10 найкращих канадських веб-хостингових послуг – Порівняно (2020)

кращі канадські веб-хостингові компанії


Вам цікаво, що найкращий канадський веб-хостинг? Якщо ви хочете створити веб-сайт у Канаді, важливо обрати сервіс веб-хостингу, який надасть вашому веб-сайту швидкість, ефективність та безпеку, необхідні, але не порушуючи банк. Однак на ринку є багато веб-служб хостингу, тому важко зрозуміти, який з них найкращий вибір.

У цій статті ми поділимося з вами нашими найкращими варіантами найкращих канадських веб-хостингових послуг. Ми переглянемо послуги веб-хостингу на базі США, які чудово підходять для канадських веб-сайтів, а також канадських провайдерів веб-хостингу.

Давайте почнемо.

Огляд веб-хостингу в Канаді: наш процес

Перш ніж ми поділимося з вашим вибором найкращого канадського веб-хостингу, давайте переглянемо наш процес огляду веб-хостингу IsitWP.

Оскільки ми хочемо надати вам максимально точний огляд, ми самі протестували багато цих веб-провайдерів. Ми зробили це не лише для того, щоб надати більш детальний огляд, але і щоб допомогти вам вибрати легший канадський хостинг. Вам не практично підписатись на десятки веб-служб хостингу та спробувати їх, тому ми зробили для вас наступні кроки:

 1. Підписався з кращими канадськими провайдерами веб-хостингу на ринку.
 2. Створено тестовий веб-сайт WordPress з темою WordPress, фіктивним вмістом та зображеннями для відображення живого середовища веб-сайту.
 3. Провели кілька різних тестів на швидкість, щоб побачити, як буде працювати сайт.
 4. Записуються дані тесту, щоб поділитися з вами.

Тепер, коли ви знаєте, як ми отримали статистику та дані цих веб-хостів, давайте перейдемо до нашого вибору №1 для найкращого канадського хостингу.

1. Блюхост

bluehost-Канада-веб-хостинг

 • Час завантаження: 689 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: Bluehost.com

Початок роботи з Bluehost »

Bluehost офіційно рекомендується WordPress.org, і це найпопулярніший веб-провайдер на ринку, що працює на понад 2 мільйонах веб-сайтів у всьому світі.

Якщо ви новачок у створенні блогу чи веб-сайту, Bluehost – найкращий вибір для вас через їх доступність, масштабованість та корисний досвід роботи на борту.

Плани Bluehost оснащені безкоштовним доменним іменем на 1-й рік, безкоштовним сертифікатом SSL, встановленням WordPress в один клік, непромененою пропускною здатністю та підтримкою 24/7. Ви також можете спробувати Bluehost безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Сервери в Канаді: Ні, штат Юта, США.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 10,46 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: Користувачі IsItWP платять лише 3,60 дол. США на місяць (знижка понад 60% + безкоштовне доменне ім’я, SSL).

Читайте наш огляд Bluehost »

2. SiteGround

siteground-canada-web-hosting

 • Час завантаження: 649 мс
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: SiteGround.com

Початок роботи з SiteGround »

SiteGround – ще один з кращих канадських провайдерів веб-хостингу, на даний момент розміщений близько 2 мільйонів доменів. Це також один із офіційно рекомендованих хостинг-провайдерів WordPress.org.

За допомогою SiteGround ви можете легко створити веб-сайт навіть без попереднього досвіду. Вони навіть дають вам вибір веб-розробників веб-сайтів, або WordPress, або Weebly.

Ця веб-хостингова служба може похвалитися надшвидкими сайтами, найвищою безпекою, легким керуванням сайтом, надійною підтримкою клієнтів тощо.

Сервери в Канаді: Ні, Чикаго та Айова, США.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від $ 11,95 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі отримують спеціальну пропозицію в розмірі 3,95 дол. США на місяць.

Прочитайте повний огляд SiteGround »

3. ХостГатор

кращий-канадський хостинг-хостґатор

 • Час завантаження: 691 мс
 • Час роботи: 99,96%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: HostGator.com

Початок роботи з HostGator »

HostGator – це простий у користуванні та доступний веб-хостинг-провайдер для канадських веб-сайтів. Ви можете швидко створити веб-сайт за допомогою їх конструктора веб-перетягувань, який також містить ряд тем і попередньо створених розділів.

