11 найкращих альтернатив Wix для легкого створення сайту (порівняно)

найкращі альтернативи Віксу


Ви шукаєте популярні альтернативи Wix? Як один із найпопулярніших розробників веб-сайтів для початківців та стартапів, Wix відома своєю простою у користуванні платформою перетягування. За допомогою Wix ви можете створити базовий веб-сайт за лічені хвилини. Однак якщо ви хочете розширити свій веб-сайт, вам потрібно буде придбати їх дорогі розширення для преміум-класів. Оскільки Wix стає занадто дорогим, вам може знадобитися шукати інших розробників веб-сайтів на ринку.

У цій статті ми поділимося 11 найпопулярнішими альтернативами Wix та конкурентами, якими ви можете скористатися.

1. WordPress

WordPress

WordPress – це безкоштовна система управління вмістом (CMS) та веб-сайт. Його використовують понад 32% веб-сайтів по всьому світу, що робить його найбільш популярною платформою у світі. Багато провідних брендів активно використовують WordPress для своїх веб-сайтів.

Під WordPress ми маємо на увазі власне розміщене WordPress.org, а не WordPress.com – це розміщене рішення. Щоб уникнути плутанини, радимо ознайомитися з нашою глибокою статтею на WordPress.com проти WordPress.org для повного переліку їх відмінностей..

WordPress – ідеальна альтернатива Wix. Не соромтеся прочитати наш путівник по Wix vs WordPress для повного порівняльного порівняння. WordPress пропонує гнучкість та налаштування, яких не вистачає будь-якому іншому веб-дизайнеру. Теми та плагіни у сховищі WordPress допоможуть вам створити потрібний веб-сайт незалежно від рівня вашої кваліфікації. Крім того, ви можете знайти додаткові безкоштовні та преміальні ресурси в Інтернеті.

Використання WordPress також допоможе вам конкурувати, якщо вам потрібно створити сайти електронної комерції. Плагін WooCommerce для WordPress безкоштовний у використанні, і він дозволяє легко створювати інтернет-магазин. За допомогою WooCommerce ви можете використовувати будь-які інші плагіни WordPress для розширення функціональності вашого інтернет-бізнесу.

Спільнота WordPress є у всьому світі. Якщо у вас є проблеми зі своїм сайтом, ви можете запитати про свою проблему на форумах та соціальних каналах. Ми сподіваємось, що ви отримаєте рішення в найкоротші терміни. Слід також ознайомитись з розділом “Ескізи” IsItWP для отримання додаткових варіантів налаштування.

Перегляньте цей повний огляд WordPress.

Ви завжди можете легко перейти на WordPress з інших платформ. Наприклад, дізнайтеся, як перейти від Medium до WordPress (без простоїв).

2. Постійний контактний будівельник

постійний контакт-проти-вікс

Незважаючи на те, що постійний контакт більш відомий своїм чудовим сервісом маркетингу електронної пошти; Постійний контакт також надає один з найкращих досвіду створення веб-сайтів на базі AI. Це дозволяє створити веб-сайт за мить, просто відповівши на кілька питань, а решта обробляється штучним інтелектом.

Постійний контакт інтегрований із програмою Unsplash, що дозволяє створювати візуально привабливі сторінки на вашому сайті. Вони стверджують, що забезпечують найшвидший досвід завантаження, що є мрією для будь-якого веб-майстра.

Постійний контакт також постачає надійне рішення для електронної комерції, яке дозволяє завантажувати цифрові продукти, управління податками, фільтрацію товарів, аналітику магазинів, онлайн-платежі, оптимізацію мобільних пристроїв і все безкоштовно. Так, ви правильно прочитали, ця платформа пропонує щедрий безкоштовний план без будь-яких зобов’язань з вашого боку.

Використовуючи постійний контакт як альтернативу Wix, ви також отримуєте безкоштовну SSL та підтримку електронної пошти цілодобово, щоб вирішити свої проблеми в дорозі..

3. Gator Website Builder

gator-vs-wix

Gator Website Builder – це багатофункціональна альтернатива Wix, яка пропонує всі основні функції для створення сайту. Його розпочала компанія HostGator, одна з провідних веб-хостингових компаній у світі. Завдяки функції перетягування можна легко створити сайт так, як вам завгодно.

