10 найкращих книг WordPress, які ви хочете прочитати у 2020 році

Найкращі книги WordPress для читання цього року


Ви шукаєте найкращі книги WordPress, які читали цього року?

Книги завжди корисні для самостійного навчання та швидкого отримання цінних знань у експертів. Що стосується WordPress, на ринку є сотні, навіть тисячі книг. Маючи стільки потенційного матеріалу для читання, з якого можна вибрати, важко знати, з чого почати.

Ось чому ми потрапили в стеки, прочитали і звузили свій вибір до 10 найкращих книг WordPress за 2020 рік.

У цій статті ми поділимося книгами WordPress, які, як нам здається, принесуть найбільше до столу. Ці книги, безсумнівно, підвищують рівень вашої майстерності. Ви хочете прочитати їх; довіряйте нам.

1. WordPress все-в-одному для манекенів

WordPress

WordPress All-in-One For Dummies – дуже популярна в цьому році книга WordPress, і це з поважних причин. Він включає в себе пакет з 8 міні-книг, які пропонують просту для розуміння інформацію про основні теми WordPress. Ця книга стосується багатьох тем, включаючи SEO, соціальні медіа, розробку плагінів WordPress та багатомісні мережі.

Він надає простий огляд WordPress і чудово підходить для новачків, які хочуть по-справжньому “все в одному” ресурсу під рукою. Це також корисне прочитання для проміжних для просунутих користувачів, яким потрібно підсилити свої навички в кількох ключових сферах.

Франшиза “Манекени” відома тим, що легко розглядає різні навчальні теми. Епізодичне розповсюдження гумору у всій книзі не дає навіть найважливішим технічним аспектам виглядати занадто густим чи складним. Ви дізнаєтесь зручні поради, методи та поради щодо правильного використання WordPress мовою, яку ви можете зрозуміти.

Автори: Спочатку написала Ліза Сабін Вілсон із внесками Майкла Торберта, Андреа Ренник, Кори Міллера та Кевіна Палмера.

2. Професійний WordPress: дизайн та розробка

Професійний дизайн та розробка WordPress

Якщо ви шукаєте книгу про процеси розвитку навчання, перегляньте Професійний WordPress. Ця книга охоплює більшість найновіших методів розробки та кодування, і вони містять сучасні скріншоти (до версії WordPress 4.1). Він розповідає про ключові концепції та використовує реальні приклади веб-сайтів, які активно використовують WordPress.

Він також говорить про перенесення вашого веб-сайту до WordPress. У книзі обговорюються новітні інструменти та методи, які можна застосувати для створення веб-сайту за допомогою WordPress.

Автори: Бред Вільямс, Хал Стерн і Девід Дамстра

3. WordPress To Go

WordPress йти

Як випливає з назви, WordPress To Go – це книга про створення вашого веб-сайту чи блогу з WordPress на ходу. Він охоплює основні етапи: від придбання доменного імені, отримання облікового запису хостингу WordPress, до встановлення WordPress. Він також розділяє, як створити магазин електронної комерції.

Крім того, він допоможе вам дізнатися, як почати додавати вміст на свій веб-сайт та використовувати зображення професійно. У цій книзі також розміщені обов’язкові авторські плагіни WordPress, теми та інші корисні інструменти.

Автор: Сара Мак-Харрі

4. WordPress: Відсутній посібник

WordPress відсутні посібники

WordPress: Посібник про відсутність – відмінна книга з інструкціями щодо створення всіх типів веб-сайтів, блогів та магазинів електронної комерції. У ньому обговорюється використання правильних віджетів для кожного типу веб-сайтів, додавання необхідних функцій та проектування вашого веб-сайту для професійного вигляду.

У цій книзі є корисні поради щодо оптимізації SEO та способів зробити ваш веб-сайт чуйним. Ви також можете дізнатися про створення галерей зображень, слайд-шоу, відеокліпів тощо.

