100+ дивовижних статистик та фактів блогів (остаточний список)

дивовижна статистика та факти ведення блогів


Ви хочете бути в курсі останніх статистичних даних та фактів блогу? Незалежно від того, чи ведете ви блог для свого бізнесу чи розпочали свій власний блог у цьому році, важливо знати, наскільки важливими є всередині блогу. Знання найважливіших статистичних даних про ведення блогів допоможе вам створити контент, який дає результати.

Але ви не можете витрачати цілий день на пошуки Інтернету, намагаючись знайти точну статистику блогу. Ну, не хвилюйтесь, ми зробили всю роботу за вас! Ми склали цей остаточний список із понад 100 дивовижних статистик та фактів ведення блогів, щоб ви могли бути в курсі останніх тенденцій та впевнитись, що ваш блог успішний у цьому році.

Оскільки ми зібрали таку величезну кількість статистики ведення блогів, ось короткий зміст, який допоможе вам ознайомитись зі статтею.

Тепер давайте поглибимося до цієї дивовижної статистики та фактів блогів!

Загальна статистика блогів

Щоденники стають все популярнішими з кожним роком, і нові люди щодня шукають “як завести блог” в Google. Погляньте на деякі загальні статистичні дані, які показують величезний ріст блогів.

wordpress-blogging-stats

1. У 2018 році в США було 30,6 мільйонів блогерів. До 2020 року кількість блогерів у США має становити 31,7 мільйона. (Statista)

2. Щомісяця на платформі WordPress переглядається більше 20 мільярдів переглядів публікацій щоденників. (WordPress)

3. У 2018 році було написано понад 2 мільярди публікацій в блогах, а сьогодні було написано понад 3 мільйони. (Інтернет Live Stats)

4. Користувачі WordPress щомісяця створюють близько 69,3 мільйона нових публікацій блогів та 72,0 мільйона нових коментарів. (WordPress)

4. В 2019 році галузь контент-маркетингу повинна становити 300 мільярдів доларів (Соціальні медіа сьогодні)

5. 89% маркетологів B2B використовують контент-маркетинг, а 86% маркетологів B2C використовують контент-маркетинг. (Соціальні медіа сьогодні)

6. 77% користувачів Інтернету читають статті блогу. (Вплив)

7. Tumblr має 441,4 мільйона облікових записів у блозі. (Statista)

Переваги від блогів – статистика, факти & Цифри

Ведення блогів – це прекрасний спосіб представити себе лідером думок у вашій галузі, але що ще може зробити для вашого бізнесу? Ось перелік деяких статистичних даних блогу, які доводять величезні переваги ведення блогів, від збільшення трафіку до збільшення продажів.

1. Компанії, що ведуть блог, отримують на 97% більше посилань на свій веб-сайт. (Хабспот)

2. Маркетологи, які визначили пріоритетне ведення блогів, на 13 разів частіше користуються позитивною рентабельністю інвестицій.

3. Продавці B2B, які використовують блоги, отримують на 67% більше потенційних клієнтів, ніж ті, хто цього не робить.

4. Компанії, що ведуть блог, генерують в 2 рази більше трафіку електронної пошти, ніж ті, хто цього не робить.

5. 57% респондентів у дослідженні «HubSpot» щодо стану вхідного маркетингу (HubSpot) повідомили, що вони придбали клієнта через блог компанії.

6. Біг-бізнес зазнає на 126% вищий приріст прибутків, ніж не-блог.

7. Щойно ви пишете 21-54 публікацій в блозі, генерація трафіку в блогах збільшується до 30%. (Кафе покоління трафіку)

8. В середньому компанії, що ведуть блог, отримують на 434% більше індексованих сторінок і на 55% більше відвідувачів веб-сайтів.

9. Кращий вміст може привернути трафік до блогу до 2000%. (Омнікоре)

10. Контент-маркетинг отримує в 3 рази більше потенційних клієнтів, ніж платна пошукова реклама. (Інститут контент-маркетингу)

Залучення читачів – статистика & Факти

Блогери пишуть вміст для своїх читачів, так як користувачі Інтернету ставляться до блогів і як вони зазвичай взаємодіють з ними? Нижче наведено кілька статистичних даних щодо залучення до блогу.

