11 кращих макетів та підтримуваних тем Divi Builder

Найкращі макети Divi


Шукаєте найкращі макети та теми Divi? Divi – популярний програмування WordPress. Існує багато макетів та тем, створених спеціально для Divi Builder для створення веб-сайтів, багатих на функції. Завдяки зручному для початківців налаштуванню, це економить ваш час і вимагає знань, що не знають код. Ви можете використовувати готові шаблони Divi та вносити прості зміни для створення свого веб-сайту.

У цій статті ми поділимося найкращими макетами Divi та темами Divi, якими можна скористатися.

Макети Divi проти Теми для дітей Divi

Перш ніж ми заглибимось у порівняння, важливо зрозуміти, що на ринку доступні два різних смаку Divi: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Усі теми, опубліковані елегантними темами, включаючи тему Divi, постачаються разом із перетягуванням Divi Builder, що дозволяє легко створювати та налаштовувати веб-сайт.

Якщо ви хочете легко настроювати тему WordPress, тоді ви можете використовувати Тему Divi. Крім того, якщо ви хочете використовувати іншу тему, але вам потрібен конструктор перетягування, тоді ви можете використовувати конструктор Divi.

Тепер, коли ви знаєте 2 різних смаку Divi на ринку, давайте подивимось на відмінності між макетами Divi та дочірніми темами.

Макети Divi – це прості шаблони, які ви можете використовувати з Divi Builder для створення вашого веб-сайту. Ці макети можна налаштувати за допомогою конструктора сторінок перетягування.

Ви також можете використовувати Divi Builder для створення власних макетів Divi. Це дозволяє імпортувати та експортувати макети тем між веб-сайтами WordPress.

З іншого боку, дитяча тема Divi – це тема, яка успадковує всі функціональні можливості та стилістику теми Divi. Використання теми для дітей Divi настійно рекомендується, якщо ви хочете налаштувати функцію, стилі та дизайн своєї теми Divi.

Перевага використання теми дочірньої програми Divi для вашого веб-сайту полягає в тому, що всі налаштування теми зберігатимуться навіть після оновлення вашої основної теми Divi..

1. Divi Builder

Діві

Divi Builder в комплекті з 800 заздалегідь зробленими макетами веб-сайтів, щоб легко налаштувати ваш веб-сайт. Перш ніж перейти до вибору Divi-макетів з Інтернету, варто взяти хвилинку, щоб розібратися, чи постачальник має правильний макет для ваших потреб.

Просто виберіть улюблений макет, і вам буде добре. Він має рядкове редагування, перетягуються ширини, чуйне редагування та елемент для кожної необхідної функції. За допомогою програми Divi Builder ви можете натиснути на екран і почати вводити текст. Ви можете працювати з рядками та стовпцями, щоб створити ваш сайт саме так, як ви це уявляли.

Функції дизайну Divi Builder в режимі реального часу дозволяють вам вносити зміни на сайт, виключаючи необхідність перемикання між переглядами. Ви можете скористатися редактором інтерфейсу для швидкого налаштування домашньої сторінки та інших веб-сторінок.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це потужна багатоцільова тема WordPress, яка підтримує програму Divi Builder. З його допомогою можна створити будь-який тип веб-сайту. У комплекті є кілька вбудованих макетів, щоб запустити веб-сайт з нуля. Ця тема відрізняється високою швидкістю роботи та повністю чутливо відображається на будь-якому розмірі екрана чи пристрою.

Він підтримує WooCommerce для створення власної вітрини. OceanWP готовий до перекладу і може використовуватися для створення веб-сайтів RTL. Це оптимізовано для SEO для збільшення трафіку вашого веб-сайту.

3. Астра

Астра

Astra – це легка, але стильна тема WordPress, яка може працювати як макет Divi для Divi Builder. Це дозволяє вимкнути заголовок сторінки та бічні панелі для створення сторінок на повну ширину за допомогою конструктора перетягування. Поставляється з готовими макетами, щоб полегшити процес розробки веб-сайтів.

У ньому є налаштування власної верстки для заголовка, блогу, архівів, окремих сторінок, публікацій тощо. Ця тема має красиві кольори та параметри типографіки.

4. Малий бізнес

Малий бізнес

Як випливає з назви, малий бізнес – це професійний макет Divi для веб-сайтів для малого бізнесу. Він має простий, мінімальний дизайн, але підтримує всі необхідні функції для створення блогу. Ви можете використовувати їх плагін, щоб імпортувати демонстраційний сайт, який допоможе підготувати ваш повний веб-сайт, і вам не потрібно буде робити стільки. Він використовує Divi Builder для перетягування вмісту на ваші сторінки.

Макет охоплює всі найнеобхідніші сторінки, наприклад, про, контактні контакти тощо. На домашній сторінці є розмитості для відображення ваших послуг з уривком. Ви також можете додати контактну форму у нижньому колонтитулі свого веб-сайту.

