медіа-файли та інші модулі.

Плюси:

 • Спеціальні шаблони: У комплекті є сотні заздалегідь створених шаблонів для швидкого запуску сайту.
 • Безкоштовний хостинг: Веб-хостинг пропонується безкоштовно при кожному їх плані.
 • Бюджетні плани: Плани їх ціноутворення доступні для будь-якого бюджету.

Мінуси:

 • Доменне ім’я: Безкоштовне доменне ім’я пропонується разом із SiteBuilder, але ціна на оновлення домену дорога.
 • Електронна пошта: Вам потрібно заплатити окремо за всі електронні адреси, які ви створюєте за допомогою свого доменного імені.
 • Обмежена аналітика: Функцій аналітики та розуміння користувачів менше, ніж на інших платформах.

Для кого це?

Якщо ви шукаєте єдине рішення для створення веб-сайту, не витрачаючи багатства, то SiteBuilder – це ідеальний вибір із усім необхідним.

Ціноутворення:

SiteBuilder пропонує 3 плани, включаючи спеціальний план для сайтів електронної комерції. Їх стартовий план коштує 5,50 доларів на місяць, що виставляється на рік.

Він також включає безкоштовний хостинг веб-сайтів та доменне ім’я. Ім’я домену є безкоштовним протягом першого року, а після цього потрібно заплатити звичайні тарифи на оновлення.

5. Shopify: Builder Website Builder

Shopify – це повноцінний розробник веб-сайтів, створений спеціально для електронної комерції. Це дозволяє налаштувати інтернет-магазин за лічені хвилини, не торкаючись жодного коду. Це повноваження понад півмільйона підприємств з більш ніж 1 мільйон активних користувачів.

Плюси:

Незважаючи на те, що є повноцінною платформою електронної комерції, Shopify пропонує веб-розробник веб-сайтів та платформу для ведення блогів, щоб допомогти вам розширити свій бізнес з електронної комерції. Усі теми Shopify повністю реагують, тобто ваші клієнти отримують постійний досвід покупок незалежно від своїх пристроїв.

Без жодних сторонніх облікових записів ви можете почати приймати платежі через Shopify. Крім того, він підтримує 100+ сторонніх платіжних шлюзів і забезпечує безперешкодну інтеграцію з вашим веб-сайтом, сторінкою Facebook тощо.

Мінуси:

Якщо вам потрібно додати багаторівневі категорії та більше деталей продукту, Shopify може бути не правильним вибором. Якщо ви використовуєте зовнішній шлюз платежів, то з вас буде стягнута велика плата за транзакції – від 0,5 до 2%.

Для кого це?

Shopify – одна з найкращих платформ електронної комерції для створення інтернет-магазину. Порівняно з іншими будівельниками інтернет-магазинів, Shopify прозорий зі своїми платними структурами.

Якщо ви хочете більше контролювати свій магазин електронної комерції, ви можете вибрати платформу електронної комерції, що розміщена на власній основі, як-от WooCommerce. Дізнайтеся більше про створення інтернет-магазину за допомогою WooCommerce.

Ціноутворення:

Основний план Shopify коштує вам 29 доларів на місяць. Крім того, базовий план стягує з вас 2% комісійних платежів. Щоб зменшити плату за транзакцію до 1%, ви можете оновити більш високий план на 79 доларів на місяць. Розширений план має всі необхідні функції та стягує 0,5% комісії за трансакцію. Розширений план коштує вам 299 доларів на місяць.

6. BigCommerce: ще один розробник сайтів електронної комерції

Bigcommerce

BigCommerce – популярний виробник інтернет-магазинів, який постачається з безліччю функцій, що випускаються поза коробкою. Як і Shopify, BigCommerce також є окремою платформою електронної комерції. Це означає, що ви можете або створити магазин на BigCommerce, або навіть інтегрувати вітрину у свій WordPress сайт.

Плюси:

 • Основні функції пропонуються як стандартні функції, такі як опції SEO.
 • Пропонує багато вбудованих функцій, ніж їхні конкуренти.
 • BigCommerce постачається в комплекті з багатьма маркетинговими функціями, такими як купони, рекомендації щодо товарів та подарункові сертифікати.

