10 найкращих дешевих реєстраторів домену 2020 року та як їх вибрати

кращий реєстратор доменних імен


Шукаєте найкращого реєстратора доменних імен для придбання доменного імені? Щоб створити веб-сайт, вам потрібно придбати доменне ім’я та веб-хостинг. За допомогою правильного доменного імені ви можете узагальнити повну бізнес-ідею в слово-два. Ось чому важливо вибрати ідеальне доменне ім’я та придбати його у найкращого постачальника домену на ринку.

У цій статті ми поділимось способом вибору найкращого реєстратора доменних імен для ваших потреб та порівняємо топ-продавців домену.

Оскільки це довга стаття, ми надамо зміст для вашої допомоги:

I. Що таке реєстратор доменних імен?

II. Найкращі реєстратори доменних імен на 2020 рік (порівняно)

ІІІ. Як вибрати реєстратора доменного імені

 1. Ціноутворення
 2. Період реєстрації
 3. Термін дії пільги
 4. Вигода з використанням термінів, що втратили чинність
 5. Передача домену та оплата
 6. Послуги Addon
 7. Досвід користувача
 8. Приховані збори
 9. Підтримка клієнтів

Що таке реєстратор доменних імен?

Реєстратор доменних імен – це послуга, яку ви можете використовувати для реєстрації імені компанії для свого інтернет-представництва. У світі є сотні постачальників доменів з різними цінами та можливостями.

Іменник

Зазвичай ви знаєте назву компанії, яку хочете зареєструвати. Однак є генератор доменних імен на кшталт Іменник які також допомагають користувачам генерувати ідеї та URL-адреси підприємств. Реєстратори доменних імен акредитовані ICANN (Інтернет-корпорація присвоєних імен та номерів), і вони дозволяють цим реєстраторам надавати доменні імена бізнесу та приватним особам.

Найкращі реєстратори доменних імен на 2020 рік порівняно

Ми поділилися, як вибрати найкращого постачальника домену для вашого доменного імені. Тепер саме час розповісти вам, що наші фахівці підбирають найкращих реєстраторів доменних імен. Ці реєстратори відомі різними особливостями та цінами. Ви можете вибрати той, який найкраще відповідає вашим вимогам.

1. Блюхост

Bluehost – один з найпопулярніших провайдерів доменних імен та веб-хостингів у світі. Вони пропонують найдешевші ціни для початківців для початку роботи. Bluehost також офіційно рекомендується ядром WordPress.

Їх підтримка є потужною, і вони пропонують варіанти від початкового рівня до корпоративних користувачів. Для користувачів IsItWP вони пропонують безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та хорошу знижку на веб-хостинг.

start-a-website-bluehost

Отримайте безкоштовне доменне ім’я за допомогою хостингу Bluehost »

Якщо ви шукаєте повний пакет для початку, то Bluehost – це правильний вибір для вас. Вони пропонують прості варіанти масштабування, і ви завжди можете поговорити зі своєю дружньою службою підтримки, коли ваш бізнес зростає.

Bluehost пропонує спеціалізований хостинг, хостинг WooCommerce, VPS хостинг, хмарний хостинг та керований веб-хостинг. Вони також мають спеціальні плани для широкомасштабних веб-сайтів.

Прочитайте наш повний огляд Bluehost від експертів-хостингів.

2. Domain.com

Domain.com

Domain.com – популярний постачальник доменних імен. Вони пропонують доступні ціни з кількома інструментами для початківців і просунутих користувачів. Як і інші популярні реєстратори доменів, вони також надають пакети для доменних імен та веб-хостингу. Купуючи їх хостинг-план, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я, щоб запустити свій веб-сайт.

Вони пропонують простий інструмент передачі домену, послугу веб-дизайну, службу електронної пошти тощо. Domain.com також пропонує хороші знижки для нових реєстрантів доменних імен.

3. ХостГатор

Хостгатор

HostGator – це надійний реєстратор доменних імен та веб-хостинг-провайдер. Вони пропонують повний пакет / пакет, щоб разом купувати доменні імена та веб-хостинг. Якщо ви плануєте придбати хостинг у них, вони пропонують безкоштовне доменне ім’я, електронну пошту та веб-хостинг на суму до 3 доларів на місяць.

Загально відомий сервісами веб-хостингу, HostGator довіряють понад 10 мільйонів користувачів, що входить до числа провідних постачальників веб-хостингів у світі. Це правильний вибір для початківців, для просунутих користувачів.