читачі-блоги

1. Блоги були оцінені як 5-те найбільш надійне джерело за точну інформацію в Інтернеті. (Хабспот)

2. Повідомлення в блогах є одними з найбільш поширених вмісту в Інтернеті. (OptinMonster)

3. Середній читач витрачає лише 37 секунд на читання статті чи публікації в блозі. (Соціальні медіа сьогодні)

4. 73% відвідувачів скидаються, а не ретельно читають допис у блозі. (Хабспот)

5. 47% користувачів Інтернету віком від 19 до 29 років регулярно читають блоги на комп’ютері. (Statista)

6. 94% людей, які діляться публікаціями, роблять це, оскільки вважають, що це може бути корисним для інших. (Вплив)

7. 47% покупців споживають три-п’ять вмісту, перш ніж приймати рішення про покупку. (Хабспот)

8. 70% споживачів віддають перевагу знайомству з компанією за допомогою статей, а не реклами. (Комунікація TeamWorks)

9. Заангажованість торгової марки зростає на 28%, коли споживачі піддаються як професійному контенту, так і відео, створеному користувачем. (Comscore)

10. 68% споживачів, ймовірно, проводять час за читанням вмісту від бренду, який їх цікавить. (CMA)

11. 61% американських онлайн-споживачів здійснили покупку на основі рекомендацій із блогу. (Соціальні медіа сьогодні)

12. Користувачі Інтернету в США проводять у блогах на 3 рази більше часу, ніж електронні листи. (Соціальні медіа сьогодні)

13. 80% всього щоденного трафіку на блозі складається з нових відвідувачів. (Переконати і перетворити)

Тривалість написання – Статистика & Факти

Весь час ведення блогів коштує вашого часу, тож скільки в середньому блогер витрачає на написання своїх публікацій у блозі? Перевірте наступну статистику, щоб дізнатися це.

блоги-статистика-факти

1. На написання середнього допису в блозі потрібно 3,5 годин. У 2014 році для написання середньої публікації в блозі було потрібно 2,5 години, що свідчить про те, що блогери витрачають більше часу на розробку типової статті. (Orbit Media)

2. Блоггери, які витрачають 6 або більше годин на публікацію в блозі, на 56% частіше повідомляють про “сильні результати”, ніж ті, хто цього не робить. (Orbit Media)

3. З іншого боку, 46,8% блогерів витрачають менше 5 годин на тиждень, працюючи над своїми блогами. (Блог тирана)

4. 47,6% блогерів редагують власну роботу. (Соціальні медіа сьогодні)

Оптимальна тривалість публікації щоденника – статистика & Факти

Важливо писати дописи в блогах, які мають ідеальну довжину; занадто короткий, і він може не входити до результатів пошуку Google або мати достатньо інформації, яка змушує користувачів бажати ним ділитися. Занадто довго, і це може бути марною витратою вашого часу, тому що ніхто не читає цього. Ось кілька статистичних даних про блоги, щоб продемонструвати ідеальну довжину статей.

блог-пост-довжина-статистика

1. Середня кількість слів, що займають найвищий рейтинг у Google, становить від 1890 слів. (НазадЛінько)

2. Середня тривалість публікації зросла приблизно на 42% між 2014 та 2018 роками, з 800 слів до 1 511 слів. (Orbit Media)

3. Повідомлення в блогах довгої форми приносять на 9 разів більше потенційних клієнтів, ніж повідомлення в блогах короткої форми. (Соціальні медіа сьогодні)

4. Більшість блогерів (55%) пишуть менше 1000 слів за повідомлення. Лише кожен п’ятий блогер пише 1500+ слів за повідомлення. (Orbit Media)

5. Блогери, які пишуть довші пости, набагато частіше бачать кращі результати. 50% блогерів, які пишуть контент у довгостроковій формі, повідомляють про високі результати. (Orbit Media)

6. Повідомлення в блогах, які отримують найбільшу кількість онлайн-акцій, мають більше 3000 слів. (OptinMonster)

Заголовки блогів – факти & Статистика

Заголовок вашого блогу – це те, що спонукає користувачів натискати вашу публікацію, тому вам потрібно зробити це добре. Ось кілька заголовок статистики блогу, які допоможуть вам написати кращі заголовки блогу.

