24 найкращі теми резюме WordPress для створення найкращого враження

теми кращого слова-резюме


Ви хочете створити онлайн-резюме та покращити свою присутність в Інтернеті?

За допомогою персонального веб-сайту резюме ви можете створити свій бренд, знайти роботу, встановити нові контакти та просувати себе професійно. Використовуваний більш ніж 35% усіх веб-сайтів в Інтернеті, WordPress є ідеальною платформою для створення власного веб-сайту резюме.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих тем резюме WordPress, за допомогою яких можна легко створити онлайн-резюме. Будьте готові відчинити свої двері, тому що “Можливість” ось-ось стукне!

Вибір найкращої теми резюме WordPress

Тема резюме має бути презентабельною і відображати всю інформацію для рекрутерів, щоб запропонувати вам роботу. Оскільки існує 1000 тисяч тем WordPress, знайти ідеальну тему для вашого резюме веб-сайту заплутано.

Ось кілька загальних особливостей, які слід шукати в темі резюме WordPress:

 • Мобільний адаптивний: Тема, що реагує на мобільні пристрої, ідеально підходить для вашого резюме або веб-сайту з портфоліо. Це буде чудово виглядати на всіх розмірах екрану та пристроях.
 • Дружній веб-сайт: Переконайтесь, що ви вибрали тему, яка підтримує побудову сторінок для перетягування та перетягування. Таким чином, ви можете налаштувати свій веб-сайт без написання коду.
 • Професійний макет: Важливо вибрати тему професійного вигляду, щоб представити свій досвід роботи. Тема зі світлими кольорами, мінімальними можливостями та гарним дизайном може стати правильним вибором для вашого резюме на сайті.
 • Готові шаблони резюме: Будь-яка багатоцільова тема з необхідними функціями може працювати на резюме сайту. Однак тема, яка пропонує готове резюме та відновлює шаблони, може стати плюсом для додавання резюме на веб-сайт.

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати тему резюме, давайте подивимось наш підбірний список найкращих тем резюме WordPress.

1. Ambiance Pro

атмосфера-wordpress-тема

Ambiance Pro – це потужна тема WordPress для професіоналів, щоб представити свій портфоліо вражаючим чином. Він оснащений потужністю популярної тематичної системи Genesis, яка забезпечує оптимізований SEO код, повністю чуйний дизайн та необмежені варіанти налаштування для вашої теми.

За допомогою теми Ambiance Pro ви можете вибрати спеціальні шаблони сторінок, такі як за замовчуванням, архіви, блог та цільову сторінку. Потужний наладник тем дозволяє легко налаштувати налаштування та вміст теми та за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Крім того, ви можете налаштувати заголовок свого сайту, завантаживши власний логотип або текстовий логотип. Існує також область віджетів домашньої сторінки, яка дозволяє вам налаштувати свій сайт відповідно до вашого бренду.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Ambiance Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи Ambiance Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

Почніть з Ambiance Pro сьогодні!

2. Діві

Резюме Divi

Divi – це професійна багатоцільова тема WordPress. Завдяки правильному вибору функцій та гнучкості, вам потрібно створити веб-сайт резюме та привернути увагу рекрутерів.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

The Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

The Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати її поряд з іншими темами.

Він пропонує кілька готових макетів, які ви можете використовувати для відображення свого резюме або резюме на своєму сайті. Тема Divi містить глобальні елементи та стилі, щоб легко налаштувати сторінки вашого веб-сайту.

Почніть з Divi сьогодні!

3. Персонаж

персонаж-wordpress-тема

Персонаж – це професійна тема резюме WordPress для створення онлайн-резюме. Він має витончений дизайн на 1 сторінці з чистими елементами. Щоб швидко розпочати роботу з Інтернет-резюме, ви можете імпортувати 1 з 4 попередньо розроблених демонстраційних версій та просто налаштувати його вміст.

Тема дозволяє вам представити свою біографію, досвід, освіту та роботу відшліфовано. Ви також можете додати кнопку «Друк» для розділу з резюме, щоб люди могли надрукувати або завантажити ваше резюме у форматах PDF або Word.

Щоб люди могли легко зв’язуватися з вами, вона має можливість додати контактну форму з картою, а також соціальні іконки. Тема також дозволяє додавати багатоформатні повідомлення в блозі.

