22 найкращі теми WordPress для веб-сайтів з неприбутковістю та благодійними організаціями

теми для WordPress для некомерційних


Шукаєте найкращі теми WordPress для некомерційних та благодійних організацій? Якщо ви використовуєте некомерційну організацію, найкраще створити свій благодійний веб-сайт у WordPress. Існує безліч тем WordPress, спеціально розроблених для того, щоб допомогти вам зібрати більше пожертв, продемонструвати свої благодійні роботи, додати календарі подій тощо, щоб ви могли простягнути руку допомоги до більшості людей, які потребують.

У цій статті ми поділимося найкращими темами WordPress для неприбуткових та благодійних веб-сайтів.

Вибір неприбуткової теми WordPress

Вибір правильної теми WordPress для неприбуткових та благодійних веб-сайтів є особливо важливим. Як правило, вибираючи тему WordPress для іншого типу бізнесу, ви б велику увагу приділяли тому, як вона виглядає та як вона функціонує. Хоча ці фактори все ще важливі для веб-сайтів з неприбутковою і благодійною діяльністю, ви також хочете зробити сильний акцент на тому, як «почувається» тема WordPress. Ви хочете, щоб вибрати тему WordPress, яка відповідає почуттям вашої організації.

Важливо також вибрати тему, яка потребує малих зусиль для налаштування під ваші потреби. Зрештою, не слід вибирати тему WordPress, яка потребує повного перегляду налаштувань та структури. Ви повинні мати можливість завантажувати власні зображення та логотипи, додавати власний текст та миттєво мати веб-сайт, який відчуває себе вашою організацією. На щастя, існує ряд тем WordPress, розроблених спеціально для неприбуткових та благодійних організацій.

Вибираючи тему WordPress для своєї благодійної діяльності, окрім вибору того, який вважається вашою організацією, є ще ряд інших факторів, на які слід звернути увагу, зокрема:

  • Вбудовані віджети: Тема WordPress, яку ви обрали для своєї організації, має вбудовуватися вбудовані віджети, які допоможуть вам досягти ваших цілей, таких як кнопки або коробки пожертвувань, нові розділи, календарі для проведення заходів тощо.
  • Платіжні рішення: Ваша тема WordPress має інтегруватися з низкою рішень для оплати, щоб користувачі могли легко пожертвувати вашу благодійну діяльність в Інтернеті.
  • Плагіни: Вибрана вами тема WordPress для вашої організації повинна підтримувати всі популярні плагіни WordPress, необхідні для вашого веб-сайту, наприклад Йоаст SEO, WooCommerce, WPForms, і більше.
  • Мобільний: Виберіть тему WordPress, яка добре виглядає на всіх пристроях, включаючи настільні ПК, планшети та мобільні телефони.
  • Підтримка: Якщо у вас виникли проблеми з темою WordPress, вам має бути доступна допомога. З багатьма преміальними темами WordPress ви отримуєте детальну документацію та 1 рік підтримки на основі електронної пошти.

Тепер давайте продовжимо перевірку найкращих тем WordPress для веб-сайтів з неприбутковістю та благодійними організаціями.

1. Діві

Divi для некомерційних організацій

Divi – найпопулярніша тема WordPress для всіх видів веб-сайтів. Він постачається з кількома макетами для вашого сайту з неприбутковості, благодійності та збору коштів.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

The Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

The Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати її поряд з іншими темами.

Серед інших функцій, ви отримуєте 100 варіантів дизайну, користувацьких елементів керування, вбудованого редагування тексту тощо. Це сучасна тема із глобальними елементами та стилями, які працюють на вашому сайті.

Почніть з Divi сьогодні!

2. Зеко

zeko-wordpress-благодійна тема

Zeko – потужна благодійна тема WordPress для підвищення обізнаності та просування вашої справи. Він постачається в комплекті з такими важливими комерційними функціями, як пожертви, інтеграція електронної комерції, інформаційний бюлетень та громада. Він повністю інтегрується з плагіном Give, який дозволяє приймати пожертви від декількох постачальників платежів, встановлювати цілі пожертви тощо.

