24 найкращих навчальних тем WordPress (порівняно) – 2020 рік

кращі теми для WordPress освіти


Шукаєте найкращі теми для WordPress? Незалежно від того, чи займаєтесь ви веб-сайтом школи чи продаєте власні курси поза домом, вам знадобиться ідеальна тема, щоб зачарувати учнів. Правильна тема може допомогти перетворити відвідувачів на студентів, продемонструвати ваші курси, підвищити ваш професійний авторитет та підвищити успіх в Інтернеті.

У цій статті ми поділимося 24 кращими навчальними темами WordPress на ринку. Всі вони чуйні, тому будь-яка тема, яку ви вибрали зі цього списку, буде виглядати фантастично на будь-якому пристрої.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

1. Мотив

Мотив

Укомплектована простими у використанні короткими кодами, тема Motive є привабливою та сучасною. Використовуючи схеми сітки, кладки або мозаїки, ви можете без особливих зусиль демонструвати своє освітнє портфоліо.

На базі популярної Tesla Framework, Motive пропонує фони паралакса, типи публікацій, спеціальні зображення, популярні відео, спеціальні віджети, власний конструктор форм та інше.

Це дуже настроюється, і ви можете налаштувати його нескінченно, поки ви не побачите, як саме ви хочете. Або якщо ви поспішаєте, ви можете імпортувати один із попередньо створених демонстраційних сайтів і просто змінити вміст на свій.

Почніть з мотиву сьогодні!

2. Academia Pro 3.0

academia pro

Гнучкість – це назва гри з Academia Pro 3.0. Можна використовувати макет з 3 стовпцями або макет з 2 стовпцями. І ви можете розмістити бічну панель зліва або справа. Крім того, ви можете змінити макет кожної сторінки окремо; значить, ви можете мати макет 3 стовпців на одній сторінці та 2 макетів стовпців на іншій!

Заголовок постачається з 3 параметрами меню. Ви можете використовувати їх усіх або жоден із них. Особисто нам подобається варіант меню, який постачається із привабливою кнопкою заклику до дії!

Ви також можете використовувати власний, власний логотип для зображення заголовка. Academia Pro 3.0 ідеально підходить для шкільних навчальних закладів чи домашніх вчителів, які розробили власний бренд.

Почніть роботу з Academia Pro 3.0 сьогодні!

3. Монохромний

монохромний

Простий, але суттєвий, монохромний дизайн був розроблений прекрасними людьми в StudioPress і використовує їх знаменитий каркас Genesis.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Монохромний + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи монохромний?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

Завдяки великому використанню білого простору, Monochrome є майстром мінімуму. Ваш навчальний веб-сайт буде виглядати виразно, впевнено та вкрай професійно.

Почніть з Monochrome сьогодні!

4. В’язи

в'язів

Elms – одна з найкращих тем у галузі WordPress, оскільки вона містить власну унікальну систему управління навчанням (LMS). Ви можете створювати безкоштовні та платні курси, створювати вікторини та з легкістю керувати своїми вчителями та студентами.

Основні елементи теми включають 30 дизайнів заголовків, 8 макетів дизайну, необмежену кількість кольорів, що настроюються, шрифти Google та нескінченні віджети.

Elms має власний конструктор перетягування, щоб ви могли створювати власні макети, не торкаючись жодного коду. Під час редагування сторінок вашого веб-сайту вибирайте з асортименту стовпців, рядків та ефектів.

Почніть з в’язів сьогодні!

5. Діві

діві-початкова школа-тема-для-навчання-веб-сайт

Divi – міцна тема для веб-сайтів з питань освіти. Він має професійні схеми для мовної школи, навчальні програми для початкових класів, пакет макетів електронних курсів, університет та коледж та деякі інші.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами. Використовуючи Divi для свого веб-сайту про освіту, ви можете створити чудові сторінки для залучення нових студентів.

Почніть з Divi сьогодні!

6. Виховувати

виховувати

Educate поставляється в комплекті з WPBakery (раніше Visual Composer) безкоштовно, що дозволяє використовувати його потужний конструктор перетягування.

Він включає в себе вдосконалену панель адміністратора для освітян. Він також дуже настроюється, містить понад 500 різних стилів заголовків, кілька варіантів компонування, можливості пошуку AJAX, спеціальні віджети та необмежену кількість варіантів шрифту та значків.

Навчайте також безкоштовно в комплекті з повзунком Revolution, який дає вам змогу створювати на своїй домашній сторінці захоплюючі слайдшоу для залучення нових студентів.

Почніть з навчання сьогодні!

