25 найкращих інструментів для фрілансерів для масштабування реального бізнесу

кращі інструменти для фрілансерів


Шукаєте найкращих інструментів для фрілансерів? Незалежно від того, який фріланс ви робите, правильні інструменти можуть допомогти вам підвищити продуктивність, бути організованими та легко забезпечити клієнтів.

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком 25 найкращих інструментів для фрілансерів. Ознайомтеся з вашим натисканням пальця, оскільки ви хочете відвідати ці посилання!

1. WPForms

WPForms

Кожен веб-сайт-фрілансер потребує форми контакту з убивцею, щоб досягти успіху. На щастя для вас, WPForms – найкращий плагін для контактної форми для WordPress, доступний на ринку.

Однак WPForms здатний набагато більше, ніж середній плагін контактної форми. Він також може бути використаний як форма бронювання для призначення зустрічей з потенційними клієнтами.

Або, використовуючи додаток для підпису, ви можете використовувати його для надійного отримання підписів клієнтів під контрактами, умовами договорів про надання послуг або документами про послуги..

Почніть з WPForms сьогодні!

2. Лікар часу

Лікар часу

Відстеження свого часу сприяє підвищенню продуктивності. Коли ви “на годиннику”, навіть будучи фрілансером, ви звільняєтеся від легкого тиску, щоб швидко та ефективно закінчити. Час лікаря простий у використанні і не дасть вам бажання відтягувати.

Ще краще, Time Doctor може використовуватися для реєстрації ваших годин для клієнтів. Якщо ви працюєте за погодинними тарифами, цей інструмент є обов’язковим для того, щоб переконатися, що ви заплатили зароблене.

Почніть роботу з Time Doctor сьогодні!

3. Початок книжок

Початок книг

StartBooking – це плагін для веб-сайтів WordPress, розроблений таким чином, щоб власники бізнесу та фрілансери могли без зусиль планувати зустрічі з клієнтами.

Як фрілансер, ви можете використовувати цей плагін для створення та відстеження ваших зустрічей з потенційними клієнтами та постійними клієнтами. Це дозволяє персоналізувати ваші клієнтські графіки розкладу, щоб ви могли використовувати весь потенціал з кожної зустрічі.

Організуйте свій графік, збережіть відповідну інформацію про зустрічі та багато іншого; все від комфорту вашої інформаційної панелі WordPress.

Почніть роботи з StartBooking сьогодні!

4. BirchPress

березовий

Якщо StartBooking – це не ваша чашка чаю, ви можете віддати перевагу BirchPress як свій інструмент онлайн-бронювання. BirchPress передає бронювання в руки ваших клієнтів, дозволяючи їм планувати ваші послуги в Інтернеті через свої зручні форми-денді.

За допомогою BirchPress ви можете створювати форми бронювання, планувати зустрічі з клієнтами і навіть приймати онлайн-платежі. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для побудови форм, який дуже зручний для початківців.

Почніть з BirchPress сьогодні!

5. Прості цифрові завантаження на замовлення

customdeliverablesdesign

Прості цифрові завантаження митних товарів – це ідеальний інструмент фрілансера, якщо ви хочете простий спосіб доставки файлів і отримання платежів. Гладкий інтерфейс дозволяє створити обліковий запис і зв’язати кілька клієнтів до свого облікового запису.

По завершенні роботи ви можете додати файли до облікового запису свого клієнта, і вони можуть завантажувати та переглядати їх одним кліком. Прості цифрові завантаження митних товарів – це неймовірно простий спосіб організувати та доставити робочі файли швидким клацанням миші.

Почніть з легких цифрових завантажень на замовлення сьогодні!

6. Trello

Trello

Не має значення, чи ви фрілансер, який працює в групі, чи вовк-одиночок, ви можете скористатися Trello. Мета цієї онлайн-програми та повнофункціональної програми – зробити організацію своїх завдань на день, тиждень, місяць і навіть рік вітерцем!

Trello має ряд особливостей, включаючи можливість складання карт із завданнями. Простіше кажучи, ви організовуєте свої завдання на день, будь то написання завдань, створення зображень або робота з HTML, і по мірі виконання завдань ви можете їх перевірити. Почуття організації дасть вам серйозний спокій і зробить ваш робочий день шматочком торта.

