24 найкращі теми WordPress для сайтів членства (порівняно)

кращі теми WordPress членства


Шукаєте найкращі теми WordPress для веб-сайтів з членством? Ви прийшли в потрібне місце Ми знаємо, що, маючи ідеальну тему, ваш веб-сайт може отримати максимальний прибуток. Завдяки правильному набору функцій ви можете збільшити членство, активізувати свою діяльність та створити бізнес, яким ви можете пишатися.

Ось чому ми підібрали 26 найкращих тем WordPress для веб-сайтів членства. Кожен з них повністю чуйний, тому він буде чудово виглядати на будь-якому пристрої.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

Хочете підкрастися? Ознайомтеся з нашими топ-5 фаворитами в таблиці нижче!

З першого погляду: найкращі теми WordPress для сайтів членства

ThemePriceUnique Тому що … Випущено
Діві$ 89 / рікПоставляється з перетягуванням & падіння будівельникЕлегантні теми
Ультра$ 49У комплекті з численними демо-сайтамиТеміфікувати
Громадська думка$ 49Найкраще для членства + Дизайн журналуCSSIgniter
Шоппе$ 49Ідеально підходить для веб-сайтів WooCommerceТеміфікувати
Поплавок$ 49Підтримує прокручування паралаксаТеміфікувати

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

1. Діві

діві

Перша тема, яку ми будемо розглядати, – це тематична ціна, яка називається Divi. Ця інтуїтивно зрозуміла тема ідеально підходить як для ветеранів WordPress, так і для новачків завдяки колекції попередньо розроблених макетів тем Divi, а також можливістю створювати власну тему, використовуючи їх інструменти з самого початку. Ви також повинні ознайомитись з особливо настроюваними дитячими темами Divi.

Divi постачається з безліччю функцій змішування і відповідності, що дозволяє вам вільно зануритися в їх 46 різних елементів, вибрати те, що вам подобається, і налаштувати їх під ваш сайт і ваш бренд.

Швидкі часи завантаження та миттєві оновлення під час налаштування та редагування веб-сайту роблять цю тему прекрасним вибором для тих, хто хоче спробувати щось новеньке та за короткий час дати можливість користуватися сайтом свого членства..

Прочитайте наш повний огляд теми Divi.

Почніть з Divi сьогодні!

2. Themify Ultra

Ультра

Шукаєте велику колекцію професійних тем ручної роботи? Якщо так, Themify Ultra – це ваша алея! Ця преміальна чуйна тема поставляється з колосальними 60 індивідуальними демонстраційними програмами, які ви можете вибрати з того, що миттєво заросте ваш сайт. Вона також включає демонстраційні теми на одній сторінці WordPress.

Хвилювання на цьому не закінчуються! Після того, як ви вибрали попередньо обраний макет, ви можете зайти і зробити його своїм. Немає нічого іншого, як додати власний штрих до вже геніальної теми, а Themify Ultra дає вам таку свободу.

Почніть з Ultra Today!

3. Громадська думка

громадська думка

Громадська думка, як випливає з назви, – це тема журналу WordPress, створена для веб-майстрів, які мають веб-сторінки з тематикою газет / журналів. Варіантів налаштування безліч, що дає вам можливість побудувати свій бренд журналу з нуля.

Ви можете вибрати 30 різних кольорових варіантів, використовувати набір макетів, які відповідають стилю, який любить ваш читач, а також він дає лише потрібну кількість місця для включення реклами для отримання додаткового доходу та акцій.

Щойно ви закінчите макет, ви можете додати унікальні віджети на основі основного дизайну вашого сайту. Нарешті, ви отримаєте можливість додавати власні модулі, щоб це було справді створене на замовлення.

Почніть з громадської думки сьогодні!

4. Themify Shoppe

шоппе

Створюючи свій перший веб-сайт електронної комерції не потрібно брати фахівця, коли у вас під рукою ця дивовижна тема членства. Вони з гордістю хваляться, що Themify Shoppe дозволяє вам створити свій веб-сайт і тематику за кілька хвилин.

Ви можете використовувати Themify Shoppe, щоб налаштувати досвід свого клієнта і нехай він повертається більше. Додавати такі речі, як список побажань, функції швидкого перегляду та навіть кошик Ajax – це легкий порив для швидких замовлень.

Поєднайте ці дивовижні інструменти з можливістю налаштування та надбудови на існуючих макетах, і не дивно, чому Themify Shoppe внесли її до нашого списку найкращих тем WordPress для веб-сайтів членства!

Почніть з Shoppe сьогодні!

5. Теміфікувати Поплавок

плавати

Themify Float – це те, що деякі називають “футуристичною” версією тем членства в Themify. Центральна частина – це можливість використовувати паралаксні зображення в усіх шаблонах дизайну.

