11 альтернатив квадратного простору для кожного виду веб-сайту

найпопулярніші альтернативи квадратного простору


Шукаєте найпопулярніші альтернативи Squarespace? Squarespace – це преміальний розробник веб-сайтів із зручним інтерфейсом. Це чудовий вибір, коли ви вперше починаєте; однак, оскільки ваш бізнес росте і вам потрібно додати більше функцій на ваш веб-сайт, Squarespace може стати досить дорогим.

Коли ви переросли Квадратний простір або він починає коштувати дорожче, ніж варто, тоді саме час шукати альтернативу.

У цій статті ми познайомимо вас з кількома популярними альтернативами Squarespace, якими ви можете скористатися для створення веб-сайту, якого ви завжди хотіли.

1. WordPress

WordPress

WordPress – найпопулярніший веб-розробник веб-сайтів. Багато провідних брендів використовують WordPress для своїх веб-сайтів та блогів. Це абсолютно безкоштовне використання. У сховищі WordPress доступні тисячі тем і плагінів, що робить його дуже гнучким.

Крім веб-сайтів та блогів, WordPress можна використовувати для створення інтернет-магазину за допомогою плагіна WooCommerce. Він пропонує інтеграцію майже з усіма програмами на ринку, включаючи додатки для оплати, кошики для покупок тощо. Хоча Squarespace стягує з вас 3% комісії за транзакцію на їхньому магазині, WooCommerce дозволяє необмежену кількість безкоштовних транзакцій, а також безліч інших корисних функцій..

Ви повинні ознайомитися з цим порівняльним порівнянням між Squarespace та WordPress, щоб дізнатися більше про 2 платформи. Якщо ви використовуєте Squarespace і хочете розширити його, ознайомтеся з нашим покроковим посібником про те, як переключити веб-сайт із Squarespace на WordPress.

2. Вікс

Вікс

Wix – відмінний розробник веб-сайтів для створення веб-сайту, блогу чи інтернет-магазину. Налаштувати його легко та створити програму для перетягування сторінок. Це дозволяє моментально додавати зображення, вміст та функції на ваш веб-сайт.

Базова версія Wix безкоштовна, що чудово підходить для запуску нового сайту. Це безкоштовна розміщена платформа, тому вам не потрібно купувати веб-хостинг. Однак, якщо ви хочете розширені функції на своєму веб-сайті або хочете створити інтернет-магазин, вам потрібно буде придбати один із їх платних планів. Платні версії Wix дозволяють інтегрувати кілька варіантів платежів, таких як авторизація.net, PayPal тощо.

Не пропустіть цю статтю про альтернативи та конкуренти Wix.

3. Weebly

Weebly

Weebly – ще один популярний розробник веб-сайтів на ринку. Він може бути використаний для створення веб-сайту та інтернет-магазину одночасно, що робить Weebly ідеальною альтернативою Squarespace. У ньому є можливості створити привабливий веб-сайт з фонами паралакса, спеціальні шрифти та багато іншого.

Ви можете запустити веб-сайт Weebly безкоштовно, але, коли ваш веб-сайт зростає, вам потрібно буде оновити його до преміум-версії для отримання додаткових функцій. Для початкових сайтів це чудове рішення і дуже сприятливе для початківців.

4. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce – це потужне програмне забезпечення для електронної комерції. Це розміщене рішення і дозволяє перелічити ваші товари на найкращих веб-сайтах галузі, щоб отримати більше бізнесу від них.

Це ідеальний конструктор веб-сайтів для будь-якого розміру бізнес-моделі в Інтернеті. Ви можете створити власний магазин із їх шаблонами та керувати ним відповідно. Що стосується інтеграції, то вона чудово співпрацює із сторонніми платіжними рішеннями, щоб приймати онлайн-платежі.

5. Шопіруйте

Shopify – популярний розробник електронної комерції. Він має простий в управлінні сервіс, тому ви можете запустити свій інтернет-магазин відразу. Він постачається з конструктором перетягування, додатками, інтеграціями тощо. Хоча Squarespace може інтегрувати магазин електронної комерції, він конкурує з Shopify, який є повноцінним виробником інтернет-магазинів.

Окрім основних їх функцій, ви можете придбати преміум-доповнення, розширення та платіжні рішення, щоб надати поштовх своєму інтернет-бізнесу. Що стосується дизайну, Shopify можна повністю підлаштувати під їх готові теми.