Тема Zeko включає в себе 6 заздалегідь розроблених шаблонів сторінок для задоволення цілей некомерційних. Тему легко налаштувати за допомогою попереднього попереднього перегляду за допомогою програми «Інтерфейс живого WordPress». Якщо вам подобається його демонстраційний веб-сайт, ви можете миттєво встановити його на своєму веб-сайті за допомогою одного клацання, налаштувати його та перейти наживо.

Він також підтримує популярні плагіни для побудови сторінок, як Beaver Builder, Elementor та SiteOrigin, щоб ви могли користуватися гнучкістю для створення дизайну, як вам потрібно.

Почніть з Zeko вже сьогодні!

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro – прекрасна тема WordPress для некомерційних організацій, благодійних організацій та церков. Це тема StudioPress, побудована на основі їх популярної тематичної системи Genesis. Рамка Genesis популярна своїми розумними варіантами, щоб зробити ваш сайт SEO-дружнім, легким налаштуванням, швидкістю та чуйним дизайном.

Тема містить приголомшливі повзунки з можливістю додавання повідомлень користувачам вашого сайту. Існує кілька шаблонів користувальницьких сторінок, параметри налаштування заголовків, спеціальні меню, параметри компонування тощо, щоб допомогти вам створити свій сайт. Крім того, налаштування теми дозволяє вам бачити всі зміни, які ви вносите в режимі реального часу.

Outreach Pro реагує на 100%, тому вміст вашого веб-сайту буде чудово виглядати на всіх пристроях, включаючи мобільні телефони, планшети та настільні комп’ютери.

Почніть з Outreach Pro сьогодні!

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Outreach Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи Outreach Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

4. Трави

низовий-wordpress-тема

Grassroots – це чудова тема WordPress, покликана допомогти вам створити дивовижний сайт для вашої організації. Це дозволяє додавати розділ героїв із повноекранним відео або фоновим зображенням з найважливішими повідомленнями вгорі сторінок.

Він створений за допомогою розширення WooCommerce Campaign, який дозволяє вам збирати кошти безпосередньо на своєму сайті. Існують варіанти відображення ваших спонсорів, персоналу, контактних даних, вашого місцезнаходження та робочих годин тощо. Він також має глибоку інтеграцію з Календарем подій для представлення майбутніх подій.

Це легко налаштувати за допомогою опцій перетягування домашньої сторінки. Ви можете легко змінювати логотип свого веб-сайту, кольори, кольори тла та зображення, шрифти тощо тощо та створювати веб-сайт, про який ви завжди мріяли..

Почніть з Grassroots сьогодні!

5. Вперед

вперед-wordpress-тема

Форвард – це елегантна тема для некомерційних та благодійних організацій. Він має повну підтримку WooCommerce та його додатка Campaign Extension, щоб ви могли збирати кошти та продавати продукти безпосередньо на своєму сайті. Ви можете легко створити Пожертвуйте зараз розділи, щоб спокусити більше людей пожертвувати на вашу добру справу.

У темі є варіанти створити прекрасний блог, де можна побачити останні новини та статті. Так само він дозволяє додавати сторінку персоналу та спонсорів, щоб відобразити, хто наполегливо працює над організацією. Ви також можете додати віджет Facebook, бюлетень, карти Google, контактний віджет тощо, щоб допомогти людям знайти вашу роботу.

Це мобільна чуйна тема, яка чудово працює як на смартфонах, так і на настільних моніторах.

Почніть з Forward сьогодні!

6. Майша

maisha-wp-тема-для неприбутків

Майша – потужна благодійна тема для WordPress. Він оснащений усіма можливостями, які вам коли-небудь знадобиться некомерційний веб-сайт благодійної організації. Він має прекрасний дизайн з достатньо місця для передачі ваших повідомлень, потужні параметри пожертвування та надзвичайно настроюваний зовнішній вигляд.

Тема «Майша» включає 4 особливих веб-сторінки благодійної благодійної організації. По-перше, у нього є потужні варіанти пожертвування за допомогою плагіна Give. По-друге, він має повну підтримку WooCommerce, щоб ви могли продавати товари на благодійність. По-третє, ви можете легко створити форми підписки на розсилку, щоб створити список електронної пошти. І, нарешті, вона інтегрується з BuddyPress, щоб допомогти вам створити спільноту.