HostGator має плани реселерів, а це означає, що ви можете розпочати власний бізнес-хостинг. Вони також пропонують хмарний хостинг, хостинг WordPress, VPS хостинг та спеціалізований хостинг.

Перегляньте наш огляд HostGator для отримання більш детальної інформації.

4. GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy – один з найпопулярніших реєстраторів домену у світі. Вони пропонують недорогі доменні імена з багатьма іншими інструментами та послугами, такими як хостинг, створення веб-сайтів тощо. GoDaddy дозволяє придбати доменне ім’я за найдешевшою ціною, як правило, 0,99 дол. США на рік. Однак вартість їх поновлення вища, ніж у інших реєстраторів домену.

Щоразу, коли вам потрібна допомога, ви можете розраховувати на їх відмінне обслуговування клієнтів. GoDaddy відомий своєю якісною послугою та надійністю. Якщо ви вирішите придбати їх хостинг-пакети, ви отримаєте доменне ім’я безкоштовно.

Перегляньте цей повний огляд GoDaddy для отримання більш детальної інформації.

5. Іменна кришка

NameCheap

Namecheap – один з кращих реєстраторів доменних імен на ринку, який пропонує розумні ціни на реєстрацію та оновлення домену. Namecheap має інші сервіси, такі як веб-хостинг, SSL сертифікати, захист WHOIS, безкоштовний DNS та інше.

Вони мають дивовижну підтримку в чаті та обширну базу знань. Крім того, вони також проводять відеоуроки для своїх користувачів, щоб допомогти у придбанні та управлінні доменними іменами. Їх спосіб оплати – швидкий і безпечний. Вони дозволяють користувачам здійснювати платежі за допомогою кредитних карток, коштів або PayPal.

Опція автоматичного оновлення дає змогу користувачеві триматися із Namecheap протягом більш тривалого періоду. Їх плата за оновлення є доступною, і вони також пропонують знижки на нові реєстрації доменних імен.

6. DreamHost

DreamHost

DreamHost – ще один професійний провайдер веб-хостингу, який пропонує доменне ім’я безкоштовно зі своїм планом хостингу. Вони пропонують широкий спектр хостингових послуг, таких як спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS хостинг, спеціалізований хостинг та хмарний хостинг. Ви можете вибрати доменне ім’я за звичайною ціною і легко з’єднати його зі своїм хостинг-планом.

Їх внутрішня команда підтримки працює цілодобово для вирішення ваших проблем. Інші основні функції включають багатофакторну автентифікацію, автоматичну підтримку sFTP та безкоштовний безпечний хостинг із шифруванням Let’s.

Не пропустіть цей повний огляд DreamHost.

7. Опікуйте генератор імен бізнесу

Shopify Генератор імен компанії

Shopify Generator Business Generator – один із популярних та безкоштовних інструментів генератора доменних імен від Shopify. Це дозволяє негайно перевірити наявність доменних імен.

Він також пропонує доменні імена на основі категорії вашого бізнесу. Ви можете вибрати тип компанії під час пошуку доменного імені. Він надає вам сотні пропозицій на основі вашого ключового слова.

8. КупуйтеДомени

КупитиДомени

КупитиДомени є преміальним реєстратором доменних імен.

Преміальні доменні імена – це доменні імена, які вже зареєстровані, але доступні для придбання у сторонніх сторін. Ці домени часто запам’ятовуються, коротші та вигідніші, ніж нове доменне ім’я, тому вони дорожчі.

Це дозволяє вам вибрати з декількох категорій, щоб ефективно знайти доменне ім’я для вашого бізнесу. Ви можете натиснути будь-який тип, і він відображатиме доступні преміальні доменні імена з їх цінами. Ви можете погодитися з їх ціною або зробити пропозицію.

9. GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks – ще один провайдер веб-хостингу, який пропонує безкоштовне доменне ім’я, коли ви підписуєтесь на план веб-хостингу. GreenGeeks – це екологічно чистий веб-хостинг-провайдер.

Це дозволяє реєструвати TLD, такі як .com, .net, .org, .info та ін. Їх надійна підтримка клієнтів доступна 24/7 за допомогою чату та телефону в прямому ефірі..

Щоб отримати детальнішу інформацію, слід ознайомитись із цим повним оглядом GreenGeeks.

