12 найкращих альтернатив GoDaddy для домену та веб-хостингу (2020)

кращі альтернативи хостингу


Ви шукаєте найкращу альтернативу GoDaddy для реєстрації домену та веб-хостингу?

Без сумніву, Godaddy – одне з найпопулярніших імен, коли справа стосується реєстрації доменних імен та розміщення вашого бізнесу в Інтернеті. За останні 22 роки GoDaddy вдалося створити твердиню на ринку.

У цій статті ми покажемо вам 8 найкращих альтернатив GoDaddy, які пропонують велику реєстрацію домену та послуги веб-хостингу.

Найкращі альтернативи GoDaddy для власників веб-сайтів

Ця стаття розділена на 2 розділи-

 1. Найкращі альтернативи GoDaddy для доменних імен
 2. Найкращі альтернативи GoDaddy для веб-хостингу

Тож почнемо.

Найкращі альтернативи GoDaddy для доменних імен

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад, Google.com або IsItWP.com. Для того, щоб зареєструвати доменне ім’я, вам потрібно буде звернутися до реєстратора доменних імен, створити доступне ім’я домену та потім зареєструвати його.

Ось 4 найкращі платформи реєстрації домену, які можуть стати чудовою альтернативою GoDaddy.

1. Блюхост

bluehost-веб-сайт

Bluehost – це єдине рішення, яке дозволяє вибрати доменне ім’я та розмістити власний веб-сайт.

Найкраще, що Bluehost дозволяє безкоштовно вибрати доменне ім’я, коли ви виберете план веб-хостингу. Ви також отримаєте 63% знижки на веб-хостинг.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Усі домени, придбані у Bluehost, оснащені функцією автоматичного оновлення та блокування домену.

2. Domain.com

Domain.com – ще один популярний реєстратор доменних імен, який дозволяє легко зареєструвати доменне ім’я. За допомогою domain.com ви можете зареєструвати абсолютно нове доменне ім’я або перенести існуюче.

Він також має можливість дозволити придбати преміальний домен для вашого бізнесу. Преміальні доменні імена – це високоякісні домени, які раніше були зареєстровані, але доступні для продажу за сьогоднішньою ринковою цінністю.

Вартість доменного імені починається від $ 9,99 на місяць.

3. Іменна кришка

namecheap-blog-name-generator

Namecheap – одна з найкращих альтернатив GoDaddy, яка дозволяє вибрати ідеальне доменне ім’я для вашого бізнесу. Якщо ви не можете знайти собі хорошого, ви також можете переглядати ринок, щоб купити ім’я, яке вам подобається. Якщо ви хочете продати домен, який ви припаркували давно, це теж можливо.

Найкраще те, що вартість оновлення доменних імен дешевша, ніж у GoDaddy.

Щоб інформувати про новинки на ринку, ви також можете постійно перевіряти нові та найвищі версії домену. І якщо вам сподобався один із них, ви можете схопити його прямо з вашого акаунта Namecheap. Крім того, він постачається з більш ніж 50 різними розширеннями домену верхнього рівня.

4. Сонник

огляд сонника

DreamHost пропонує вам більше 400 TLD (доменів верхнього рівня), на які ви можете вибрати. За допомогою DreamHost ви можете легко вибрати домен, який відображає ваші бізнес-ідеї і легко запам’ятовується. Ви також можете передавати свої домени без зайвих клопотів.

Як і Bluehost, DreamHost також дозволяє безкоштовно зареєструвати доменне ім’я при покупці веб-хостингу. Ви також отримаєте 47% знижки, підписавшись на хостинг-план.

Поряд з основним доменом, він також дозволяє вибирати необмежену кількість субдоменів. Ви також можете керувати своїми доменними іменами, редагувати записи DNS, налаштовувати переадресацію домену тощо. Якщо ви застрягли, ви можете легко зв’язатися зі службою підтримки, яка працює цілодобово для вас.

