100+ цікавих статистичних даних та факти WordPress (2020)

wordpress-статистика-факти


Ви шукали цікаві статистичні дані та факти WordPress? Якщо ви шукаєте створити блог або веб-сайт на WordPress, можливо, ви шукаєте інформацію про потужність WordPress та деякі вагомі докази того, що він може зробити. Або, можливо, ви фанат WordPress і хочете переконати інших, що вони повинні приєднатися до дивовижної спільноти WordPress, і вам потрібна статистика, щоб створити резервні копії своїх заяв. Незалежно від причини, якщо ви шукаєте статистику WordPress, ви знаходитесь у потрібному місці!

Будьте готові глибоко зануритися у 100+ цікаві статистичні дані та факти WordPress. Оскільки це основний список статистики WordPress, ось зміст, який допоможе вам провести статтю та знайти точну статистику чи факт, який ви шукаєте..

Перш за все, перш ніж ми переходимо до цієї дивовижної статистики WordPress, давайте поговоримо про основи того, що таке WordPress.

Що таке WordPress?

WordPress – це Інтернет-програмне забезпечення з відкритим кодом, яке ви можете використовувати для створення веб-сайту. Це одна з найпростіших і найпотужніших систем управління контентом для веб-сайтів і блогів, доступних сьогодні, і це також безкоштовно завантажити та встановити..

що-є-словопрес

Важливо зазначити, що існує два “типи” WordPress, WordPress.org та WordPress.com. Ось відмінності між 2:

  • WordPress.org – WordPress.org – це безкоштовне програмне забезпечення, доступне для завантаження, і його можна встановити на будь-якій хостинг-компанії WordPress.
  • WordPress.com – WordPress.com – це розміщене рішення.

У цій статті ми здебільшого зосередимось на статистиці WordPress.org, але також включено деякі статистичні дані WordPress.com. Якщо ви хочете більш детально розбитися на відмінності між WordPress.org та WordPress.com, ознайомтеся з нашою статтею, WordPress.com проти WordPress.org – чи справді краще, ніж інші?

Пов’язані: Огляд WordPress: ОБОВ’ЯЗКОВО прочитати перед запуском сайту

Тепер давайте перейдемо до цієї дивовижної статистики WordPress!

Популярність WordPress – статистика, факти та цифри

WordPress стала найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) у світі. Мільйони блогерів та підприємств, великих і малих підприємств, вибрали WordPress для створення своїх веб-сайтів. Ось деякі статистичні дані та факти, які демонструють популярність WordPress.

wordpress-популярність-статистика

1. WordPress має 32% Інтернету. (W3Techs)

2. Аналогічно WordPress працює над 75 мільйонами сайтів в Інтернеті. (WordCamp)

3. Пошук Google у «WordPress» дає вам близько 2,060 000 000 результатів. (Google)

4. Частка WordPress на світовому ринку управління вмістом становить 60,2%. (Журнал пошукових систем)

5. WordPress отримує більше унікальних відвідувачів щомісяця, ніж Amazon, і такий самий, як і Facebook (але на 25 разів менше людей). (Codeinwp)

6. Понад 60 мільйонів людей обрали WordPress для створення свого веб-сайту чи блогу. (WordPress)

7. 14,7% топ-100 веб-сайтів працюють на WordPress. (WPBeginner)

8. Станом на 2014 рік щодня створюються десятки тисяч нових сайтів WordPress.com. (WordPress)

9. У грудні 2018 року було 30 мільйонів пошукових запитів у WordPress у Google. (Тенденції Google)

10. Користувачі WordPress.com щомісяця публікують близько 136,2 млн нових публікацій блогів та 77,7 млн ​​нових коментарів. (WordPress)

11. Понад 409 мільйонів людей щомісяця переглядають понад 20,7 мільярдів сторінок блогу на WordPress.com. (WordPress)

12. Щодня понад 1014 сайтів WordPress та 496 магазинів WooCommerce приєднуються до топ-10 мільйонів веб-сайтів, відстежуваних W3Techs. (WPBeginner)