Почніть з Trello сьогодні!

7. PomoDoneApp

PomoDoneApp

Ви фрілансер, який вже працює з такими програмами, як Asana, Evernote та Trello? Якщо так, PomoDoneApp – це фантастичний спосіб об’єднати всю свою роботу з цих платформ в 1 простий у використанні додаток.

Після закінчення робочих завдань від клієнтів ви можете використовувати свій безкоштовний акаунт PomoDoneApp для створення файлів і завантаження їх безпосередньо в обліковий запис клієнта. Після входу клієнта він може натиснути на завантажені робочі файли та отримати доступ до них негайно.

Почніть роботу з PomoDoneApp сьогодні!

8. Skype

Skype

Ми всі знаємо, що спілкування важливе, особливо якщо ви – фрілансер. Skype – це поширений, але необхідний безкоштовний інструмент, який слід завантажити зараз, якщо ви ще цього не зробили.

Під час використання Skype ви можете спілкуватися з клієнтами за допомогою текстових миттєвих повідомлень. Але в цьому є більше! Ця програма дозволяє вам здійснювати голосові дзвінки, включаючи групові дзвінки, щоб ви могли легко співпрацювати і отримувати відповіді на ваші запитання, а ваш робочий процес проходив у правильному напрямку.

Почніть з Skype сьогодні!

9. Асана

Асана

Не самостійно проводити фріланс? Якщо у вас є ціла команда для управління, то Асана – це ідеальний інструмент управління проектами.

Асана організовує завдання та бесіди вашої команди в одному простому доступі, не даючи витрачати час на кілька електронних листів. Завдяки виведенню поштових скриньок з електронної пошти Asana відстежує команди, підвищує ефективність, підвищує продуктивність та покращує спілкування.

Почніть з Asana сьогодні!

10. Збільшити

Збільшити

Zoom – це інструмент спілкування для фрілансерів, які вважають за краще голосовий чат зі своїми клієнтами. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис і розпочати налаштування списку клієнтів відразу.

Коли настає час здійснити телефонний дзвінок, Zoom пропонує безліч функцій, таких як текстовий чат у відео для спільного використання посилань, ви можете спілкуватися в чаті за допомогою веб-камери за замовчуванням, а також можете записувати дзвінки, якщо вам потрібно переглянути їх на пізніший час.

Почніть з масштабування сьогодні!

11. Dropbox

Dropbox

Dropbox – це простий у використанні інструмент організації для фрілансерів, які мають декількох клієнтів. Ви можете створювати окремі папки та надавати іншим користувачам (вашим клієнтам) доступ до певних папок.

Після завершення завдання, написаного вами, зображення чи відео, ви можете завантажити його в Dropbox для ознайомлення. І клієнт, і фрілансер можуть працювати в папці одночасно. Якщо ви шукаєте інструмент, який допоможе співпрацювати з клієнтами та заощадити ваш час, не шукайте далі Dropbox.

Почніть з Dropbox сьогодні!

12. Слабка

Посип

Slack – це комунікаційний інструмент, який повинні використовувати усі фрілансери під час роботи з широким колом клієнтів або навіть з невеликою командою клієнтів у межах одного бізнесу.

Ви можете спілкуватися безпосередньо з окремими людьми, робити приватні розмови, створювати групові чати та миттєво шукати попередні розмови за допомогою панелі пошуку у верхній частині екрана. Слабість змінила спосіб спілкування!

Почніть з Slack сьогодні!

13. Басекамп

basecamp

Basecamp – це гладка, проста у користуванні платформа, яка дозволяє безперешкодно спілкуватися для фрілансерів та клієнтів. Створюючи безкоштовний обліковий запис, ви зможете створювати папки, де ви можете перелічити свої завдання.

Після того, як ви залучите своїх клієнтів на борт, ви можете призначити їх завданням, і ви, хлопці, зможете працювати разом у папці, щоб розкласти поточну роботу, переглянути майбутні роботи та повернутися до попередніх завдань, щоб переконатися, що вони виконані правильно. Basecamp – ідеальний інструмент для тих, хто шукає просту, але потужну платформу управління проектами.