Усі їх плани мають встановлення в один клік для таких додатків, як WordPress, немерезована пропускна здатність, безкоштовний сертифікат SSL тощо.

Вони пропонують 45-денну гарантію повернення грошей, а також завжди доступну технічну підтримку за допомогою телефону, електронної пошти та чату наживо.

Сервери в Канаді: Ні, Х’юстон та Юта, США.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 6,95 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише $ 2,78 на місяць.

Прочитайте наш огляд HostGator >>

4. Двигун WP

wpengine-hosting-services-canada

WP Engine – керований хостинг-провайдер WordPress, і це платформа вибору для понад 2 мільйонів користувачів, включаючи такі великі імена, як Yelp, National Geographic, Asana тощо.

Підписуючись на WP Engine, вони надають вам доступ до 36 преміальних тем, які включають вбудований SEO та безпеку. Крім того, вони надають чудову підтримку клієнтів 24/7/365, щоб допомогти вам у всьому, що вам потрібно.

Незважаючи на те, що WP Engine є найдорожчим і в цьому списку керує провайдером веб-хостингу номер один.

Сервери в Канаді: Так, Монреаль, Канада.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від $ 35 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять $ 28 на місяць.

Почніть з WP Engine вже сьогодні >>

5. GreenGeeks

кращий-канадський веб-хостинг-greengeeks

 • Час завантаження: 697 мс
 • Час роботи: 99,92%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: GreenGeeks.com

Початок роботи з GreenGeeks »

GreenGeeks – один з найвідоміших екологічно чистих провайдерів веб-хостингу. Отже, якщо екологічно чистий веб-хостинг для вас важливий, знайте, що GreenGeeks повертає 3-кратну енергію, яку вони споживають у сітку у вигляді зеленої енергії.

Вони забезпечують найбільш швидку, більш безпечну та масштабовану швидкість у центрах обробки даних, розташованих у Торонто, Монреалі, Чикаго, Феніксі та Амстердамі. Ви також можете розраховувати, що вони нададуть чудову підтримку клієнтів 24/7/365.

Плани хостингу з GreenGeeks пропонують необмежений веб-простір, необмежену передачу даних, безкоштовний домен на 1-й рік, встановлення WordPress в один клік та багато іншого.

Сервери в Канаді: Так, Монреаль, Канада.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від $ 9,95 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише $ 2,95 на місяць.

Прочитайте наш огляд GreenGeeks >>

6. iPage

ipage-web-hosting-canada

 • Час завантаження: 2,60 с
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 8/10
 • Веб-сайт: iPage.com

Почніть з iPage »

iPage – ще один екологічний провайдер веб-хостингу, і він також є одним з найдоступніших. Хостинг iPage дає вам безкоштовну реєстрацію домену, розробник сайтів із перетягуванням, 1000 тисяч безкоштовних шаблонів, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовну адресу електронної пошти та багато іншого.

Усі їх плани також включають додаткові послуги, такі як безкоштовні інструменти безпеки та безкоштовні кредити на суму 100 доларів для оголошень Google Adwords та Bing..

iPage також пропонує цілодобову підтримку клієнтів та 30-денну гарантію повернення грошей.

Сервери в Канаді: Ні, США.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 10,95 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише 2,50 доларів США на місяць.

Прочитайте наш огляд iPage >>

7. Хостинг A2

a2-хостинг-Канада

 • Час завантаження: 1,28 с
 • Час роботи: 99,90%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: A2hosting.com

Почніть з хостингу A2 »

Хостинг A2 створений для швидкості, що пропонує до 20 разів швидший веб-хостинг. Їх плани на веб-хостинг мають необмежений простір та пропускну здатність, безкоштовний сертифікат SSL, оптимізовану швидкість WordPress, цілодобову підтримку клієнтів та багато іншого.

Хостинг A2 – це зручна для розробників опція, яка дозволяє встановлювати сценарії веб-сайтів у один клік, сюди входять WordPress, Joomla, Drupal, Magento тощо.

