11 найкращих альтернатив QuickBooks для малого бізнесу (2020)

найкращі альтернативи швидким книгам порівняно


Шукаєте найкращі альтернативи QuickBooks?

Хоча QuickBooks – найрозумніший постачальник бізнес-інструментів для управління доходами та платежами, у нього може бути відсутність кількох функцій, які могли б допомогти точно організувати ваші облікові записи..

У цій статті ми поділимося найкращими альтернативами QuickBooks, якими можна скористатися для керування своїми книгами та обліковими записами.

1. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks – це одне з найпопулярніших програм для виставлення рахунків та рахунків. Це допомагає вам створювати професійні та спеціальні рахунки-фактури з вашим логотипом, фоном тощо. Це дозволяє приймати платежі кредитною карткою на рахунках-фактурах та підтримувати безліч інтеграцій платежів.

Він постачається з багатьма іншими службами, такими як відстеження часу, відстеження витрат, управління проектами та кошториси / пропозиції. Ви можете генерувати потужні відомості та звіти про ефективність вашого бізнесу.

Інші важливі особливості включають автоматичний розрахунок податку, терміни сплати рахунків, повідомлення про оплату тощо. Ви можете вибрати бажану валюту, а також надавати знижки своїм користувачам. FreshBooks – прекрасна альтернатива QuickBooks.

Ціна: План стартера коштує 15 доларів на місяць. Цей план ідеально підходить для 5 клієнтів, що підлягають оплаті. Якщо ви хочете спробувати їх послугу перед покупкою, ви також можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію.

2. Зохо книги

Зохо Книги

Zoho Books – це просте та безпечне онлайн-рішення для вашого бізнесу. Він з’єднується з вашим банківським рахунком для управління потоком платежів, відстеження платежів та розумної категорії транзакцій. Вони надають вам портал, щоб приймати масові платежі, ділитися останніми продажами, збирати відгуки клієнтів тощо.

Він також керує та відстежує ваш інвентар та може бути інтегрований із багатьма службами для платежів, аналітики, звітності та програмного забезпечення для управління відносинами з клієнтами..

Ціна: Коштує $ 9 / місяць на організацію. Ви можете зареєструватися на 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити послугу перед її придбанням.

3. Ксеро

Ксеро

Xero – це відмінне програмне забезпечення для бізнесу та бухгалтерського обліку для малого бізнесу. Він надає в режимі реального часу перегляд Вашого грошового потоку на всіх пристроях. У ньому є мобільний додаток, який корисний для надсилання рахунків, створення вимог щодо витрат тощо.

Він категоризує ваші транзакції та швидко формує виписки. Xero підтримує декілька валют, інтегрується з понад 700 додатками та створює замовлення на купівлю в дорозі.

Ціна: Він пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб спробувати їх послугу без ризику. Початковий пакет коштує 20 доларів на місяць для до 5 рахунків та котирувань.

4. Шалфей 50Клюд

Шалфей 50Клюд

Sage 50Cloud – ще одна альтернатива QuickBooks. Ви можете підключити Sage 50Cloud зі своїм банківським рахунком для управління трансакціями, записом продажів та генеруванням квитанцій у реальному часі. Цей інструмент управління відносинами з клієнтами має спеціальну панель для створення, редагування та надсилання рахунків своїм клієнтам безпосередньо за допомогою програмного забезпечення. Ви також можете відправляти цитати своїм клієнтам у професійному стилі.

Це програмне забезпечення допомагає керувати вашими запасами та товарними запасами. Він піклується про обчислення податку і автоматично подає онлайн-повернення за допомогою сервісу HMRC. Sage 50Cloud має безліч процесів автоматизації обліку, що робить його надійним та унікальним.

Ціна: Це коштує 20 фунтів на місяць. Якщо ви хочете протестувати послугу, тоді ви можете зареєструватися на 30-денну безкоштовну пробну версію.

5. ZipBooks

ZipBooks

ZipBooks – це безкоштовне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку та онлайн-рахунків. Як і інші популярні рішення, він дозволяє вам надсилати професійні рахунки клієнтам та отримувати оплату миттєво. Він приймає всі кредитні картки, PayPal та інші способи оплати. Ви також можете запланувати платежі та автоматизувати процес оплати.

Він автоматично класифікує платежі з кольоровим кодуванням, щоб зробити його простішим і доступнішим. Завдяки розумній статистиці та звітам ви можете зберегти своїх високооплачуваних клієнтів та збільшити дохід.