Почніть з Personage вже сьогодні!

4. OneEngine

oneengine-wordpress-тема

OneEngine – це приголомшлива 1-сторінка WordPress, яка підходить для грандіозних онлайн-портфелів та резюме веб-сайтів. У ньому є заголовок повзунки повного ширини із жирним текстом та професійно розроблені розділи про, вміння, команду, роботу, блог та контакти на домашній сторінці.

Тема OneEngine має унікальний стиль для розділу “Про”, який допомагає показувати прогрес вашої компанії за допомогою часової шкали. Розділ портфоліо чудовий завдяки безлічі варіантів фільтра. Плюс до нього є розділ таблиці ціноутворення.

Це проста у користуванні тема, яку може використовувати кожен. Спробуйте, пограйте з його варіантами та створіть собі фантастичне онлайн-портфоліо чи резюме.

Почніть з OneEngine сьогодні!

5. Професія

професія-wordpress-тема

Професія – це дивовижна тема WordPress, щоб витончено представити свою професію більшій аудиторії. У ньому представлені приголомшливі повзунки для зображень, розділи для навичок та досягнень, пропонований розділ для вашого досвіду роботи та контактний варіант на домашній сторінці. Це в основному тема на 1 сторінці; однак, на ній є прекрасна сторінка блогу, де можна побачити свої останні статті.

Тема Profession є стильною, оскільки має горизонтальний дизайн прокрутки, а також вертикальний дизайн. Крім того, у нього також є можливість додати фон на весь екран або простий фон. Якщо ви хочете веб-сайт RTL, він має повну підтримку RTL та попередньо виготовлену демонстрацію RTL.

Цікавою особливістю теми є перемикання меню, яке дозволяє відображати своє ім’я / назву сайту та меню веб-сайту як альтернативу.

Почніть з професії вже сьогодні!

6. Ніко

nico-wordpress-тема

Ніко – це проста, але елегантна тема WordPress, яка підходить для створення інтернет-портфоліо, резюме або фотозйомки. Він оснащений справді унікальним дизайном, який допоможе вам красиво відобразити свою роботу та просувати її на наступний рівень.

Тема містить фільтрувальний портфоліо із класною анімацією, яка допомагає показувати вашу роботу за категоріями. Він має гнучкі параметри компонування та розширені параметри налаштування. Існує кілька кольорових схем, користувацьких віджетів тощо.

Він має потужність найпопулярніших плагінів для створення сторінок: Elementor, Divi та Brizy. З цих 3 плагінів ви можете вибрати 1 для налаштування свого сайту.

Почніть з Ніко сьогодні!

7. Резюме, резюме, vCard & Портфоліо

відновити-cv-vcard & portfolio-wp-тема

Резюме, резюме, vCard & Портфоліо – це тема, яку ви шукаєте, якщо хочете створити резюме, резюме, візитну картку чи портфоліо. Назва теми насправді говорить сама за себе. Він має чіткий і красивий макет для створення повноцінного веб-сайту резюме.

Тема має 2 фонові версії: темну та світлу. Ви можете імпортувати демонстрацію за один клік, миттєво налаштувати його та в найкоротші терміни підготувати веб-сайт.

Існує необмежена кількість кольорів для дизайну різних частин сайту. Щоб ви могли легко налаштувати своє резюме в Інтернеті, він має інтегрований конструктор сторінок перетягування. Ви можете використовувати 800+ шрифтів Google, 1000+ піктограм, декілька карт, дивовижні ефекти переходу сторінки тощо.

Почніть з резюме, резюме, візитної картки & Портфоліо сьогодні!

8. Дизайнер

дизайнер-wordpress-резюме-тема

Дизайнер – це чудова тема WordPress для дизайнерів та художників будь-якого типу, таких як фотографи, музиканти та відеооператори. Це дозволяє створювати чудові зображення та відеогалереї, щоб ефектно демонструвати свої останні роботи.

Тема містить декілька стилів портфоліо, включаючи плитку, пейзаж, портрет та квадрат для відображення вашої роботи. Ви можете без особливих зусиль налаштувати його настройки та налаштувати тему з нульовим кодом.