13. WordPress в 10 разів популярніший за Joomla і в 8,9 разів популярніший за Drupal. (Веб-сайт)

Розробка WordPress – статистика та факти

WordPress пройшов довгий шлях з моменту, коли він був представлений у світі. Ознайомтеся з цією цікавою статистикою WordPress, яка демонструє розвиток WordPress за ці роки та як воно стало таким, яким воно є зараз.

wordpress-stats-development

1. WordPress був випущений його засновниками Меттом Малленвегом та Майком Літтлом як роздрібний b2 / cafelog. (Вікіпедія)

2. Перша версія WordPress була випущена 27 травня 2003 року, що робить WordPress старшим за Twitter та Facebook. (WPBeginner)

3. WordPress не належить жодній компанії. Співзасновник WordPress Метт Малленвег створив некомерційну організацію, Фонд WordPress, щоб захистити свободи, пропоновані ліцензією на відкритий код програмного забезпечення. (WPBeginner)

4. У WordPress.org немає генерального директора. Проектом керують добровольчі розробники з усього світу. (WPBeginner)

5. Будь-хто може редагувати або додавати до основного коду WordPress, оскільки він класифікується як програмне забезпечення з відкритим кодом, ліцензоване згідно з GPL. (WordPress.org)

6. WordPress написаний мовою програмування PHP і використовує MySQL для бази даних. (WPBeginner)

7. До цього часу WordPress 5.0, останню версію WordPress, завантажено 19 074 521 разів. (Поглянь на швидкість Лічильник WordPress йде вгору!)

8. На сьогодні випущено 98 версій WordPress. (WordPress)

9. 443 особи долучилися до WordPress 4.9, 185 з них взяли участь вперше. (CodeinWP)

10. Тільки 22,4% веб-сайтів WordPress мають найновішу версію програмного забезпечення (5.0). (WordPress.org)

11. Основні оновлення WordPress виходять в середньому приблизно кожні 152 дні. (CodeinWP)

12. Спільнота, що стоїть за WordPress, також здійснює такі сестри проекти, як bbPress, BuddyPress та GlotPress. (WPBeginner)

13. Програмне забезпечення WordPress включає мови програмування PHP, MySQL, Javascript, HTML та CSS. (WPBeginner)

Спільнота WordPress – статистика та факти

Спільнота WordPress повна різноманітних і пристрасних користувачів. Погляньте на цю дивовижну статистику, яка демонструє, наскільки багато та унікальне WordPress спільнота.

wordpress-спільнота-статистика

1. WordPress призначений не лише для блогерів, підприємств та видань. Такі навчальні заклади, як Університет Корнелл, Гарвардський Блог, Університет Мен та Університет Де Мойн, розміщені на WordPress. (WPBeginner)

2. Деякі урядові веб-сайти, які використовують WordPress, включають офіційний веб-сайт Швеції, поліцейські новини в Мілуокі, місію Сполучених Штатів Женеви та офіційний вісник Республіки Філіппіни. (Веб-сайт)

3. Деякі помітні користувачі WordPress.com включають TechCrunch, TED, CNN, Національну футбольну лігу, UPS тощо. (WordPress)

4. Інші веб-сайти та компанії, що використовують WordPress, включають Forbes, Mashable, The New York Times, Samsung, PlayStation та Coca-Cola. (Кваліфікований)

5. WordPress є найпопулярнішим у бізнесі і найменш популярний на сайтах новин. (Крутний момент)

6. Знаменитості, які використовують WordPress, – це Джей Z, Рассел Бренд, Сильвестр Сталлоне та Кобе Брайант. (Кваліфікований)

7. WordPress повністю перекладений на 68 мов, а частково перекладений ще на десятки. (WPBeginner)

8. Завантаження англійською мовою зараз офіційно перевершено завантаженням програмного забезпечення WordPress, що не є англійськими. (WordPress.org)

9. WordPress.com розміщує блоги, написані понад 120 мовами. Основними мовами є англійська – 71%, іспанська – 4,7%, індонезійська – 2,4% та португальська (Бразилія) – 2,3%. (WordPress)

10. На офіційному форумі підтримки WordPress є 2030 000+ тем. (Codeinwp)

