11 найкращих домофонних альтернатив для кращого спілкування

Кращі альтернативи домофона


Шукаєте кращих домофонних альтернатив та конкурентів? Інтерком – це програмне забезпечення для чату в реальному часі для продажу та спілкування. Його можна використовувати для миттєвого спілкування з відвідувачами вашого веб-сайту, щоб перетворити їх на клієнтів. Інтерком можна також використовувати як маркетинговий інструмент. Однак йому не вистачає декількох додаткових функцій, тому вам може знадобитися перевірити інші параметри, які мають менші обмеження.

У цій статті ми поділимося найкращими альтернативами Інтеркома, якими ви можете скористатися для спілкування зі своїми клієнтами.

1. LiveChat

LiveChat

LiveChat, Inc. – один з найпопулярніших плагінів чату та довідкової служби для підтримки клієнтів. Це найстаріше програмне забезпечення для прямого чату та чудово працює у всіх операційних системах. Ви можете інтегрувати LiveChat з WordPress та іншими основними розробниками веб-сайтів, щоб покращити процес спілкування зі своїми клієнтами.

Він доступний більш ніж 40 мовами, що робить його справді глобальним програмним забезпеченням. Налаштування просте, і ви можете керувати чатом з будь-якого пристрою, як-от ноутбук, телефон, планшет тощо. Він має чистий інтерфейс для відображення на вашому веб-сайті, і він служить справжньою конкуренцією Intercom.

Ціна: Це коштує $ 16 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку. Ви також можете зареєструватися на 30-денну безкоштовну пробну версію.

2. Оларк

Оларк

Olark – це програмне забезпечення для чату в реальному часі для служб продажу та підтримки клієнтів. Його можна використовувати для зв’язку з відвідувачами, надання підтримки та перетворення їх у клієнтів. Він інтегрується з програмним забезпеченням CRM, рішеннями електронної комерції та іншими інструментами для передачі даних із програм прямого чату на ваш веб-сайт.

Поставляється з варіантами налаштування, щоб створити вікно чату в реальному часі відповідно до теми вашого веб-сайту. Ви можете додати красиві кольори та змінити форму прямого чату. Що стосується функцій, Olark дозволяє стежити за обсягом чату, пріоритетності та розумним переведенням персоналу на найважливіші чати. Ви також можете отримати звіти про чат у своїй папці “Вхідні”.

Ціна: Це коштує $ 15 / місяць, якщо виставляти рахунок щороку. Ви також можете зареєструватися на двотижневу безкоштовну пробну версію для тестування програмного забезпечення.

3. Посип

Посип

Slack – це програмне забезпечення для спільної роботи в Інтернеті та на базі додатків. Його можна використовувати для внутрішнього та зовнішнього спілкування. Ви можете використовувати Slack для створення каналів та надсилання повідомлень більшої групи користувачів. Це також дозволяє вам приватно спілкуватися з членами вашої команди та клієнтами. Це інший тип програмного забезпечення в порівнянні з програмним забезпеченням для чату, як Olark або LiveChat, Inc.

За допомогою Slack ви можете додати до чату декількох членів команди, щоб відповісти клієнту. Його можна інтегрувати з багатьма програмами, інструментами та службами, щоб легко обмінюватися вмістом під час чату.

Ціна: Він має вільний план з основними особливостями. Версія преміум-класу починається з 6,67 дол. На місяць, якщо щомісяця виставляти рахунок.

4. Зендеський чат

Зендеск

Zendesk – це ще одне популярне програмне забезпечення для чату в реальному часі, яке використовується для спілкування зі своїми клієнтами з Інтернету, додатків чи месенджерів. У ньому є цільовий та орієнтований на поведінку варіант чату для з’єднання з відвідувачами на ваших цільових сторінках. Ви можете миттєво допомогти цим користувачам зареєструватися на вашу послугу або здійснити покупку.

Поставляється з рейтингами чату, надсиланням файлів, чат-ботами, онлайн-формами тощо. Zendesk Chat має інформаційну панель у режимі реального часу для показу активних чатів, вхідних чатів, чатів у черзі, часу очікування, часу відповіді та інших заходів із програмного забезпечення.

Ціна: Вартість починається від 14 доларів за агент / місяць. Ви можете спробувати їхні послуги на рівні Enterprise під час безкоштовної пробної версії або зареєструватися на безкоштовну версію Lite (дуже обмежені можливості).

5. SnapEngage

SnapEngage

SnapEngage – це корпоративне програмне забезпечення для чатів для продажу та підтримки. Він постачається з цільовою платформою чату для веб-сайтів. SnapEngage інтегрується з Facebook Messenger, SMS-в-чат, Twitter-в-чат, WeChat та іншим популярним програмним забезпеченням для спілкування зі своїми користувачами на будь-якій платформі.

Як і інше програмне забезпечення для прямого чату, воно контролює потік чатів із ботами та персоналізованими повідомленнями. Ви можете налаштувати дизайн вікна чату. Він містить аналітику, безпеку та безпеку інформації про користувачів, а також HIPPA сумісний для підприємств, що стосуються охорони здоров’я. Ви можете впевнено використовувати SnapEngage як альтернативу Інтеркому.

Ціна: Початковий план коштує $ 16 на користувача / місяць, якщо його виставляють щорічно. Усі плани мають безкоштовну пробну версію для тестування послуги.