Він має мінімальний та чуйний дизайн, який є професійним та естетичним.

Почніть з дизайнера вже сьогодні!

9. Резюме, резюме & Тема vCard

резюме-cv-і-vcard-тема-wordpress

Резюме, резюме & vCard – це тема для професіоналів для створення чудового онлайн-портфоліо. Він підходить для початківців підприємців, лікарів, співаків, студентів, акторів та всіх, хто хоче створити вражаючу присутність в Інтернеті.

У ньому представлені чудово розроблені розділи для освіти, досвіду роботи, навичок, статистики, портфоліо, послуг, каруселів клієнтів, календаря доступності, контактів, розділів Twitter та Instagram, і багато іншого, що ви можете подумати про те, що вам може знадобитися в Інтернеті. портфоліо сайту.

За допомогою цієї теми ви можете вибрати будь-який колір, який вам подобається, використовувати 800+ веб-шрифтів, шрифтів значків, соціальних іконок та спеціальних шорт-кодів.

Почніть з резюме, резюме & Тема vCard сьогодні!

10. Північ

північна слово-тема

Якщо ви хочете елегантно підкреслити свою останню творчу роботу, Північна ідеальна тема для вас WordPress. Він має чистий, елегантний дизайн для онлайн-портфоліо. Він підтримує галереї зображень, формати аудіо та відео-медіа для демонстрації вашого вмісту.

Тема “Північ” має “Live Customizer”, який дозволяє вам налаштувати все та що-небудь на вашому сайті за допомогою попереднього попереднього перегляду. Ви можете змінити назву свого сайту, колір посилання, колір заголовка, колір наголосу, завантажити логотип та багато іншого лише кількома клацаннями миші.

Північ має оптимізований SEO код, який допомагає вашому сайту отримати кращий рейтинг у результатах пошуку. Він повністю чуйний і добре вписується на всі екрани.

Почніть з Півночі сьогодні!

11. ShiftCV

shiftcv-wordpres-тема

ShiftCV – це сучасна тема WordPress, яка демонструє ваш профіль, навички, досвід роботи та відгуки привабливим чином. Це також дозволяє надати варіанти друку та завантаження резюме на свій сайт.

Він має компактний та чистий дизайн із відсортованими секціями у 1-сторінковому профілі. Однак ви також можете додати особисту сторінку блогу, щоб представити свій вміст у різних форматах, як стаття в блозі, аудіо, відео чи слайд-шоу.

Тема дозволяє представити своє резюме у двох кольорових схемах: темній або світлій. Це повністю чуйна реакція, що означає, що ваш сайт буде чудово виглядати на всіх пристроях.

Почніть із ShiftCV сьогодні!

12. Найманий

наймана-wordpress-тема

Найманий – це унікальна тема резюме WordPress для професіоналів, які хочуть працевлаштуватися на найкращі роботи. Ви можете презентувати свою коротку біографію, резюме, контактну інформацію та облікові записи соціальних медіа в Інтернеті за допомогою цієї теми.

Він має різні шаблони для сторінки за замовчуванням, сторінки блогу, окремих постів та домашньої сторінки. Дизайн домашньої сторінки унікальний: макет з двома стовпцями, інтеграція з вашими обліковими записами в соціальних мережах, розділ вітального повідомлення та зображення в заголовку на весь екран.

Тема дозволяє використовувати необмежену кількість кольорів, шрифти Google та будь-яку місцеву мову, яку ви хочете. Це оптимізована SEO та реагування на всіх екранах.

Почніть із найманого сьогодні!

13. Аргентина

argent-wordpress-тема

Argent – це безкоштовна тема WordPress, яка підходить для створення сучасного портфоліо або резюме веб-сайту. Він оснащений домашньою сторінкою, в якій представлені портфоліо-проекти, тому це чудова тема для творчих професіоналів, які хочуть чудово показувати свою роботу в Інтернеті.

Крім того, тема має чистий макет сторінки блогу, щоб представити ваші статті. Щоб ваш сайт виділявся, він дозволяє налаштувати заголовок з параметрами завантаження логотипу та колонтитулами з різними віджетами.

Тема має повністю чуйний макет, який пропонує безперебійну роботу користувачів та забезпечує приголомшливий вигляд на всіх пристроях та екранах.

