23 найкращі теми WordPress у ресторані порівняно (2020)

Кращі теми ресторану WordPress


Ви шукаєте найкращі теми WordPress для веб-сайту вашого ресторану?

Веб-сайт ресторану зазвичай включає меню, зображення та інші важливі функції, щоб привабити голодних клієнтів. Однак створення професійного веб-сайту для вашого ресторану все починається з вибору привабливої, функціональної теми.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих тем ресторанів WordPress, які зараз є на ринку.

1. Фуджіка

Foodica

Foodica – тема WordPress для ресторанів, веб-сайтів з рецептами, блогерів про їжу та журналів. Він має кілька кольорових схем, індекс рецептів для розміщення спокусливих рецептів та рекламний простір для заробітку на вашому веб-сайті. Foodica підтримує WooCommerce, і вона має повзунок для відображення фотографій їжі.

2. Белізе

Беліз

Беліза – це багатоцільова тема ресторану WordPress. Поставляється з демо-програмою для встановлення в 1 клік для запуску веб-сайту вашого ресторану. Belise оптимізовано для SEO та швидкості. Він оснащений спеціальними фонами, мега-меню та потужним настроювачем. Він має інтеграцію WooCommerce для продажу продуктів харчування в Інтернеті. Тема готова до перекладу, щоб ви могли створити багатомовний веб-сайт.

3. Тема Діві

Діві

Divi пропонує смачну тему для запуску веб-сайту ресторану. Divi постачається з пакетом розкладу ресторанів Divi для ресторанів, веб-сайтів з рецептами та продовольчих блогерів.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами. За допомогою Divi ви можете створити чудовий веб-сайт, що відновлюється, лише за кілька кліків, використовуючи Divi builder для WordPress.

4. Кава Гестія

Кава Гестія

Кава Hestia – це шаблон, який використовується темою Hestia Pro для WordPress. Це ідеальна тема для веб-сайту вашого ресторану. Маючи всі функції Hestia Pro, ви можете легко створити багатоцільовий сайт або блог для кави. У ньому є прокрутка паралакса, елегантні розділи домашньої сторінки, підтримка електронної комерції тощо.

5. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro – тема WordPress Genesis. З його допомогою можна створити прекрасний і сучасний веб-сайт кафе. Тема ідеально підходить для повноцінного ресторану або продовольчого блогу. Він має дизайн паралакса, віджети домашньої сторінки, систему меню, онлайн-бронювання, підтримку місцеположення тощо. Кафе Pro постачається зі спеціальними шаблонами сторінок та варіантами теми для розробки цільових сторінок.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Cafe Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати безкоштовно всі теми преміум-студії StudioPress, включаючи Cafe Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

6. Центр міста

Центр міста

Downtown – це тема ресторану WordPress, створена спеціально для створення прекрасних веб-сайтів ресторанів, блогів про їжу та журналів рецептів в Інтернеті. Для шеф-кухарів це розумний вибір, щоб поділитися своїми рецептами в професійному, сучасному стилі. У ньому є власний логотип, піктограми соціальних ресурсів, віджети та Карти Google для відображення вашого місцезнаходження. У центрі міста є приголомшливий повзунок домашньої сторінки для відображення ваших фотографій їжі.

7. Ресторан та кафе

Ресторан та кафе

Якщо ви починаєте ресторанний бізнес і шукаєте доступну тему WordPress, перейдіть до ресторану та кафе. Це безкоштовна тема ресторану WordPress з основними функціями для створення прекрасного веб-сайту про їжу чи хлібобулочні вироби. Він оснащений розділом меню ресторану, розділом відгуків, системою онлайн-бронювання та повзунком зображень. Ви можете використовувати цю тему для створення інтернет-магазину продуктів харчування.

8. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro – сучасна тема WordPress для веб-сайтів ресторанів. Він побудований на темі “Буття”, що робить його потужною темою. Це дозволяє відображати зображення та популярні публікації на домашній сторінці. У Ambiance Pro є налаштований заголовок, віджети, параметри теми та шаблони сторінок.

9. Делісіо

Delicio

Delicio – це стильна тема WordPress для створення веб-сайту ресторану, кафе чи пекарні. У ньому є перекладач сторінки перетягування, ковзання бічної панелі, область вітальних повідомлень, меню продуктів харчування, підтримка Google Maps та чуйний дизайн. Delicio має підтримку WooCommerce для продажу в Інтернеті. У ньому є розділ для команди, де відображаються фотографії персоналу та шеф-кухарів вашого ресторану.

10. Карбон

Карбон

Carbone – це елегантний тематичний ресторан та кафе WordPress. Він має систему управління меню, форму онлайн-бронювання, підтримку розробників сторінок та налаштування теми живої теми. Carbone повністю оптимізований для SEO та швидкості роботи. Він готовий до перекладу і може бути використаний для створення багатомовного блогу ресторану чи веб-сайту.

11. Ресторанте

Ресторанте

Restaurante – це безкоштовна тема WordPress для вашого ресторану, барбекю, гриль-дому, фаст-фуду, піцерій або іншого веб-сайту, пов’язаного з їжею. Він має настроюваний фон, заголовок та меню. Restaurante підтримує відкриті графіки та карти Twitter, щоб набути популярності на каналах соціальних медіа. Він має як багатоколонкові, так і повні ширини шаблонів.

12. Іглу

Іглу

Igloo – це унікальна та потужна тема ресторану WordPress. Це дозволяє професійно розміщувати фотографії з їжею через вбудовану галерею зображень. Він має дивовижну систему управління меню для відображення закусок, основних страв та десертів за їх цінами. Igloo має кілька кольорових схем і 4 типи вмісту. Він має власні віджети та оптимізований для швидкості.

