21 найкращих тем для створення будівель «Бівера» для WordPress (порівняно)

кращі теми для бобра


Шукаєте кращі теми програми Beaver Builder для свого веб-сайту WordPress? Beaver Builder – популярний конструктор сторінок, який допомагає створювати сторінки за допомогою простого інтерфейсу перетягування. Не всі теми WordPress підтримують Beaver Builder. Якщо ви маєте намір використовувати цей чудовий конструктор сторінок, то спочатку потрібно з’ясувати, які теми сумісні з ним.

У цій статті ми поділимося найкращими темами Beaver Builder для WordPress, якими ви можете легко створити веб-сайт своєї мрії.

1. Потенца

Потенца

Potenza – популярна тема однієї сторінки WordPress. Він повністю підтримує розробників сторінок, включаючи Beaver Builder. Це дозволяє перетягувати вміст, віджети та інші елементи на домашню сторінку. Завдяки програмі Beaver Builder ви можете також редагувати інші цільові сторінки за мить. Potenza має гнучку компонування з декількома колонами та особливостями дизайну.

Він постачається із спеціальними віджетами, фонами паралакса, зображеннями, анімаціями тощо. Ви можете використовувати інструмент для налаштування WordPress для керування балансуванням кольорів та перегляду прямого перегляду змін.

2. Hestia Pro

Гестія

Гестія – це багатоцільова тема «Бібер-будівельник». Він інтегрується з конструктором сторінок, щоб ви могли розробляти свій веб-сайт у дорозі. Він має 1-хвилинну настройку та демонстраційний вміст, тому ви можете легко дублювати їх демонстраційний сайт. Ви можете легко замінити вміст і зображення своїми власними даними.

Він повністю оптимізований для швидкості та сумісний з найкращими плагінами кешу. Hestia підтримує мега меню, спеціальний фон та мови RTL (справа наліво). Він готовий до перекладу і може бути використаний для створення багатомовного веб-сайту.

3. Сідней Про

Сідней

Сідней – потужна бізнес-тема, яка підтримує Beaver Builder. Це дуже гнучко і забезпечує блоки вмісту для швидкої настройки домашньої сторінки. Він оснащений повзунком із повноекранним екраном, зображенням заголовка, липким меню навігації та спеціальним логотипом. У Сіднеї є конструктор перетягування, який легко створює цільові сторінки та інші веб-сторінки.

Він підтримує шрифти Google, повнокольоровий контроль макетів, власні макети, логотипи та переклади. На відміну від інших тем, у Сіднеї є набір соціальних іконок, які ви можете додати на своєму сайті, щоб спілкуватися зі своїми відвідувачами.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна тема WordPress, сумісна з розробником сторінки Beaver Builder. Він має надзвичайно швидкий час завантаження сторінки, який ви можете перевірити за допомогою будь-якого інструменту тестування швидкості для сайтів WordPress. OceanWP має вбудовані функції для створення магазину електронної комерції за допомогою WooCommerce. Ви можете створити інтернет-магазин з цією темою.

Тема оснащена власними розширеннями для прокрутки на повноекранному екрані, спливаючого входу в систему, каналу Instagram, білої етикетки тощо. У ньому є потужна документація, яка може допомогти при початковій налаштуваннях.

5. Астра

Астра

Astra – стильна тема WordPress, створена для Beaver Builder та інших розробників верхньої сторінки. Він пропонує заздалегідь створені веб-сайти, щоб зменшити час і зусилля, які ви вкладаєте на створення сайтів. Ви можете просто запустити їх демо-сайти та замінити вміст на свій. Усі дизайни їхніх демо-сайтів зроблені так, щоб вони відповідали будь-якому потрібному вам веб-сайту.

Живий налаштування теми WordPress має всі варіанти редагування вашого сайту. Ви можете побачити попередній перегляд змін відразу. Astra заплатила додатки для розширення функціональних можливостей для заголовків та макетів.

6. Бенсон

Бенсон

Бенсон – тема фотографії WordPress. Він може інтегрувати Beaver Builder, щоб перетягувати вміст і зображення на вашому веб-сайті. Це дає фотографування на основі сюжету. Benson є зручним та налаштованим, щоб ви могли створити потрібний веб-сайт.

Він чудово працює з налаштованим програмним забезпеченням WordPress, щоб вносити зміни на ваш сайт і бачити їх у попередньому перегляді. Ви можете користуватися їхніми навчальними посібниками, щоб дізнатися, як керувати своїм веб-сайтом, не бороючись із методами проб і помилок.