Давайте тепер розглянемо кілька найкращих альтернатив GoDaddy для веб-хостингу.

Найкращі альтернативи GoDaddy для веб-хостингу

godaddy-хостинг
Якщо ви подивилися на GoDaddy як веб-хостингу свого сайту і не впевнені, чи є вони правильним вибором для вас, давайте швидко переглянемо деякі плюси та мінуси.

Плюси хостингу GoDaddy

 • Доступне – Хостинг GoDaddy планує починати від $ 4,99 на місяць.
 • WordPress хостинг – Швидко створити сайт WordPress за допомогою хостингу WordPress GoDadddy з автоматичною установкою.
 • Веб-сайт Builder – Попередньо створені сайти та перетягніть & редактор падіння сторінки для початківців.
 • Домен – Безкоштовне доменне ім’я з річним планом.
 • 99,9% часу – 99,9% гарантії безперервного часу.

Мінуси хостингу GoDaddy

 • Ціна – Є найкращі дешеві варіанти хостингу на ринку для початківців. Плюс, щоб отримати деякі із запропонованих знижок, потрібно зареєструватися протягом 3 років.
 • Підтримка – GoDaddy пропонує гідну підтримку, але обмежену підтримку чату в прямому ефірі, а не підтримку 24/7, як інші веб-хости.
 • Обмеження – GoDaddy обмежує ваші дискові простори та бази даних.
 • Немає функції експорту – Якщо ви створюєте сайт на розробнику веб-сайтів GoDaddy і хочете, наприклад, перейти на WordPress, процес може бути складним.
 • Відсутність підтримки електронної комерції – GoDaddy не пропонує підтримки електронної комерції на відміну від багатьох інших веб-хостів.

Особливості пошуку в GoDaddy Альтернативи хостингу

Після того як ви вирішили, який тип веб-сайту ви збираєтеся створити та необхідні для нього можливості, є інші фактори, які слід шукати у хорошого веб-хостингу, зокрема:

 • Вартість
 • Гарантія повернення грошей
 • Підтримка
 • Час завантаження
 • Час роботи
 • Зручність у користуванні

Вибір веб-хоста не повинен бути швидким рішенням. Подивіться уважно на ці фактори, щоб визначити, який варіант найкраще підходить для вас.

огляд bluehost1. Блюхост

 • Час завантаження: 689 мс
 • Час роботи: 99,99%
 • Підтримка: 9/10
 • Веб-сайт: Bluehost.com

Початок роботи з Bluehost »

Bluehost є одним з офіційно рекомендованих WordPress.org провайдерів веб-хостингу. Він пропонує спільні, WordPress та спеціальні послуги хостингу для своїх клієнтів. А послуги, які надає Bluehost, набагато кращі, ніж послуги GoDaddy. Розміщуючи свій сайт у Bluehost, ви також можете використовувати безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та встановити WordPress у 1 клік..

Для кого це?: Bluehost – це дивовижний варіант для всіх нових блогерів та власників веб-сайтів. Через чудову підтримку, яку надає Bluehost, ви можете зв’язатися, якщо ви коли-небудь застрягнете.

Ціноутворення: Цінові плани Bluehost дуже бюджетні навіть для новачків. Залежно від вашого плану, це може становити від 2,95 дол. США на місяць – 79,99 дол. США на місяць.

Прочитайте наш детальний огляд Bluehost тут.

огляд хостгатора2. ХостГатор

 • Час завантаження: 691 мс
 • Час роботи: 99,96%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: HostGator.com

Початок роботи з HostGator »

HostGator – ще одна альтернатива GoDaddy, яку потрібно перевірити. Він пропонує різноманітні плани хостингу, і якщо ви вже розмістили свій сайт в іншій веб-хостинговій компанії, він дозволяє вам перенести свій сайт, не платячи жодних додаткових витрат.