WordPress події – факти та статистика

Шанувальники WordPress усього світу збираються, щоб вчитися один у одного на таких заходах, як WordCamp. Перегляньте ці статистичні дані, які показують, як любов до WordPress об’єднує людей.

wordpress-stats-події-wordcamp-

1. Перший WordCamp був організований у Сан-Франциско Меттом Малленвегом у 2006 році.WordCamp)

2. Наразі в 65 країнах було 932 WordCamps. (WordCamp)

3. Усі організатори та спікери WordCamp – це неоплачені добровольці – вони роблять це заради любові до WordPress. (WordCamp)

4. У рамках програми WordCamp у Європі 2017 відбулося рекордне зібрання 1900 людей, які приїхали з понад 79 країн. (SoftwareFindr)

5. Якщо ви не можете особисто перейти до події WordCamp, ви можете безкоштовно переглядати записи подій на WordPress.tv. (WordPress.tv)

6. Сотні тисяч користувачів WordPress збираються на щомісячних зустрічах у 436 містах світу. (WordPress)

7. Крім подій WordCamp, існує безліч інших подій WordPress, які відбуваються постійно, у всьому світі. Отримайте список майбутніх подій на WordPress.org.

Плагіни WordPress – статистика, факти та цифри

Плагіни WordPress – це як програми для вашого веб-сайту WordPress. Ви можете використовувати плагіни, щоб зробити веб-сайт WordPress ще більш потужним, ніж він є. Перегляньте ці захоплюючі статистичні дані та факти про плагіни WordPress.

wordpress-плагін-статистика

1. Завантаження завантажених плагінів WordPress за 2016 рік перетнуло 1,48 мільярда (WPBeginner)

2. В офіційному каталозі плагінів WordPress є 54257 безкоштовних плагінів, щодня додаються більше. (WordPress)

3. Деякі з найпопулярніших безкоштовних плагінів WordPress – це форма для контактів 7, Yoast SEO, Anti-спам Akismet та Jetpack від WordPress.com, які мають понад 5 мільйонів активних установок кожен. (WordPress.org)

4. Один з найпопулярніших платних плагінів для WordPress – це Visual Composer, який продає 2340 одиниць на тиждень. (Кваліфікований)

5. На CodeCanyon є понад 6 000 плагінів WordPress. Visual Composer, Slider Revolution, LayerSlider та UberMenu – найкращі продавці. (Codeinwp)

6. У CodeCanyon 80% пошуків орієнтовані на функціональність (тобто повзунки, форми, календарі). (Codeinwp)

7. Найпопулярніший плагін для електронної комерції – WooCommerce, встановлений на понад 3 мільйонах веб-сайтів із понад 58 мільйонами завантажень за весь час. (WPBeginner)

8. Woocommerce повноважує 9% усіх інтернет-магазинів. (Побудований с)

9. Найпопулярніший розробник безкоштовних сторінок – Elementor, щотижня – понад 430 000 нових завантажень. (SoftwareFindr)

10. Привіт Доллі – абсолютно марний, але досить знаковий плагін. У плагіні відображається випадкова лірика з пісні Hello Dolly Луї Армстронга у верхньому правому куті екрана адміністратора. (WPBeginner)

Теми WordPress – статистика, факти та цифри

Теми WordPress моментально переробляють ваш веб-сайт. Є тисячі безкоштовних і платних тем WordPress, які ви можете завантажити, щоб надати своєму веб-сайту точний вигляд, який ви хочете. Погляньте на цю статистику тем WordPress.

wordpress-stats-теми

1. Теми були вперше представлені в 2005 році, з першою новою темою WordPress за замовчуванням під назвою Kubrick. (WPBeginner)

2. WordPress випускає нову тему за замовчуванням щороку. (Елегантні теми)

3. Безкоштовний каталог тем WordPress.org містить понад 5800 безкоштовних тем WordPress. (WPBeginner)

4. Найпопулярніша тема WordPress – це зв’язок між Divi та Genesis, кожен використовується на 10% усіх WordPress сайтів, загалом на 20%. (Тенденції малих бізнес)

5. Тисячі тем продаються у темних магазинах Commercial WordPress із середньою ціною 40 доларів за тему. (WPBeginner)