1. Заголовки з 6-13 слів привертають найвищу і найбільш послідовну кількість трафіку. (Хабспот)

2. 36% людей віддають перевагу заголовкам на основі списків. (ПеретворенняXL)

3. Непарні нумеровані заголовки списку переважають парні на 20%. (Інститут контент-маркетингу)

4. Заголовки з вісьмома словами отримали на 21% вищий показник кліку, ніж середній. (Інститут контент-маркетингу)

5. Емоційні заголовки ділитися більше. (OkDork)

6. Заголовки зі словом “фотографії” виконані на 37% краще, ніж заголовки без цього слова. (Хабспот)

7. Заголовки з негативними термінами, такі як “ніколи” та “найгірший”, на 30% краще середнього та на 60% краще, ніж позитивні терміни, як “завжди”, “більшість” та “найкраще”. (Зростання борсука)

Частота блогів – факти & Статистика

Як часто слід вести блог? Це загальне питання у багатьох нових блогерів. Ознайомтеся з цією статистикою ведення блогів, яка підкаже, як часто вести щоденник та коли публікувати публікації, щоб отримати максимальний результат.

як-часто повинен вам блог

1. Частота блогів за останні кілька років зменшується. У 2014 році блогери публікували вміст кілька разів на тиждень, але сьогодні «кілька разів на місяць» зустрічається частіше. (Orbit Media)

2. B2B-компанії, які ведуть ведення блогів 11 і більше разів на місяць, отримували в 3 рази більше трафіку, ніж ті, що ведуть ведення ведення журналу лише один раз або менше на місяць. (Хабспот)

3. Компанії, що здійснюють ведення бізнесу, які ведуть ведення блогів 11 разів або більше, отримували більше, ніж 4X потенційних клієнтів, ніж ті, що публікують лише 4-5 повідомлень на місяць. (Хабспот)

4. Компанії, які публікують 16+ публікацій блогів щомісяця, отримують майже в 3,5 рази більше трафіку, ніж ті, що публікують 0-4 щомісяця. (Хабспот)

5. Блоги, які публікують щодня, отримують на 5 разів більше трафіку порівняно з тими, які не мають. (Екзаменатор соціальних медіа)

6. 69% блогерів створюють свій вміст у робочий час, а 76% – з дому / домашнього офісу. (Orbit Media)

7. Найкращим днем ​​тижня для публікації публікацій блогу є вівторок та середа. Найкращий час для публікації більшості дописів у блогах – між 9:30 та 11:00. (Блог тирана)

8. Піки читання блогів близько 10:00 ранку. (Хабспот)

Секрет успіху в блогах – статистика & Факти

Блог – це більше, ніж просто винесення слів на екран. Якщо ви хочете, щоб ваша публікація в блозі була успішною, вам потрібно включити ряд різних елементів, щоб насолодити читачів та збільшити трафік на ваш веб-сайт. Перегляньте ці статистичні дані щодо ведення блогів, які забезпечать ваші публікації величезним успіхом.