7. Едукадо

edukado

Завдяки власному конструктору сторінок перетягування, Educado є ідеальною темою для навчальних закладів, які прагнуть швидко отримати свій веб-сайт в Інтернеті.

Educado сумісний з WooCommerce та більшістю плагінів LMS, що дозволяє заробляти гроші на онлайн-курсах та освітніх продуктах.

Маючи понад десяток заздалегідь розроблених макетів, розроблених спеціально для веб-сайтів, що базуються на освіті, Educado допоможе вам працювати та працювати без проблем..

Почніть з Educado!

8. Найма

найма

Завдяки демо-програмі встановлення в 1 клік та 8 готових веб-сайтів, Nayma дозволяє створити ваш веб-сайт за лічені хвилини. Він також включає власний простий у використанні конструктор перетягування, якщо ви віддаєте перевагу будувати свій веб-сайт з нуля, потрібні навички кодування нуля..

У ньому представлені модулі для слайдерів зображення, таблиці цін, відгуки та інше. Він також готовий до WooCommerce.

Почніть з Nayma Today!

9. М’яка обкладинка

м'яка обкладинка

Якщо ви шукаєте тему журнального стилю, яка дозволяє демонструвати галереї зображень, відео та аудіокліпи, тоді м’яка обкладинка – ідеальний вибір.

М’яка обкладинка дозволяє вибирати з декількох вбудованих кольорових схем, які ви можете налаштувати під свій бренд.

Ви можете вибрати макет колонки 1, 2 або 3. Також доступна нескінченна прокрутка. І ваш вміст завжди знайдеться, коли це буде потрібно завдяки функції пошуку AJAX.

Почніть з сьогоднішнього дня в м’якій обкладинці!

10. WP Освіта

WP Освіта

На базі LearnPress, WP освіта – це не лише тема: це потужна система управління навчанням. Ви можете створювати та продавати курси, конструювати вікторини та керувати своїми студентами легко.

WP Education пропонує підтримку Календаря подій для цілей бронювання; та WooCommerce, щоб перетворити ваш сайт у повноцінну машину для отримання доходу.

Почніть з WP Education сьогодні!

11. EduMag

Едумаг

Легко налаштовується та пропонує опцію попереднього перегляду, EduMag – це тема журнального стилю, створена спеціально для освітян.

Він розміщує зручний віджет соціальних медіа, сумісний із WooCommerce та готовий до перекладу.

Почніть з EduMag сьогодні!

12. Освіта дитячого садка

виховання в дитячому садку

Наш список найкращих тем для освіти для WordPress не був би повним без освіти у дитячому садку. Хоча більшість сюжетів, присвячених тут, зосереджуються на навчанні дорослих, Освіта в дитячих садах була зроблена спеціально з урахуванням молодшого натовпу. Створіть мінімально цікавий веб-сайт, орієнтований на молодших школярів.

Сама тема – SEO-зручна, готова до перекладу та може похвалитися привабливим банером з великою кнопкою заклику до дії, щоб викликати кліки та конверсії.

Навчання у дитячому садку працює на базі Bootstrap і дуже оптимізовано для швидкості. Ви також можете продавати продукцію завдяки її інтеграції WooCommerce.

Почніть з навчання в дитячому садку сьогодні!

13. Догляд за Еду

догляд за освітою

Привабливий, сучасний та простий у використанні, Edu Care ідеально підходить для університетів, коледжів та будь-якого іншого веб-сайту школи.

Edu Care готовий до перекладу, що робить його ідеальним вибором для навчальних закладів, які прагнуть залучити студентів із різноманітним мовним досвідом.

Почніть роботу з Edu Care сьогодні!

14. Консультант з питань освіти

Освіта консультант

Дитяча тема популярного бізнес-консультанта, Education Consultr – це елегантна тема синього кольору, створена спеціально для освітян.

Ви можете налаштувати заголовок теми, область логотипу та меню теми. Він має професійний макет на два стовпчики, кілька форматів публікацій, зображені зображення та готовий до перекладу.

Почніть роботи з консультанта з освіти сьогодні!

15. Просвіти

просвітити

Доступно повністю безкоштовно, Enlighten – одна з найкращих тем WordPress для навчання в коледжах, університетах та інших, хто просуває вищу освіту.

Налаштовується за допомогою попереднього попереднього перегляду, Enlighten надзвичайно гнучкий. У ньому представлені повзунки домашньої сторінки, кілька розділів сторінок, пов’язаних з освітою, карусель зображень та кілька областей віджетів.

Почніть з Просвітницького сьогодні!