6. Avada від ThemeForest – одна з найбільш закуплених тем WordPress усіх часів з понад 450 000 клієнтів. (ThemeForest)

7. 25% усіх тем WordPress на ThemeForest заробляли щонайменше 2500 доларів на місяць. І 50% їх тем за місяць зробили щонайменше 1000 доларів. (Енвато)

8. 93% загального обсягу продажів ThemeForest відбувається з чуйних тем. (Codeinwp)

9. Понад 70% пошуків у ThemeForest зосереджено навколо нішевих тем. (Codeinwp)

10. 2,125,962 – це кількість разів, коли користувачі переключили свою тему WordPress лише у вересні 2018 року. (WordPress.com)

Детальніше: Найкращі теми WordPress.

Безпека WordPress – статистика та факти

Оскільки WordPress є найпопулярнішим програмним забезпеченням CMS у світі, це загальна мета для спроб злому. Існує ряд способів захистити свій веб-сайт WordPress включаючи постійне оновлення плагінів та вибір надійного пароля, але ось деякі статистичні дані щодо безпеки WordPress, які ви повинні знати.

1. 83% усіх веб-сайтів на базі CMS, які були взломані в 2017 році, мали WordPress, що має сенс, оскільки WordPress займає 60% частки ринку CMS. (WPBeginner)

2. 39% зламаних веб-сайтів WordPress використовували застарілу версію програмного забезпечення. (WPBeginner)

3. Майже на 50% сайтів WordPress впливає вразливість безпеки, викликана застарілим або погано зашифрованим плагіном або темою WordPress. (WPBeginner)

4. 52% повідомлених уразливостей безпеки WordPress стосуються плагінів WordPress. (KeyCDN)

5. Уразливість плагінів WordPress призвела до витоку Panama Papers Paap – найбільшого порушення журналістських даних за всю історію та експлуатовано понад 4,8 мільйона електронних листів. (Wordfence)

6. Близько 8% сайтів WordPress були зламані через слабкий пароль. (WPBeginner)

7. Лише 11,45% сайтів WordPress використовують шифрування SSL станом на 2016 рік. (WPBeginner)

8. У чорні списки Google близько 20 000 веб-сайтів для зловмисного програмного забезпечення та близько 50 000 для фішингу щомісяця. (WPBeginner)

9. Wordfence за останні 30 днів заблокував 3 366 017 356 атак на сайти WordPress. (Wordfence)

10. Чотири найпоширеніших зараження шкідливим програмним забезпеченням WordPress – це Backdoors, завантаження з Drive, Pharma hacks і шкідливі переадресації. (Smashing Magazine)

11. У WordPress є вбудована система автоматичного оновлення, яка автоматично оновлює себе для незначних випусків і може підштовхувати автоматичні оновлення плагінів, якщо виявлена ​​серйозна вразливість. (WPBeginner)

Слід прочитати кінцевий посібник із безпеки WordPress для отримання більш детальної інформації. Також перегляньте наші статті про книги WordPress, включаючи книги про безпеку та найкращі плагіни WordPress для безпеки.

Також перевірте: Перевірка безпеки веб-сайту WordPress

WordPress Economy – статистика, факти та цифри

WordPress забезпечує багатомільярдну економіку та створює тисячі робочих місць у всьому світі. Ознайомтеся з цими дивовижними статистичними даними про економіку WordPress, які доводять, що ви також можете заробляти гроші на WordPress.

wordpress-економіка-статистика

1. WordPress забезпечує багатомільярдну економіку. Багато компаній та професіоналів у всьому світі продають продукти, послуги та рішення на базі WordPress. (WPBeginner)

2. Найприбутковішими компаніями WordPress є Automattic з доходом 1,3 мільярда доларів, далі йдуть Envato в 94 мільйони доларів і WPEngine в 73 мільйони доларів. (Веб-сайт)

3. Існує декілька способів, як люди можуть заробляти гроші на WordPress: як дизайнер веб-сайтів WordPress, розробник плагінів / тем, SEO-фрілансер, фрілансер із обслуговування веб-сайтів, автор контенту WordPress тощо..