7. Лінза

Об'єктив

Lense – це тема WordPress, розроблена спеціально для фотографів та магазинів, що продають камери. Він пропонує декілька макетів галереї, показ повноекранного зображення, керування кольором тощо. Lense – чуйна тема і чудово виглядає на будь-якому розмірі екрана.

Він має вбудований завантажувач галереї, налаштування контролю зовнішності, сучасні макети та підтримку WPML. Об’єктив можна інтегрувати з програмою Beaver Builder, щоб перетягувати вміст сторінок.

8. СтворитиПрес

СтворитиПрес

GeneratePress – це проста тема WordPress із сумісністю Beaver Builder. Це легка тема і дуже стабільна з найвищими стандартами кодування. Він має преміум-модулі та доступ до їх бібліотеки сайтів.

Якщо ви хочете поговорити про налаштування, то ви будете раді почути, що GeneratePress оснащений типографією, кольорами, макетами та сумісністю з плагінами WordPress. Він також оптимізований для пошукових систем, щоб отримати більше трафіку на вашому сайті.

9. TrueNorth

TrueNorth

TrueNorth – тема портфоліо WordPress. Він має унікальний макет завдяки вітальним повідомленням та блокам вмісту портфоліо. Ви можете відображати різні типи портфелів у слайд-шоу, зображеннях, стовпцях тощо. TrueNorth сумісний з Beaver Builder для створення сторінок.

Тема містить власні віджети, кольори, панель параметрів та імпорт демонстраційного вмісту в 1 клік, щоб підготувати ваш веб-сайт. Налаштувати його легко і це справді зручна для користувача тема WordPress.

10. Ава

Ава

Ava – тема електронної комерції WordPress з інтеграцією WooCommerce. Він постачається з 50+ безкоштовними розширеннями та сумісний з усіма іншими розширеннями преміум-класу WooCommerce. Це чудово працює з Beaver Builder, щоб перетягувати продукти та налаштовувати ваші сторінки. Ava – ідеальний вибір для продажу в Інтернеті.

У ньому є власні макети, кольори, шрифти, соціальні значки та інші можливості редагування. Ava включає 6 шаблонів, галереї лайтбоксу, макети галереї та дизайни на повну ширину.

11. Мілош

Мілош

Milos – тема WordPress для готелів, хостелів, квартир та підприємств розміщення. Він пропонує зовнішні системи бронювання, управління меню ресторану та інші варіанти веб-сайту вашого готелю. Milos простий в установці та використанні з редактором Beaver Builder.

Перегляньте ці найкращі теми WordPress для готелів та курортів.

Оскільки він готовий до перекладу, ви можете створити веб-сайт готелю своєю місцевою мовою, а також додати інші міжнародні мови. Тема оптимізована для швидкості та SEO.

12. Налаштувати

Налаштувати

Як випливає з назви, Customify – це налаштована тема WordPress. Він створений для розробників сторінок і повністю підтримує Beaver Builder. За допомогою редактора в режимі реального часу ви можете створювати сторінки, заголовки, колонтитули та бічні панелі та миттєво переглядати свої проекти. Вони стверджують, що кожен окремий елемент теми Customify може бути налаштований.

Налаштувати багато готових веб-сайтів, які ви можете використовувати для швидкого запуску свого сайту. Просто змініть вміст і зображення, щоб зробити їх своїми. Тема легка та оптимізована для виконання.

13. Неве

Неве

Neve – це зручна для WordPress сторінка для веб-розробників і прекрасно працює з Beaver Builder. Він побудований за сучасними стандартами та настроюваними макетами. Neve повністю чуйний, готовий до перекладу та пропонує налаштування на 1 хвилину із включеним демо-імпортом. У ньому є красиві меню навігації, типографія, кольори та власні фони.

Він сумісний з усіма сторонніми плагінами WordPress. Використовуючи інструмент налаштування WordPress, ви можете редагувати будь-яку сторінку свого веб-сайту та бачити попередній перегляд змін.

14. Флевр

Флевр

Flevr – це бізнес-тема WordPress для сайтів електронної комерції. Він підтримує WooCommerce для створення інтернет-магазину та продажу вашої продукції. На ньому розміщена домашня сторінка віджетів для додавання функцій, вмісту та спеціальних віджетів. Flevr включає в себе 7 типів вмісту для домашніх сторінок, включаючи портфелі, повзунки, послуги, команди, партнери, відгуки та продукти.