Ви можете легко налаштувати за допомогою Live Customizer. Ви можете переглянути попередній перегляд усіх змін під час редагування.

Почніть з Майші сьогодні!

7. Фундація

основа-wordpress-благодійність-тема

Фонд – це багатофункціональна технологія WordPress, розроблена для того, щоб надати вам можливість створити дивовижний веб-сайт для вашого благодійного фонду. Він має дуже настроюваний дизайн, який ви можете використовувати, щоб легко змінити ваш логотип, фон, кольори тощо.

Тема фонду має повний набір інструментів для пожертвування, які допоможуть вам додати панель пожертвувань, кнопки із закликом до дії, віджети про пожертвування у внутрішніх публікаціях тощо. Ви можете приймати пожертви безпосередньо за допомогою PayPal або спеціальної URL-адреси. Це також дозволяє зібрати гроші на конкретний проект, поставити мету і вражаюче показати свій прогрес до досягнення мети.

Додаткові функції включають інтеграцію соціальних медіа, варіанти додавання спонсорів вашої організації, віджет MailChimp для підписки на розсилку, інформаційний віджет сторінки тощо.

Почніть з фонду сьогодні!

8. Мараната

Мараната

Мараната – це креативна церковна тема WordPress, яка підходить для релігійних та неприбуткових організацій. Він пропонує довгу сторінку прокрутки паралакса з можливістю додавання зображень або відео у фоновому режимі.

Тема оснащена потужним інструментом управління проповідями, який дозволяє додавати аудіо, відео чи текст як проповіді. Ви можете легко організувати та представити свої проповіді за темою, серією, книгою, доповідачем та місяцем. Так само він має потужний інструмент календаря подій, який дозволяє додавати майбутні події та повторювані події на вашому сайті.

Інші функції включають в себе липку панель меню, спеціальний логотип, користувацькі кольори, власну стильову карту, віджети нижнього колонтитула, пошук на сайті, блог тощо. Це чудова тема для створення вашого некомерційного веб-сайту.

Почніть з Маранати сьогодні!

9. Доброзичливий

доброзичлива-wordpress-тема

Доброзичливість – це безкоштовна чуйна тема WordPress для некомерційних організацій. Це дуже настроювана і універсальна тема, щоб ви могли відчувати різні варіанти дизайну вашого веб-сайту. Створений за допомогою найновішого WordPress Live Customizer, ви можете легко налаштувати свій сайт за допомогою попереднього попереднього перегляду в реальному часі.

На своїй домашній сторінці представлені приголомшливі повзунки, розділ спільноти, лічильник статистики, розділ клієнта, банер з кнопками заклику до дії, соціальні медіа тощо. У нижньому колонтитулі є 4 області віджетів, куди ви можете додавати останні публікації, популярні публікації, кнопки соціальних медіа та віджет для ознайомлення. Ви також можете використовувати ці віджети на бічній панелі вашого сайту.

Тема доброзичлива оптимізована для SEO та швидкості. Перш за все, ви можете відчувати плавну навігацію на всіх типах пристроїв, оскільки вона повністю реагує.

Почніть з Benevolent сьогодні!

10. Ультра

ультра-wordpress-тема

Ultra – це дуже гнучка багатоцільова тема для WordPress. Це чудове створення від Themify, яке постачається в комплекті з популярним плагіном для розробників сторінок Themify Builder. Завдяки потужності Themify Builder ви можете вивчити необмежені можливості дизайну за допомогою цієї теми.

Тема Ultra постачається з 15 прекрасно розробленими демонстраційними програмами та більш ніж 60 готовими макетами, які ви можете імпортувати на ваш сайт одним клацанням миші, замінити фіктивний вміст своїм контентом і зробити свій веб-сайт готовим в найкоротші терміни. Ви можете легко створювати нові або редагувати імпортовані макети за допомогою конструктора сторінок перетягування.

Щоб створити некомерційний веб-сайт за допомогою Ultra, ви можете використовувати заздалегідь розроблений благодійний макет або створити власний дизайн із наявними віджетами та доповненнями.

Почніть з Ultra сьогодні!