10. iPage

iPage

iPage – одна з найдешевших веб-хостингових служб, яка також дозволяє зареєструвати безкоштовне доменне ім’я під час підписки на план веб-хостингу. Окрім безкоштовного доменного імені, ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL, розробник веб-перетягувачів, безкоштовний сертифікат SSL та інше, а також їх дешеві плани хостингу.

Ви можете відмовитися від реєстраційного внеску протягом першого року. Після цього вам потрібно буде сплачувати регулярні збори за оновлення.

Не пропустіть наш огляд iPage для отримання додаткової інформації.

Як вибрати Реєстратора доменних імен

Перш ніж вибрати реєстратора доменних імен, вам доведеться розглянути кілька основних речей, наприклад домени верхнього рівня (TLD). Домени верхнього рівня (.com, .net, .io, .biz тощо) є частиною системи доменних імен (DNS), і не всі реєстратори пропонують усі TLD. Давайте подивимось приклад структури домену для кращого розуміння.

Наприклад: www.mywebsite.com

У цій структурі домену “www” – це протокол, “mywebsite” – це назва вашої компанії або домен другого рівня (SLD), а “.com” – домен верхнього рівня (TLD). Ви можете вибрати будь-який TLD, який вам потрібен, хоча вам потрібно буде перевірити, продає він ваш реєстратор домену чи ні.

Легко, правильно?

Пошук доменних імен повинен бути простим та інтуїтивним. Іноді ви знаєте, яке доменне ім’я вам потрібно зареєструвати. Але якщо ви з цим збентежилися, то розумна система пошуку також повинна надавати пропозиції в результатах пошуку, щоб допомогти вам вибрати назву вашої компанії.

Приклади пошуку

Є багато інших аспектів, про які ми розповімо нижче, щоб допомогти вам вибрати найкращого реєстратора доменного імені для вашого доменного імені.

1. Ціноутворення

Ціноутворення – ключова особливість, яка може визначити чи визначити ваше рішення придбати доменне ім’я у конкретного реєстратора. Процес за замовчуванням з більшістю реєстраторів включає пошук доменного імені, перевірку наявності домену та його придбання.

Однак є кілька продавців доменів, які не підтримують цей процес таким простим, як здається. Ви можете знайти додатки, приховані послуги за послуги, додаткові збори за оновлення тощо. Важливо знати, коли реєстратор домену не чесний із ціною, і якщо є якісь приховані аспекти, ви не бачите.

Переконайтесь, що перед покупкою перевірте загальну ціну доменного імені, включаючи всі приховані платежі.

2. Період реєстрації

Ви можете реєструвати доменні імена стільки років, скільки вам потрібно. Немає жодних обмежень, які змушують купувати його лише протягом 1 року. Якщо ви вирішите придбати доменне ім’я більше 1 року, тоді ви заощадите додаткові збори за оновлення, які потрібно платити кожен рік. Однак вам потрібно буде відновити доменне ім’я до його закінчення для продовження служби.

Період реєстрації домену

Термін реєстрації можна продовжити в будь-який час протягом року або на момент закінчення терміну дії вашого домену. Більшість реєстраторів домену надсилають електронні листи та сповіщають користувачів про термін придатності. Це допомагає відновити ваш домен до закінчення терміну дії.

3. Період закінчення терміну придатності

Якщо ви забудете поновити доменне ім’я вчасно, і воно закінчиться, тоді ваш реєстратор домену повинен почекати місяць, перш ніж видалити його зі свого списку. Це називається пільговим періодом закінчення терміну дії. Щойно ваше доменне ім’я буде видалено, воно стане доступним для громадськості, і ви можете його втратити.

Пільговий період закінчення терміну дії – це можливість користувачам відновити своє доменне ім’я після дати закінчення терміну дії. Деякі продавці домену можуть не запропонувати пільговий період закінчення терміну дії та видалити ваш домен на момент закінчення терміну дії. У такому випадку вам потрібно бути обережними та поновити доменне ім’я до дати закінчення терміну дії.

Ми рекомендуємо вибрати постачальника домену, який пропонує пільговий період. Таким чином у вас буде достатньо часу для оновлення вашого доменного імені. Ще один простий спосіб – встановити своє доменне ім’я при автоматичному оновленні. Це заощадить ваш час і надасть спокій.

