10 найкращих веб-хостингових послуг Великобританії від 1,50 євро – порівняно (2020 р.)

кращі послуги хостингу у Великобританії


Ви зацікавлені у створенні веб-сайту, але цікаво, що найкращий веб-хостинг у Великобританії? Для створення веб-сайту вам потрібен надійний веб-хостинг, який добре працює для сайтів у Великобританії. Але оскільки існує так багато варіантів веб-хостингу, знайти найкращий вибір для вашого веб-сайту може бути важко.

У цій статті ми розглянемо найкращий веб-хостинг Великобританії. Ми охопимо час завантаження, тривалість роботи, підтримку, ціни та інше, щоб ви могли вибрати найкращий веб-хостинг для вашого веб-сайту у Великобританії..

Про наш процес огляду веб-хостингу у Великобританії

Перш ніж розпочати роботу з найкращого веб-хостингу у Великобританії, давайте переглянемо наш процес огляду.

Оскільки вам не практично підписатися на численні веб-хости і протестувати їх усіх, ми зробили це для вас для багатьох найпопулярніших веб-хостів у цьому списку.

Ось що ми зробили, щоб заощадити ваш час та допомогти вам легко вибрати найкращий веб-хостинг у Великобританії:

 1. Підписалися на кращих веб-хостів Великобританії на ринку.
 2. Створено тестовий веб-сайт WordPress.
 3. Відображає середовище в реальному часі на цих тестових сайтах, встановлюючи тему WordPress, а також додаючи фіктивний вміст та зображення.
 4. Пробігли кілька різних тестів на швидкість, щоб побачити, як буде працювати сайт, і записали дані тесту.

Тепер, коли ви знаєте, як ми розглянули ці веб-хости, давайте подивимось на вибір №1 у нашому списку для найкращого хостингу у Великобританії.

1. Блюхост

bluehost-best-uk-веб-хостинг

 • Час завантаження: 689 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: Bluehost.com

Початок роботи з Bluehost »

Bluehost – найпопулярніший постачальник веб-хостингів, що працює над 2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу. Офіційно рекомендований WordPress.org, Bluehost пропонує встановлення WordPress в один клік. Таким чином, ви можете розпочати створення свого веб-сайту за мить, для завантаження та інсталяції не буде складного програмного забезпечення.

Кожен веб-сайт, на якому розміщено Bluehost, також має безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL. Крім того, ви можете спробувати Bluehost безкоштовно протягом 30 днів. Якщо вам не подобається їх хостинг, вони пропонують гарантію повернення грошей.

Bluehost також пропонує цілодобову підтримку, їх кваліфіковані спеціальні спеціалісти доступні, щоб допомогти вам у будь-який час. Крім того, вони пропонують довідковий центр, який включає путівники, відеоуроки тощо.

Bluehost – одна з найкращих компаній з безкоштовного веб-хостингу.

Сервери Великобританії: Так, Лондон, Великобританія.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається від 6,29 євро на місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять 2,17 євро на місяць (понад 60% знижки + безкоштовне доменне ім’я, SSL). Ознайомтеся з усіма деталями на сторінці купона Bluehost.

Читайте наш огляд Bluehost »

2. SiteGround

siteground-uk-веб-хостинг

 • Час завантаження: 649 мс
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: SiteGround.com

Початок роботи з SiteGround »

SiteGround – ще одна з найпопулярніших сервісів веб-хостингу, яку рекомендують багато професійних блогерів. Зараз вони розміщують 2 мільйони доменів.

SiteGround пропонує надійний, швидкий та безпечний веб-хостинг для малих та середніх веб-сайтів (сайти, які мають 100 000 відвідувачів щомісяця або менше), і вони забезпечують найкращу підтримку в класі.

Крім того, за допомогою спільного плану хостингу ви отримуєте безкоштовну програму створення веб-сайтів, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовний CloudFare CDN, безкоштовні акаунти електронної пошти, а також безкоштовні щоденні резервні копії..

Сервери Великобританії: Так, Лондон, Великобританія.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з € 9,95 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі отримують спеціальну пропозицію в розмірі 3,95 євро на місяць.