Крім того, ви можете ознайомитися з нашим повним списком Shopify альтернатив та конкурентів.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

6. Джімдо

Джімдо

Джимдо – це веб-сайт, який базується на штучному інтелекті. Ви можете використовувати його для створення веб-сайту з легкістю. Він пропонує безкоштовне доменне ім’я, хостинг та основні функції SEO. Jimdo має команду експертів, які готові допомогти вам з аналізом дизайну, безпекою, SEO та налаштуваннями.

Вони пропонують преміальні плани для вашого електронного комерційного бізнесу з необмеженою продуктивністю. Jimdo не стягує плату за транзакції і може бути інтегрований з PayPal, прямим кредитом SEPA та кредитними картками для захищених онлайн-платежів.

7. Дуда

Дуда

Duda – це професійний розробник веб-сайтів для цифрових агентств, видавців та компаній-хостингів. Він має преміальні плани для веб-сайтів базового рівня для просунутого рівня. Він продається в Інтернеті з додатковою електронною комерцією.

Ви можете використовувати їх шаблони для створення веб-сайту, заснованого на історії, для вашого агентства. Duda пропонує власні логотипи, управління командою, підтримка чату в реальному часі тощо. У програмі середнього рівня є 30-денна безкоштовна пробна версія для тестування функцій перед покупкою.

Не пропустіть ці найкращі домофонні альтернативи, на яких представлені LiveChat, Olark, Slack тощо.

8. Веб-вузол

Веб-вузол

Webnode – це розміщений веб-розробник веб-сайтів із понад 50 безкоштовними веб-шаблонами для створення потрібного вам веб-сайту. Він має безкоштовний план, який дозволяє створити базовий веб-сайт у домені Webnode. Щоб додати своє власне доменне ім’я, вам потрібно буде отримати один із своїх преміальних планів.

Однак у преміальних планах є інші функції, зокрема облікові записи електронної пошти, конструктор форм, дизайн без реклами, підтримка Google Analytics, фонове відео тощо. Webnode надає вам розміщення місця на їх серверах, виходячи з обраного вами плану.

9. Вражаюче

Вражаюче

Дивовижно – це веб-сайт, що розробляє веб-сайти. У ньому є безкоштовні та преміальні плани виготовлення вашого веб-сайту. Їх живий редактор простий і простий у використанні. Це дозволяє швидко редагувати веб-сайт і додавати вміст. Ви можете натиснути на будь-який елемент, щоб відредагувати його та опублікувати.

Він постачається із вбудованим магазином електронної комерції. Яскраво інтегрується з PayPal і Stripe для платежів. Як і інші розробники веб-сайтів у цій статті, це чудова альтернатива Squarespace, який ви можете використовувати для створення свого веб-сайту.

10. Мозелло

Мозелло

Mozello – це преміальний розробник веб-сайтів. Це розміщене рішення і дозволяє зареєструвати безкоштовне доменне ім’я. Поставляється з налагодженими дизайнами, маркетинговими функціями, інтеграцією в електронну комерцію тощо. Mozello має безкоштовний план для основних веб-сайтів (без спеціального доменного імені).

Його також можна використовувати для створення багатомовних веб-сайтів. Їх конструктор перетягування допомагає вам миттєво запустити свій сайт, нічого не знаючи про код. За допомогою мобільних адаптивних дизайнів та функцій SEO, ви можете краще оцінювати свій веб-сайт у пошукових системах.

11. WebStarts

WebStarts

WebStarts – це безкоштовний розробник веб-сайтів із преміальними підписками на розширені функції. У ньому є редактор перетягування для додавання зображень, тексту та інших елементів на ваш веб-сайт. WebStarts був створений для того, щоб студенти з меншими бюджетами мали можливість відвідувати Інтернет. Він інтегрує будівельників форм, плагінів для членства, музичних магазинів, SEO-доповнень тощо.

Це простий у використанні і потребує нульових знань кодування. Як розміщена платформа, вона звільняє вас від турботи про пошук веб-хостингу для вашого сайту. У ньому є користувацькі шаблони, які ви можете додати в режимі попереднього перегляду та опублікувати дизайн відразу.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти популярні альтернативи Squarespace. Ви також можете перевірити наш список популярних конкурентів WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me