13 найкращих програмного забезпечення для веб-дизайну, які ви не хочете сумувати

найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну


Шукаєте найкраще професійне програмне забезпечення для веб-дизайну? Програмне забезпечення для веб-дизайну дозволяє створювати веб-шаблони та дизайни за набагато менший час. За старих часів вам доведеться писати сотні складних рядків коду, щоб створити навіть найпростіші шаблони; але, маючи вдосконалене програмне забезпечення для створення веб-сторінок на ринку, кожен може швидко та легко створити гарні веб-дизайни.

У цій статті ми поділимося найкращим програмним забезпеченням для веб-дизайну, яке можна використовувати для створення шаблонів веб-сайтів або повноцінних веб-сайтів.

1. WordPress

WordPress

WordPress – це безкоштовне та відкрите програмне забезпечення, яке дозволяє легко створювати веб-сайт. Понад 30% Інтернету використовує WordPress, що робить його найпопулярнішою системою управління вмістом у світі.

Щоб заощадити ще більше часу, ви також можете перевірити найкращі вбудовані теми WordPress. Ви можете встановити тему WordPress і відредагувати її за потребою. Кожна тема має основну структуру, і ви можете змінити що завгодно у темі, як-от її кольори, фон, зображення тощо.

Установка WordPress проста. Щоб розпочати роботу з WordPress, вам потрібно доменне ім’я та веб-хостинг, який коштує приблизно 14,99 доларів на рік та 7,99 доларів на місяць відповідно. Це може бути дуже багато, коли ви тільки починаєте з нового веб-сайту.

На щастя, ми розробили спеціальну угоду для користувачів IsItWP. Ви можете запустити веб-сайт лише за $ 2,75 на місяць за допомогою Bluehost, офіційного хостинг-провайдера, рекомендованого WordPress. Це означає, що ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я + 60% знижка на веб-хостинг.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

2. Постійний контактний будівельник

Постійний контакт

Постійний контакт пропонує потужне перетягування веб-сайтів для перетягування та проектування. Навіть якщо ви абсолютно новачок, це дозволяє вам створити веб-сайт з нуля.

Все, що вам потрібно зробити – це синхронізувати розробник веб-сайту зі своєю сторінкою у Facebook. Протягом декількох хвилин будівельник перетягне контактну інформацію, зображення та текст з Facebook та заповнить бізнес-сайт для вас.

Крім цього, ви можете створити магазин електронної комерції та просувати свою продукцію, використовуючи програмне забезпечення для електронного маркетингу постійного зв’язку. Це дозволяє продавати фізичні та цифрові продукти, послуги тощо.

Почати можна з безкоштовного акаунта, який має основні функції. Якщо вам подобається постійний контакт для створення вашого веб-сайту, тоді ви можете оновити їхні преміальні плани для отримання додаткових функцій. Просто перегляньте наш повний огляд постійних контактів для отримання додаткової інформації.

3. Gator Builder

Веб-сайт Gator

Gator Builder – це програмне забезпечення для веб-дизайну та розробки від HostGator. У ньому багато десятків веб-шаблонів для кожної бізнес-ніші. Шаблони красиві та повністю динамічні для роботи зі сторонніми службами. Інтерфейс перетягування можна використовувати для додавання зображень, відеороликів, Карти Google тощо в кілька кліків.

Оскільки він побудований HostGator, однією з найкращих веб-хостинг-компаній на планеті, кожен план також пропонує хостинг. Gator Builder інтегрується із соціальними каналами, щоб відображати канали зі своїх акаунтів у Facebook, Twitter та Instagram.

4. SiteBuilder

SiteBuilder.com

SiteBuilder – це програмне забезпечення для веб-дизайну, яке постачається із сотнями готових шаблонів, що дозволяють легко створювати веб-сайт. Ви можете або налаштувати веб-шаблони або спроектувати макети з нуля за допомогою конструктора перетягування. Він пропонує безкоштовне доменне ім’я та веб-хостинг з кожним планом, що допоможе вам швидко розпочати роботу.

Він також пропонує чудові варіанти налаштування, щоб створити повний веб-сайт, запустити блог або запустити магазин електронної комерції. У ньому є кілька інструментів для додавання зображень, вмісту та інших медіа-файлів у ваш веб-шаблон.

5. Діві

огляд теми діві

Divi – популярне програмне забезпечення для WordPress та програмного забезпечення для веб-дизайну. Він оснащений конструктором перетягування, який дозволяє легко створювати власні веб-шаблони. Divi також пропонує сотні заздалегідь вбудованих шаблонів, призначених для ресторану, кафе, медичних, фітнес тощо. Він надає розширений візуальний редактор для налаштування шаблонів за допомогою ефектів, подільників форми, перетворень тощо.

Його інструмент “Точка та натискання” дозволяє додавати текст будь-де у веб-шаблон. Це сучасне програмне забезпечення з можливістю редагування, скасування, повторного перегляду та перегляду налаштувань. Divi Builder укомплектований десятками глобальних елементів, параметрів стилів та блоків вмісту, щоб полегшити процес проектування вашого веб-сайту.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з цим повним оглядом Divi.

6. Weebly

Weebly

Weebly – популярне веб-програмне забезпечення для побудови та дизайну. Його можна використовувати для створення веб-дизайнів для загальних веб-сайтів та інтернет-магазинів електронної комерції – мільйони користувачів в Інтернеті довіряють цьому. Weebly має інтерфейс перетягування для створення вашого веб-дизайну всього за кілька хвилин.

