22 найкращих тем нерухомості WordPress на 2020 рік (порівняно)

кращі теми для нерухомості WordPress


Шукаєте найкращі теми нерухомості WordPress?

Бізнес з нерухомістю дуже конкурентоспроможний, і іноді все, що потрібно, щоб випередити гру – це чудовий веб-сайт! Однак, хоча це звучить досить просто, теоретично може пройти кілька тижнів, щоб переглянути тисячі доступних тем, щоб знайти ваш ідеальний збіг.

У цій статті ми підібрали найкращі теми нерухомості для WordPress саме для вас. Тепер ви можете перестати турбуватися про вибір теми та повернутися до того, що вам найкраще!

Вибір найкращої теми нерухомості WordPress

Тема нерухомості не відрізняється від звичайних тем WordPress. Однак якщо ви поєднаєте відносні функції, необхідні для створення потужного веб-сайту про нерухомість, то ви можете досягти найбільшого рівня конкуренції у вашій галузі.

Ось деякі функції, на які слід звернути увагу в темі нерухомості WordPress:

 • Лістинг IDX: Більшість тем щодо нерухомості пропонують цю функцію як користь для агентів з нерухомості перелічити всі об’єкти нерухомості в місті. Ви повинні вибрати тему з опцією переліку IDX, або тема повинна підтримувати плагін, щоб додати цю функцію на ваш сайт.
 • Членство: Як люди підписуються на ваш сайт, ви можете отримати багато реальної інформації, яка потрібна в бізнесі з нерухомістю. Ви можете вибрати тему, яка постачається із підтримкою плагінів для членства в WordPress.
 • Форум спільноти: Тема, яка дозволяє створювати динамічні форуми на вашому сайті, є бонусом. Форуми допоможуть вам краще зрозуміти свою аудиторію, і ви зможете ефективно орієнтуватися на потенційних покупців / продавців.
 • Чуйний дизайн: Виберіть тему, яка реагує повністю на мобільний телефон. Таким чином, ваші користувачі можуть відчувати ідеальний вигляд вашого веб-сайту на будь-якому розмірі екрана чи пристрою.

1. АгентПрес

agentpress-pro

Принесений вам StudioPress, AgentPress Pro працює на знаменитій основі Genesis Framework. Це саме те, що ви шукаєте, якщо “кмітливість” – це слово, яке ви використовуєте для опису свого бізнесу.

AgentPress Pro має власний плагін управління списками, що дозволяє створювати власні віджети, систематики та типи публікацій. Ви також можете налаштувати заголовок, щоб ваш сайт ідеально відповідав вашому бренду.

Якщо говорити про налаштування, ви можете також змінити налаштування теми та кольорові схеми. Крім того, у нього є 6 областей віджетів домашньої сторінки!

Цю тему легко налаштувати і почати використовувати, і навіть включає опцію попереднього перегляду, щоб побачити зміни в режимі реального часу.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: AgentPress Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати безкоштовно всі теми преміум-студії StudioPress, включаючи AgentPress Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

Почніть з AgentPress сьогодні!

2. Діві

Діві Нерухомість

Divi – популярна універсальна тема WordPress, яку ви можете використовувати для створення веб-сайту про нерухомість. Він постачається з декількома готовими макетами для агентів з нерухомості, ріелторів та сайтів з переліком IDX.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

The Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

The Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати її поряд з іншими темами.

Тема пропонує безліч спеціальних варіантів, візуальний дизайн, вбудоване редагування тексту та глобальні елементи для налаштування. Налаштувати його легко і не вимагає знання коду.

Почніть з Divi сьогодні!

3. MustSee

повинен бачити

Завдяки прокручуваному фотографію на основі паралакса, MustSee – це класична тема веб-сайту із сучасним поворотом.

Ви можете вибрати з чотирьох кольорових схем, щоб налаштувати MustSee під ваш особистий стиль. Крім того, він був побудований на основі рівня капіталу, зробленого спеціально для ріелторів, для додаткової кількості омф.

Почніть з MustSee сьогодні!

4. EstateEngine

EstateEngine

У цій темі є все, що ви очікуєте від веб-сайту про нерухомість, а потім і деякі! У ньому є численні розширені функції, які досить просто у використанні, як для вас, так і для ваших потенційних клієнтів.

Функція пошуку є першокласною, а EstateEngine полегшує завантаження ресурсів та дозволяє клієнтам подавати властивості. Це також надзвичайно просто монетизувати завдяки платіжним планам та рекламним місцям.

Нам подобається, що EstateEngine має власний конструктор перетягування, що робить його без зусиль для налаштування.

Почніть з двигуна нерухомості сьогодні!

5. Проживання

проживання

Елегантний і сріблястий, Residence виділяє атмосферу розкоші. Якщо ви шукаєте клієнтів високого класу, ця тема – прекрасний спосіб продемонструвати свої найцінніші властивості.

