26 найкращих тем WordPress для подій та конференцій (2020)

кращі теми WordPress події


Шукаєте найкращі теми подій WordPress?

Теми подій побудовані спеціально для просування події. На відміну від типової теми, тема події чи конференції полегшує вам показ майбутньої події та показ фотографій минулих подій.

У цій статті ми поділимося кращими темами WordPress для подій та конференцій на ринку.

Вибір теми для заходів та конференцій

Перш ніж зануритися і вибрати тему події, вам важливо розібратися, чи є у неї всі основні функції для просування події.

Нижче наведено кілька істотних особливостей теми події.

Календар подій:

Тема події або потребує вбудованого календаря, або плавно інтегрується з плагіном календаря. За допомогою календаря подій ви можете постійно інформувати відвідувачів про майбутню подію. Це також дозволяє вам продемонструвати свої минулі події, тому ваші відвідувачі отримають уявлення про те, чого очікувати від майбутньої події прямо під час посадки на ваш сайт..

Галерея подій:

Щоб показати фотографії та відео ваших подій, тема вашої події повинна мати галерею.

Спеціальна домашня сторінка:

На відміну від теми блогу, для вашої події потрібна спеціальна домашня сторінка, щоб відвідувачі були захоплені своїми майбутніми подіями.

1. Подія

Подія

Подія – це стильна тема WordPress для музичних заходів, нічних клубів, гуртів, музикантів та лаунжів. Це можна використовувати для демонстрації майбутніх подій у професійному стилі. Тема має вдосконалений макет із прокруткою паралакса, щоб користувачі могли плавно прокручуватися вниз на вашому сайті.

Він постачається разом із Themify Builder, що дозволяє легко запустити веб-сайт події завдяки його функції перетягування. Вона також включає в себе кілька типів публікацій для подій, галереї, відео тощо.

2. Конференція Pro

Conference Pro

Conference Pro – це ідеальна тема WordPress для подій та конференцій. Він оснащений редактором інтерфейсу, який дозволяє вам налаштовувати свій сайт без необхідності перемикатися між редактором та попереднім переглядом. Ця тема дозволяє імпортувати події з Facebook та інших соціальних каналів одним клацанням миші. Він показує учасників події, схожих на події у Facebook.

Ця тема укомплектована композитором подій з безліччю варіантів для створення подій миттєво. Він також дозволяє продавати квитки за допомогою WooCommerce, Eventbrite та інших додатків.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна і потужна тема WordPress. У ньому є десятки вбудованих макетів для всіх видів веб-сайтів. Ви можете використовувати їх шаблон події для створення рекламних подій. Тема поширюється на все, що потрібно для створення та просування веб-сайту події, включаючи керування подіями та параметри планування тощо.

Ця тема готова до електронної комерції та дозволяє продавати квитки на події в Інтернеті. Він готовий до перекладу і повністю підтримує мови RTL, тому ви можете створити багатомовний веб-сайт із OceanWP.

4. Астра

Астра

Astra – багатоцільова тема WordPress. Він оснащений багатьма початковими та демо-сайтами, включаючи повноцінний веб-сайт подій. Ця тема легко налаштовується та інтегрується з популярними розробниками сторінок WordPress. Він має прості налаштування макета для заголовка, блогу, архівів та сторінок.

Це дає вам повний контроль над кольорами та типографією. Тема Astra дуже швидка і підтримує плагін WooCommerce.

5. Ультра

Ультра

Ultra – це дуже гнучка та вдосконалена тема WordPress з багатоцільовим дизайном. Він укомплектований десятками готових веб-сайтів, включаючи макет для вашого події чи веб-сайту конференції. Тема містить спеціальні віджети, меню навігації, модулі вмісту тощо.

У ньому є кілька додатків, прекрасна анімація, фільтри зображень, архіви подій, прокрутка на основі розділів тощо. Ultra сумісний з WooCommerce та WPML.

6. OpenEvent

OpenEvent

OpenEvent – тема події WordPress, яка спеціалізується на продажу квитків на події. Основна перевага OpenEvent – це гнучкість заголовка.

Це дозволяє розмістити чіткий CTA прямо в області заголовка WordPress. Ви також можете додати до заголовка уривки подій, щоб просувати свої майбутні події. Крім того, щоб створити ефект дефіциту, ви можете також додати тикер часу.

Ця тема також поставляється з імпортом Facebook та Eventbrite одним натисканням кнопки.

7. Studio Pro

Studio Pro

Studio Pro – це елегантна тема WordPress для подій, конференцій та портфоліо. Він має повна ширина фону заголовка з яскравими кольорами. Тема дуже настроюється і будується на основі структури Genesis. На головній сторінці є області віджетів для додавання вашого вмісту та інших модулів.