Ви також можете скористатися його спеціалізованими брандмауерами для захисту вашого веб-сайту від DDoS-атак. Мало того, він також пропонує необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність.

Для кого це?: HostGator може бути найкращим хостинговим сервісом, якщо ви хочете послугу хостингу для початківців, яка постачається з усіма основними функціями, такими як встановлення WordPress в один клік, розробник веб-сайтів тощо.

Ціноутворення: Ціноутворення HostGator починається від $ 2,64 / місяць.

Прочитайте наш повний огляд HostGator для отримання більш детальної інформації.

огляд майданчика3. SiteGround

 • Час завантаження: 649 мс
 • Час роботи: 99,98%
 • Підтримка: 10/10
 • Веб-сайт: SiteGround.com

Початок роботи з SiteGround »

Наступний варіант, який ми хочемо запропонувати – це SiteGround. SiteGround – одна з найкращих альтернатив GoDaddy, яка надає всі основні можливості хостингу. За допомогою SiteGround у вас є можливість отримати швидкий і безпечний хостинг.

Якщо ви хочете додати інтернет-магазин і почати продавати свої продукти та послуги в Інтернеті, SiteGround дозволяє вам це зробити завдяки оптимізованому хостингу WooCommerce..

Для кого це?: SiteGround – це ідеальний варіант для початківців, які не дуже володіють технічною роботою, пов’язаною з керуванням своїми веб-сайтами.

Ціноутворення: SiteGround утримує ціноутворення дуже розумним. У вас є різні варіанти, що варіюються від $ 3,95 / місяць до $ 11,95 / місяць.

огляд сонника4. Сонник

 • Час завантаження: 445 мс
 • Час роботи: 99,90%
 • Підтримка: 7/10
 • Веб-сайт: Dreamhost.com

Почніть з DreamHost »

DreamHost – це ще одна дивовижна альтернатива хостингу GoDaddy. Він надає вам чудові плани хостингу на вибір, але якщо ви не новачок у цьому і не впевнені, кого вибрати, можете зв’язатися з ними за допомогою. Всі плани поставляються з безкоштовним SSL, немерованою пропускною здатністю та безкоштовним доменним іменем.

Щоб полегшити встановлення та налаштування, він також запропонував опцію встановлення одним кліком. Його проста у користуванні спеціальна панель управління дає доступ до всіх продуктів DreamHost, звідки ви можете налаштувати свої налаштування.

Для кого це?: DreamHost з великою підтримкою та дивовижним сервісом – ідеальний варіант як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Ціноутворення: Плани спільного хостингу DreamHost коливаються від 2,59 доларів на місяць до 13,75 доларів на місяць.

5. iPage

альтернативи ipage-godaddy-hosting-hosting
iPage – одна з найдешевших веб-хостингових послуг на ринку, але це все ще дуже надійний варіант. iPage пропонує один тип хостинг-плану, тоді як GoDaddy пропонує кілька різних варіантів.

Але за допомогою плану хостингу iPage ви отримуєте безкоштовну реєстрацію домену, безкоштовний конструктор сайтів із перетягуванням та перетягуванням з більш ніж 1000 безкоштовних шаблонів, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовну електронну пошту та підтримку 24/7.

Крім того, їхній план включає понад 500 доларів США на безкоштовні додаткові послуги, включаючи кредити Google Adwords, безкоштовні інструменти безпеки від SiteLock, кредити для реклами Bing та безкоштовні інструменти для створення WordPress..

Якщо ви стурбовані зменшенням викидів вуглецю, iPage є партнером із екологічної енергетики EPA; їх центри обробки даних та веб-сервери працюють від енергії вітру. І вони також є одними з найкращих веб-хостингів Канади.

Ціноутворення: Починає від 1,99 долара на місяць.

Прочитайте повний огляд iPage »

Почніть з iPage сьогодні »

6. Хостинг A2

a2-хостинг-хостинг-альтернативи
Хостинг A2 – це веб-хостинг, який підтримує розробників, який дозволяє вам вибрати з двох варіантів операційної системи, Windows та Linux. Вони також пропонують варіанти хостингу, такі як спільний, WordPress, VPS, реселлер і спеціалізований.