11. Вихід

вихід-wordpress-тема

Вихід – це мінімалістична тема WordPress, ідеально підходить для церков та інших релігійних організацій. Він має простий і чистий макет, який обов’язково справить враження. На веб-сайті церкви є все, що вам потрібно, включаючи варіанти додавання проповідей у ​​текстовому, аудіо- чи відеоформаті; показувати події вашої організації; профілі персоналу; міністерства; та місцезнаходження.

За допомогою програми Exodus ви можете додати приголомшливі зображення та відеоролики за допомогою кнопки із закликом до дії на домашній сторінці. Крім того, ви можете додавати та редагувати спадні меню, блоги, галереї зображень, користувацькі кольори, шрифти, заголовки, бічні панелі тощо. Процес налаштування дуже просто за допомогою Live Customizer.

Це тема, зручна для початківців, тому ви можете налаштувати всі налаштування теми та створити сайт без написання коду. Якщо вам потрібна будь-яка підтримка, ви можете переглянути посібники з документації та відео на веб-сайті теми.

Почніть з Exodus сьогодні!

12. Благодійний огляд

благодійність-огляд-тема

Якщо ви хочете запустити свій благодійний веб-сайт з мінімальним бюджетом, благодійний огляд – хороший вибір для вас. Це безкоштовна тема WordPress, створена для благодійних та неприбуткових організацій, громадських організацій та неурядових організацій.

Тема благодійного огляду має дуже настроюваний дизайн. Ви можете легко додавати та налаштовувати спеціальне меню, соціальні медіа, кнопки із закликом до дії, повзунки банерів, відгуки, макети блогу, віджети нижнього колонтитула, кольори тощо за допомогою Live Customizer.

Він має повну підтримку WooCommerce, Event Manager та інших основних плагінів. За допомогою WooCommerce ви можете створювати інтернет-магазин, продавати свою продукцію та збирати кошти для вашої благодійної організації.

Почніть з перевірки благодійності вже сьогодні!

13. Ідилічний

ідилічна-благодійність-wp-тема

Idyllic – ще одна прекрасна безкоштовна тема WordPress, яка підходить для невеликих портфоліо, блогів та неприбуткових благодійних сайтів. На головній сторінці представлено кілька розділів, серед яких красиві віджети, багато навігація та соціальні меню тощо. Ви можете легко налаштувати кожен розділ і створити будь-який дизайн, який хочете.

Ідилічна тема – це готова до WooCommerce тема, тому ви можете легко створити сторінку магазину для продажу товарів та збору коштів на свою справу. Це дозволяє ділитися останніми новинами та оновленнями в розділі блогу. Щоб вшанувати ваших жертводавців і надихнути більше людей на пожертвування, у ньому є дивовижна секція донорів.

Якщо ви хочете отримати більше функцій, ви можете додати їх, встановивши улюблені плагіни. Він підтримує всі основні плагіни WordPress, включаючи bbPress, Polylang, Jetpack тощо.

Почніть з Ідиліки сьогодні!

14. Благодійний WP

благодійність-wp-тема

Благодійність WP – одна з найпопулярніших благодійних тем на ринку ThemeForest. Це потужна тема WordPress, яка ідеально підходить для веб-сайтів благодійних організацій, некомерційних організацій чи неурядових організацій (НУО), які хочуть збирати пожертви та допомагати нужденним..

Тема благодійної програми WP включає в себе потужний плагін «Пожертвуйте», щоб зробити процес пожертвування кращим та ефективнішим на вашому сайті. Аналогічно, він має інтегрований плагін для створення привабливих подій із зворотним відліком. У ньому також є плагін WooCommerce, який дозволяє створювати сторінку магазину та продавати продукти для збору коштів.

Щоб створити нові макети або налаштувати наявні сторінки, ви можете скористатися конструктором перетягування сторінок. Ви можете комбінувати, змішувати та співставляти різні типи блоків вмісту та створювати веб-сайт, який ви хочете створити. Але, якщо вам подобаються доступні демонстраційні теми, ви можете імпортувати 1 одним клацанням миші та розпочати роботу.

Почніть з благодійної програми WP вже сьогодні!