4. Капіталізація на терміни, що втратили чинність

Це звичайна практика серед реєстраторів доменів. Після закінчення терміну дії вашого домену та його не поновлення протягом пільгового часу, реєстратор виставляє його на аукціон. Цей аукціон або капіталізація ґрунтується на популярності доменного імені. Якщо ваше доменне ім’я є загальним, то реєстратори просять на здоровенну суму.

Ставки домену

Завдяки унікальним та небажаним доменним іменам, реєстратор дотримується суми, що перевищує фактичну ціну, щоб скористатися термінами, що минули. Якщо ви хочете продовжити своє доменне ім’я, то переконайтеся, що його поновлять вчасно, щоб потім не платити більше.

5. Передача домену та збори

Перемістити свій домен від одного реєстратора до іншого не так вже й складно. Спочатку ви можете придбати домени у будь-якого реєстратора, але вам знадобиться надійний продавець домену для довгострокового бізнесу. Ім’я домену підлягає перенесенню через 60 днів з дня придбання.

Нижче в цій статті ми поділимося найкращими реєстраторами доменних імен, щоб ви могли вибрати розумно. Але перед цим слід знати про плату за переказ.

Реєстратори доменів стягують плату за передачу вашого доменного імені іншим реєстраторам. Ця плата за переказ може поставлятися із прихованими платами за послуги, про які слід знати, перш ніж обробляти їх. Якщо у вас є кілька зареєстрованих доменних імен у одного продавця, ви також можете укласти угоду, щоб заощадити гроші на масових переказах.

6. Послуги Addon

Як правило, у реєстраторів доменних імен є інші продукти, такі як веб-хостинг, SSL-сертифікати, послуги електронної пошти тощо. Поки вони не примушують купувати доповнення до вашого домену, це добре. Ви можете видалити чеки з додатків і оплатити лише своє доменне ім’я.

Домен додонів

Однак є кілька реєстраторів доменів, які змушують вас купувати додаткові послуги з вашим доменним іменем. У такому випадку вам слід шукати кращого постачальника під час реєстрації вашого доменного імені та не платити за послуги, які для вас мало або взагалі не мають значення..

7. Досвід користувачів

Як уже повідомлялося раніше, галузь домену має сотні реєстраторів, які акредитовані ICANN. Кожен реєстратор постачає свої послуги, особливості та ціни. Ви можете шукати огляди та читати, що користувачі можуть сказати про свою послугу.

Досвід користувачів завжди допомагає вибрати найкращого реєстратора доменних імен. Вони чітко показують плюси і мінуси реєстратора, тому ви можете визначитися з постачальником домену, перш ніж купувати назву свого інтернет-бізнесу.

8. Приховані збори

Розпочинаючи свій бізнес, ви можете шукати реєстратора домену, який пропонує недорогі доменні імена та не має прихованих платежів. Однак приховані витрати можуть вплинути на вас на будь-якому етапі. У розділі ціноутворення вище ми розповідали про підтвердження загальної ціни з провайдером доменів. Але приховані збори важливо обговорити і окремо.

Деякі з реєстраторів домену вважають непотрібним відображати чесні ціни. Найкращий спосіб виявити приховані платежі – дотримуючись знак * із ціною домену. Це вказує, що інформація не є повною.

Ви повинні слідувати знаку *, щоб побачити згадане ним повідомлення. Якщо ви не впевнені, поговоріть із представником реєстратора домену. Іноді прихованих платежів стільки, що вони можуть вкрай сильно вплинути на ваш бюджет. Будьте на 100% впевнені в ціні, перш ніж натиснути кнопку оплати.

9. Підтримка в реальному чаті

Підтримка клієнтів є загальною для веб-служб хостингу. Більшість реєстраторів домену віддають перевагу підтримці електронною поштою або підтримці на основі квитків. Вони додають поширені запитання / бази знань на своїх веб-сайтах, щоб відповісти на загальні запитання користувачів. Однак мало хто з постачальників також пропонує підтримку чату в реальному часі для придбання домену.

Підтримка чату в реальному часі допомагає новачкам швидко отримувати рішення. Наприклад, якщо ви хочете додати сервери імен до вашого доменного імені, і ви новачок на інформаційній панелі управління доменом, ви можете попросити представника служби підтримки, щоб це зробити..

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, як вибрати найкращого реєстратора доменних імен для придбання вашого домену.

Якщо вам сподобалася ця публікація, вам може сподобатися наше покрокове керівництво про те, як створити блог.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map