15 кращих інструментів та плагінів контент-маркетингу для WordPress

кращі інструменти та плагіни контент-маркетингу


Шукаєте найкращі інструменти та плагіни контент-маркетингу? Звичайно, ти є! Ви б не натискали цю статтю, якби не ви.

Маючи правильний набір інструментів та плагінів для вашого веб-сайту WordPress, ви зможете перенести ваші маркетингові стратегії контенту на новий рівень, піднявши вас на новий рівень успіху.

У цій статті ми поділимося 15 найкращими інструментами маркетингу контентного вмісту та плагінами для веб-сайтів WordPress.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

Відстеження взаємодії користувачів – це величезна частина створення успішної контентної стратегії. Тож знаючи загальні показники трафіку. Ну, вгадайте що: MonsterInsights допомагає вам робити і те, і інше!

Це також робить вибір нашого експерта найкращими плагінами WordPress усіх часів.

Швидко та легко з’єднавши ваш сайт WordPress із вашим обліковим записом Google Analytics, MonsterInsights дозволяє переглядати звіти про трафік та взаємодію безпосередньо з інформаційної панелі адміністратора..

Дізнайтеся, як відвідувачі знаходять і користуються вашим веб-сайтом, і відповідно скоригуйте свої стратегії.

Почніть з MonsterInsights сьогодні!

2. OptinMonster

optinmonster-wordpress-плагін

У вас високий показник відмов? Якщо відвідувачі висаджуються на ваш веб-сайт і їдуть негайно, є хороший шанс, що вони ніколи не повернуться… Якщо ви не використовуєте OptinMonster.

Завдяки запатентованій технології Exit-Intent® OptinMonster ловить користувачів безпосередньо перед тим, як вони вийдуть з вашого веб-сайту та показує їм повідомлення, щоб перетворити їх у передплатників, клієнтів чи підписників..

Будучи найкращим інструментом генерації свинцю на ринку, OptinMonster дозволяє створювати чудові оптимістичні форми, які можна без особливих зусиль зв’язати зі службою маркетингу електронної пошти чи програмним забезпеченням CRM. Скористайтеся цим плагіном, щоб збільшити залучення користувачів, знизити показник відмов і підвищити підписки на електронну пошту.

Почніть з OptinMonster сьогодні!

3. Граматично

граматично найкращі інструменти контент-маркетингу

Без великого контенту не було б контент-маркетингу. Якщо ваш вміст не задихається і залишає читачів сумніватися у вашій експертизі через граматичні помилки, то Grammarly – це інструмент для вас.

Grammarly є провідним інструментом перевірки граматики в Інтернеті, і його можна використовувати майже де завгодно, включаючи редактор публікацій WordPress або веб-браузер (вони мають додатки для Google Chrome, Firefox та Microsoft Edge).

Якщо ви або ваша команда з написання контенту є ESL, цей інструмент допоможе вам виглядати більш природним та професійним для рідних англійських читачів. Або якщо ви є носієм англійської мови, але писати це не ваша справа, Grammarly може допомогти вам відточити свої навички.

Не пропустіть цю статтю про Граммарі проти Хемінгуея проти Джетпака.

Після встановлення Grammarly виділить усі граматичні, орфографічні та контекстні помилки у вашому вмісті.

Почніть з Grammarly Today!

4. Canva

Canva

Написання – головний елемент хорошого контент-маркетингу; однак професійні візуальні матеріали можуть перетворити «добре» на «чудово». Завдяки прекрасним зображенням, що йдуть разом із вашим вмістом, ваші шанси на успіх експоненціально зростають.

Canva дозволяє створювати власні графіки, піктограми, інфографіку та банери без необхідності ламати банк для дорогого програмного забезпечення для редагування.

Цей простий, але потужний інструмент редагування зображень працює у вашому веб-переглядачі та пропонує безліч шаблонів, які допоможуть вам. Після закінчення редагування експортуйте створене зображення та використовуйте його на своєму веб-сайті WordPress.

Почніть з Canva сьогодні!

5. reSmush.it

відновити це найкращі інструменти контент-маркетингу

Створивши, придбавши або знайшовши зображення, яке ви хочете використовувати на своєму веб-сайті, використовуйте плагін reSmush.it, щоб стиснути його.

Чому? Оскільки завантаження великих зображень займає більше часу і сповільнить швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту, що негативно вплине на досвід користувачів.

Також перевірте: Як покращити швидкість та ефективність веб-сайтів

reSmush.it зменшує розмір файлів зображень, не впливаючи на якість. Ви також можете оптимізувати файли зображень масово і навіть оптимізувати старі зображення, які ви вже використовували на своєму сайті.

Почніть з reSmush.it сьогодні!

6. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Ніхто не перегляне ваш вміст, якщо він не може його знайти. Ось чому важливо звернути увагу на вашу SEO (оптимізацію пошукових систем), щоб ви могли отримати вищий рейтинг пошуку в Google.

Як найкращий у світі плагін для WordPress SEO, Yoast SEO допомагає вам використовувати всю потужність оптимізації пошукових систем для підвищення рейтингу вашого вмісту. Це повнофункціональний набір SEO, що значно виходить за межі описів та тегів. Ви будете змушені вибирати ключове слово для фокусування, щоб всю вашу публікацію можна було оцінити та оптимізувати, а не лише ваші метадані. Yoast входить до списку найпоширеніших інструментів SEO.

Почніть з Yoast SEO сьогодні!