Резиденція поставляється з інтеграцією плагінів dsIDXPress, що дозволяє вашим потенційним клієнтам легко шукати через MLS. Ми також оцінили, що він постачається майже з кожним символом валюти, який вам коли-небудь може знадобитися, що дозволяє легко цінувати свої списки незалежно від того, де ви знаходитесь у світі..

Ця тема також однаково добре працює, якщо у вашій команді є кілька агентів. Резиденція надає кожному агенту свою власну панель адміністратора.

Почніть з проживання сьогодні!

6. Ойкія

oikia

Пошукова система, оптимізована та завантажена власним конструктором перетягування, Oikia надзвичайно просто налаштувати. Є віджети, доступні майже для всього, включаючи посилання в соціальних мережах, блоки вмісту, карти тощо!

Однією з найкращих особливостей, що входять до програми Oikia, є можливість вибору різної колірної гами для кожної вашої сторінки.

Почніть з Oikia Today!

7. Ельвірія

ельвірія

Виберіть 1 з 2 заздалегідь створених домашніх сторінок, додайте власний контент та готуйтеся до продажу! Компанія Elviria дозволяє швидко запускати веб-сайт.

Замість звичайних областей віджетів бічної панелі та нижнього колонтитулу, Elviria має варіанти додати готові віджети області до кількох розділів вашого веб-сайту. Це, поряд з необмеженими варіантами кольорової гами, робить його дуже настроюваним.

Параметри каруселі списків та варіанти галереї зображень також додають додаткового привабливості для вашого сайту, залучаючи потенційних клієнтів привабливими графічними ефектами.

Почніть з Elviria Today!

8. Баїя

баїя

Налаштування є ключовим для теми Bahia. Вам сподобається, як легко співставити свою тему з вашим брендом, як тільки ви почнете працювати з цією.

Завдяки необмеженим кольоровим параметрам та спеціальній області заголовка, Bahia можна персоналізувати лише за кілька клацань миші.

Крім того, як і його сестра тема, Ельвірія, Bahia також включає списки каруселі та варіанти галереї зображень.

Почніть з Bahia сьогодні!

9. Лондон

Лондон

Гнучкі області віджетів, необмежена кількість кольорів та надзвичайно настроювана область заголовка – це частина того, що робить Лондон однією з найкращих тем нерухомості для WordPress.

У Лондоні пропонується безліч користувальницьких віджетів, включаючи повзунки для зображень, пропоновані вікна вмісту, налаштування підписки на розсилку та кнопки із закликом до дії.

Спираючись на рамки Bootstrap з вражаючими сценаріями jQuery, Лондон може запропонувати багато.

Почніть з Лондона сьогодні!

10. Домашній квест

домашнє запитання

Якщо ви ведете портал оголошень про нерухомість, то тема, яку ви хочете, є HomeQuest. Ваші клієнти будуть любити його пошукову карту та інші функції розширеного пошуку.

HomeQuest був спеціально розроблений, щоб заробити більше грошей. З безліччю різних пакетів подань, можливістю претендувати на властивості та кількома областями рекламного простору; ви будете гріти в тісто за найкоротший час!

Почніть з HomeQuest сьогодні!

11. Осло

осло

Використовуючи Bootstrap, Осло накопичує досить ударо. Він навіть має кілька сценаріїв jQuery, щоб зробити його ще більш потужним.

Ви можете використовувати його заздалегідь створену домашню сторінку для негайного запуску та роботи або налаштувати Осло під вміст вашого серця з необмеженими параметрами кольорів, налаштуваннями заголовка та віджетами.

Почніть з Осло сьогодні!

12. Mainstreet

Головна вулиця

Цю тему можна назвати Mainstreet, але вам здається, що ви просто завантажили Easy Street завдяки неймовірно простому налаштуванню. Конструктор перетягування робить запуск вашого веб-сайту нерухомості легким вітром, дозволяючи вам заробляти гроші за короткий час.

Відвідувачі можуть шукати MLS завдяки плагіну dsIDXPress. Крім того, ви можете показувати свої записи в будь-якій валюті.

Ця тема відмінно працює і для декількох агентів. Кожному агенту буде надана власна інформаційна панель.

Почніть з Mainstreet сьогодні!

13. Нерухомість Lite

нерухомість-літ

Ця безкоштовна тема є однією з найважливіших тем нерухомості WordPress, оскільки це повне рішення для ваших потреб.

Ця тема готова до перекладу та легко налаштовується. Ви можете налаштувати фон, кольори, область логотипу, меню та область заголовків. Він також має кілька областей, готових до віджетів, а також варіанти для макетів 1, 2 або 3 стовпців.

Почніть з Real Estate Lite сьогодні!

14. Нерухомість прямо зараз

нерухомість-прямо зараз

Зараз нерухомість ідеально підходить, якщо ви продаєте нерухомість у різних валютах чи мовах. Крім того, ви можете змінити колірну схему теми з темної на світлу одним клацанням миші.

Ви можете вибрати повний або коробковий макет, і вам надано три віджети нижнього колонтитулу. Для безкоштовної теми це чудовий варіант!