Коли ви поєднуєте гнучкі параметри платформи з різноманітними параметрами заголовка, колонтитула та панелі, вам залишаються всі інструменти, необхідні для стильної, власної теми.

Почніть з Float сьогодні!

6. Спенсер

Спенсер

Спенсер – це тематика для членства в WordPress, яка допоможе вам створити привабливий, простий у користуванні веб-сайт із показом потужних повідомлень. Ви можете налаштувати свою тему так, щоб вона легко відповідала екранам мобільних пристроїв і настільних ПК за допомогою інтуїтивного інтерфейсу перетягування.

Створити налаштоване липке меню, яке завжди є і готове для використання вашими клієнтами. Навігація ніколи не була простішою. Ви також можете змінити колір та розташування модулів для веб-сайту, що ідеально відповідає вашому стилю.

Найпривабливішою особливістю цієї теми є можливість здійснювати заклик до дії кількома способами. Ви можете використовувати потужні віджети та інструменти, щоб сприяти збільшенню конверсій і змінювати показник відмов.

Почніть із Спенсера сьогодні!

7. Themify Elegant

елегантний

Themify Elegant – тема WordPress, яка дозволяє знімати всю складну графіку та анімацію. Ця тема дозволяє створити простий та елегантний веб-сайт.

Основна увага змісту цієї теми – текст та поодинокі малюнки. У вас не виникне жодних проблем, щоб усі ці речі виглядали чудово. Створити прекрасну типографіку легко з чудовими на вигляд шрифтами, які користуються пробілом на сторінці.

Ви можете додати власне портфоліо, блоки новин та власний вміст за допомогою модулів перетягування для єдиного вигляду незалежно від того, яким типом веб-сайту для членства ви керуєте..

Почніть з елегантного сьогодні!

8. OptimizePress

оптимізувати

Шукаєте конверсії на веб-сайті? Якщо так, OptimizePress створений, щоб допомогти вам максимально використовувати ваш бізнес, якщо у вас є магазин електронної комерції або ви працюєте в якості впливу.

OptimizePress може похвалитися приголомшливими 300 шаблонами на вибір із можливістю налаштування, щоб ви могли бути впевнені, що ваш веб-сайт ефективно відображає ваш бренд. Існує декілька способів, які дозволяють створювати додатки для перетворення.

Додайте до своєї теми власні плагіни преміум-класу, щоб допомогти створити свої списки лідерів та виробити ефективний слід бренду з часом. Створіть прості варіанти для своїх клієнтів, щоб підписатися на розсилку електронної пошти та багато іншого!

Почніть з OptimizePress сьогодні!

9. Процвітати

Процвітати

Процвітати – це фантастична тема, яка дозволяє легко перенести свою спільноту з інших платформ на WordPress. Ви можете додавати соціальні мережі, обмін повідомленнями, форуми, управління завданнями, обмін файлами тощо.

Ця тема оснащена набором преміальних плагінів, які допоможуть зробити ваш перехід легким вітром. Ви отримаєте Visual Composer Premium, який створений для того, щоб допомогти вам швидко створити веб-сайт із його конструктором перетягування.

Ви також отримаєте Конструктор форм WP, WooCommerce, Календар подій та інше, щоб переконатися, що ви зможете безперешкодно привести свою спільноту на абсолютно новий сайт за допомогою WordPress.

Почніть з Thrive Today!

10. Справжній

справжній

Real від Theme Forest – це повністю завантажена тема WordPress, яка постачається з різноманітними чудовими функціями, розробленими для того, щоб допомогти вам створити унікальний веб-сайт. Він оснащений конструктором сторінок, що містить 20 різних модулів, які ви можете просто перетягнути для власного налаштування.

Створюйте свої публікації за допомогою звичайного текстового вмісту, відео, зображень, галерей тощо. Ви навіть можете віддати вміст платним абонентам, щоб вони отримали відчутний бонус за підписку на ваш інформаційний бюлетень та веб-сайт.

Встановлення “Реала” на вашому поточному веб-сайті WordPress – це легкий потік, а функції, що входять до цього пакету, справді роблять його пакетом якості для нових власників бізнесу.

Почніть з Real Real сьогодні!

11. Яво

javo

Javo – ідеальна тема для тих, хто хоче створити унікальні веб-сайти з різноманітними можливостями. У комплекті встановлено понад 110 віджетів, розміщених між Java та Basic віджетами, що дає вам повний контроль над вашою сторінкою.

У цю тему включено понад 100+ шаблонів. Комбінуйте блоки та елементи Java, щоб створити вашу сторінку в те, що не тільки приваблює глядачів, але й утримує їх там.

Створіть карти та списки для легкого доступу до фізичних місць або місць, які працюють з вашою компанією. Створіть власні кольори, маркери та нотатки, щоб залучити вашу аудиторію інформативними та привабливими картами.

