19 найкращих і дешевих преміальних тем WordPress (2020)

Дешеві теми Premium Premium WordPress


Шукаєте найкращі дешеві преміальні теми WordPress? Ми це отримуємо. Коли ви тільки починаєте роботу, ви, ймовірно, не маєте величезного бюджету для створення веб-сайтів. Однак ніколи не слід робити компроміс з якістю, коли мова йде про тему вашого веб-сайту.

На щастя, ми знову і знову стикаємося з цим випуском з нашими користувачами, тому ми вкладаємо дослідження, щоб визначити абсолютні найкращі теми для власників веб-сайтів за жорстким бюджетом. Ці преміальні теми не економлять за якістю і не заповзять ваш банківський рахунок. Вони справді найкращі з обох світів.

У цій статті ми поділимося 17 найкращими дешевими преміальними темами WordPress, які можна використовувати для створення веб-сайту своєї мрії за бюджетом.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

1. Діві

Діві

Divi – це, мабуть, найпопулярніша тема WordPress, що існує. Divi доступний у двох варіантах: Тема Divi та Divi Builder. Хоча Тема Divi орієнтована на користувачів, яким потрібне рішення на основі тем, щоб створити приголомшливий веб-сайт, Divi Builder призначений для тих, хто хоче використовувати будівельника з іншою темою WordPress.

Щоб завантажити Divi, вам доведеться приєднатися до клубу елегантних тем, який коштує 89 доларів щорічно. Завдяки членству ви отримаєте сотні пакетів веб-сайтів, тобто ви заплатите менше ніж долар за тему. Найкраще, що ви можете використовувати всі ці продукти на необмежених веб-сайтах без будь-яких обмежень.

Ось повний продукт, який ви отримаєте, приєднавшись до Клубу.

 • Divi зі 100+ пакетами веб-сайтів
 • Додаткова тема (тема журналу)
 • Плагіни Bloom (найкращий плагін для WordPress) та Monarch (для соціального обміну)

2. Бібер-будівельник

Бівер будівельник

Beaver Builder – популярний конструктор сторінок перетягування та перетягування з десятками шаблонів WordPress. Конструктор сторінок дозволяє розміщувати текст і зображення так, як вам потрібно, на вашому веб-сайті. Він має преміум-модулі та шаблони, які чудово працюють із макетами на основі стовпців.

У Beaver Builder також є безкоштовна версія, яка постачається з основними функціями.

Незважаючи на те, що це плагін, він оснащений 30 приголомшливими шаблонами на зразок теми, тож ви можете створити будь-який веб-сайт, не будуючи дизайн з нуля. Його легко налаштувати і повністю настроювати.

Ви повинні прочитати цей повний огляд Beaver Builder для отримання більш детальної інформації.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP – класична багатоцільова тема WordPress. Він пропонує безкоштовні та преміальні креативні демонстрації, щоб за короткий час створити веб-сайт для своєї бізнес-ніші. Він має швидкий час завантаження сторінки, чуйний макет і оптимізований для SEO. OceanWP чудово працює з усіма розробниками верхніх сторінок для створення сторінок за допомогою простої функції перетягування.

Він повністю підтримує WooCommerce і готовий до перекладу, щоб ви могли створити веб-сайт на своїй бажаній мові. Це також включає розширення розширення для білого маркування, інтеграцію вашого Instagram-каналу, додавання повідомлення про файли cookie GDPR та інше. Ці розширення допомагають миттєво додавати більше функцій на ваш веб-сайт.

4. Астра

Астра

Astra – стильна та доступна преміальна тема WordPress. Це дуже настроюється і пропонує безліч варіантів у налаштуваннях програми WordPress для внесення змін до заголовка, макета та нижнього колонтитулу вашого веб-сайту. Ця тема інтегрується з усіма найпопулярнішими розробниками сторінок для швидкого налаштування вашого сайту та створення привабливих сторінок. Це легка тема і повністю оптимізована для швидкості та продуктивності.

Він постачається з красивими варіантами кольорів та типографіки. Якщо ви письменник, Astra має окрему сторінку блогу та сторінку архівів, щоб додати значення вашому письмовому контенту.

5. Сміливий

Сміливий

Bold – це проста, незаймана та доступна преміальна тема WordPress, розроблена спеціально для блогів, портфелів, веб-сайтів для фотографій та інших сайтів, орієнтованих на творчість. Він підтримує різні типи медіа, включаючи зображення, відео, фотогалереї, анімовані слайдери та карти. Ця тема має дизайн повної ширини з ідеальним вирівнюванням для медіа та контенту.

Це дозволяє додати зображення власного фону або вибрати колір для фону вашого веб-сайту. Bold має перелік списків та сітки для вашого портфоліо, галерей, блогу тощо. Ви можете вітати користувачів персоналізованим повідомленням поруч із меню або повзунком домашньої сторінки. Налаштувати його легко і не потрібно знання кодування.