6. FreshChat

FreshChat

FreshChat – додаток для обміну повідомленнями та спілкування в чаті. Це дозволяє вам підключатися до відвідувачів вашого веб-сайту за допомогою ботів та кампаній, щоб перетворити їх на клієнтів. Ви можете відображати спливаюче повідомлення своїм користувачам, коли вони починають виходити з вашого сайту. FreshChat дозволяє надсилати користувачам повідомлення на основі поведінки залежно від того, яку цільову сторінку вони відвідують.

Ознайомтеся з цими найкращими плагінами WordPress.

Він поставляється з розумними плагінами, консервованими відповідями, приватними нотатками, сповіщеннями на робочому столі, ботами для чатів тощо. FreshChat можна інтегрувати з Slack, Facebook Messenger, Shopify, WordPress та іншими онлайн-додатками.

Ціна: Він має безкоштовну версію з обмеженими щомісячними унікальними відвідувачами. Платні плани починаються від 15 доларів на місяць, якщо їх виставляють щорічно.

7. Чапот

Чапот

Chaport – це розумний плагін для прямого чату для веб-сайтів WordPress. Він включає зареєстрованих операторів, необмежену кількість чатів, звітність, аналітику, історію чатів та сповіщення електронною поштою. Безкоштовна версія Chaport дозволяє розмістити 5 членів команди одночасно в Інтернеті. Ви можете оновити до преміум-планів для отримання додаткових функцій.

Крім того, Chaport пропонує багатомовні віджети для чату, інтеграцію Zapier та підтримує додатки для використання прямого чату на всіх своїх пристроях. Поставляється з замітками відвідувачів, автоматичними запрошеннями, введенням інформації та ін.

Ціна: Це коштує $ 9,80 / місяць, якщо платити щороку. Основний план безкоштовний для до 5 операторів.

8. Чат Comm100 Live

Comm100 Live Chat

Comm100 Live Chat – це ідеальний сервіс для обміну повідомленнями та чату для вашого веб-сайту, додатків та соціальних мереж. Він повністю працює на поведінку користувачів і надсилає персоналізовані повідомлення вашим користувачам, аналізуючи їх дії на вашому сайті.

Він поставляється з опитуваннями перед чатом, інтеграцією електронної комерції та CRM, інтелектуальним відстеженням, користувацькими повідомленнями тощо. Comm100 Live Chat – це гнучка платформа для взаємодії зі своїми клієнтами та відвідувачами веб-сайту. Він пропонує заздалегідь запрограмовані повідомлення для того, щоб привітати користувачів і змусити їх оцінити ціну.

Ціна: Коштує 29 доларів за агент / місяць.

9. Дрифт

Дрифт

Drift – це відмінне програмне забезпечення для прямого чату та маркетингова платформа для малого бізнесу. Це допомагає вам зв’язати свою торгову команду з потенційними клієнтами. У ньому є Drift Bot, який дає миттєві відповіді вашим відвідувачам для залучення їх до розмов. Drift дозволяє працювати з найпопулярнішими послугами маркетингу електронної пошти та іншими корисними програмами.

Ви отримаєте важливі функції, такі як планувальник зустрічей, розвідка відвідувачів, маркетинг на основі облікових записів, автоматизований довідковий центр тощо. Drift легко налаштувати на своєму веб-сайті і ним можна керувати з мобільних пристроїв.

Ціна: Це коштує 50 доларів на місяць, якщо його виставляють щорічно. Drift також пропонує безкоштовну версію з основними, дуже обмеженими можливостями.

10. Чистий чат

Чистий чат

Pure Chat – це безкоштовна послуга чату в реальному часі для веб-сайтів з високим трафіком. Якщо ви хочете виділити оператора чату в реальному часі, то Pure Chat – найкращий вибір. Він може з’єднуватися з вашим веб-сайтом і відображає віджет для чату для користувачів, які можуть з’єднатися з вами.

Безкоштовний план має необмежену кількість чатів, центр взаємодії, стенограми чату, спеціальні віджети, підтримує до 3 операторів, додатки для мобільних пристроїв тощо. Він показує користувачам перед чатом форму, щоб вони могли заповнити їх особисту інформацію, а ви зможете зв’язатися з ними, коли ви перебуваєте в мережі. Чистий чат може бути розумною альтернативою Інтеркому.

Ціна: Це коштує $ 39 / місяць, якщо щорічно виставляти плату за преміум-версію з найбільшою кількістю опцій.

11. Smartsupp

Smartsupp

Smartsupps – це доступна послуга чату в реальному часі для інтеграції з веб-сайтом та додатками, такими як WordPress, WooCommerce, Magento тощо. Вона інтегрується з Google Analytics для обміну звітами з ваших чатів, а також ви можете створювати спеціальні звіти для сеансів чату в реальному часі..

За допомогою Smartsupps ви можете насолоджуватися безкоштовним сервісом чату в прямому ефірі. Хоча історія чату зберігає лише 14 днів. У вільному плані є основні параметри налаштування чату.

Ціна: Він постачається з вільним планом. План премії коштує 8 доларів за агента / на місяць.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі альтернативи Інтеркому. Ви також можете ознайомитись з нашим довідником щодо популярних альтернатив і конкурентів MailChimp для автоматизації маркетингу електронної пошти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map