7. SEMRush

завивка

SEMRush – улюблений інструмент SEO, обраний тисячами професіоналів. Якщо ви хочете глибоко зазирнути до основних органічних ключових слів ваших конкурентів, рекламних стратегій, методів зворотного зв’язку та багато іншого, то SEMRush – це інструмент, який вам потрібен.

Маючи уявлення про SEO-стратегії ваших конкурентів, ви можете легше покращити власний контент-маркетинг, щоб не відставати від темпів. SEMRush також ділиться ключовими словами, за якими можна легко класифікувати, відслідковує ваші зворотні посилання та надає інші корисні звіти та дані, які допоможуть вам досягти успіху.

Почніть з SEMRush сьогодні!

8. Заголовок та Нофоллоу для посилань

Вставте-заголовок-і-ні-наступний-для-посилань

За замовчуванням WordPress не пропонує можливість додавати наступні теги. Це прикро, оскільки більшість експертів з SEO рекомендують використовувати теги, що не містяться нижче, для зовнішніх посилань.

На щастя, для усунення цієї проблеми існує плагін Title та Nofollow for Links!

За допомогою цього зручного плагіна ви можете легко додавати заголовки та параметри, що не підтримуються, через спливаюче вікно вставки WordPress у редактор повідомлень і сторінок.

Почніть роботу з заголовком та наступним нижче для посилань сьогодні!

9. Редагування потоку

редагувати найкращі інструменти контент-маркетингу

Вести блог як частину вашої стратегії контент-маркетингу марно, якщо ви не оновлюєте його постійно. Використовуючи плагін “Редагувати потік”, ви можете налаштувати свій блог WordPress для додавання статусів користувацьких публікацій, перегляду редакційного календаря та навіть залишити відгуки про редакторів для своїх авторів.

Редагувати потік – це обов’язковий плагін, якщо ви ведете блог із кількома авторами як частину стратегії контент-маркетингу.

Почніть з редагування потоку сьогодні!

10. Асана

інструменти маркетингу контенту асани

Мати цілу команду для управління? Якщо так, то Асана – це інструмент управління проектами, якого ви прагнули.

Замість того, щоб витрачати час на кілька електронних листів, Asana організовує ваші завдання та бесіди в одній області. Підвисіть свою ефективність, не потрібно перемикатися між нескінченними електронними листами та фактичною продуктивністю!

Почніть з Asana сьогодні!

11. Арефс

Арефс

Ahrefs використовує потужні сканери для контролю за Інтернетом, і, користуючись їх сервісом, ви можете використовувати ці сканери, щоб розширити свою конкуренцію. Швидко та легко дізнайтеся, чому ваші конкуренти займають рейтинг вище, ніж ви, і як ви можете перетворити таблиці на них!

Відстежуйте свої посилання та зворотні посилання ваших конкурентів. З’ясуйте найкраще оплачені рекламні ключові слова. Або скористайтеся інструментами дослідження вмісту для покращення своїх публікацій у блозі.

Починайте сьогодні з Ahrefs!

12. IFTTT

IFTTT

Автоматизуйте свої облікові записи в соціальних мережах за допомогою IFTTT. Ви можете легко підключитися до всіх популярних сайтів соціальних мереж, а також до WordPress та інших сервісів.

Запускайте ретвіти, діліться зображеннями, автоматично діліться своїми публікаціями в блозі WordPress у соціальних мережах та багато іншого.

Почніть з IFTTT сьогодні!

13. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Загальнодоступні підрахунки GDPR і прості у використанні, Shared Counts – один з найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress. Це дозволяє легко додавати кнопки обміну соціальними мережами до публікацій свого блогу.

Ви також можете відображати кількість акцій та загальну кількість акцій для кожної статті. І, на відміну від інших подібних плагінів, загальні підрахунки не сповільнить ваш веб-сайт!

Почніть з спільних підрахунків сьогодні!

14. BuzzSumo

buzzsumo

Введіть ключове слово та дізнайтеся, який тип вмісту найкраще підходить для нього. Звучить легко? Це є. Ось чому ми любимо BuzzSumo.

Цей унікальний інструмент також дозволяє знаходити ключових впливових факторів у вашій ніші та допомагає вам розібрати найкращу стратегію надіслати їх електронною поштою, надіслати талант та отримати їх для просування вашого вмісту..

Вам потрібна допомога з привабливим, високоефективним заголовком? BuzzSumo проаналізує ваш вибір теми та підзвітує з найпопулярнішими заголовками, організованими рейтингами соціальних акцій.

Ви навіть можете встановити сповіщення про ваші улюблені ключові слова, щоб бути в курсі останніх тенденцій!

Почніть з BuzzSumo сьогодні!

15. Відроджуйте старі пости

Відроджувати старі повідомлення

Якщо ваші старі статті все ще актуальні, чому б не продовжувати ділитися ними? За допомогою плагіна Revive Old Posts ви можете автоматично ділитися старішими повідомленнями в блогах у своїх облікових записах у соціальних мережах. Просто встановіть його, забудьте і нехай він зробить роботу за вас.

Просуваючи старі статті, ви підтримуєте послідовну присутність в Інтернеті в соціальних мережах; і нові підписники можуть наздогнати публікації, які вони, можливо, раніше пропустили.

Почніть з відродження старих повідомлень сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі інструменти та плагіни контент-маркетингу для WordPress.

Якщо вам сподобався цей список, ви, можливо, також любите читати наші списки 25 найкращих тем бізнесу для вашого веб-сайту WordPress та 11 найкращих альтернатив QuickBooks для малого бізнесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map