Це прийняте рішення. Функція перетягування робить ще простішим розробку дизайну вашого веб-сайту без написання єдиного рядка коду.

Хоча безкоштовна версія Weebly постачається з усім необхідним для створення прекрасних веб-сайтів, варто ознайомитись із їхнім платним планом, щоб отримати більше функцій та варіантів. Для більш детальної інформації читайте повний огляд Weebly у наших експертів.

7. Adobe Photoshop

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop – це преміальний інструмент веб-дизайну. У ньому є багато варіантів для створення та редагування веб-шаблонів. Він працює з зображеннями, і ви можете створити графіку для веб-дизайну. Завдяки нескінченним варіантам кольорів та градієнтів, ви можете зробити найкращі шаблонні конструкції.

Це дає порожнє полотно, щоб оживити вашу уяву. Ви можете прикріплювати зображення, переміщувати елементи, малювати поля, обрізати краї та редагувати шаблон точно так, як вам потрібно. Він працює з шарами, що робить вашу роботу справді простою. Ви можете показати / приховати шар, щоб ефективно керувати елементами веб-дизайну.

Adobe Photoshop – це дуже просунутий інструмент, і вам, швидше за все, знадобиться певна підготовка перед початком роботи Як тільки ви знаєте, як ним користуватися, ви зможете насолодитися найкращим досвідом веб-дизайну.

8. Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver – це передове програмне забезпечення для веб-дизайну. Поставляється з екраном для написання коду та створення вашого веб-шаблону. Він також має розділ перетягування, де ви можете створити свій веб-дизайн за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Ви можете використовувати обидві функції разом, це означає, що коли ви пишете код, ви можете переглянути його в прямому ефірі за допомогою програмного забезпечення Dreamweaver. І якщо ви розробляєте шаблон, перетягуючи параметри, ви можете повернутися на екран кодування, щоб зробити свої налаштування.

Це чудовий інструмент веб-дизайну для початківців для користувачів просунутого рівня. Для використання Adobe Dreamweaver вам потрібно мати основні навички кодування.

9. GIMP

GIMP

GIMP – популярний безкоштовний інструмент веб-дизайну. Як і Adobe Photoshop, він працює із зображеннями для створення веб-сторінок та дизайну шаблонів. Можливо, він не має таких самих розширених функцій, як Photoshop, але він постачається з усіма інструментами, які знадобляться для створення гарного веб-шаблону.

Програмне забезпечення доступне для всіх ваших пристроїв. Ви можете працювати над зображеннями високої роздільної здатності, щоб створити твори мистецтва, макети та веб-дизайни.

10. Ескіз

Ескіз

Sketch – це програмне забезпечення для веб-дизайну для пристроїв Mac. Це професійний інструмент, орієнтований на створення веб-шаблонів та дизайнів. Він працює з векторними зображеннями, тому ви отримаєте найкращі результати з найвищою роздільною здатністю. Панель інструментів та параметри дуже прості. Ескіз надає вам повну гнучкість для створення та управління проектами веб-дизайну.

Також перевірте: Найкращі теми, що реагують на WordPress.

Він оснащений дзеркальною функцією, яка дозволяє протестувати шаблон веб-дизайну на кількох пристроях, таких як мобільний телефон або планшет. Таким чином, ви можете бути на 100% впевнені, як ваш веб-дизайн буде відображатися на різних розмірах екрана.

11. Фігма

Фігма

Figma – це багатокористувацьке програмне забезпечення для веб-дизайну. Це дозволяє вам зв’язатися зі своєю командою дизайнерів для роботи над тим же веб-шаблоном. Це розумний інструмент для обміну проектом зі своїм клієнтом та внесення змін до дизайну шаблону. Фігма піднімає веб-дизайн на абсолютно новий рівень.

Він постачається з шрифтами, кольорами та іншими налаштуваннями на панелі редагування. Інструменти та параметри дивують, коли використовуються для створення значка або повного веб-шаблону. Фігма має як безкоштовні, так і преміальні плани.

12. Canva

Canva

Canva – це безкоштовний інструмент дизайну. Це не можна вважати повноцінним програмним забезпеченням для веб-дизайну, але ви можете використовувати Canva для створення цікавих та привабливих дизайнів для підтримки веб-шаблону. Ідеально створювати зображення, які можна додати до веб-дизайну.

У комплекті є сотні шаблонів, які полегшують вашу роботу. Якщо у вас немає навичок дизайну, ви можете використовувати шаблон у Canva та без особливих зусиль створювати зображення для вашого веб-шаблону..

13. Бутстрап

Завантажувач

Bootstrap – популярна основа, яка використовується для створення веб-дизайнів та веб-сайтів. Це зроблено для технічних користувачів, щоб красиво створити передній дизайн. Він оснащений найсучаснішими функціями розвитку. Рамка є потужною і може використовуватися для створення веб-дизайнів за допомогою HTML, CSS та JS.

У ньому є заздалегідь створені веб-шаблони, які чудово працюють із рамкою Bootstrap. Ви можете повністю редагувати ці шаблони, щоб отримати бажані результати.

Пов’язані: 11 кращих альтернатив QuickBooks для малого бізнесу.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще програмне забезпечення для веб-дизайну на ринку. Ви також можете перевірити наш список найкращих розробників веб-сайтів для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me