4. Середня зарплата за роботу в WordPress становить 66 467 доларів. (Просто найманий)

5. Середня зарплата для розробників WordPress в США становить 79 000 доларів. (Кваліфікований)

6. Клієнт, який шукає користувальницький веб-сайт WordPress, зазвичай виплачує віддаленому фрілансеру від 3 000 до 15 000 доларів. (ManageWP)

7. Веб-сайти WordPress, створені на замовлення, можуть коштувати до 100 000 доларів. (PostStatus)

8. Найвищі навички в галузі програмування – це PSD до WordPress та WordPress Plugins. (Обробка)

9. Пошук Google у “Завданнях WordPress” виявив близько 1 250 000 результатів. (Google)

10. Станом на січень 2015 року на Freelancer.com було завершено 243,161 проекти WordPress. Загальна вартість – 60 571 205 доларів. (Codeinwp)

11. 25% користувачів WordPress отримують повний робочий день поза CMS. (Крутний момент)

Різні статистичні дані та факти WordPress

Про WordPress так багато дивовижних статистичних даних та фактів, що вони не можуть вписатись у певну категорію. Отже, ось декілька різних статистичних даних WordPress, які ви також можете перевірити.

1. WordPress.com отримує понад 20 000 запитів на підтримку в середньому за місяць. (WordPress)

2. Лише у грудні 2018 року до WordPress.com було завантажено 70 391 125 файлів. (WordPress.com)

3. Twitter був вбудований на сайтах WordPress.com понад 200 000 разів за минулий місяць. (WordPress.com)

4. Youtube було вбудовано на сайти WordPress.com понад 2 мільйони разів у грудні 2018 року, а Flickr було вбудовано понад 3 мільйони разів за той же місяць. (WordPress.com)

5. Знаменитий логотип Word Wress WordPress був розроблений Джейсоном Санта-Марією в 2005 році.WordPress)

6. Крістін Селлек Тремолет, плодотворний блогер та друг співзасновника WordPress Малленвег, запропонувала назву WordPress. (Вікіпедія)

7. Середа – найпопулярніший день для завантаження WordPress, а неділя – найменш популярний день. (WPCentral)

8. WordPress можна встановити за 5 хвилин або менше. (WordPress)

9. 83,5% веб-сайтів WordPress використовують Google Analytics. Перегляньте цю статтю про найкращі плагіни WordPress для аналітики. (Веб-сайт)

10. У WordPress вбудована багатомісна функція, яка прихована за замовчуванням. Це дозволяє створити мережу веб-сайтів за допомогою тієї ж установки WordPress. Перегляньте цю статтю про найкращі плагіни для багатомісних мереж WordPress. (WPBeginner)

Весела статистика та факти WordPress

Нарешті, світ WordPress – це цікаве місце, тому ми розуміємо, чи не можеш ти цього отримати. Отже, насолоджуйтесь цими випадковими цікавими фактами про WordPress.

wordpress-неофіційно-талісман

1. Wapuu – неофіційний талісман WordPress, спочатку створений активними членами японської спільноти WordPress. (Крутний момент)

2. Існує Wapuu для кожної події WordCamp та кілька інших спеціальних варіацій Wapuu. (Wapu.us)

3. Основні розробники WordPress є любителями джазової музики, тому кожен великий реліз WordPress названий на честь відомого джазового музиканта. (WordPress.org)

4. Wiggle WordPress – неофіційний танець людей WordPress. Пісня була замовлена ​​Заком Катцом із GravityView. (WPShout)

5. Компанія, що стоїть за WordPress.com, Automattic, закрила свій прекрасний офіс у Сан-Франциско, оскільки їх співробітники перестали з’являтися. (Кварц)

6. WordPress використовувався для управління системою наведення ракет. (Dion Hulse, провідний розробник @ WordPress)

Ми сподівалися, що вам сподобалося дізнатися більше про WordPress за допомогою цих цікавих статистичних даних, фактів та досліджень WordPress. Якщо ви все ще хочете дізнатись більш дивовижну інформацію, поради та підказки щодо WordPress, ви можете прочитати нашу статтю про те, як створити блог та отримати додатковий дохід на стороні (за допомогою WordPress).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map