A2 хостинг також пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час. Це означає, що якщо ви не задоволені їх послугою протягом 30 днів, ви отримуєте повне повернення коштів. Після перших 30 днів ви отримаєте право на відшкодування за будь-які невикористані послуги.

Сервери в Канаді: Ні, Мічиган та Арізона, США.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 10,43 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: Спеціальна цінова пропозиція починається лише з 3,68 долара США на місяць.

Прочитайте наш огляд хостингу A2 >>

8. ХостПапа

хостпапа-кращий-канадський хостинг

HostPapa – веб-хостинг Канади, який займає понад 500 000 веб-сайтів. Їх веб-хостинг надає вам безкоштовне доменне ім’я, надійне зберігання, незмірну пропускну здатність, понад 400 додатків, включаючи WordPress з інсталяцією в один клік та багато іншого.

HostPapa також пропонує власного розробника веб-сайтів з інтерфейсом перетягування, сотнями професійних шаблонів, і ви навіть можете створити інтернет-магазин за допомогою їхнього плану підприємства.

Вони також пропонують нагороду 24/7 електронною поштою, що підтримується власними експертами HostPapa, а також підтримку телефоном та чатом на декількох мовах. Ви можете випробувати HostPapa без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення коштів для спільного веб-хостингу та реселлерських веб-хостингових послуг.

Сервери в Канаді: Так, Торонто, Канада.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 8,99 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: На момент написання цієї статті ви можете розпочати роботу лише за 3,95 дол. США на місяць.

Почніть з HostPapa сьогодні >>

9. HostUpon.ca

hostupon-best-canadian-web hosting

HostUpon – ще одна чудова канадська веб-хостинг-компанія. HostUpon також є «зеленою» веб-хостинговою компанією, вся їх інфраструктура була побудована з екологічно чистим обладнанням, і вони роблять свою роль, щоб допомогти довкіллю ще багатьма іншими способами.

Завдяки багатьом їх веб-хостинг-планам ви отримуєте необмежену кількість дискового простору та пропускну спроможність, безкоштовний конструктор веб-сайтів із шаблонами, встановлення WordPress та Joomla в один клік, необмежену кількість адрес електронної пошти та багато іншого.

Вони також пропонують цілодобову підтримку клієнтів Канади; вони не передають жодного із своїх можливостей підтримки. Таким чином, ви можете зв’язатися з членом їх прямої команди, щоб отримати експертну підтримку в будь-який час, коли вам це потрібно. Ви також можете спробувати їх без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Сервери в Канаді: Так, Торонто, Канада.

Ціноутворення: Регулярні ціни починаються від 7,95 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: На момент написання цієї статті ви можете розпочати роботу лише за 3,95 дол. США на місяць.

10. Веб-хостинг Канади

веб-хостинг-Канада

Веб-хостинг Канади базується в Монреалі, Квебек, і йому довіряють понад 30 000 малих підприємств. Цей канадський провайдер веб-хостингу – один з небагатьох, який пропонує сервери як на узбережжі Сходу, так і на Заході. Отже, незалежно від того, де в Канаді знаходяться ваші користувачі, ви можете розраховувати на швидку швидкість.

Окрім веб-хостингу, веб-хостинг Канади пропонує також доменні імена, розробник веб-сайтів Weebly, послуги електронної пошти та інтернет-маркетингу, сертифікати безпеки та SSL тощо..

Вони також надають цілодобову двомовну, експертну підтримку через телефон, чат та електронну пошту.

Сервери в Канаді: Так, Торонто та Ванкувер, Канада.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 5,99 дол. США на місяць.

Особлива пропозиція: Почати можна лише за 3,89 дол. США на місяць.

Як вибрати найкращий канадський хостинг

Існує ряд факторів, які слід враховувати при виборі канадського хостингу, включаючи:

 1. Місцезнаходження сервера
 2. Час роботи
 3. Особливості
 4. Підтримка клієнтів

Давайте докладніше розглянемо кожен із цих факторів, щоб ви могли легко вибрати найкращий канадський хостинг для своїх потреб.