15. Благодійний центр

благодійність-hub-wordpress-тема

Благодійний центр – це блискуча благодійна тема, яка продумана для благодійної некомерційної організації, сайтів про пожертви, церкву та збирання коштів. Поставляється з креативним користувальницьким типом публікації причина щоб дозволити вам представити свої благодійні причини вражаюче. За допомогою цього спеціального типу публікації ви можете легко додати кнопку заклику до дії пожертвування, відсотковий рядок, щоб відобразити пожертви, зібрані на мету пожертвування, таблиці та елементи часової шкали.

Для того, щоб збирати пожертви, в неї інтегровані PayPal та Stripe. Вбудована система пожертвування автоматично надсилає донорам успішне повідомлення про пожертву після її обробки. Це допомагає підтримувати довіру та прозорість у вашій організації.

Інші функції включають демо-імпортер на 1 клік, підтримку для створення веб-сторінок, фон паралакса або відео в потрібних розділах, необмежену кількість кольорів тощо. Якщо ви хочете створити сторінку магазину, ви можете зробити це за допомогою WooCommerce.

Почніть з благодійного центру сьогодні!

16. Благодійний збір коштів

тема благодійності-фандрайзер

Тема благодійного збору коштів робить саме те, що говорить її назва. Це допоможе вам зібрати кошти на вашу справу. Це прекрасна тема WordPress, створена з урахуванням благодійних організацій. Він пропонує чудовий макет, наповнений варіантами відображення причин та збору пожертв.

Основні характеристики теми включають прості параметри налаштування теми, завантаження логотипу, посилання в соціальних мережах, повзунки, сторінку контактів тощо. Ви також можете встановити та використовувати WooCommerce, оскільки в ньому є повна підтримка плагіна..

Благодійний фонд збору коштів має повністю чуйний дизайн, щоб надати чудовий вигляд на всіх пристроях, незалежно від розміру екрана чи роздільної здатності.

Почніть з благодійного збору коштів вже сьогодні!

17. Благодійність SKT

skt-благодійність-wordpress-тема

Благодійність SKT – це ще одна проста і красива тема благодійності та некомерційних організацій WordPress. Поставляється з набором корисних функцій та функцій, які допоможуть вам створити простий благодійний веб-сайт.

Тема дозволяє додавати повзунки з повідомленням на домашню сторінку вашого сайту. Потім ви можете додати різні розділи, включаючи розділ, про який ідеться, події, головні донори, волонтери та останні новини. Це дозволяє додавати посилання в соціальних мережах, форму реєстрації на розсилку бюлетенів та свою контактну адресу у заголовку веб-сайту.

Налаштування теми дуже просто, оскільки створено за допомогою потужного Live Customizer. Це дозволяє легко та швидко налаштувати все на вашому сайті за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Почніть із SKT Charity вже сьогодні!

18. Пожертвуйте зараз

donatenow-wordpress-themes-for-non-profit

DonateNow – це приголомшлива тема для WordPress, яка готова для сітківки, підходить для будь-якої організації, яка прагне зібрати пожертви. Він оснащений потужним плагіном для пожертв, що дозволяє створити повноцінну систему пожертвувань у WordPress. Існує безліч простих шорт-кодів та варіантів, як додати форму пожертвування, список пожертв, ціль пожертви, цільову панель прогресу, зібрані кошти тощо.

Тема включає в себе дуже інтуїтивно зрозумілий конструктор сторінок перетягування та перетягування. Інтерфейс для створення сторінок дозволяє створювати нові розділи вмісту, а також легко налаштовувати наявні розділи вмісту, перетягуючи, опускаючи та редагуючи елементи, просто натискаючи на них.

Інші функції включають в себе кілька форматів публікацій, кілька стилів компонування, області слайдера, параметри портфоліо та власні фони. У темі є можливість увімкнути або відключити чуйний дизайн.

Почніть роботу з DonateNow сьогодні!

19. Милосердя

благодійність-wordpress-тема

Благодійність – ще одна яскрава тема WordPress для благодійних та неприбуткових організацій. Це повністю чуйна тема, побудована на основі Twitter Bootstrap, яка добре вписується на будь-який екран.

Тема благодійності має інтегровані функції пожертвування для додавання кнопок із закликом до дії, зібраної суми пожертви, мети пожертвування за допомогою панелі прогресу тощо. Також вона включає зручні шорт-коди для гнучких стовпців, кольорових кнопок, перемикачів, вкладок, спеціальних виділень та більше.