Він також постачається з повністю настроюваними шаблонами веб-сайтів для блогів, електронної комерції, портфоліо та веб-сайтів для малого бізнесу. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати шаблон і попрацювати над ним, а не запускати веб-сайт з нуля, щоб ви заощадили час.

HostGator відомий своєю чудовою підтримкою клієнтів у цій галузі. Та сама якість підтримки є і у Gator Website Builder.

Своїм планом електронної комерції вони навіть забезпечують управління запасами та розрахунок податку.

Ви можете переглянути наш повний огляд Gator Builder для отримання більш детальної інформації.

4. Weebly

Weebly

Weebly – популярний розробник веб-сайтів. Він має тонни конструкцій, щоб миттєво створити веб-сайт. Це повністю розміщене рішення, яке означає, що ви можете розпочати роботу з їх сайту відразу. У Weebly є конструктор перетягувань, який додає текст, зображення та інший вміст на ваш веб-сайт.

Це також дозволяє запустити інтернет-магазин та продати свою продукцію. Як і ваш веб-сайт, вам не знадобиться зовнішній веб-хостинг або пропускна спроможність для вашого електронного комерційного бізнесу. На сайті Weebly все доступно, і ви можете почати, просто ввівши інформацію про ваш магазин. Вони пропонують безліч платних розширень, щоб додати більше функцій на ваш веб-сайт або в інтернет-магазин.

Weebly має потужну команду підтримки, яка допоможе вирішити ваші проблеми. Ви також можете скористатись розділом спільноти, щоб знайти рішення будь-яких проблем, пов’язаних із створенням веб-сайтів. Ознайомтеся з нашим повним оглядом Weebly для отримання більш детальної інформації.

5. Квадратний простір

Квадратний простір

Squarespace – це власний веб-сайт та розробник магазинів електронної комерції. У ньому є кілька веб-шаблонів для фотографів, сайти онлайн-портфоліо, ресторани, музиканти тощо. Ці шаблони є високопрофесійними та потребують незначних змін перед запуском веб-сайту.

Він також постачається з потужним рішенням електронної комерції. Ви можете створити повністю функціональний інтернет-магазин із Squarespace лише за кілька клацань миші. Їх сторінки товарів можна налаштувати для додавання зображень, описів та іншої інформації. Ви можете використовувати їхні рішення преміальних платежів для безпечних транзакцій.

Кампанії електронної пошти Squarespace допомагають збільшити трафік вашого веб-сайту. Ви можете використовувати їх потужні інструменти, щоб розширити сферу охоплення та отримати більше відвідувачів в Інтернеті. Також ознайомтеся з цими альтернативами Squarespace і дізнайтеся, як перейти з Squarespace в WordPress.

6. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce – платформа електронної комерції, яка використовується для створення інтернет-магазинів бізнесу. Це дозволяє перелічити свої продукти у Facebook, Amazon та інших провідних соціальних / ділових мережах, щоб отримати більше бізнесу. Це преміум рішення, але ви можете почати з безкоштовної пробної версії для тестування їх програмного забезпечення.

Він може легко конкурувати зі створенням електронної комерції Wix. BigCommerce має рішення для малого бізнесу, B2B, підприємств та великих інтернет-магазинів. Він пропонує преміум-інструменти для створення потужного магазину. Інтеграція додатків додає більше функцій на ваш сайт, і ви також можете приймати онлайн-платежі, не стягуючи з них плату.

7. Шопіруйте

Шопіруйте

Shopify – найпопулярніша платформа електронної комерції на ринку. Він має 14-денну безкоштовну пробну версію для ознайомлення з програмним забезпеченням та тестування всього, перш ніж налаштувати Інтернет-магазин. Ви можете використовувати Shopify для продажу в Інтернеті, в соціальних мережах, на Amazon або будь-якій іншій мережі. Це зручне для початківців рішення, не вимагаючи навичок кодування.

Якщо ви плануєте створити магазин електронної комерції з Wix, тоді вам слід також розглянути питання Shopify. За допомогою Shopify ви можете керувати необмеженими продуктами та товарами. Це також дозволяє відстежувати ваші замовлення та тенденції зростання, тому ви будете знати, де ви стоїте проти своїх конкурентів.