6. Ультра

Ультра

Ultra – це дуже гнучка дешева преміальна тема WordPress для кроссфіт-тренажерного залу та веб-сайтів, пов’язаних із фітнесом. У комплекті є 60+ попередньо розроблених макетів для всіх типів бізнесу та декілька дизайнерських шкур для покращення зовнішнього вигляду вашого веб-сайту. Ці демонстрації готові та скорочують час, який ви витратите на створення свого веб-сайту. Ви також можете імпортувати демонстраційний контент одним клацанням миші та замінити його власним.

Крім того, ця тема включає власні віджети, меню навігації та доповнення для розробників, як-от панель прогресу, WooCommerce, таблиці цін, терміни, таймер зворотного відліку тощо.

7. Берегова лінія

Берегова лінія

Берегова лінія – це тема портфоліо WordPress, яка має унікальний макет для відображення вашої роботи. Це дешева преміальна тема з двоколонним макетом; що дозволяє мати ваш логотип та меню навігації ліворуч, а зображення вашого портфоліо відображати праворуч. Ви можете керувати своїм портфоліо за допомогою типу вмісту публікації та демонструвати його за допомогою повзунка, масиву зображень, переліку стовпців або нескінченного прокручування на домашній сторінці.

Ця тема має спеціальний віджет для соціальних мереж, щоб ви могли продемонструвати свою стрічку Twitter, фотографії в Instagram тощо. Ви можете інтегрувати його з популярними конструкторами перетягування сторінок, щоб швидко налаштувати сторінки вашого веб-сайту.

8. Декор

Декор

Decorist – це мінімально дешева преміальна тема WordPress. Він був спеціально розроблений для демонстрації ваших виробів для декорування, домашніх товарів, товарів моди або для створення будь-якого інтернет-магазину. Він чудово працює з конструктором Elementor, а також підтримує користувацькі модулі Elementor, щоб спростити проект розробки веб-сайтів. Decorist має повну інтеграцію WooCommerce, щоб перетворити ваш веб-сайт у магазин електронної комерції.

Крім того, він постачається з гнучкими параметрами компонування, спеціальною вітриною та багатьма іншими параметрами налаштування. Ви можете скористатися функцією імпорту демонстрації в один клік, щоб запустити інтернет-магазин, подібний до демонстраційного, та замінити манекенні товари на власні.

9. Beauté

Beaute

Як випливає з назви, Beauté – це салон і спа-тема для WordPress. Має повноекранний макет із чотирма типами вмісту, включаючи повний екран повзунка зображення, розділ послуг, відділ персоналу та галереї зображень. Ви можете додати форму бронювання та бронювання зустрічей, щоб ваші клієнти могли забронювати ігрове місце у своєму розкладі. Він має декілька красивих кольорових схем і дозволяє вибрати інший колір для кожної сторінки.

Він постачається зі спеціальними віджетами вмісту, соціальними іконками тощо. Beauté готовий до перекладу і може бути використаний для створення багатомовного веб-сайту.

10. Простий

Простий

Simple – це елегантна дешева преміальна тема WordPress, наповнена чудовими можливостями та гнучкістю. Має макет на 1 сторінці з декількома варіантами дизайну на вибір. Він оснащений фоновими ефектами паралакса, плавною прокруткою, легкими меню навігації, слайд-шоу тощо.

Він підтримує WooCommerce, власні віджети для макета, красиві кольорові схеми, шрифти Google та макети бічної панелі. Простий має розділи на домашній сторінці для відгуків, служб, останніх публікацій та вміщеного вмісту.

11. Місцеві знаки

Локалі

Locales – це дешева преміальна тема WordPress, створена спеціально для створення онлайн-каталогів. Він привабливо містить ваші списки, а також дозволяє вашим користувачам також подавати свої власні списки. Це допомагає у створенні контенту та пропонує велику гнучкість, щоб ви могли створити локальний каталог ресторанів, барів, кафе, магазинів чи будь-якого іншого бізнесу у вашому населеному пункті.

Він має карту локацій з фільтрами, окремі сторінки для різних списків, різкі кольори тощо. Місцеві значки можуть бути зручною темою для створення туристичного довідника для туристів. Він інтегрується з Visual Composer для перетягування модулів вмісту на вашому веб-сайті.

12. Квартира

Квартира

Flat – це сучасна і смілива дешева преміальна тема WordPress. У комплекті із Themify builder миттєво створюється інтерфейс на ваш вибір. Конструктор перетягування допомагає додавати такі модулі, як текст, повзунки зображень, відео, галереї, меню навігації тощо. У ньому є функція анімації кола, що сприяє залученню користувачів до пропонованих вами послуг. Інші розділи включають портфоліо, панель прогресу, анімовані часові шкали та повзунок відгуків.

Це дозволяє професійно продемонструвати членів вашої команди. Квартира в комплекті з короткими кодами та спеціальними типами публікацій для швидкого налаштування веб-сайту / блогу.