Прочитайте повний огляд SiteGround »

3. ХостГатор

host-gator-best-uk-web-господарі

 • Час завантаження: 691 мс
 • Час роботи: 99,96%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: HostGator.com

Початок роботи з HostGator »

HostGator – один з кращих постачальників веб-хостингів у Великобританії для початківців. За допомогою HostGator ви отримуєте безкоштовні інструменти для створення сайтів та 4500 шаблонів веб-сайтів. Отже, ви можете легко зробити веб-сайт за короткий час, без попереднього досвіду.

Кожен план пропонує необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, необмежену кількість електронних адрес, встановлення WordPress в один клік, безкоштовний сертифікат SSL, кредит у розмірі 100 доларів для оголошень Google та Bing тощо..

HostGator також пропонує технічну підтримку 24/7/365 за допомогою телефону, електронної пошти та чату в реальному часі, а також обширну документацію, що включає понад 500 відеоуроків.

Крім того, вони пропонують 45-денну гарантію повернення грошей, тому ви можете випробувати їх веб-сервіс хостингу без ризику.

Сервери Великобританії: Ні, США.

Ціноутворення: Звичайна ціна починається від $ 6,95 / місяць (близько 6,20 € / місяць).

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише $ 2,78 / місяць (приблизно 2,48 € на місяць).

Прочитайте наш огляд HostGator >>

4. Хостинг A2

a2-хостинг-укр

 • Час завантаження: 1,28 с
 • Час роботи: 99,90%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: A2hosting.com

Почніть з хостингу A2 »

Хостинг A2 пропонує одні з найшвидших, найпростіших, найнадійніших веб-хостингів для веб-сайтів Великобританії. Навіть найменш дорогий план має 5 баз даних, необмежену кількість пам’яті, необмежену передачу, безкоштовні SSL та SSD, гарантію повернення грошей у будь-який час та багато іншого.

Завдяки A2-хостингу ви також отримуєте доступ до їх Turbo-серверів, що дає вам на 20 разів швидше завантаження сторінок. Але сервери Turbo доступні лише з 2-ма найціннішими планами.

А2-хостинг також постачається з двома операційними системами, Windows та Linux, і ви можете встановити WordPress, Drupal, Joomla та інші одним натисканням клацання.

Сервери Великобританії: Ні, Амстердам, Нідерланди.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з 7,12 євро на місяць.

Особлива пропозиція: Ціноутворення на спеціальні пропозиції починається лише з 2,64 євро на місяць.

Прочитайте наш огляд хостингу A2 >>

5. GreenGeeks

green-geeks-best-uk-web-host

 • Час завантаження: 697 мс
 • Час роботи: 99,92%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: GreenGeeks.com

Початок роботи з GreenGeeks »

GreenGeeks – це веб-хостинг із екологічною енергією, який віддає 3-кратну енергію, яку вони споживають у сітку у вигляді зеленої енергії. Вони не лише віддані навколишньому середовищу, але й забезпечують найкращу швидкісну технологію, велику безпеку та надійну технічну підтримку.

Кожен план пропонує інсталятор додатків на 1 клік (включаючи WordPress), необмежений веб-простір, необмежену передачу даних, безкоштовний домен на 1-й рік, безкоштовну підстановку SSL та інше.

Сервери Великобританії: Ні, Амстердам, Нідерланди.

Ціноутворення: Регулярні ціни починаються з 9,95 дол. США на місяць (приблизно 8,88 євро на місяць).

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише $ 2,95 на місяць (приблизно 2,63 євро на місяць).

Прочитайте наш огляд GreenGeeks >>

6. iPage

ipage-web-hosting-uk

 • Час завантаження: 2,60 с
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 8/10
 • Веб-сайт: iPage.com

Почніть з iPage »

iPage – ще один екологічний провайдер веб-хостингу. Їх центрами обробки даних є, а веб-сервери працюють від енергії вітру. iPage також є одним з найдоступніших веб-хостів.

За допомогою плану хостингу iPage ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, перетягувач сайтів, 1000 шаблонів, сертифікат SSL, електронну адресу, безкоштовну передачу домену та багато іншого.

Вони також пропонують чудову цілодобову підтримку клієнтів та 30-денну гарантію повернення грошей.

Сервери Великобританії: Ні, США.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з € 8,35 / місяць.