Почніть роботу з нерухомістю прямо сьогодні!

15. Нова садиба

новобудови

New Estate можна завантажити безкоштовно для повного набору основних функцій, або ви можете оновити до преміум-версії ще більше можливостей.

У безкоштовній версії є все необхідне для запуску веб-агента. Ви навіть можете дозволити клієнтам завантажувати власні властивості.

Преміум-версія оснащена гарним повзунком зображень, картами та спеціальною підтримкою.

Почніть з нової нерухомості сьогодні!

16. Ді Бізнес

ді бізнес

Di Business готовий до WooCommerce і включає декілька шаблонів, включаючи демонстраційний сайт, розміщений на 1 клік. Ви можете бути запущеними в найкоротші терміни!

Ця тема чиста, сучасна та налаштована. Нам подобалося, що він сумісний із усіма найпопулярнішими плагінами для створення сторінок. Ви можете налаштувати свій веб-сайт досконало, не потребуючи навичок кодування.

Почніть з Ді-Діз сьогодні!

17. Нерухомість 7

нерухомість-7

Незалежно від того, чи продаєте ви нерухомість для покупки чи оренди, Real Estate 7 охоплює вас!

Ця тема включає в себе безліч плагінів і навіть демо-програму в 1 клік, щоб швидко підготувати ваш сайт. Тема навіть гарантує високу підтримку та безкоштовні оновлення.

Почніть з нерухомості 7 сьогодні!

18. MyHome

Мій дім

Якщо ви хочете спробувати преміальну тему, але ви не впевнені, то ви оціните 14-денну безкоштовну пробну версію MyHome.

MyHome включає 6 демонстрацій веб-сайтів у 1 клік та 14 шаблонів домашніх сторінок. Вони вихваляються тим, що в їхньому включеному конструкторі перетягування сторінок є ще більше модулів, ніж у WPBakery! Цю тему можна також адаптувати для будь-якої валюти чи мови.

До функцій розширеного пошуку належать автозаповнення ключових слів, пошук на карті та класичний пошук. За бажанням клієнти також можуть зберігати пошук.

Ця тема також включає в себе безліч варіантів зображень та відео, включаючи функцію, яка дозволяє робити віртуальні тури по власності.

Монетизація – це також легкий потік завдяки інтеграції WooCommerce та шлюзам платежів для PayPal, Stripe та прямих банківських переказів.

Почніть з MyHome сьогодні!

19. Хоузес

хожуз

Houzez – сумісний з GDPR, що відповідає суміші, і добре працює з WPBakery, найпопулярнішим плагіном перетягування, щоб зробити веб-сайт простим як пиріг.

Ця тема також повністю переведена на 20 різних мов, і їх можна перекласти на більше за допомогою плагінів.

Починайте роботу з Houzez сьогодні!

20. Резиденція WP

Резиденція WP

Ця тема дозволяє надати клієнтам можливість завантажувати власні властивості. Ви можете дозволити користувачам безкоштовно завантажувати свої властивості або встановлювати плату за подання.

З більш ніж 400 варіантів тем WP Residence дуже настроюється, так що ви можете зробити ваш веб-сайт ідеально відповідним вашому бренду. Або якщо ви поспішаєте, можете скористатися одним з 12 попередньо створених демонстраційних сайтів і просто додати власний вміст.

WP Residence також перекладено на 32 різні мови.

Почніть з WP Residence Today!

21. Справжні будинки

Справжні будинки

Real Homes має розширену функціональну функцію пошуку властивостей, яку ви і ваші клієнти оціните як ви. Він також має функцію пошуку карт, яка працює з API Карт Google. Нам особливо сподобався інструмент порівняння, який дозволив потенційним клієнтам переглянути властивості поруч.

Ця тема має можливість використовувати макети сітки чи списку для демонстрації списків нерухомості. Крім того, є численні шаблони галереї зображень!

Real Homes включає власну дочірню тему для зручного налаштування фрагментів, а також кілька преміальних плагінів, таких як Slider Revolution та WPBakery.

Почніть роботу з реальними будинками сьогодні!

22. Ріелтор

ріелтор

Незалежно від того, чи є ви власником чи частиною агенції, Realtor – це, безумовно, одна з найкращих тем нерухомості WordPress. Це чисто, сучасно та надзвичайно стильно.

Вам сподобаються його розширені фільтри властивостей та функції пошуку, як і ваші клієнти. Він навіть інтегрується з API Карт Google для створення власної карти властивостей.

Перераховувати та продавати нерухомість за допомогою ріелтора – це дуже просто. Функція завантаження зображення є маслянистою, і ми любили, що ви можете налаштувати стиль кожної окремої сторінки властивостей.

Почніть з ріелтора сьогодні!

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам розкрити найкращі теми нерухомості WordPress!

Якщо вам сподобалася ця публікація, можливо, вам також сподобається наше порівняння найкращих плагінів WordPress подій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map