10 кращих виробників логотипів та генераторів логотипів порівняно

Кращі виробники логотипів


Ви шукаєте кращого виробника логотипів для вашого логотипу бізнесу?

Якщо ви власник веб-сайту, стартап або малий бізнес з обмеженим бюджетом, можливо, ви не хочете витрачати на свій логотип здоровенну суму грошей.

На щастя, існує кілька інтернет-виробників логотипів, які дозволяють створити професійний логотип для вашого бізнесу.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих виробників логотипів, що дозволяють легко розробляти професійні логотипи для бізнесу.

Як вибрати найкращий додаток для створення логотипів

Після того, як ви вирішили створити свій логотип самостійно, наступним кроком буде вибір найкращого виробника логотипів, який відповідає вашим потребам. Оскільки ви можете знайти десятки виробників логотипів в Інтернеті, вибір правильного може залякати.

Ось що потрібно шукати в програмному забезпеченні для виготовлення логотипів.

  • Текстовий логотип: Можливість створення унікального текстового логотипу. Виробник логотипу повинен надати вам широкий спектр текстових конструкцій, стилів та шрифту.
  • Вбудовані шаблони: Якщо ви не дизайнер, ви, можливо, не захочете починати створювати свій логотип з нуля. Переконайтеся, що у вашому додатку для дизайнера логотипів є кілька вбудованих шаблонів.
  • Завантажити з високою роздільною здатністю: Програмне забезпечення для виготовлення логотипів повинно завантажувати логотип високої роздільної здатності у будь-якому форматі (jpg, png тощо). Це зручно використовувати логотип у ваших маркетингових матеріалах.

Давайте подивимося на найкращих виробників логотипів, які ви можете використовувати.

1. Постійний контакт LogoMaker: Безкоштовна програма для створення логотипів

Постійний контакт LogoMaker

Постійний контакт LogoMaker – це безкоштовне програмне забезпечення для створення логотипу, яке постачається в комплекті з A.I. працює на веб-сайті.

Це дозволяє налаштувати кожен аспект логотипу, що включає колір, шрифт, розмір та значок. LogoMaker – це гнучка послуга, яка є принадою для початківців, які не хочуть інвестувати в наймання професійного дизайнера логотипів.

Хоча послуга LogoMaker пропонується як частина розробника веб-сайтів, вони дозволяють завантажувати логотип у високій роздільній здатності для використання будь-де, наприклад, веб-сайт, маркетингові матеріали, футболки, поліграфічні матеріали тощо. Постійний контакт LogoMaker підтримує декілька файлів типи, а це означає, що ви отримаєте бажаний формат зображення для логотипу.

2. Хетливий

Хетчлівий

Hatchful – це ще один безкоштовний виробник логотипів, створений Shopify. Це дозволяє створювати професійні та приголомшливі логотипи бізнесу без попереднього досвіду графічного проектування.

Він також постачається із 100-ма вбудованими шаблонами логотипів, які ви можете налаштувати під текст, шрифт, значок, кольори та розміри, використовуючи студію дизайну. Hatchful також дозволяє завантажувати логотип різних розмірів для соціальних медіа, візитних карток, товарів.

3. Canva’s Pro Logo Maker: найкращий Інтернет-виробник логотипів

Canva Maker Logo

Canva’s Pro Logo Maker – це преміальне програмне забезпечення для створення логотипів для бізнес-сайтів та сайтів електронної комерції. Він постачається з 1000-ма професійними шаблонами логотипів, необмеженими значками, ілюстраціями тощо.

Завдяки програмі Canva’s Logo Maker ви можете створювати стильні спеціальні логотипи, які ви можете редагувати та завантажувати у високій роздільній здатності. Canva також дозволяє ділитися логотипом зі своєю командою для перегляду та редагування з будь-якої точки світу.

4. Бренди кравців: кращий виробник логотипів для малого бізнесу

Кравець брендів виробник логотипів

Tailor Brands – це професійна послуга з виготовлення логотипів для брендів та підприємств. Це дозволяє створити власний логотип із високою роздільною здатністю для вашого веб-сайту чи соціальних медіа.

Крім того, вони також пропонують послугу з розробки реклами, яка дозволяє створювати переконливі оголошення для просування вашої роботи.

5. Дизайн логотипа Looka

Дизайн логотипа Looka

Looka – ще один А.І. Інтерактивне програмне забезпечення для розробки логотипів для створення ідентичності вашого бренду Він постачається з редактором логотипів фронтенду, де ви можете вибрати шаблон логотипу та змінити кольори, шрифти та текст.

Це дозволяє завантажувати повний набір логотипів для соціальних медіа, візитних карток тощо. Looka також пропонує різні доповнення для підвищення вашого брендингу..

6. Designhill: надійний сервіс для виготовлення логотипів

Designhill

Designhill – популярний сервіс для виготовлення логотипів, щоб створити власний логотип за кілька кліків. Йому довіряють клієнти 1М + і має 98,78% задоволеності клієнтів, що робить їх надійним варіантом розробки логотипу.

Ви можете почати, ввівши назву своєї компанії та вибравши стилі логотипу, кольори та піктограми. Далі це дозволить переглядати 100 шаблонів для вибору, вносити зміни та попередній перегляд фінального логотипу.

7. Виробник логотипів Ucraft: Додаток для дизайну логотипів з безкоштовними ліцензійними значками

Ucraft

Ucraft є потужним автором логотипу в Інтернеті, щоб створити ваш логотип бізнесу. Він безкоштовний у використанні та постачається з 2M + піктограмами роялті, щоб зробити унікальний логотип за кілька кліків.

Він надзвичайно гнучкий і дозволяє легко налаштувати форми, текст, піктограми та кольори. Ви можете завантажити його високоякісний логотип у форматах SVG та PNG.

8. ЛоготипМейкер

LogoTypeMaker

Logotypemaker – це інтернет-виробник логотипів та генератор логотипів для власників малого бізнесу та підприємців. З Logotypemaker вам не потрібно наймати професійного дизайнера, і він дозволяє відразу створити свій унікальний логотип.

Він постачається з різноманітними шаблонами логотипів та A.I. заснований редактор логотипів. За допомогою програми Logotypemaker ви можете використовувати налаштовані тіньові ефекти, шрифти, кліпарт, а також завантажувати власні зображення.

9. Логогенія: Програмне забезпечення для дизайну логотипів з найкращим обслуговуванням клієнтів

Логогенія

Логогенія це програмне забезпечення для дизайну логотипів, що постачається з декількома інструментами для розробки логотипів та 1000+ професійними шаблонами логотипів. Він забезпечує миттєву підтримку клієнтів за допомогою чату та електронної пошти.

Це дозволяє створити повністю унікальний логотип за 3 простих кроки. Введіть назву своєї марки, виберіть піктограму та налаштуйте ваш логотип для кольорів та ефектів стилізації.

10. GraphicSprings Logo Creator: Творчий логотип Premium

GraphicSprings Logo Creator

GraphicSprings є ще одним автором преміум-логотипу для малого бізнесу, стартапів та інтернет-магазинів. Це дозволяє створити професійний логотип навіть для початківців, які не мають досвіду графічного дизайну.

Ви можете генерувати логотип безкоштовно, але вам потрібно заплатити 19,99 дол. США, щоб завантажити високу роздільну здатність. Платний логотип ідеально підходить для ваших візиток, соціальних мереж та веб-сайту.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращих виробників логотипів, які допоможуть вам розробити логотип вашого бізнесу. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом щодо найкращого програмного забезпечення для веб-дизайну.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me