5. Господарство

Ферма

Ферма – це 1-сторінка Divi-макета з плавними ефектами анімації та плоским дизайном. У ньому є власні піктограми домашньої сторінки для відображення ваших послуг, продуктів, цільових сторінок та іншого вмісту. Ви можете додати банер зображення на повну ширину у заголовку, вміст із зображеннями та текст із піктограмами.

Щоб налаштувати макет, вам потрібно буде придбати Divi Builder окремо. Після того як ви встановите конструктор, ви можете використовувати цей макет, щоб ефективно перетягувати вміст.

6. Щасливо

Щасливо

На щастя – це безкоштовний макет Divi для планувальників весілля, наречених та наречених. У ньому представлені власні весільні іконки, красиві кольори та стиль макета на основі історії. На домашній сторінці є модулі та модні розділи, щоб додати необхідні функції. Він постачається з галереєю зображень, спеціальними значками та віджетом форми контакту.

Також перевірте: Як додати контактну форму в WordPress.

У цьому макеті за замовчуванням немає батьківської теми Divi. Вам потрібно буде встановити його на своєму веб-сайті WordPress, щоб скористатися темою весілля та весілля Happily.

7. Логістичний

Логістика

Logistic – це сучасний макет Divi для веб-сайтів з транспорту та логістики. У комплекті є всі модулі та елементи, які вам знадобляться для швидкого створення вашого логістичного сайту. Плоский дизайн полегшує вам додавання функцій та вмісту на домашній сторінці. Logistic має вбудовану галерею для додавання зображень, власних дизайнів, зображень із закликом до дії, розділів розмиття, піктограм домашньої сторінки, отримання форми цитат та повзунка повного ширини.

Крім того, він пропонує розділ відгуків, статистичні лічильники з піктограмами та інші функції, які можна додати на домашній сторінці вашого веб-сайту. Для використання макета логістики вам знадобиться батьківська тема Divi. Він не включає програму Divi Builder, тому вам потрібно придбати окремо.

8. Зола

Зола

Ashe – це безкоштовна версія Divi для веб-сайтів з йоги, фітнесу, здоров’я, подорожей, пекарні, продуктів харчування та приготування їжі. Він має декілька меню навігації, фонове зображення заголовка, розділ слайдера тощо. Тема має мінімальний дизайн та елегантне оформлення.

Він підтримує контактну форму та інші розділи на домашній сторінці. Макет має декілька кольорових схем, дизайн повної ширини та більш дивовижні функції.

9. Футурио

Футурио

Futurio – це безкоштовний макет Divi, створений спеціально для фото агенцій, фотографів, персональних блогерів та ділових веб-сайтів. Він має заголовок на повну ширину, щоб відобразити жирне зображення, текст та CTA. У ньому є 3 розмиття для відображення послуг з анімаційними ефектами.

Окрім усіх функцій, він повністю підтримує WPML та WooCommerce. Ця тема оптимізована для SEO.

10. Пригоди

Пригоди

Пригода – це елегантна тема Divi для туристичних блогерів, авантюристів, туристичних агентств та будь-якого іншого туристичного бізнесу. Він також може бути використаний для створення персональних блогів або веб-сайтів з портфоліо фотографій. У ньому розміщена повноекранна галерея зображень з піктограмами. Ви можете налаштувати стовпці та рядки галереї для додавання фотографій. Він також має функцію заклику до дії зображень галереї для додавання описів.

Якщо у вас є група з фотографій або група мандрівників, ви можете відобразити їх у розділі «Команда» у 3 стовпці. Ви також можете розміщувати їхній досвід подорожей за допомогою фотографії профілю чи іншої інформації в розділі автора під кожним повідомленням. Це дозволяє додавати кілька зображень із текстовими полями на домашню сторінку. Як і для інших макетів Divi, для запуску теми Adventure вам знадобиться батьківська тема Divi.

11. Налаштувати

Налаштувати

Налаштувати – це безкоштовний і повністю настроюваний макет Divi для будь-якого типу веб-сайтів. Він має гарний дизайн та поєднання кольорів для залучення ваших відвідувачів. Тема сумісна з усіма популярними і повинна мати плагіни WordPress.

Налагодити та підтримувати WooCommerce легко. Заголовок і нижній колонтитул можна налаштувати за допомогою живого налаштування WordPress.

11. Зелле

Зелле

Zelle – це радісний макет Divi, який ідеально підходить для інтернет-магазинів, малого бізнесу та будь-кого іншого з чіткою місією, яка хоче представити себе професійно, доброзичливо. Він має красиві кольори, рухомі секції, паралаксальні ефекти та власні блоки вмісту. Він поставляється з фоновим зображенням заголовка на повну ширину.

До інших функцій належать кнопки із закликом до дії, розділ портфоліо, спеціальні значки, текст із зображеннями та відомий розділ відгуків. Отримайте Divi Builder для швидкого запуску макета Zelle.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі макети Divi та теми Divi. Ви також можете перевірити наш список найкращих розробників веб-сайтів для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map