1. Статті в блогах із зображеннями отримують на 94% більше переглядів, ніж ті, що не мають. (Джефф Буллас)

2. 54% блогерів містять більше одного зображення у своїх публікаціях, 49% містять списки у своїх публікаціях, а відео все ще піднімається, лише 19% блогерів включають їх у свій вміст. Блоги, які додають ці захоплюючі медіаформати до своїх публікацій, швидше за все, побачать серйозні результати. (Orbit Media)

3. Використання фотографій реальних людей, а не фотографій людей може призвести до 35% збільшення конверсії. (Маркетингові експерименти)

4. Письмові статті, як-от “як” дописи та тематичні дослідження, – це типи вмісту, які надають блогів найбільш достовірні. (Написання соціального маркетингу)

5. 45% маркетологів оцінюють свій інтерактивний вміст, такий як оцінки, вікторини, калькулятори чи конкурси, як надзвичайно або дуже ефективні. (Інститут контент-маркетингу)

6. Блоги, які мають стратегію оновлення старого вмісту, вдвічі частіше повідомляють про сильні результати. (Orbit Media)

7. Кожен десятий пост блогу є складним, тобто органічний пошук з часом збільшує їхній трафік. (Хабспот)

8. Складні публікації блогу становлять 10% усіх публікацій блогів і генерують 38% загального трафіку. (Хабспот)

9. Протягом свого життя одна складна публікація в блозі створює стільки трафіку, скільки шість занепадаючих публікацій (Хабспот)

10. Майже 60% маркетологів замінюють свій вміст 2-5 разів. (Змістовно)

11. Основні три речі, які роблять контент ефективним, – це релевантність аудиторії (58%), залучення та переконливість розповідей (57%) та запускає відповідь / дію (54%). (Курата)

12. 97% маркетологів використовують рецептурний контент, тобто вони закладають фундамент правил і стратегій, яких слід дотримуватися, коли мова йде про створення. (Курата)

13. 63% маркетологів створюють вміст блогу за особою покупця; 38 відсотків по вертикалі; 30 відсотків за географією; і 30 відсотків за рахунком або клієнтом. (Курата)

Еволюція блогів – статистика & Факти

Сьогодні користувачі хочуть більше, ніж простого тексту. Важко привернути увагу користувачів Інтернету та зберегти його, тому блоги розвиваються. Перегляньте ці статистичні дані про блоги, які це підтверджують.

1. 43% споживачів все частіше хочуть відеовміст від маркетологів. (Хабспот)

2. Відеовміст у 50 разів частіше залучає органічні результати пошуку, ніж звичайний текст. (Хабспот)

3. 45% маркетологів планують додати YouTube як канал розповсюдження контенту у 2018-2019 роках, тоді як 41% заявляють, що додадуть відео у Facebook. (Зростання борсука)

4. Зараз 19% блогерів включають відео у своє типове повідомлення.

5. 45% блогерів, які додають аудіо (наприклад, подкасти) до своїх публікацій в блозі, повідомляють про отримання сильних результатів.

Акції в блогах – статистика & Факти

Ви не можете просто опублікувати свою публікацію в блозі і очікувати, що люди з’являться. Якщо ви хочете отримувати свої дописи на блозі перед тоною користувачів, вам потрібно просувати їх. Погляньте на ці факти блогу та статистику про просування блогу.

блог-просування-статистика

1. 61% маркетологів вмісту B2B збільшили використання соціальних медіа для цілей маркетингу контенту порівняно з роком тому. (Пошуковий годинник)

2. 96% блогерів використовують соціальні медіа для залучення трафіку до своїх публікацій у блозі. 68% використовують SEO, а 61% – за допомогою електронного маркетингу. (Orbit Media)

3. 87% кажуть, що соціальні медіа допомагають їм посилити їхню експозицію. (Екзаменатор соціальних медіа)

4. Понад 81% маркетологів встановили, що збільшений трафік трапляється за цілий 6 годин на тиждень, вкладених у маркетинг соціальних медіа. (Екзаменатор соціальних медіа)

5. 72% маркетологів використовували платну рекламу у Facebook. (Екзаменатор соціальних медіа)

6. Блогери, які використовують аутсорсингову пропаганду та платну рекламу для просування своїх публікацій, швидше за все повідомляють про «сильніші результати». (Orbit Media)

7. 66% маркетологів вмісту B2B використовують платні методи для розповсюдження контенту. (Пошуковий годинник)