13. Куточок

Куточок

Corner – це тема WordPress з портфоліо для творчих професіоналів, фотографів та художників. Як і інші перераховані тут дешеві преміальні теми, він має простий, гарний макет, який не роздутий функціями. Мінімальний макет допомагає користувачам зосередитись на вашому вмісті та портфоліо. Він має необмежені кольорові варіації для персоналізації вашого веб-сайту. Corner пропонує вітальне повідомлення та представлені робочі розділи на домашній сторінці.

Ця тема має повну підтримку Jetpack та інтеграцію WooCommerce. За допомогою спеціальних віджетів ви можете відображати соціальні канали для Twitter, Flickr тощо на бічній панелі та інших областях, готових до віджетів. Оптимізовано для оптимізації роботи та швидкості роботи.

14. Найманий

Найняли

Найманий – прекрасний приклад чудової дешевої теми WordPress. Він був створений для професійного представлення ваших резюме та контактної інформації. Для створення веб-сайту або запуску щоденника входить кілька попередньо створених шаблонів. Найманий простий у використанні і пропонує зразковий / демонстраційний вміст для швидкого початку роботи.

Він має необмежену кількість кольорів, селектор Google Fonts, чуйну рамку та оптимізацію SEO для збільшення трафіку вашого веб-сайту.

15. Іглу

Іглу

Igloo – це надзвичайно красива тема ресторану WordPress. Її можна використовувати для створення веб-сайту про продукти харчування / рецептів, блогу про їжу чи будь-якого іншого веб-сайту, пов’язаного з харчовими продуктами. Він має унікальний макет, який просуває ваш ресторанний бізнес на наступний рівень. Igloo пропонує систему управління меню для вашого ресторанного бізнесу, щоб демонструвати ціни привабливо.

У комплекті є 4 типи вмісту, тому ви можете додати повзунок зображення, галерею, меню та відгуки на домашній сторінці. Ця тема має власні віджети, кілька кольорових схем та підтримку Divi Builder для перетягування вмісту.

16. SimpleShift

Простий зсув

SimpleShift – це дешева преміальна тема WordPress, створена для веб-сайтів малого бізнесу. Має повнорозмірний макет з безліччю корисних розділів на домашній сторінці. Ця тема має сучасні паралаксальні ефекти для залучення вашої цільової аудиторії. SimpleShift дозволяє додавати в заголовок користувацький логотип, меню навігації та соціальні піктограми.

Він має підтримку WooCommerce для налаштування вашого магазину роздрібної торгівлі. Ви можете використовувати необмежену кількість кольорів, спеціальні віджети та приголомшливі дизайни макетів для зміни свого веб-сайту.

17. Корпоративний

Корпоративний

Корпоративний – це багатоцільова дешева преміальна тема WordPress для бізнес-сайтів та портфоліо. Він також може бути використаний для просування ваших фотографічних послуг. За допомогою підтримки Themify builder ви можете використовувати необмежену конструкцію макетів, наступну за допомогою модулів для зображень, відео, вмісту, оголошень, навігаційного меню тощо. Корпоративний надає повний контроль над налаштуванням вашого веб-сайту.

Він має відео-функцію, яка робить тему багато в чому унікальною. Ви можете додати спеціальне відео на повноекранному екрані зі звуком для залучення користувачів. Якщо ви не хочете додавати відео, ви можете додати анімовані кольори фону. Ця тема має кілька ефектів анімації для піктограм, панелей прогресу, модулів тощо.

18. Венчурність

Венчурне підприємство

Venture – це 1-сторінка дешевої преміум-теми для творчих агентств, малого бізнесу, фрілансерів, стартапів та інших веб-сайтів WordPress. Він має чуйний дизайн із інтуїтивно зрозумілим навігаційним меню, соціальними іконками, користувацьким логотипом, міткою та повзунком на повну ширину. Ви можете використовувати їх шорткоди для значків, кнопок, стовпців Font Awesome, щоб прикрасити ваш веб-сайт.

У комплекті є різноманітні кольорові варіанти, які відповідають вашому бренду бізнесу. Venture має високу видимість для зображень, відео, слайдерів, популярних публікацій тощо. За допомогою підтримки Google Fonts ви можете додати приголомшливу типографіку на весь свій веб-сайт.

19. Готелія

Готелія

Якщо ви шукаєте дешеву преміальну тему WordPress, то Hotelia – це найкращий вибір. Ця тема була розроблена для готелів, мандрівників, сайтів бронювання, туристичних блогерів та будь-якого іншого бізнесу, що стосується готелів. Він пропонує безліч преміум-ресурсів безкоштовно, як повзунок зображення та конструктор сторінок Visual Composer. У Hotelia є відео-фон, липке меню навігації, паралаксальні ефекти та система бронювання.

У ньому є гнучкі параметри налаштування, піктограми шрифту, користувацькі віджети, типи публікацій та чудові кольорові схеми. Він готовий до WooCommerce і може використовуватися для продажу туристичних товарів в Інтернеті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі дешеві преміальні теми WordPress. Ви також можете перевірити наші підбірки експертів для найкращих простих тем WordPress, щоб створити веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map