Почніть з Javo Today!

12. Гіпнотизувати

зачаровувати

Незалежно від того, чи хочете ви створити веб-сайт електронної комерції чи сторінку бренду influencer, Mesmerize був створений, щоб допомогти вам зробити більше за менший час. Він також може бути використаний для створення веб-сайту для мобільних додатків та програмного забезпечення.

Ця надзвичайно гнучка тема оснащена 5 різними типами заголовків, 30 скриньками вмісту, а також можливістю додавати відео, коригувати градієнти на своєму веб-сайті та багато іншого. Все налаштування здійснюється за допомогою інтуїтивної функції перетягування, яка дозволить вам створити веб-сайт за лічені хвилини, залежно від вашого досвіду.

Почніть з Mesmerize сьогодні!

13. Кактус

кактус

Кактус, незважаючи на назву, далеко не колюча тема, яка дає користувачам можливість створювати сучасний веб-сайт без будь-якого досвіду глибокого кодування..

Параметри преміум-класу з цією темою включають можливість створення будь-якого веб-сайту, який ви можете собі уявити. Створіть новий спеціальний блог для вашої улюбленої ніші, розробіть веб-сайт ресторану для своїх закусочних або створіть магазин електронної комерції, яким ви можете пишатися.

Об’єднайте заголовки, колонтитули у вмісті сторінки, віджетах тощо, щоб створити або 1-сторінку, або багатосторінковий веб-сайт. Кактус вас охопив.

Почніть з кактусу сьогодні!

14. Спалах

спалах

Flash – це тема, яка постачається з безліччю плагінів, які дозволяють легко отримати доступ до нових користувачів WordPress. Він працює бездоганно за допомогою інструментарію Flash та використовує програму SiteOrgin Page Builder для швидкого перетягування та налаштування під час створення кожної окремої сторінки.

Після завершення макета ви можете додати сторінку магазину електронної комерції, створити панель пошуку та додати сторінку блогу вашої компанії лише за кілька коротких клацань. Тема Flash робить створення власного веб-сайту з нуля… спалахом!

Почніть з Flash сьогодні!

15. Digital Pro

цифровий професіонал

Коли ви створюєте магазин, який спеціалізується на інтернет-товарах, вам потрібна тема, яка допомагає підтримувати вашу загальну місію. Тема Digital Pro – це преміальний інструмент створення веб-сайтів, який дає вам всю свободу, необхідну для створення магазину вашої мрії.

Завантажте заздалегідь зроблені шаблони та додайте власний нюх для чистого та організованого магазину, у якому відвідувачі повернуться ще. Створіть віджети, щоб клієнти могли бути в курсі нових продуктів, нового вмісту тощо. Digital Pro – це фантастичний інструмент для нових користувачів WordPress, які хочуть швидко створити свій магазин електронної комерції.

Почніть з Digital Pro сьогодні!

16. Вулик PixelGrade

Вулик

Створення вмістового сайту без належного досвіду кодування раніше було перетягуванням. Тепер, за допомогою PixelGrade Hive, ви можете легко створити веб-сайт для ведення блогів за лічені хвилини із зручним інтерфейсом, можливістю налаштувати домашню сторінку так, щоб вона виглядала як газета для старих шкіл, журнал чи щось середнє.

PixelGrade Hive працює з новими розробниками, щоб допомогти створити інтуїтивно зрозумілі веб-сайти з унікальними способами перерахування вашого вмісту за допомогою стовпців, зображень, перерв тощо. Ви можете зробити це на крок далі і використовувати їх широкий спектр шрифтів і кольорів для чистого, насиченого контентом веб-сайту за короткий час!

Почніть з вулика сьогодні!

17. Блокчейн

блокчейн

Вас цікавить світ криптовалюти? Blockchain – це тема, яка постачається з великою кількістю інструментів, які допоможуть вам створити веб-сайт практично на чомусь, але криптовалюта – їх спеціальність.

Як так? Ну, поза блоком блокчейн має просту у користуванні діаграму, яка дозволяє показувати та пояснювати курси криптовалюти, коли вони змінюються в режимі реального часу. Опублікувати цю інформацію ніколи не було простіше і тримати читачів у циклі.

Ви також можете використовувати 7 різних типів публікацій, додавати та налаштовувати необмежену колірну гамму, додавати власні віджети тощо.

Почніть з Blockchain сьогодні!

18. BinderPro

binderpro

BinderPro – тема, яку використовують люди, які хочуть реалізувати свою ідею для інтернет-журналу. Вам не потрібна ступінь чи будь-яка досвід кодування, просто можливість використовувати інструменти поза коробкою, щоб перетворити вашу ідею в реальність.