8. Найпоширенішими цілями платних методів є залучення нової аудиторії (80%), генерування трафіку, коли органічний пошук не дає бажаних результатів (65%) та досягнення нішевої аудиторії (52%). (Пошуковий годинник)

9. 70-80% користувачів ігнорують платну рекламу і зосереджуються лише на органічних результатах. (Журнал пошукових систем)

10. 70% компаній з маркетингу B2B використовують Facebook для розповсюдження контенту. (Інститут контент-маркетингу)

11. Лише 9% маркетологів планують додати вміст середньої публікації до своєї контентної стратегії. (Хабспот)

12. LinkedIn – це найефективніша платформа соціальних медіа для розміщення контенту та забезпечення залучення аудиторії. (Хабспот)

13. 21% всіх ділових блогерів надсилають повідомлення електронною поштою їх абонентська база принаймні щотижня; 39% кращих практикуючих роблять це щотижня. (Курата)

14. 59,8% блогерів відвідують повідомлення принаймні зрідка. (Зростання борсука)

SEO та Analytics – статистика, факти & Цифри

Оптимізація публікацій вашого блогу для SEO Важливо, щоб ваш вміст знаходили користувачі в Інтернеті. А моніторинг вашої аналітики є ключовим для розуміння того, як ваш блог може збільшити кількість відвідувачів вашого веб-сайту. Ось кілька статистичних даних щодо ведення блогів щодо SEO та аналітики.

1. 72% інтернет-маркетологів описують створення контенту як найефективнішу тактику SEO. (Джунто)

2. Ключові слова “довгий хвіст” надзвичайно важливі для SEO: більше половини (55%) усіх пошукових запитів у Google відбуваються за межами 10 мільйонів найпопулярніших ключових слів.

3. 34% блогерів “завжди” перевіряють свою аналітику, що збільшується порівняно з попередніми роками. (Orbit Media)

4. 5% блогерів взагалі не мають доступу до інструментів аналітики. (Orbit Media)

5. Блогери, які завжди вимірюють ефективність свого вмісту, вдвічі частіше повідомляють про «сильні результати». (Orbit Media)

Бізнес-блоги – статистика, факти & Цифри

Багато підприємств зрозуміли силу блогів. Тож як бізнес інвестує в блоги та робить це головним пріоритетом? Перегляньте цю статистику, щоб дізнатися.

компанії-інвестиції-блоги-статистика

1. 53% маркетологів стверджують, що блогінг – це їх головний пріоритет у контентному маркетингу. (Хабспот)

2. 89% маркетологів підтримують або збільшують свої вхідні маркетингові бюджети. (Хабспот)

3. 64% маркетологів B2B аутсорсингу копірайтинг блогу. (TopRank)

4. Два найпопулярніших маркетингових заходів щодо контенту – це написання (44%) та дизайн (41%). (Курата)

5. 57% аутсорсингових публікацій в блогах ділових блогерів походять з неоплачених дописів або публікацій гостей. (Курата)

6. 42% компаній найняли призначеного виконавця стратегії контенту. (Hubspot)

7. 24% блогерів працюють з редакторами, цей відсоток збільшився вдвічі з 2014 року.Orbit Media)

8. 41% маркетологів B2B мають щоденні чи щотижневі зустрічі з контент-маркетингом. (Інститут контент-маркетингу)

9. Компанії, що мають менше 10 працівників, зазвичай виділяють на вміст 42% свого маркетингового бюджету. (Інститут контент-маркетингу)

10. Найскладніші маркетологи B2B виділяють 42% свого загального маркетингового бюджету на створення контенту. (Інститут контент-маркетингу)

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися деякі нові статистичні дані та факти блогу. Тепер ви можете скористатися цією інформацією та запустити успішний блог, який отримує чимало читачів, збільшує потенційні результати для вашого бізнесу та збільшує ваші продажі.

Якщо вам сподобалась ця публікація, ознайомтеся з нашою статтею про 30 способів заробити гроші в Інтернеті (зі сторони) та почніть свій блог вже сьогодні.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map