Особлива пропозиція: Наші користувачі платять лише 1,50 євро на місяць.

Прочитайте наш огляд iPage >>

7. tsoHost

tsohost-best-uk-web-хостинг

tsoHost – хостинг-компанія, що базується у Великобританії, якій довіряють понад 250 000 клієнтів і ведуть бізнес вже 14 років.

tsoHost пропонує повністю керований хостинг WordPress, установку в один клік, безкоштовне доменне ім’я та високу швидкість. Крім хостингу для WordPress, вони також пропонують хмарний веб-хостинг, хостинг cPanel, найкращий VPS-хостинг та виділений сервер. Завдяки VPS та спеціальним серверним веб-хостинговим рішенням ви отримуєте 99,9% гарантії безперервного часу.

Їх спільні плани хостингу мають 30-денну гарантію повернення грошей, а також підтримують цілодобову експертну підтримку через телефон, квитки на підтримку та чат наживо..

Сервери Великобританії: Так, Лондон, Великобританія.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з 2,92 євро на місяць.

8. Хостингер

hostinger-uk-web-господарі

Хостингер – європейський веб-хостинг, створений у 2004 році з понад 29 мільйонами користувачів. Вони пропонують спільний веб-хостинг, який ідеально підходить для малих та середніх веб-сайтів, а також хмарний хостинг та VPS-хостинг.

Ця послуга веб-хостингу пропонує унікальний hPanel, який є потужним та простим у використанні, винятковою швидкістю, оптимізацією WordPress та іншим.

Початківцям може бути зручно, якщо вони підтримують клієнтів 24/7/365 в реальному часі, і ви можете спробувати їх без ризику за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

Сервери Великобританії: Так, Великобританія.

Ціноутворення: Звичайні ціни починаються від € 7,99 / місяць.

Особлива пропозиція: На момент написання цієї статті ви можете розпочати роботу лише за 0,80 євро на місяць.

Початок роботи з Hostinger »

9. Серцевий Інтернет

серце-Інтернет-веб-хостинг

Heart Internet – другий за величиною веб-хостинг у Великобританії для розміщених веб-сайтів. Серцевий Інтернет забезпечує безпеку, надійність та швидкість за допомогою своєї мережі у Великобританії.

Вони також пропонують установку WordPress у 1 клік, і за допомогою програми веб-хостингу для початківців ви отримуєте 10 Гб веб-простору та 50 Гб пропускної здатності щомісяця, що добре для початківців. Крім того, вони пропонують прості варіанти оновлення у міру зростання вашого сайту.

Ви можете вирішити свої проблеми та відповісти на їх дружню службу підтримки, 24/7.

Сервери Великобританії: Так, Великобританія.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з € 3,99 / місяць.

10. eUKhost

eUKhost-UK-web-хост

eUKhost базується насамперед у Великобританії, і їм довіряють понад 35 000 клієнтів у всьому світі.

Їх основний спільний план веб-хостингу має 2 Гб дискового простору у Великобританії, неперемірну пропускну здатність, безкоштовне доменне ім’я та багато іншого.

eUKhost також пропонує високу оцінку технічної підтримки 24/7, що є значною частиною причини того, що вони оцінили 9,4 з 10 на TrustPilot.

Сервери Великобританії: Так, Мейденхед, Редінг, Ноттінгем та Манчестер, Великобританія.

Ціноутворення: Регулярне ціноутворення починається з € 2,78 / місяць.

Вибір найкращого веб-хостингу Великобританії

Незалежно від того, чи є ваш веб-сайт у Великобританії, чи ви робите веб-сайт, призначений для користувачів Великобританії, існує ряд факторів, які слід враховувати, вибираючи найкращий веб-хостинг у Великобританії, включаючи:

 1. Затримка
 2. Гарантія часу
 3. Особливості
 4. Технічна підтримка

Давайте швидко переглянемо кожен із них.

1. Затримка
Одним з найважливіших факторів є затримка.

Що таке затримка? Затримка – це часовий проміжок часу, коли сервер отримує та обробляє користувальницький запит. На затримку впливає розташування веб-хоста, а також розташування аудиторії веб-сайту. Чим ближче веб-сайт або користувач до центру обробки даних, тим краще буде час завантаження сторінки.