Почніть з Аргентини вже сьогодні!

14. Метеор

meteor-wordpress-тема

Meteor – це казковий портфоліо та шаблон резюме для WordPress. Це чудово для фотографів, дизайнерів, підприємств та студентів.

Тема містить 4 різні шаблони сторінок портфоліо: сітка, кладка, карусель та блоки. Також у ньому є три різні макети публікацій (тобто стиль публікації каруселі, стиль мозаїки та стиль по центру), що допоможе вам налаштувати макет кожного з ваших проектів.

Метеор має можливість додавати послуги, блог, контакти, форму підписки тощо, щоб ваш сайт був повноцінним.

Почніть з Meteor сьогодні!

15. iThemer

ithemer-wordpress-тема

iThemer – це безкоштовна преміальна тема WordPress для резюме та портфоліо. У комплекті є заголовок із зображенням із вітальним повідомленням та двома кнопками для найму та вашої роботи. Більше того, він має простий макет списку блогу, анімований банер, про нас, послуги, роботу та портфоліо з fancybox, лічильником, часовою шкалою досвіду, клієнтами та колонтитулами.

За допомогою iThemer ви можете використовувати шрифти Google, значки шрифтів Awesome, соціальні посилання тощо та демонструвати свою творчість.

Тема дозволяє імпортувати демонстраційний вміст одним клацанням миші та розпочати роботу зі своїм резюме на сайті. Для налаштування параметрів теми та дизайну ви можете скористатися Live Customizer, який дозволяє вам налаштувати свій веб-сайт за допомогою попереднього попереднього перегляду в реальному часі..

Почніть з iThemer сьогодні!

16. Атомний

атомно-слово-тема

Atomic – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для створення портфоліо, а також ділового веб-сайту. У комплекті є красиві шаблони для команд, служб, відгуки, портфоліо, дописи в блогах тощо.

Тема має стильну типографіку та інтуїтивну організацію для різних елементів сайту. Це дозволяє повністю налаштувати заголовок вашого сайту, змінюючи зображення заголовка, колір тла, непрозорість зображення, текст тощо.

Найголовніше, щоб ви демонстрували свої останні проекти, у ньому є варіанти додати галереї зображень, відео тощо у різних стилях.

Почніть з Atomic сьогодні!

17. Відмінно

відмінна-wordpress-тема

Відмінна тема, що реагує на freemium, для створення сайтів для професійного бізнесу, блогу, резюме та портфоліо. Він оснащений повним набором чудових функцій, які дозволять вам створити чудовий резюме на сайті за короткий час.

Тема містить цікаві шаблони для портфоліо, галереї, блогу, відгуків, зв’яжіться з нами тощо. Ви також можете знайти власні віджети, безліч навігаційних та соціальних меню, а також нескінченні варіанти кольорів, щоб зробити дизайн вашого сайту унікальним.

У ньому є зручна демонстрація для стандартного резюме, яке містить фотографії профілю та деталі профілю в 2 стовпцях на домашній сторінці. Нижче є прекрасний розділ портфоліо, на якому можна побачити вашу останню роботу.

Почніть з «Відмінника» вже сьогодні!

18. Затемнення

затемнення-wordpress-тема

Якщо ви фотограф і шукаєте тему, щоб показати свої чудові фотографії, Eclipse – це ідеальна тема для вас. Тема має прекрасні параметри слайдера в заголовку, галереї зображень, публікації портфоліо та милі шаблони блогу.

Тема містить варіанти додавання віджетів на домашню сторінку, де ви можете додати будь-який віджет, який вам подобається, включаючи сторінку про свою інформацію, віджет Instagram, купити варіант для ваших фотодруків тощо. Тема готова до WooCommerce, щоб ви могли створити сторінку магазину та продати ваші фотографії.

Eclipse має вбудований Live Customizer, який дозволяє змінити дизайн вашого сайту з негайними попередніми попередніми переглядами. Тому налаштувати тему легко і швидко.

Почніть з Eclipse сьогодні!