Він постачається з кольоровими схемами, чіткою типографією, фоновими зображеннями тощо. Щоб змінити тему, ви можете скористатись прямим інструментом WordPress.

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia – популярна та ефективна тема WordPress для всіх видів веб-сайтів. Він має матеріальний дизайн, за допомогою якого можна легко створити веб-сайт події. Тема розміщена в односторінкових та багатосторінкових макетах. Він пропонує прокручування паралакса та декілька розділів домашньої сторінки для додавання вмісту.

Цю тему можна налаштувати під кольори, шрифти, фон, кольори посилань тощо. На ньому є проста у користуванні панель параметрів тем, щоб налаштувати все, що завгодно.

9. Доповідач

Доповідач

Speakersumo – це захоплююча тема WordPress для демонстрації профілів, подій та конференцій спікера. У ньому є розгалужений розділ заголовка з кнопкою CTA, деталі події та багаторівневе спадне меню. Тема пропонує гнучку конструкцію, що дозволяє публікувати фотографії та відео, де це необхідно.

У ньому є прекрасні змістові розділи для професійного представлення ваших подій. Speakersumo має детальний календар у темі, щоб організувати свої події.

10. Мінімальний Pro

Мінімальний Pro

Minimum Pro – це чиста і мінімальна тема WordPress з білим макетом фону. Тема допомагає вам красиво продемонструвати та висвітлити свої події. У ньому є області віджетів домашньої сторінки для налаштування домашньої сторінки.

Ця тема має настроюваний заголовок, кольорові схеми, типографіку та зображені зображення. Його також можна редагувати за допомогою програми налаштування WordPress за допомогою попереднього попереднього перегляду.

11. Інсайт

В поле зору

Insight – це приголомшлива тема WordPress з мінімальним розміщенням журналів в Інтернеті. Ця тема може бути використана для демонстрації подій, як фізичний журнал з усіма подробицями. У ньому є функції для блогерів та фотографів, щоб додати свої події на домашню сторінку.

Ця тема має 3 кольорові схеми, динамічний конструктор домашніх сторінок, візуальний налаштування та розширену панель параметрів тем, щоб швидко вносити зміни на веб-сайт події.

12. Подія

Подія

Подія – це безкоштовна тема WordPress для ваших ділових подій, конференцій та блогів подій. У ньому є стильний двошаровий розділ заголовка для додавання соціальних іконок, навігаційного меню, панелі пошуку та спеціального логотипу. Ви можете додати події та заходи на головну сторінку в розділі розмиття.

13. Осцилятор

Осцилятор

Осцилятор – тема WordPress для музикантів, ді-джеїв, гуртів та нічних клубів, щоб професійно продемонструвати свої події. У нього дуже інтуїтивне та привабливе перше враження. Тема використовує сміливі та яскраві кольори на домашній сторінці.

Це дає можливість продати квитки на подію зверху. Осцилятор інтегрує потоковий аудіоплеєр, щоб користувачі могли відтворювати пісні в Інтернеті. Він має власні віджети та гнучку верстку.

14. Сесії

Сесії

Sessions – ще одна тема подій WordPress для нічних клубів, музикантів та кроссфіт-тренажерного залу. Він має простий і чистий макет із повзунком зображення, навігаційним меню, спеціальним логотипом та параметрами кошика у заголовку. Ця тема має 6 типів публікацій, щоб додати відео, зображення, події тощо.

Ви можете скористатися конструктором сторінки перетягування, щоб миттєво створити сторінки подій. Тема сесій підтримує WooCommerce, щоб продати квитки на події в Інтернеті.

15. Мондрі

Mondree

Mondree – це всебічна тема управління подіями для веб-сайтів WordPress. У ньому є гнучкий композитор подій, який пропонує всі необхідні варіанти, наприклад текст, динаміки, квитки, мапу місцезнаходження, контактні дані та багато іншого для створення події. Тема сумісна з кількома програмами для продажу онлайн-квитків.

Mondree допомагає вам ділитися своїми подіями в соціальних мережах. У Mondree є галочка для оновлення користувачів про наступну подію. Він має найпремісніший вигляд та дизайн для веб-сайту події.

16. Е-подія

Е-подія

E-подія – це преміальна тема WordPress для подій та конференцій. Тема повністю орієнтована на демонстрацію спікерів, деталі подій, графіки подій та партнерів чи спонсорів. Він має повзунок каруселі для показу майбутніх подій. Ви також можете додати лічильник для наступної події та дати вашим користувачам оновлення.

Ця тема має 2 схеми планування, фільтруючі події, макети цін на квитки та багато іншого. E-event – це переклад, готовий і сумісний з WooCommerce, щоб продати квитки в Інтернеті.

17. Вертох

Вертох

Vertoh – це сучасна тема WordPress для подій, виставок та конференцій. Як і інші потужні теми подій, у розділі заголовка є параметри реєстрації подій. Він продається з розширеними функціями, пов’язаними з подіями, щоб продати квитки на події.

