10 кращих служб CDN для прискорення вашого веб-сайту (2020)

кращі послуги CDD


Ви шукаєте найкращі послуги WordPress CDN?

Мережі доставки вмісту (CDN) кешують вміст вашого веб-сайту на декількох серверах у різних географічних місцях. Він доставляє вміст відвідувачу вашого сайту через найближчий до них сервер.

У цій статті ми поділимося кращими послугами CDN для WordPress, які допоможуть вам прискорити ваш веб-сайт.

1. StackPath CDN

StackPath

StackPath – одна з найкращих служб CDN для веб-сайтів WordPress. StackPath раніше відомий як MaxCDN. Він має інтелектуальну систему кешування, механізм миттєвої очистки та спеціальні правила кешування для підвищення продуктивності вашого сайту. StackPath CDN володіє великою мережею серверів на всіх континентах.

Він оснащений аналітикою в режимі реального часу, користувацькими EdgeRules, опцією сегментованого завантаження та функцією сценаріїв без сервера. Базовий план може мати до 1 ТБ щомісячної пропускної здатності.

Ціна: Його вартість починається від 20 доларів на місяць. Послуга за перший місяць безкоштовна.

2. KeyCDN

KeyCDN

KeyCDN – одна з найпотужніших мереж доставки контенту, яка має 34 центри обробки даних по всьому світу. Ви можете встановити їх плагін WordPress під назвою CDN Enabler, щоб легко інтегрувати KeyCDN на свій сайт WordPress.

Найкраще, що плагін дозволяє очистити кеш-пам’ять зони CDN безпосередньо з адміністратора WordPress. Це означає, що вам не потрібно входити на інформаційну панель KeyCDN, щоб очистити кеш.

Ціна: Він має політику окупності та стягнення плати за користування. KeyCDN пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.

3. Сукурі

Сукурі

Sucuri – найкраща служба безпеки, моніторингу та захисту веб-сайтів. Крім безпеки, вони також пропонують рішення CDN для оптимізації продуктивності та швидкості вашого сайту WordPress. У ньому є кілька варіантів кешування для всіх типів веб-сайтів.

Їх CDN працює в мережі Anycast із глобальним розповсюдженням серверів. Конфігурація для Sucuri CDN має спеціальні параметри для максимальної швидкості веб-сайту.

Ви також можете перевірити огляд Sucuri для отримання додаткової інформації про їхні послуги.

Ціна: Базовий план коштує 199,99 дол. США на рік.

4. Хмара

Хмара

Cloudflare – це відмінна послуга веб-продуктивності та безпеки. Вона має найбільшу хмарну мережеву платформу з 180 центрами обробки даних по всьому світу і забезпечує понад 16 мільйонів доменів. Ви можете використовувати його для прискорення веб-сторінок, мобільних додатків та API.

Він пропонує безкоштовний плагін і значно покращує продуктивність сайтів WordPress з мінімальною конфігурацією. Він також захищає ваш веб-сайт від DDoS-атак та шкідливого вмісту.

Ціна: Профільний план починається від 20 доларів на місяць. Вони також пропонують безкоштовний рахунок з основними функціями.

5. Amazon CloudFront

Amazon CloudFront

Amazon CloudFront – це інтегрована послуга CDN AWS, яка миттєво доставляє вміст вашого веб-сайту відвідувачам. Мережа AWS розширює CDN разом з іншими службами і пропонує високу швидкість передачі даних по всьому світу. Це розширений сервіс для розробників та програмістів.

Зважаючи на це, вам доведеться вирішити невелику криву навчання, щоб створити Amazon CloudFront.

Ціна: Він має оплатну модель і стягується лише за послугу, яку ви використовуєте. Завдяки AWS ви також отримаєте безкоштовні випробування на короткий період.

6. CacheFly

CacheFly

CacheFly – одна з найстаріших мереж доставки контенту на ринку. На основі мережі Anycast вони допомагають покращити швидкість роботи вашого веб-сайту та швидко передають вміст. Ця послуга CDN передає відео та подкасти з блискавичною швидкістю.

Щоразу, коли вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися зі своєю чудовою командою підтримки, яка може відповісти на ваші відповідні запитання щодо CDN.

Ціна: Початкова вартість планів малого бізнесу становить 245 доларів на місяць, що сплачується щорічно. Після передоплати ви також отримаєте 2 місяці безкоштовного обслуговування.

7. Стелаж

Стелаж

Rackspace – це преміальна послуга хмарних обчислень, яка використовує мережу Akamai та передає вміст до 200 місць по всьому світу.

Він підтримує магазини електронної комерції, веб-сайти WordPress, веб-додатки, мобільні додатки тощо. Це дещо технічно сприятливий сервіс і для створення потрібні передові знання.

Ціна: Це платна послуга, тому ви можете платити лише за спожиту пропускну здатність. Послуга є повністю масштабованою для обробки будь-якого навантаження на трафік.

8. Google Cloud CDN

Google Cloud CDN

Google Cloud CDN – це недорога послуга мережі доставки вмісту. Маючи 90 серверів по всьому світу, він забезпечує найшвидшу доставку вмісту вашим користувачам у будь-якому місці. Він постачається з швидким завантаженням сторінки та збільшує залучення користувачів на ваш веб-сайт. Google Cloud CDN надає єдину IP-адресу для всіх ваших користувачів і не потребує регіональної DNS.

У комплекті є безкоштовний SSL, щоб зробити ваш веб-сайт захищеним. Він інтегрований з Google Cloud Platform, і ви можете ввімкнути CDN за допомогою одного прапорця.

Ціна: Щоб отримати доступ до CDN, потрібно зареєструватися на платформі Google Cloud. Вартість Google Cloud Platform залежить від вашого використання.

9. Microsoft Azure CDN

Microsoft Azure CDN

Якщо ви шукаєте безпечну та надійну мережу доставки вмісту, то Microsoft Azure CDN – ідеальний вибір. Він має глобальне покриття та величезну масштабованість для доставки вмісту. Він інтегрується з усіма службами Azure, що робить рішення CDN більш корисним.

Azure CDN скорочує час завантаження сторінки, економить пропускну здатність та прискорює веб-сторінки. Він чудово працює з веб-сайтами, додатками та ігровим програмним забезпеченням.

Ціна: Він працює за моделлю оплат.

10. Імперва

Імперва

Imperva – одна з найкращих служб CDN, яка використовує інтелектуальне кешування, швидкісне зберігання та інструменти оптимізації. Він оснащений передовою технологією машинного навчання для динамічного кешування. Ви можете миттєво очистити кеш і має власні параметри кешування кеша.

Центри обробки даних є стратегічно розміщеними у всіх регіонах по всьому світу для розміщення вмісту з сервера, наближеного до користувачів. Imperva оптимізує вміст, автоматизує стиснення та робить багато іншого, як преміум-послуга CDN.

Ціна: Вам потрібно подати запит на пропозицію.

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі послуги CDN для вашого веб-сайту WordPress. І переконайтеся, що після розгортання вибраної послуги ви проводите тест на швидкість веб-сайту. Ви також можете ознайомитися з нашим покроковим посібником про те, як зробити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me