13. Лоран

ларан

Лоран – це елегантна тема ресторану від Qode Interactive. Естетична тема настільки приваблива, що допоможе вам перетворити ваші віконні шпалери в покупців. Це розкішна тема стилю з сучасними макетами, повзунками та галереями, які допоможуть вам виділитися з натовпу. Він ідеально розроблений для барів, ресторанів вишуканої їжі, продовольчих блогерів та кількох інших.

14. Пори року

Пори року

Сезони – це професійна тема WordPress ресторану. Вона включає в себе безліч макетів для кафе, бару, ресторану чи інших веб-сайтів на основі продуктів харчування. Як і всі теми ресторану, він має систему меню їжі та дозволяє бронювати онлайн. Поставляється з унікальним слайд-шоу, яке можна використовувати для відображення подій, фотографій їжі, меню тощо. Сезони підтримують шаблон блогу для продовольчих блогерів.

15. Слухайте

Слухайте

Listee – це бізнес-довідник та перелік тем для WordPress. Якщо ви хочете створити список місцевих ресторанів, то Listee – ідеальний вибір. Він має чуйний макет, гнучку пошукову систему, подання списку переднього списку та налаштування теми живої теми. Він створює програму для створення перехідних сторінок та бізнес-каталогів.

16. Пети

Пети

Petit – тема рецептів їжі для веб-сайтів WordPress. На домашній сторінці є представлений слайд із області та каруселі для розміщення ваших рецептів. Він має рейтингову систему, яка дозволяє вашим користувачам оцінювати рецепти та вимагати більше кухні. У Petit є спеціальні віджети, шорт-коди рецептів, панель параметрів тем та віджет Instagram. За допомогою функції користувацьких публікацій ви можете легко розділити публікацію рецептів і відобразити її на домашній сторінці.

17. Міс Ен Плейс

Mise En Place

Mise En Place – тема WordPress для шеф-кухарів та ресторанів. Він підтримує користувальницькі логотипи, шрифти Google, необмежену кількість кольорів та живий персоналізатор для стилю вашого веб-сайту. У ній є конструктор сторінок для перетягування функцій та вмісту. Меню можна доповнити ескізами, а ви можете відобразити його на бічній панелі за допомогою віджета. Mise En Place має інтеграцію до WooCommerce.

18. Lzrestaurant

Lzrestaurant

Lzrestaurant – ще одна безкоштовна тема ресторану WordPress. Він створений для критиків та блогерів, які пишуть про кафе, ресторани, бари та продовольчий бізнес. Його також можна використовувати для продажу відгуків про їжу. Розділ відгуків дозволяє збирати відгуки користувачів про критиків. Lzrestaurant має інтеграцію в соціальні медіа, зручний для SEO дизайн та легкий макет.

19. Quna

Quna

Quna – мінімальна тема WordPress для веб-сайтів ресторанів та кафе. На ньому розміщена сторінка архіву публікацій для збереження ваших блогів про їжу та рецептів для користувачів. Він постачається з підтримкою соціальних мереж, і ви можете показувати фотографії їжі зі свого Instagram-каналу. Це дозволяє імпортувати демо-дані та змінювати вміст. За допомогою теми Quna ви можете запустити веб-сайт свого ресторану і швидко заробляти гроші.

20. Умамі

Умамі

Umami – це сучасна ресторанна тема для WordPress. Він має підтримку WooCommerce для створення інтернет-магазину та продажу ваших харчових продуктів. Поставляється з повноекранним слайд-шоу для відображення фотографій їжі. Навігаційне меню знаходиться в бічній панелі з годинником роботи, адресою та соціальними значками вашого ресторану. Umami має потужну систему для відображення меню вашого ресторану на ваших сторінках, областях віджетів та публікаціях.

21. Місяць

Схід Місяця

Moonrise – тема WordPress для ресторанів, кафе, барів, заходів та конференцій, та таверн. Він має декілька шаблонів, включаючи шаблон на 1 сторінку, шаблон блогу, шаблони для внутрішніх сторінок тощо. У Moonrise є довга домашня сторінка з до 7 розділів для відображення меню їжі, послуг, слайд-шоу, контактних даних, віджетів та вмісту. Він пропонує просте налаштування для додавання вашого логотипу, зміни шрифтів, створення галерей зображень та керування кольорами тем.

22. Сіль і перець

Сіль і перець

Сіль і перець – це тема рецептів WordPress, яка використовується для обміну спокусливими рецептами та порадами з приготування їжі зі своїми користувачами. Він має всі стандартні сторінки веб-сайтів, включаючи інформацію про контакт, блог тощо. Тема має макет перетягування, щоб легко додавати функції та вміст на ваш веб-сайт. Він має підтримку WPML для створення веб-сайту чи блогу, готового до перекладу.

23. Роза 2

Роза

Роза 2 – це прекрасна тема ресторану WordPress. Він поставляється з декількома блоками героїв та прокруткою паралакса. Тема пропонує вбудовані ефекти анімації при завантаженні сторінки. Це дає повний контроль над кольорами та шрифтами. За допомогою спеціальних блоків простіше створити меню для їжі, додати цікавий вміст тощо. Rosa 2 простий у налаштуванні і дозволяє створити приголомшливий веб-сайт ресторану.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми ресторану WordPress. Ви також можете перевірити наш список найкращих тем нерухомості WordPress та дешевих преміальних тем WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map