Почніть з Basecamp сьогодні!

14. G Люкс

G Люкс

G Suite – це все-в-одному інструмент для зайнятих фрілансерів. У G Suite є кілька платформ (також відомих як Google Apps), які допомагають вам організуватись та продуктивніше.

Відкриваючи G Suite, ви побачите цілий ряд функцій, таких як календар, доступ до Документів Google, хмарна система спільного доступу та багато іншого! Ви можете зайти та редагувати календар, призначити зустрічі, створити документи та легко поділитися ними з клієнтами, коли закінчите.

Почніть з G Suite сьогодні!

15. Еверноте

Evernote

Як фрілансер, одна з найбільших проблем, з якою ви будете зіткнутися, – це запам’ятати кожну дрібницю, яку потрібно зробити у своєму розкладі. У вас може бути кишеньковий ноутбук, і це чудово; однак, чи не було б краще мати необмежений простір і доступ до нього будь-коли? Якщо це звучить привабливо, вам потрібен Evernote.

Evernote – це доступна програма, яку ви можете використовувати на своєму смартфоні, ноутбуці чи планшеті. Швидко записуйте замітки, побачення, ідеї та плани на майбутнє; потім знову до них звертайтеся, коли вам потрібно, за лічені секунди.

Почніть з Evernote сьогодні!

16. LastPass

LastPass

Набридло запам’ятати 20+ паролів для всіх сайтів, які ви часто відвідуєте щодня? Якщо так, LastPass – саме те, що вам потрібно. Ця програма має безкоштовну та преміальну версію, яка допоможе вам створити паролі для всіх веб-сайтів, які ви відвідуєте.

Але LastPass робить це на крок далі, записуючи та шифруючи ваші паролі, тому вам більше ніколи не доведеться їх запам’ятовувати. Крім того, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб стати жертвою хакера. Все-в-всьому, це обов’язковий інструмент для всіх.

Почніть з LastPass сьогодні!

17. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks – це бухгалтерське програмне забезпечення, розроблене для фрілансерів та власників бізнесу, які хочуть легко управляти своїми коштами. Як у безкоштовній, так і в преміум-версії програми доступно багато варіантів.

Ви можете легко створювати та надсилати рахунки для швидких платежів. Керувати своїми грошима легко, оскільки їхня система чиста, зручна у користуванні та пропонує функції, з якими повинен розвиватися кожен починаючий фрілансер..

Почніть з FreshBooks сьогодні!

18. Постійний контакт

постійний контакт

Якщо ви хочете створити та надіслати високоефективні електронні листи своїм підписникам, постійний контакт – це чудовий вибір. Як одна з найкращих доступних служб маркетингу електронної пошти, вона добре поєднується з найкращими плагінами світового покоління, наприклад OptinMonster.

Варіантів налаштування майже нескінченно, і для прокрутки є десятки заздалегідь виготовлених шаблонів. Плюс до цього, команда підтримки постійного контакту цілодобово – це лише чат або електронна пошта, щоб допомогти вам вирішити будь-яку проблему, яка може виникнути..

Почніть з постійного контакту сьогодні!

19. Буфер

Буфер

Як фрілансер, є велика ймовірність мати кілька облікових записів у соціальних мережах, які ви використовуєте для реклами свого бізнесу та знайомства з новими клієнтами. Однак іноді це може бути перетягнення ваших облікових записів соціальних медіа кілька разів на день. Буфер робить соціальні медіа легкими.

Ви можете запрограмувати кілька облікових записів і запланувати записи на майбутнє. Багато людей використовують додаток, щоб створювати свої щотижневі повідомлення та планувати їх на встановлений час. Очевидно, ви можете слідкувати за своїм рахунком; але, як тільки ви заплануєте свої дописи на день, ви б ішли! Налаштуйте свої публікації в соціальних медіа, забудьте їх і зосередьтеся на тому, що вам найкраще.

Почніть з буфера сьогодні!