Що стосується дизайну веб-сайтів, Shopify можна повністю настроїти для зміни кольорів, шрифтів, фонів та шаблонів сторінок продукту. Ви зможете приймати платежі за допомогою кредитної картки, а також вона інтегрується з іншими онлайн-платежними рішеннями.

Також ви можете ознайомитись з нашим списком Shopify альтернатив та конкурентів.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

8. Веб-вузол

Веб-вузол

Webnode – відмінний розробник веб-сайтів і альтернатива Wix. У комплекті є безкоштовні та преміальні плани створення веб-сайту. Безкоштовний план має основні функції та дозволяє створити сайт на доменному імені Webnode. Щоб зареєструвати користувальницьке доменне ім’я та отримати інші корисні функції, вам знадобиться їх платна версія.

У ньому є 50 веб-шаблонів для розробки вашого сайту. Ці шаблони безкоштовно використовувати у Webnode. Ви можете почати безкоштовно та при необхідності оновити їхній преміальний план. Преміум-версія може запропонувати більше, як конструктор форм, Google Analytics, облікові записи електронної пошти тощо.

У Webnode є власний веб-хостинг, який включений у будь-який преміальний план. Ви можете оновити свій план, щоб отримати більше місця для розміщення хостингу. У безкоштовній версії є менше місця, але цього достатньо для невеликого веб-сайту.

9. WebStarts

WebStarts

WebStarts – це веб-розробник веб-сайтів. У нього є як безкоштовні, так і преміальні плани. Ви можете розпочати роботу з їх безкоштовної версії та масштабування до преміального плану пізніше, якщо вам потрібні більш вдосконалені функції. WebStarts постачається з програмою перетягування сторінок, що дозволяє миттєво запустити ваш веб-сайт. Це дешеве рішення, яке ідеально підходить для стартапів.

Це розміщена платформа і не потребує сторонніх ресурсів для створення веб-сайту. Виділені функції включають доповнення до членства, інструменти SEO, контактні форми тощо. Ви можете поговорити зі своєю командою підтримки в реальному часі, щоб отримати відповіді на будь-які питання щодо вашого веб-сайту WebStarts.

WebStarts також можна використовувати для створення блогу чи інтернет-магазину. Завдяки всім його можливостям, ви можете використовувати цю платформу, щоб отримати онлайн-присутність. Це альтернатива Wix та іншим кращим розробникам веб-сайтів із більшою кількістю інтеграцій додатків.

10. Мозелло

Мозелло

Mozello – відмінне рішення для створення веб-сайтів. Це дозволяє зареєструвати безкоштовне доменне ім’я. Ви можете створити веб-сайт, блог або інтернет-магазин за допомогою Mozello. У їхніх преміальних планах є безліч дивовижних інструментів для маркетингу та SEO. Крім того, вони включають багатомовну підтримку, щоб ви могли створити веб-сайт рідною мовою.

Як і інші розробники веб-сайтів у цій статті, Mozello оснащений простим модулем перетягування для швидкого додавання елементів та функцій на ваш сайт. У нього є красиві, професійні дизайни для налаштування вашого веб-сайту будь-яким способом.

11. Джімдо

Джімдо

Jimdo – ще один розробник веб-сайтів з потужними функціями для створення веб-сайту. Він заснований на штучному інтелекті розумно розуміє потреби користувачів. Jimdo пропонує безкоштовне доменне ім’я зі своїми преміальними планами. Їх відмінна команда підтримки допоможе у всіх запитах щодо вашого веб-сайту.

Ця платформа також може бути використана для створення інтернет-магазину. Немає обмежень для додавання продуктів і комісійних платежів. Ви можете отримати повний прибуток від продажів, використовуючи Jimdo. Він чудово працює з популярними платіжними рішеннями, такими як PayPal та кредитними картками. Ви також можете інтегрувати SEPA Direct Card для онлайн-платежів.

Бонус: Ознайомтеся з найкращим плагіном для видачі WordPress для створення успішних подарунків.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виявити найпопулярніші альтернативи та конкуренти Wix. Ви також можете ознайомитися з нашим посібником про найпопулярніші альтернативи WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map