З цією темою ви також отримаєте безкоштовний плагін-слайдер безкоштовно. Інші функції включають необмежену кількість кольорів, інтеграцію Easy Digital Downloads, підтримку PayPal тощо.

Почніть з благодійності вже сьогодні!

20. Кунько

kunco-wordpress-themes-for-non-profit

Kunco – це блискуча благодійна організація, тематика фінансування та збирання коштів для WordPress. Ви можете створити повноцінний некомерційний веб-сайт, використовуючи цю тему. Він має потужність таких популярних плагінів, як WPBakery Page Builder, Slider Revolution, Give, WooCommerce та багато іншого в ньому, які пропонують вам безмежні функції та можливості дизайну..

Тема Kunco поставляється з 5 прекрасно розробленими демонстраціями домашніх сторінок, які ви можете імпортувати за один клік та використовувати для свого сайту з невеликим налаштуванням. Ви можете легко налаштувати весь дизайн сайту за допомогою панелі параметрів тем.

Інші особливості теми – паралакс та відео-розділ для будь-якої сторінки, підтримка дочірньої теми, шрифти Google, налаштування кольорів та багато іншого.

Почніть з Kunco сьогодні!

21. Гудвіш

goodwish-wordpress-тема

Goodwish – це благодійна, некомерційна та збір коштів для WordPress. Як видно з назви, це ідеальна тема для організацій та людей, які бажають добра для інших та наполегливо працюють, щоб допомогти людям, які потребують. Повністю сумісний із плагіном Give, ви можете легко створити систему пожертв на своєму сайті та почати збирати пожертви на вашу справу.

Тема Goodwish є дуже потужною, оскільки вона має інтегровані плагіни WPBakery Page Builder та Slider Revolution для розширених можливостей дизайну. Він також має вбудовані функції, що дозволяють створювати події на вашому сайті.

Крім того, з вікна є 8 найважливіших дизайнів домашніх сторінок, параметри соціальних медіа, кольорові параметри, макети внутрішньої сторінки та багато іншого.

Почніть з Goodwish сьогодні!

22. Харизний

харизматично-слово-тема

Charitious – це преміальна благодійна тематична програма WordPress, що займається збором коштів. Вбудований з потужним плагіном WP Fundraising для платіжів для пожертвувань та краудфандингу, він має повний набір функцій для відображення причин та збору коштів.

Тема включає плагін для конструктора сторінок Elementor, щоб ви могли налаштувати та створити красиві сторінки. Існує 4 красиво оформлених домашніх сторінки, які надаються з темою. Ви можете імпортувати демонстраційні сайти за допомогою одного клацання, що використовуються на вашому сайті, з невеликими налаштуваннями.

До інших функцій належать шрифти Google, готовий до сітківки дизайн, приголомшливі шрифтові значки, плавна анімація, розділи паралакса, інтеграція карт Google та інше. Це чудова тема з дивовижними функціями.

Почніть з Charitious сьогодні!

23. Найма

найма-wordpress-тема

Найма – це стильна багатоцільова тема для WordPress. Ви можете використовувати цю тему для створення широкого спектру веб-сайтів, включаючи некомерційний благодійний сайт, блог, фотографії, весілля та заручини, портфоліо агентств або сайт подій та конференцій. У комплекті є кілька тонко пророблених демо-сайтів, які ви можете встановити в WordPress одним натисканням кнопки та використовувати з невеликим налаштуванням.

Так само він включає 20 готових до використання модулів, таких як блог, заклик до дії, портфоліо, послуги, слоган, відгуки тощо. Все, що вам потрібно зробити, щоб створити веб-сайт – це об’єднати та налаштувати модулі. Не потрібно нічого робити з нуля.

Тема підтримує ваші улюблені плагіни, такі як WPForms, WooCommerce, WPML тощо, щоб ви могли легко зробити ваш сайт більш інтерактивним. Це чудова тема для показу ваших благодійних робіт та запрошення більшої кількості людей до вашої справи.

Почніть з Nayma сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для веб-сайтів з неприбутковою і благодійною організацією.

Ви також можете побачити наш підбірний список найкращих тем блогу подорожей WordPress та дешевих преміальних тем WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me