20. Canva

Canva

Зображення – чудові інструменти перетворення. Незалежно від того, використовуєте ви їх для цільових сторінок або публікацій блогу, візуальні елементи збільшують ваші шанси на успіх.
За допомогою Canva ви можете створювати власні зображення, інфографіку, піктограми та банери без дорогого програмного забезпечення для редагування. І це так просто у використанні, ви можете робити всі свої візуальні зображення самостійно, не маючи найняти професійного дизайнера.

Canva працює у вашому веб-переглядачі та пропонує безліч безкоштовних шаблонів, щоб допомогти вам. Закінчивши, просто експортуйте своє творіння, збережіть його та використовуйте на своєму веб-сайті позаштатних.

Почніть з Canva сьогодні!

21. Піктограма

піктограма

Коли ви є фрілансером, вам може бути складним найняти дизайнера, перевірити прогрес, внести зміни тощо. Piktochart є для полегшення вашого життя..

Piktochart використовує інтуїтивний інтерфейс, який дозволяє робити інфографіку, звіти, листівки, плакати та презентації. Ви зможете зайти та створити предмет на вибір за допомогою простої системи “перетягування та перетягування”, яка надає Вам можливість гнучкості та налаштування за межі Ваших найсміливіших мрій!

Почніть з Piktochart сьогодні!

22. LiveChat Inc.

LiveChat Inc

Ніколи не пропускайте іншої можливості відповісти на запитання потенційного клієнта. За допомогою LiveChat Inc. ви можете миттєво зв’язуватися з відвідувачами вашого веб-сайту та надавати їм відповіді, коли вони найбільше потребують.

За допомогою цього додатка для спілкування в режимі реального часу для вашого веб-сайту із фрілансу ви можете спонукати клієнтів купувати ваші товари чи послуги, просто спілкуючись з ними. Найкращий фрілансер – доступний фрілансер!

LiveChat Inc. також надає звіти про те, як розмістити свій чат для оптимальної взаємодії, а також глибокий аналіз того, як ваші відвідувачі взаємодіють з ним.

Почніть з LiveChat Inc. Сьогодні!

23. Редакційний календар

Редакційний календар

Віддаєте перевагу дивитися на велику картину? Якщо ви блогер-фрілансер (або просто фрілансер із блогом), то Редакційний календар обов’язковий. Це дозволяє переглядати публікації, які вже були опубліковані, а також заплановані повідомлення протягом цілого місяця.

Однією з наших улюблених особливостей цього плагіна є те, що він дозволяє переміщати свої повідомлення через простий інтерфейс перетягування. Ви можете легко налаштувати свій графік на місяць, редагувати публікації з додатку та вносити швидкі зміни за потребою.

Редакторський календар дозволяє планувати публікації від кількох авторів, що спрощує майбутнє планування як пиріг.

Почніть з редакційного календаря сьогодні!

24. CollabPress

CollabPress

CollabPress – це інструмент для розробників для користувачів WordPress, який допомагає фрілансерам планувати повідомлення та заходи. Іншими словами, ви можете ставити свої робочі проекти на другий план і перевіряти список, коли ви виконуєте кожне завдання.

Ця програма постачається з календарем, електронними нагадуваннями та інтуїтивно зрозумілим журналом діяльності. Якщо ви втомилися від дезорганізації, Collabpress – це плагін, який полегшить ваше життя.

Почніть з CollabPress сьогодні!

25. Фіксований віджет Q2W3

Виправлений віджет Q2W3

Фіксований віджет Q2W3 був розроблений для фрілансерів, які хочуть легко створити веб-сайт. Основна функція цього додатка – дозволяє швидко та легко впорядкувати сегменти вашого вмісту.

Ви можете легко спланувати плануючі та інформативні фрагменти, швидко перетягуючи та розміщуючи заголовки, віджети та вікна вмісту. Якщо ви є фрілансером і маєте проблеми зі своїм веб-сайтом, то плагін Q2W3 Fixed Widget може допомогти!

Ми особливо любимо можливість просувати ваші послуги з фрілансу через липкий віджет на вашому веб-сайті WordPress.

Почніть роботу з фіксованим віджетом Q2W3 сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі інструменти для фрілансерів.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, вам може також сподобатися наше поглиблене порівняння 9 найкращих послуг маркетингу електронною поштою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map