Мінуси:

 • Варіанти дизайну не такі масштабні, як їхні конкуренти.
 • Інтерфейс редагування не дуже інтуїтивно зрозумілий.
 • Немає мобільного додатка

Ціноутворення

Основний план BigCommerce починається з 29,95 доларів США на місяць, що містить усі необхідні функції. План Plus коштує $ 79,95 на місяць, завдяки чому ви отримуєте безліч функцій оптимізації конверсій. Завдяки їх плану Pro ви отримуєте розширені функції за $ 249,95 на місяць.

Для кого це?

Якщо ви шукаєте повноцінного виробника магазинів електронної комерції, то BigCommerce – це правильний вибір для вас.

7. Weebly: перетягнути & Скиньте сайт Builder

плаксивий логотип

Weebly – це ще один розробник веб-сайтів, який дозволяє створити прекрасний веб-сайт із перетягуванням. Weebly полегшує борт на борту за допомогою свого індивідуального покрокового керівництва. За допомогою Weebly ви можете легко додати блог або інтегрувати вітрину у свій веб-сайт.

Плюси:

Weebly має потужні інструменти для створення прекрасного веб-сайту, включаючи перетягування, попередньо розроблені варіанти компонування, статистику веб-сайту та інше.

У Weebly також є безкоштовний план, який дозволяє використовувати безкоштовний субдомен Weebly.com. Користувачі можуть легко перейти на преміальний план для додаткових функцій, включаючи користувацьку підтримку домену, статистику сайту, пошук на сайті тощо.

Мінуси:

 • Вбудовані функції обмежені.
 • Він пропонує лише обмежену кількість інтеграцій.
 • Експорт вашого веб-сайту Weebly на іншу платформу може бути досить важким.

Якщо ви користувач Weebly і хочете отримати більше функцій, перейдіть до цієї статті про те, як перемістити веб-сайт із Weebly на WordPress.

Для кого це?

Якщо вам потрібне рішення перетягування для швидкого створення веб-сайту WordPress, ви можете спробувати Weebly.

Ціноутворення:

Weebly пропонує безкоштовний обмежений план для початківців. Ви можете підключити до свого власного доменного імені лише 4 долари на місяць. Щоб видалити рекламу брендів Weebly на своєму сайті, вам доведеться оновити свій план до Starter, який коштує 8 доларів на місяць.

Якщо ви хочете створити повноцінний магазин електронної комерції та відмовитися від плати за транзакції, то виберіть Бізнес-план за 25 доларів на місяць.

8. Квадратний простір: Преміум-конструктор сайтів для малого бізнесу

логотип квадратного простору

Квадратний простір це повнофункціональний конструктор веб-сайтів, який постачається з усіма інструментами, необхідними для створення прекрасного веб-сайту. Ви також можете вибрати десятки шаблонів веб-сайтів для свого сайту. Кожен шаблон має сотні настроюваних функцій. Ви також можете безкоштовно зареєструвати доменне ім’я за допомогою щорічної підписки на Squarespace.

Плюси:

 • Виберіть із великої колекції вбудованих шаблонів сайтів.
 • З будь-яким планом ви отримуєте необмежену пропускну здатність і необмежену кількість пам’яті.
 • Плата за трансакції електронної комерції за їх основними або розширеними планами електронної комерції не стягується.

Мінуси:

 • На відміну від більшості розробників веб-сайтів, Squarespace не пропонує безкоштовний план.
 • Стартовий план є трохи дорогим порівняно з іншими будівельниками.
 • Не допускаються сторонні додатки чи розширення.

Для кого це?

Якщо ви працюєте за розробником веб-сайтів “все в одному”, який дозволяє легко створювати веб-сайт з нуля, не вимагаючи підписуватися на сторонні послуги, Квадратний простір може бути найкращим вибором. Оскільки всі необхідні інструменти вам доступні прямо з коробки, вам не доведеться доплачувати за шаблони, аддони чи будь-які інші послуги.

Також ознайомтеся з нашим покроковим посібником про перехід від Squarespace до WordPress

Ціноутворення:

Персональний план коштує вам 12 доларів на місяць, що дозволяє створювати необмежену кількість сторінок з необмеженою пропускною здатністю та зберіганням.

Щоб додати вітрину електронної комерції до веб-сайту Squarespace, ви можете вибрати Бізнес-план за 18 доларів на місяць.

Щоб відмовитись від плати за транзакції у своєму інтернет-магазині, ви можете перейти до базового плану Інтернет-магазину, який коштує вам 26 доларів на місяць.