1. Розташування сервера
Швидкість вашого веб-сайту важлива. Повільне завантаження веб-сторінок може негативно впливати на ваш SEO, користувацький досвід і навіть конверсії. Отже, якщо ви хочете надати швидкий веб-сайт користувачам, вам потрібно подивитися місце розташування сервера. Ось чому ми включили в цю статтю розташування серверів кожного постачальника веб-хостингу.
Розташування сервера фактично впливає на час завантаження вашого веб-сайту. Чим ближче веб-сайт або користувач до центру даних, тим швидше вони зможуть отримати доступ до вашого веб-сайту.

Якщо ви робите веб-сайт в Канаді і очікуєте, що більшість користувачів буде розташовано в Канаді, ви можете вибрати постачальника веб-хостингу, який має сервери, розташовані в Канаді. Але, поки сервер знаходиться поруч (наприклад, у Сполучених Штатах) і це пристойний сервер, ви все одно зможете отримати блискавичну швидкість.

2. Невдалий час
Важливо, щоб ваш веб-сайт був доступний користувачам у будь-який час. Якщо ваш веб-сайт часто не працює, ви можете втратити багато трафіку, потенційних клієнтів та продажів. Тому важливо шукати канадський веб-хостинг, який пропонує чудову гарантію безперервної роботи.

Час роботи – це просто міра часу, коли сервер працює і доступний. Гарантувати 100% тривалість часу роботи неможливо, але все, що нижче 99,9%, є досить ненадійним.

3. Особливості
Створення веб-сайту не повинно бути складним. Тим більше що для початківців вам потрібно вибрати сервіс веб-хостингу, який пропонує все необхідне для початку роботи.

Особливості, на які слід звернути увагу, включають:

 • Доменне ім’я
 • SSL сертифікат
 • 1-клацання Установка WordPress
 • Веб-сайт Builder
 • Облікові записи електронної пошти
 • Місце для зберігання
 • Резервні копії

4. Підтримка клієнтів
Якщо з вашим сайтом щось не вдається, важливо знати, що ви можете отримати дружню, обізнану та швидку підтримку. Шукайте найкращий хостинг блогу / веб-хостинг, який пропонує цілодобову підтримку, щоб не потрібно чекати годин або днів на відповідь.

Наш вердикт: який найкращий канадський веб-хостинг?

Ми рекомендуємо Bluehost як наш номер 1 для найкращого канадського хостингу. Незважаючи на те, що у Канаді немає жодного місця розташування сервера, ви можете розраховувати на цю найпопулярнішу веб-хостинг-компанію, щоб забезпечити вам швидку та надійну послугу.

Bluehost надає вам все необхідне для того, щоб ваш веб-сайт за короткий час запрацював і запрацював, включаючи безкоштовне доменне ім’я, сертифікат SSL, установку WordPress в один клік та всі інші функції, про які ви могли коли-небудь попросити. Крім того, вони доступні, тому ви можете запустити свій веб-сайт, не запираючи дірку в кишені.

Канадський веб-хостингCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportCanadian Server
Bluehost3,60 дол. США на місяць30 днів689 мс99,99%10/10Ні
SiteGround$ 3,95 / місяць30 днів649 мс99,98%10/10Ні
ХостГатор$ 2,78 / місяць45 днів691 мс99,96%10/10Ні
WP двигун$ 28 / місяць60 днівН / ЗН / З9/10Так
GreenGeeks$ 2,95 / місяць30 днів697 мс99,92%9/10Так
iPage$ 2,50 / місяць30 днів2600 мс99,98%8/10Ні
А2 хостинг3,68 дол. / Місяць30 днів1280 мс99,90%9/10Ні
ХостПапа3,95 дол. США на місяць30 днівН / ЗН / З10/10Так
HostUpon3,95 дол. США на місяць30 днівН / ЗН / З10/10Так
Веб-хостинг Канади3,89 дол. США на місяцьН / ЗН / ЗН / З9/10Так

Ми сподіваємося, що вам сподобалась ця стаття про найкращий канадський хостинг. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте іншу публікацію на темі Що таке веб-хостинг? (Спільний та VPS проти виділених).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map