Отже, ви можете зрозуміти, чому важливо переглянути розташування серверів веб-хостингу. Ваш веб-сайт повинен швидко завантажуватися, якщо ви не хочете ризикувати втратою відвідувачів веб-сайту. Якщо ви робите веб-сайт Великобританії, вам потрібно буде шукати веб-хостів із серверами у Великобританії чи поблизу. Хоча деякі веб-хости, що базуються в США, є досить потужними, щоб все-таки забезпечити швидкий час завантаження.

2. Гарантія часу
Час роботи – це показник часу, коли сервер працює і доступний. Якщо на вашому веб-сайті спостерігається багато простоїв, користувачі не зможуть його відвідувати. Це може викликати роздратування відвідувачів вашого веб-сайту, і вони можуть навіть думати, що ваш сайт більше не існує, тому важливо вибрати веб-хостинга, який пропонує гарантію безперервної роботи.

Гарантувати 100% часу роботи майже неможливо, але все, що нижче 99,9%, є досить ненадійним.

3. Особливості
Хороший веб-хостинг повинен надавати вам усі функції, необхідні для створення веб-сайту легко. Наприклад, деякі важливі функції включають:

 • Встановлення в один клік – Ви повинні мати можливість встановити програмне забезпечення, наприклад WordPress, у 1 клік.
 • Builder веб-сайтів – Створення веб-сайту набагато простіше за допомогою конструктора веб-перетягувань.
 • Хостинг електронної пошти – як бізнес, важливо мати електронну адресу компанії, яка відповідає вашому доменному імені.
 • Безкоштовний домен – багато веб-хостингів надають безкоштовний домен, що заощаджує гроші при запуску.

Інші цінні функції включають маркетингові інструменти, необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, панель управління тощо. Перегляньте уважно функції веб-хостингу, щоб переконатися, що він пропонує все необхідне.

4. Технічна підтримка
Як для початківців, так і для експертів важливо вибрати веб-службу або службу хостингу блогу, яка надає надійну технічну підтримку. Краще вибрати веб-хостингу, який може запропонувати цілодобову підтримку з великим часом відгуку, і тоді вам не доведеться чекати зворотного дзвінка чи відповіді. Натомість ви можете виправити свої проблеми відразу та переконатися, що ваш веб-сайт завжди доступний для відвідувачів.

Також слід переглянути документацію. Веб-хост, який пропонує широкий спектр документації, яка допоможе вам вирішити свої проблеми, буде корисною для розширення бази знань та вирішення власних проблем..

Резюме: Кращий веб-хостинг Великобританії

Переглянувши всіх кращих постачальників веб-хостингів у Великобританії, ми рекомендуємо Bluehost як наш номер 1. Оскільки Bluehost є однією з найпопулярніших веб-хостинг-компаній у світі, ви знаєте, що ваш веб-сайт у надійних руках.

Bluehost пропонує численні плани ціноутворення, що відповідають вашим потребам, широкий спектр функцій, чудова підтримка клієнтів, чудова продуктивність та час роботи, а також вони доступні.

Веб-хостинг ВеликобританіїCostMoney BackLoad TimeUptimeSupportUK Server
Bluehost2,17 євро / місяць30 днів689 мс99,99%10/10Так
SiteGround€ 3,95 / місяць30 днів649 мс99,98%10/10Так
ХостГатор$ 2,78 / місяць45 днів691 мс99,96%10/10Ні
А2 хостинг2,64 € / місяць30 днів1280 мс99,90%9/10Ні
GreenGeeks$ 2,95 / місяць30 днів697 мс99,92%9/10Ні
iPage1,50 € / місяць30 днів2600 мс99,98%8/10Ні
tsoHost2,92 € / місяць30 днівН / ЗН / З10/10Так
Хостингер€ 0,80 / місяць30 днівН / ЗН / З9/10Так
Серцевий Інтернет€ 3,99 / місяць30 днівН / ЗН / З8/10Так
eUKhost€ 2,78 / місяць30 днівН / ЗН / З10/10Так

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про найкращий веб-хостинг у Великобританії та що вибір найкращого веб-хостингу для вас трохи простіше. Якщо вам сподобалась ця стаття, ознайомтеся з нашою іншою публікацією про найкращі дешеві хостингові компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map