9. WordPress.com: Найкращий розробник безкоштовних сайтів

Веб-платформа для блогів wordpress.com

WordPress.com – це безкоштовний блог та сервіс розміщення веб-сайтів під управлінням Automattic, той самий, що й за WordPress.org. WordPress.com дає змогу зосередитись на своєму вмісті, не турбуючись про техніку обробки веб-сайту, наприклад, хостинг, безпеку чи резервне копіювання. WordPress.com полегшує публікацію в Інтернеті для всіх, незалежно від їх бюджету.

Плюси:

WordPress.com – друкована для SEO платформа публікацій. Це дозволяє створити безкоштовний веб-сайт із піддоменом WordPress.com. Поза комплектом, він пропонує всі основні функції, які вам знадобляться для створення та вирощування вашого веб-сайту. Якщо ви хочете покращити функціональні можливості свого веб-сайту, як-отстеження Google Analytics, налаштування користувальницьких імен домену, плагіни, підтримка тощо, ви можете розглянути можливість оновлення до преміального плану.

Мінуси:

Незважаючи на те, що ви отримуєте багато вдосконалених функцій за свої преміальні плани, вони все ще не мають функціональних можливостей, якими ви можете скористатися за допомогою WordPress, розміщеного на власному сервері. Навіть якщо ви підписалися на преміум-план, ви повинні дотримуватися Загальних положень та послуг WordPress.com, що означає, крім усього іншого, ви не можете приймати платежі, розміщувати рекламу AdSense або афілійований маркетинг.

Для кого це?

Якщо ви віддаєте перевагу створення веб-сайту на надійній платформі для видавців за допомогою конструктора перетягування, то WordPress.com – найкращий вибір для вас. Якщо ви хочете отримати повний контроль над своїм сайтом, тоді ви можете скористатися WordPress.org.

Ціноутворення:

Основний план безкоштовний, що має обмежені можливості. Для підключення користувацького доменного імені та видалення оголошень WordPress.com можна вибрати Особистий план за 48 доларів на рік. Якщо ви хочете монетизувати свій сайт, вам потрібно буде платити 96 доларів на рік за план Преміум.

Для таких додаткових функцій, як необмежений обсяг пам’яті, встановлення плагінів, інтеграція Google Analytics, ви можете вибрати Бізнес-план за 300 доларів на рік.

10. Wix: Найпопулярніший веб-сайт Freemium

wix логотип

Wix – це конструктор перетягування, який дозволяє легко створювати будь-який тип веб-сайту. Ви можете обрати один із сотень заздалегідь створених дизайнерами шаблонів для кожного виду бізнесу. Ви можете створювати приголомшливі веб-сайти з фоном паралакса, анімації та відео, все без торкання жодного рядка коду.

Плюси:

 • Безкоштовно: Wix постачає безкоштовний план з обмеженими функціоналами для створення веб-сайту з перетягуванням.
 • Розширені функції: Ви можете легко інтегрувати розширені функції у свій сайт, наприклад, магазин електронної комерції.
 • Для мобільних пристроїв: Веб-сайти Wix зручні для мобільних пристроїв, тобто ваш сайт буде чудово виглядати на всіх пристроях.

Мінуси:

 • На вашому веб-сайті відображатимуться рекламні фірми Wix, якщо ви не оновите до преміум-версії.
 • Можливість налаштування вашого сайту обмежена.
 • Якщо перейти на іншу платформу, якщо ви вирішите перейти, важко.

Для кого це?

Wix найкраще підходить для користувачів початкового рівня, яким потрібно створити перетягування для створення веб-сайту. За допомогою преміум-плану Wix ви можете використовувати власне доменне ім’я, видаляти рекламу Wix та інтегрувати свій веб-сайт у Google Analytics тощо.

Однак якщо ви хочете створити веб-сайт, який забезпечує повний контроль над вашим веб-сайтом, ви можете замість цього використати веб-сайт WordPress, що розміщений на власному веб-сайті..

Ціноутворення

Wix пропонує обмежений безкоштовний план із субдоменом фірмової марки Wix. Ви можете підключити домен за 5 доларів на місяць. Їх комбінований план коштує 11 доларів на місяць, що дає вам безкоштовне доменне ім’я, дозволяє зв’язати його зі своїм сайтом та видалити рекламу брендів Wix.

Ви можете додати вітрину електронної комерції до свого сайту за 17 доларів на місяць.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати найкращих розробників веб-сайтів для ваших потреб. А також наш список найкращих плагінів для електронної комерції WordPress стане дуже зручним для покращення вашого сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете дізнатися, як створити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map