Тема наповнена красивими кольоровими макетами, інструментами управління подіями, рекламними інструментаріями та соціальною інтеграцією. Для редагування параметрів теми ви можете використовувати налаштовану програму WordPress в реальному часі.

18. Творчо

Творчо

Творчо – стильна тема WordPress для заходів та конференцій. Він має фон зображення на повноекранному екрані з міткою, щоб привернути увагу користувачів. Ця тема ідеально підходить для додавання подій з інших веб-сайтів та заробляння комісій, продаючи їх квитки. Він сумісний із розробниками сторінок, як Beaver Builder, тому ви можете швидко створювати сторінки WordPress за допомогою перетягування. Тема чуйна та оптимізована для SEO.

19. Зірка події

EventStar

Event Star – це яскрава і сучасна WordPress тема для подій та конференцій. У ньому є повзунок події з таймером зворотного відліку для майбутньої події. Ви можете додати графік подій, доповідачів, поширені запитання, відгуки та інше на домашній сторінці. Event Star має розширені та спеціальні віджети для бічної панелі та нижнього колонтитулу. Тема допомагає вам керувати та просувати свої події в Інтернеті.

20. Тайлер

Тайлер

Тайлер – тема WordPress для технологічних конференцій та подій. У ньому є кілька варіантів компонування, щоб відповідати вашим вимогам. Тема має заздалегідь розроблений дизайн, який демонструє деталі вашої конференції та дозволяє користувачам реєструватися із заголовка веб-сайту.

Тайлер представляє спікерів події у професійному стилі. Ви також можете поділитися своїм графіком подій та продати квитки в Інтернеті.

21. Посадка

Посадка

Посадка – це багатоцільова тема WordPress, призначена для створення всіх видів веб-сайтів, включаючи веб-сайт подій та конференцій. Він має повне екранне фонове зображення, яке можна налаштувати за допомогою панелі простих опцій теми на інформаційній панелі WordPress. Ви можете використовувати Themify перетягувач сторінок для швидкого проектування сторінок подій.

Тема містить понад 25 заздалегідь розроблених макетів, включаючи один для заходів та конференцій. Він має кілька шаблонів заголовків, тип публікації подій та підтримує WooCommerce.

22. Фагрі

Фагрі

Fagri – це безкоштовна і односторінкова тема WordPress. Він може бути використаний для створення вашого події та веб-сайту конференції з нуля. Ця тема має заголовок на повну ширину зі спеціальними віджетами, щоб додати реєстрацію події та контактну форму на ваш веб-сайт.

Це також дозволяє запустити блог про свої події. Параметри теми прості та легкі в налаштуванні. Fagri легко інтегрується з WooCommerce, тому ви можете швидко та легко створити інтернет-магазин.

23. Конференція

Конференція

Як випливає з назви, The Conference є красивою та привабливою темою WordPress для управління подіями та конференціями. У цій темі є варіанти відображення майбутніх подій, спікерів, статистики подій тощо. Це дозволяє додавати кілька кнопок із закликом до дії, щоб переконати користувачів придбати квитки. Він повністю підтримує WPML для створення багатомовного веб-сайту подій.

24. Неве

Неве

Neve – це супер швидка і потужна тема WordPress з універсальним макетом. У заголовку є кнопки із закликом до дії, що дозволяє вашим користувачам реєструватися для ваших подій чи конференцій. Тема має простий та акуратний дизайн із розділом про домашню сторінку.

Це тема для початківців, яка легко налаштовується. Тема Neve підтримує WooCommerce та оптимізована для SEO.

25. Слухайте

Слухайте

Listee – це найпотужніша тема списку та каталогів WordPress. З його допомогою можна перелічити всі ваші події та конференції. Ця тема має можливість дозволити користувачам подавати свої події. Після затвердження їх події будуть опубліковані на вашому веб-сайті.

За допомогою Listee ви можете використовувати розробників сторінок для створення сторінок подій та продажу квитків на всілякі заходи та конференції. Він інтегрується з WooCommece для продажу онлайн-квитків.

26. Берлінер

Берлінер

Berliner – відмінна тема WordPress для музичних заходів, гуртів, діджеїв та нічних клубів. Це ідеальна тема для індустрії розваг просувати свої події в Інтернеті. Ця тема має кілька типів вмісту для професійного показу ваших подій. У ньому є власний аудіоплеєр для додавання звуку у фоновому режимі.

Він постачається з потужною системою управління подіями, користувацькими віджетами, гнучкими параметрами компонування тощо. Берлінер можна налаштувати за допомогою інструмента WordPress Live.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для заходів та конференцій. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом щодо найкращих плагінів WordPress подій.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map