19. Лібрето

лібрето-слово-тема

Лібретто – це безкоштовна чуйна тема в 1 стовпчику для WordPress. Він відрізняється класичним стилем та ретельними деталями типографії, щоб вміст вашого сайту виглядав стильно. Він ідеально підходить для демонстрації статей з великими зображеннями або для фотографій з надихаючими цитатами. Отже, якщо ви натхненний фотограф, це ідеальна тема для створення вашого резюме на веб-сайті.

“Лібрето” пропонує прекрасні шаблони для блогів, контактів та сторінки контактів. Тема настільки проста і проста у використанні, що навіть людина, яка абсолютно не має навичок кодування, зможе створити повний сайт за допомогою цієї теми.

Почніть з Лібретто сьогодні!

20. Резюме

резюме-wordpress-тема

Resumee – проста тема резюме WordPress для професіоналів. Він має чистий дизайн із повністю білим тлом. Ви можете додати фотографію профілю, соціальні посилання, контактні дані та коротку біографію вгорі домашньої сторінки.

Це в основному тема на 1 сторінці з різними розділами про досвід роботи, освіту та навички прямо на домашній сторінці. Це пряма та мінімалістська тема резюме, що не відволікає уваги.

Почніть з резюме сьогодні!

21. Ідилічний

ідилічна-wordpress-тема

Ідилічний – це прекрасна багатоцільова тема для WordPress, яку ви можете використовувати для створення різноманітних веб-сайтів. Завдяки розширеним можливостям та можливостям ви можете використовувати його для бізнесу, портфоліо, блогу або веб-сайту резюме.

Тема має декілька розділів, а також віджети на головній сторінці. Існує кілька навігаційних та соціальних меню, завантаження логотипу та кольорів. Для демонстрації вибраних творів та останніх проектів у нього є кілька казкових макетів портфоліо.

Почніть з Ідиліки сьогодні!

22. Орфео

orfeo-wordpress-тема

Orfeo – чуйна 1-сторінка WordPress, розроблена для багатоцільових сайтів. Ви можете створити корпоративні бізнес-сайти, а також блог, портфоліо чи веб-сайт резюме за допомогою цієї теми. У ньому представлені красиво оформлені розділи щодо функцій, команди, відгуків, продуктів, цін, блогу, контактів тощо.

Якщо ви підприємець, блогер або студент, ця тема надає вам багато можливостей для створення вашого вражаючого онлайн-портфоліо. Ви можете використовувати спеціальні фони, мега-меню тощо та налаштовувати параметри всієї теми за допомогою програми “Live Customizer”.

Це оптимізована для SEO тема та швидка завантаження, яка дозволяє створити справді потужний сайт.

Почніть з Orfeo сьогодні!

23. Маклухан

mcluhan-wordpress-тема

McLuhan – це безкоштовна тема WordPress з простим і чистим дизайном. На ній є титульна сторінка з повним архівом публікацій, упорядкованим за роками, щоб дати користувачам швидкий огляд вашої роботи за допомогою спеціальної часової шкали.

За допомогою McLuhan ви можете отримати 2 заздалегідь задані шаблони сторінки: шаблон сторінки резюме та шаблон на повну ширину. Використовуючи шаблон резюме, ви можете легко створити своє резюме в Інтернеті.

Тема дозволяє налаштувати кольори фону для бічної панелі та вмісту, а також додати соціальні посилання та піктограми. Він має мобільний пошук AJAX з миттєвими результатами.

Почніть з McLuhan сьогодні!

24. Резюме

резюме-тесла-теми-шаблон

Резюме – це стильна тема WordPress для творчого представлення резюме. У ньому представлений прекрасний шаблон CV із сміливою типографікою, яскравими кольорами, плавними переходами та ефектами. Ви можете показати свої робочі навички, досвід, нагороди, портфоліо тощо естетичним шляхом, використовуючи цю тему.

Він має 1-сторінку дизайну з різними жирними розділами, такими як портфоліо, блог та контакти. У розділі контактів є можливість відобразити контактну форму, номер телефону, адресу та ключові відгуки.

Тема оптимізована для швидшого завантаження і швидше реагує, тому вона адаптована до будь-якого пристрою.

Почніть з резюме сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми резюме WordPress для створення онлайн-резюме, резюме та портфоліо. Ви також можете ознайомитися з нашими посібниками щодо найкращих дешевих преміальних тем WordPress та про те, як заробити гроші на веб-блогах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map