Хостинг A2 відомий своїм надшвидким та надійним хостингом, а також пропонує безкоштовну та просту передачу сайту, необмежений простір та пропускну здатність, підтримку 24/7 та багато іншого.

Як величезний бонус, A2 хостинг пропонує приголомшливу гарантію повернення грошей у будь-який час, а це означає, що ви можете спробувати їх хостинг-послугу повністю без ризику.

Ціноутворення: Починається від $ 3,92 на місяць.

Прочитайте повний огляд хостингу A2 »

Почніть з хостингу A2 сьогодні »

7. GreenGeeks

greengeeks-веб-хостинг
GreenGeeks – ще один надзвичайно популярний екологічно чистий хостинг-провайдер. Цей лідер галузі віддає у 3 рази більше енергії, яку вони споживають, у вигляді відновлюваної енергії. Вони надають веб-хостинг, хостинг WordPress та хостинг кращих реселерів.

З GreenGeeks немає прихованих платежів. Вам не доведеться турбуватися про них, намагаючись продати вам будь-які додатки для веб-хостингу. Крім того, вони також пропонують безкоштовний конструктор перетягування файлів, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовні акаунти електронної пошти, технічну підтримку цілодобової інформації тощо. Вони також входять в топ-5 послуг веб-хостингу Великобританії.

Ціноутворення: Починається від $ 2,95 на місяць.

Прочитайте повний огляд GreenGeeks »

Почніть з GreenGeeks сьогодні »

8. Хостинг InMotion

inmotion-веб-хостинг
InMotion Hosting – ще один надійний веб-хостинг, який пропонує ряд варіантів веб-хостингу, включаючи WordPress хостинг, VPS, спеціалізовані сервери, бізнес-хостинг та багато іншого.

Завдяки InMotion хостингу ви отримуєте безкоштовну міграцію веб-сайтів, інсталятор додатків у 1 клік та їх безкоштовний конструктор веб-перетягувань, який допоможе швидко отримати ваш веб-сайт в Інтернеті. Вони також пропонують новітні технології, щоб зробити ваш веб-сайт гладким і швидким, наприклад, накопичувач SSD, PHP 7 та кешування на сервері на замовлення.

Крім того, ви можете спробувати хостинг InMotion без ризику з 90-денною гарантією повернення грошей.

Ціноутворення: Починає від 4,99 доларів на місяць для наших читачів.

Прочитайте повний огляд хостингу InMotion »

Почніть з хостингу InMotion сьогодні »

Резюме: Топ-8 альтернатив хостингу GoDaddy

Хостинг АльтернативиCostMoney BackLoad Time UptimeSupport
1. Блюхост2,75 дол. / Міс.30 днів689 мс99,99%10/10
3. ХостГатор2,78 дол. / Міс.45 днів691 мс99,96%10/10
2. SiteGround3,95 дол. / Міс. 30 днів649 мс99,98%10/10
5. DreamHost2,59 дол. / Міс.97 днів445 мс99,90%7/10
4. iPage1,99 дол. / Міс.30 днів2600 мс99,98%8/10
6. Хостинг A23,92 дол. / Міс.30 днів1280 мс99,90%9/10
7. GreenGeeks$ 3,49 / міс.30 днів697 мс99,92%9/10
8. Хостинг InMotion$ 3,49 / міс.90 днів982 мс99,91%9/10

Ось деякі альтернативи GoDaddy для реєстрації доменів та веб-служб хостингу для вашого бізнесу. Кожен із них пропонує чудову підтримку, тому немає про що турбуватися.

Щойно ви зробили вибір свого домену та хостингу, ви неодмінно захочете створити свій веб-сайт. Ось посібник, який допоможе вам поетапно створити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map