Ціна: У ньому є безкоштовна версія з усіма необхідними функціями, щоб конкурувати з QuickBooks. ZipBooks також пропонують преміум-рішення, починаючи з 15 доларів на місяць.

6. FreeAgent

FreeAgent

FreeAgent – це просте у користуванні програмне забезпечення для малого бізнесу та одна з найкращих альтернатив QuickBooks. Він створений для фрілансерів, окремих власників веб-сайтів та невеликих агентств. Він має вражаючі функції, такі як періодичні рахунки-фактури, нагадування про автоматичні платежі, сповіщення тощо.

Він постачається з функцією оснащення квитанцій та збереження їх у телефоні. FreeAgent з’єднується з вашим банком для відстеження транзакцій і надає вам в режимі реального часу перегляд ваших грошових потоків.

Ціна: Він починається від 10 доларів на місяць протягом 6 місяців. Пізніше це коштує 20 доларів на місяць. Ви можете зареєструватися на 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити всі функції перед придбанням цього рішення.

7. Хвиля

Хвиля

Wave – це безкоштовне фінансове програмне забезпечення для веб-сайтів малого бізнесу. Це допомагає вам керувати рахунками, рахунками та рахунками в Інтернеті. За допомогою Wave ви можете створювати красиві рахунки-фактури та надсилати їх клієнтам за допомогою платіжного посилання для швидких платежів.

У ньому є мобільний додаток для управління всіма транзакціями, збереження одразу квитанцій тощо. Він оснащений надійною базою знань, яка допоможе вам провести вас через налаштування програмного забезпечення бухгалтерського обліку..

Ціна: Це абсолютно безкоштовно. Ви можете зареєструватися на їхньому веб-сайті, щоб розпочати роботу.

8. Лавка

Лавка

Лавка – це відмінна послуга з бухгалтерського обліку для веб-сайтів малого бізнесу. Він інтегрується з популярними додатками, такими як Shopify, WordPress, BigCommerce, Stripe тощо. Це дає вам повний контроль над своїми доходами за допомогою щомісячних звітів, оглядів витрат та інформації про ваші транзакції..

Він пропонує щорічний фінансовий пакет і дозволяє вам легко подавати податки вручну. Лавка – одна з найкращих альтернатив QuickBooks.

Ціна: Його початкова ціна становить 119 доларів на місяць, коли платять щороку. Ви можете взяти підписку на їх безкоштовну пробну версію для тестування послуги.

9. Панд

Панд

Pandle – це ще одне безкоштовне програмне забезпечення для обліку для малого бізнесу. Він представляє ваш дохід та грошовий потік у графічному форматі. Як і будь-яке програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, Pandle дозволяє вам додати посилання на оплату до рахунку-фактури та швидко оплатити його. Він розумно управляє вашими фінансами, класифікуючи транзакції.

З їх мобільним додатком ви можете надсилати котирування, рахунки та інше. Додаток Pandle покращує досвід ведення бухгалтерського обліку та допомагає вам розвивати свій бізнес.

Ціна: У нього є вільний план з дивовижними можливостями. Для отримання додаткових варіантів ви можете придбати їх преміум-версію за 7 доларів на місяць.

10. Кашо

Кашо

Kashoo – це просте програмне забезпечення для бухгалтерії для власників малого бізнесу. Він має просту інформаційну панель для відображення транзакцій у режимі реального часу. Він узгоджує дані понад 5000 банківських каналів, що полегшує вам управління грошовим потоком.

Налаштувати та використовувати це легко. Kashoo дозволяє надсилати клієнтам професійні рахунки-фактури та сумісний із багатьма шлюзами платежів, включаючи кредитні картки, PayPal тощо.

Ціна: Це коштує 19,95 дол. США на місяць, якщо щомісяця виставляти рахунок. Для перевірки послуги Kashoo має 14-денну безкоштовну пробну версію.

11. Густо

Густо

Gusto – це онлайн-сервіс оплати праці для професійного управління обліковими записами своїх працівників. Це може бути не прямим конкурентом QuickBooks, але ви можете використовувати його для безперебійного ведення бізнесу та розрахунку платежів на ходу.

Це допомагає співпрацювати з компаніями, які пропонують переваги для працівників. Ви можете скористатися цією послугою для легкої автоматизації внутрішніх транзакцій.

Ціна: Це коштує $ 12 / місяць на людину. Gusto має 30-денний безкоштовний пробний період.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі альтернативи QuickBooks для керування своїми обліковими записами. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про те, як створити облікові записи електронної пошти для імені вашого підприємства.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map