Ця тема безперешкодно працює з низкою інших плагінів преміум-класу, тому ви можете отримати повний досвід роботи, не приносячи шкоди якості. Змішайте ці плагіни з модульною системою BinderPro та професійними попередніми завантаженнями, які ви можете редагувати, і не дивно, чому люди використовують цю тему для створення свого сайту мрії.

Почніть з BinderPro сьогодні!

19. Склад графічного паперу

композиція

Тема композиції від Graph Paper Press була розроблена з першого дня, щоб полегшити життя тим, хто хоче створити веб-сайт, але насправді не має необхідного досвіду.

Ця тема оснащена безліччю інструментів, за допомогою яких можна налаштувати домашню сторінку, включаючи заголовки, колонтитули, домашню сторінку та бічні панелі. Коли ви маєте базовий макет, ви можете персоналізувати кожну сторінку за допомогою легкої системи перетягування та перетягування, яка дозволяє за секунди ділитися історіями, календарями, фотографіями та іншим..

Почніть із складання графічного паперу сьогодні!

20. Дизайнерський мислитель

мислитель

Дизайнерський мислитель – це тема, за якою стоїть одна основна ідея: простота використання. Ви не знайдете кричущих додаткових даних, котрі потребують кодування, але вони пропонують міцну основу для нових блогерів та підприємців, які хочуть зайти ногами у двері інтернет-спільноти.

Ви побачите, що Design Thinker включає в себе підтримку SEO прямо з коробки, тож вам не доведеться витрачати незліченну кількість годин, переймаючись тим, чи правильно ви додали ці ключові слова. Глазур на торті – це той факт, що ця тема поставляється і з опцією електронної комерції.

Незалежно від того, чи хочете ви створити традиційний блог із лише вмістом чи інтернет-магазин, Design Thinker – це відмінна вихідна преміальна тема.

Почніть з дизайнерського мислителя сьогодні!

21. Ноозбеат

ноозбеат

Noozbeat – це тема, яка дає вам повний контроль над вашим новим веб-сайтом WordPress. Починається з макету. Ви отримаєте повний доступ до безлічі простих у використанні інструментів для падіння та перетягування, які дозволяють розміщувати модулі із вмістом саме там, де ви їх хочете..

Потім можна налаштувати домашню сторінку, заголовок та бічні панелі (включаючи додавання місця для рекламодавців), щоб ваш сайт виділявся з інших веб-сайтів у стилі блогу / журналу в Інтернеті.

Щойно ви закінчите, перегляньте та налаштуйте кольори та шрифти, щоб створити свій бренд, свій шлях. Якщо ви хочете, щоб премія була простою у користуванні темою, Noozbeat – ідеальний вибір.

Почніть з Noozbeat сьогодні!

22. WPZoom Indigo

Індіго

Якщо ви шукаєте тему веб-сайту, яка повністю підтримує вашу мету створити успішний сайт електронної комерції, незалежно від вашої ніші, не дивіться далі, ніж Indigo.

Ви можете почати продавати продукти майже з вашого веб-сайту, як тільки створили свій власний шаблон, або скористатися одним із багатьох шаблонів професійного вигляду, включених із коробки. Ніколи не було простіше запустити власний інтернет-магазин, чому б не почати сьогодні і подивитися, чому більшість підприємств здійснюють перехід між цеглою та розчином та електронною комерцією.

Почніть з Індиго сьогодні!

23. Піксельградний шовк

шовк

Чи є у вас історія, яку ви відчуваєте, що вам потрібно представити більшій аудиторії? Якщо так, Pixelgrade Silk – це преміальна тема, яка вам потрібна для шовковисто-гладкого, стильного блогу.

Створений вами сайт буде оптимізований як для швидкості, так і для SEO, тобто ви можете спокійно знати, що ви приваблюєте аудиторію за допомогою своїх ключових слів, і вони мають якісний досвід на вашому веб-сайті. Використовуйте прості інструменти з вікна, щоб створити власні сторінки з експресивними історіями для мас. Ви навіть можете включити віджети, щоб зробити соціальний обмін та перетворення бюлетенів легким вітром.

Почніть сьогодні з шовку!

24. Спеціальність

спеціальність

Якщо ваша ніша передбачає пошук роботи для інших, ми маємо те, що вам потрібно з темою «Спеціальність». Ця тема має повністю чуйний макет, який надає вам доступ до всіх інструментів, необхідних для створення чудової, професійної дошки для роботи.

Ви можете додавати функції пошуку для тих, хто шукає певну роботу, створювати підкатегорії, завантажувати історії у свій блог тощо. Спеціальність дає повний контроль над вашим веб-сайтом без використання складного кодування та мікроменеджменту.

Почніть із спеціальності сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розкрити найкращі теми WordPress для веб-сайтів з членством.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, вам може сподобатися наше порівняння 9 найкращих послуг маркетингу електронною поштою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map