Автор: Метью Макдональд

5. WordPress у простих кроках

WordPress у простих кроках

WordPress у Легких кроках – це повна книга про створення вашого сайту WordPress. Він охоплює важливі початкові теми, включаючи керування інформаційною панеллю WordPress, додавання нового вмісту, зміну зовнішнього вигляду вашого сайту, плагінів, коментарів тощо. У цій книзі також обговорюється використання параметрів та інструментів WordPress.

Це написано для блогерів, розробників або всіх, хто використовує WordPress. Книга ділиться хитрощами та порадами щодо підвищення ефективності роботи вашого сайту. Це добре читати в цьому році, особливо якщо ви тільки починаєте роботу.

Автор: Дарріл Бартлетт

6. WordPress для початківців: наочний посібник зі створення вашого сайту WordPress

WordPress для початківців

WordPress для початківців – це остання книга про створення професійних та чуйних сайтів WordPress. Він потребує візуального підходу, щоб пояснити кроки, пов’язані з розробкою веб-сайту за допомогою WordPress. Важливі теми, що обговорюються в цій книзі, включають те, як створити безкоштовний веб-сайт, як зареєструвати доменне ім’я, як отримати веб-хостинг та як встановити WordPress.

Крім цього, він ділиться багатьма корисними інструментами для виявлення ресурсів, які використовуються на інших сайтах WordPress. Ця книга також розповідає про те, як створити резервну копію та відновити веб-сайт у WordPress.

Автор: Натан Джордж

7. Створення веб-додатків за допомогою WordPress

Створення веб-додатків за допомогою WordPress

Створення веб-додатків з WordPress застосовує новий підхід, порівнюючи ядро ​​WordPress з популярними рамками розробки додатків. Це вдосконалена книга WordPress, яка обмінюється знаннями щодо використання тем для зовнішнього вигляду та плагінів для додаткового функціоналу ваших додатків.

У простому розумінні пояснюється, як створити потужні та масштабовані веб-додатки, мобільні додатки, веб-сервіси та багатомісні мережі WordPress. Книга була написана для досвідчених користувачів та розробників.

Автори: Брайан Мессенлехнер та Джейсон Коулман

8. WordPress: натискання меж

WordPress Натискання меж

У цій книзі обговорюються унікальні підходи до створення веб-сайту WordPress, який є професійним та красивим. WordPress: Pushing the Limits охоплює такі теми, як розробка тем, веб-хостинг та планування на випадок надзвичайних ситуацій.

Ця книга поділяє розуміння таких мов програмування, як HTML, PHP, JavaScript тощо. У ній багато досвіду від ветеранів-розробників WordPress, пояснюючи, як можна досягти успіху у своїх проектах.

Автор: Рейчел Макколлін

9. Головний перший WordPress

Головний перший WordPress

Word First WordPress – видатна книга, орієнтована на налаштування вашого веб-сайту чи блогу. Він ділиться порадами та прийомами для створення вашого блогу для залучення та уваги користувачів. Він пропонує відомі теми WordPress для швидкого вибору шаблону вашого веб-сайту.

Помітні теми, які висвітлюються в книзі, – це перетворення користувальницького дизайну HTML / CSS у професійну тему WordPress, як розширити функціонал плагіна та як налаштувати бази даних. Книга також розповідає про основні теми, такі як різниця між тегами та категоріями.

Автор: Джефф Сіарто

10. Веб-сайти WordPress для бізнесу

Веб-сайти WordPress для бізнесу

Веб-сайти WordPress for Business – це винахідлива книга, що пропонує контрольні списки для створення веб-сайту. Книга містить поради та рекомендації щодо простих налаштувань WordPress, які можуть істотно змінити ефективність вашого веб-сайту. Це допоможе вам вибрати, як вибрати ідеальні теми та плагіни WordPress для ваших потреб.

У цій книзі ви також знайдете багато хаків для створення вмісту. Він пояснює найкращі практики створення дитячих тем у WordPress. Книга призначена для всіх типів користувачів WordPress – від початківців до просунутих розробників. Це також добре читати для підприємств або брендів, що використовують WordPress.

Автор: Михайло Кордова

Це все.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі книги WordPress для читання цього року. Ви також можете перевірити вибір експертів найкращих служб і систем ділових телефонів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map