За допомогою гнучких варіантів компонування ви можете налаштувати стовпці, списки, фільтри та бічні панелі на своєму сайті. Ця тема сумісна з розробниками сторінок, як Beaver Builder, щоб створити ваші сторінки за допомогою функцій перетягування.

15. Іглу

Іглу

Igloo – тема WordPress для Beaver Builder для ресторанів та барів. Він пропонує унікальний макет для вашого харчового бізнесу для просування вашого ресторану в Інтернеті. Як і інші подібні теми, у нього є система управління меню, щоб красиво відображати страви та ціни.

На головну сторінку входить 4 типи вмісту, включаючи повзунки та галереї зображень для демонстрації ваших фотографій їжі. Igloo має кілька кольорових схем, спеціальні віджети, кольори та типографіку для макетів.

16. Rocked Pro

Rocked Pro

Rocked Pro – преміальна бізнес-тема для WordPress сайтів. У ньому є повний повзунок, шаблони сторінок, додаткові віджети тощо. Тема сумісна з Beaver Builder та іншими розробниками сторінок, що робить налаштування дуже простою. Ви можете перетягувати вміст і віджети, щоб налаштувати свій сайт.

Він має підтримку WooCommerce для створення магазину електронної комерції. Тема готова до перекладу і чудово підходить для мов RTL. Вони мають потужну документацію та посібники для повного пояснення особливостей, що входять до теми.

17. Структура

Структуру

Struct – це проста тема Beaver Builder WordPress для мобільних додатків та програмного забезпечення, сайтів, пов’язаних із програмним забезпеченням, та SaaS (сервіс як послуга). Домашня сторінка заснована на віджетах, які ви можете перетягувати та додавати вміст та зображення. Beaver Builder також допомагає налаштувати домашню сторінку за допомогою віджетів із вмістом, розділів зображень тощо.

Він постачається з 13 спеціальними віджетами, такими як соціальні значки, контактні карти, розклади завдань тощо. Структура розділяє ваш вміст на 5 типів, включаючи портфоліо, команду, послуги, поширені запитання та посібники. Ви можете налаштувати тему за допомогою необмежених кольорових схем, шрифтів та стилів тла.

18. Райан

Райан

Ryan – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress із підтримкою Beaver Builder, яку ви можете використовувати для швидкого створення свого веб-сайту. На панелі параметрів теми є безліч спеціальних налаштувань для зміни дизайну та вигляду вашого сайту. На головній сторінці розміщено повзункове зображення на повну ширину.

Це дозволяє додавати спеціальний логотип, перетягувати віджети вмісту та додавати фонове зображення. Райан повністю чуйний і оптимізований для SEO.

19. Редкліфф

Радкліфф

Radcliffe – ще одна безкоштовна тема WordPress. Він має шаблон на повну ширину для домашньої сторінки. Ця тема сумісна з програмою Beaver Builder, що дозволяє вам легко додавати вміст, зображення, форми тощо на свою домашню сторінку. Конструктор сторінок Beaver Builder також допомагає швидко створювати цільові сторінки.

Крім того, він має красиві шаблони, зображення заголовків, типографіку, нестандартний логотип, спеціальні кольори та області віджетів. Radcliffe – готова до перекладу тема, тому ви можете використовувати її для створення веб-сайту будь-якою мовою.

20. ГБевер

GBeaver

GBeaver – сумісна тема програми Beaver Builder для сайтів WordPress. Це дитяча тема генезису, яка дає їй міцну основу. У ньому є кілька макетів та вбудовані сайти для швидкого налаштування вашого веб-сайту. Він також підтримує WooCommerce для створення магазинів електронної комерції.

Він постачається з вбудованими віджетами, модулями, спеціальними логотипами, липкими меню, позабруйними меню, гнучкими колонками нижнього колонтитула з віджетами, а також темами дизайну вашого сайту. Це повний пакет для створення веб-сайту за допомогою Beaver Builder.

21. Рамка для створення сторінки

Рамка для створення сторінки

Як і назва, Page Builder Framework є ідеальною темою WordPress, яка підтримує всіх розробників сторінок, включаючи Beaver Builder. Це надзвичайно легка тема з гнучкими параметрами для розробки та налаштування вашого сайту. Page Builder Framework постачається з платними добавками для липкої навігації, інтеграції Typekit та прозорих заголовків.

Ця тема повністю чуйна та оптимізована для пошукових систем. Він побудований за допомогою новітньої технології, щоб захистити його від вразливих місць.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми Beaver Builder для WordPress. Ви також можете перевірити наші підбірки експертів на найкращі теми WordPress для веб-сайтів членства.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map