16. Ультра

Ультра

Ultra – одна з наших улюблених тем WordPress усіх часів, тому не дивно, що вона склала наш список найкращих тем для освіти WordPress.

Створений Themify, Ultra поставляється з більш ніж 60 заздалегідь розробленими макетами; багато з яких добре працюють для освітян та шкіл. Він також має інтуїтивно зрозумілий конструктор перетягування, щоб ви могли легко налаштувати свій сайт.

Хочете отримати більше інформації? Прочитайте наш повний огляд теми Ultra.

Почніть з Ultra Today!

17. Присутність

наявність

Наявність гнучка та ідеально підходить для освітніх веб-сайтів, що містять блог чи інтернет-магазин.

Імпортуйте будь-яку з десятків заздалегідь складених макетів або використовуйте інтуїтивно зрозумілий конструктор перетягування та одразу запускайте свій сайт..

Почніть з присутності сьогодні!

18. Кришталик

кришталик

Маючи складний макет та гарну типографіку, Lenscap є дивовижним для освітян, які хочуть продемонструвати свої послуги за допомогою фотографій та відео. Ми закохані у налаштовану карусель вмісту!

Вона також включає в себе кілька кольорових схем, що спрощує співставлення вашого сайту з вашим брендом.

Почніть роботу з Lenscap сьогодні!

19. Еду Про

edupro

Вітальне зображення із привабливою кнопкою заклику до дії – це перлина корони цієї теми. Edu Pro був розроблений, щоб збільшити кількість конверсій та допомогти вам генерувати трафік на своїх найбільш цінних цільових сторінках.

Легко демонструйте семінари, курси, навчальні відеоролики та послуги із заздалегідь складеними макетами. Ви також можете змусити відвідувачів підписатися на розсилку електронної пошти завдяки її інтеграції з багатьма найпопулярнішими послугами маркетингу електронної пошти.

Почніть з Edu Pro сьогодні!

20. Нейтон

нейтон

Макет журнального стилю, який виділяється з натовпу своєю актуальною темою, Neuton ідеально підходить, якщо ви шукаєте щось справді унікальне.

Невтон, що легко налаштовується, пропонує різноманітні спеціальні віджети та декілька кольорових схем. Можна навіть призначити різну колірну гамму для кожної створеної сторінки!

Ви не хочете налаштувати свій сайт з нуля? Нема проблем. Neuton включає демо-програму в 1 клік, щоб ви могли розпочати роботу негайно.

Почніть з Neuton сьогодні!

21. Освіта Pro

освіта про

Education Pro призначений для закладів, які мають багато вмісту. Ця тема ідеально підходить для показу текстових, відео- та аудіозаписів.

Почніть з освіти Pro сьогодні!

22. Освіта WP

освіта wp

У комплекті зі своїм власним LMS, Education WP швидко налаштовується завдяки понад 14 попередньо створених демо-сайтів, які ви можете встановити. Або, якщо вам здається, що ви створюєте свій сайт з нуля, ви можете скористатися конструкторами перетягування та перегляду WPBakery або SiteOrigin..

Розроблена як багатомовний сайт, ця тема готова до WooCommerce та оптимізована продуктивність.

Почніть з навчання WP сьогодні!

23. Освіта Ейкра

Освіта Ейкра

Ця сучасна тема чудово підходить для різних освітніх центрів. Поставляється з плагіном LearnPress LMS, тому ви будете мати всі функції, необхідні для створення потужних онлайн-курсів.

Ви можете швидко розпочати роботу з Eikra Education завдяки демо імпорту в один клік. Або ви можете створити свій сайт з нуля, використовуючи WPBakery, включений конструктор перетягування.

Почніть з навчань Eikra сьогодні!

24. Виховувати освіту

виховувати

Edugate Education рекомендує використовувати свою тему для шкіл, бібліотек, заходів та конференцій, навчальних центрів. Це також ідеально підходить для домашніх викладачів та приватних вихователів.

Це сучасна тема з творчим чуттям, ідеально підходить для залучення нових студентів.

Почніть з навчальної освіти сьогодні!

25. Пакет освіти

пакет освіти

Як ви можете очікувати від назви, Education Pack поставляється з “пакетом” демонстрацій веб-сайтів для освіти, який ви можете легко встановити, щоб оновити свій веб-сайт. Ці демонстрації включають сайти для автошкол, танцювальних академій, дизайнерських шкіл тощо!

Почніть з навчального пакету сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розкрити найкращі теми WordPress Education.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, вам також можуть сподобатися наші статті про найкращі плагіни системи управління навчанням та дешеві преміальні теми WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map