28 кращих тем WordPress для партнерського маркетингу

Найкращі теми WordPress для партнерського маркетингу


Якщо ви шукаєте найкращі теми партнерського маркетингу WordPress, ви прийшли в потрібне місце. Оскільки так багато тем, які ставлять партнерський маркетинг як другорядний пріоритет, може бути складно продемонструвати свої реферальні продукти та посилання. Коли партнерський маркетинг є вашим основним джерелом доходу, ви хочете, щоб тема, яка розроблена для швидкого зростання вашого успіху!

Ось чому в цій статті ми поділимося 28 найкращими темами WordPress для партнерського маркетингу. Кожна з них є зручною для мобільних пристроїв, і її можна використовувати, щоб перенести ваші продажі на наступний рівень.

Як запустити веб-сайт партнерського маркетингу

Перш ніж вибрати одну з найкращих тем WordPress для партнерського маркетингу, вам потрібно буде створити веб-сайт з WordPress. Переконайтесь, що ви вибрали влаштовану версію WordPress, перш ніж розпочати прокат. Для отримання додаткової інформації читайте наше порівняння між WordPress.org (самостійно розміщеним) та WordPress.com (розміщеним).

Далі вам знадобиться веб-хостинг та ім’я домену (URL). Ми рекомендуємо використовувати Bluehost для придбання обох.

Bluehost – один з найкращих, найпопулярніших, хостинг-провайдерів у світі і офіційно рекомендований WordPress.

Для читачів IsItWP Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг. Ви можете запустити свій веб-сайт за ціною лише $ 2,75 / місяць!

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Після того, як ви подбаєте про свій хостинг та доменне ім’я, встановіть WordPress, а потім виберіть одну з найкращих тем для партнерських маркетингів WordPress із нашого списку нижче.

Вам потрібна допомога з встановленням теми? Нема проблем. Прочитайте наш простий покроковий посібник про те, як встановити тему WordPress.

Без зайвих прихильностей, перегляньмо список найкращих тем WordPress для партнерського маркетингу!

1. Току

tokoo

Маючи менше пробілів, простіші заголовки та менші шрифти, тема Tokoo забезпечує те, що ваші відвідувачі переглядають найважливіше: продукти, на які ви посилаєтесь..

Tokoo включає 5 унікальних домашніх сторінок та 17 різних блоків для роботи. Використовуючи плагін для створення веб-сторінок, ви можете легко змішувати та співставляти блоки, задані темою, щоб створити свої власні чудові макети.

Навіть якщо ви використовуєте тонну зображень для реклами товарів, які продаєте, Tokoo не сповільнить. Він легкий і оптимізований для швидкості.

Кольори та заголовки повністю настроюються, що дозволяє створити ваш веб-сайт для афілійованого маркетингу відповідно до вашого особистого бренду. Меню можна розташувати горизонтально або вертикально. А потужна панель пошуку інтегрована з Algolia, щоб ваші клієнти завжди могли знайти те, що шукають.

Почніть з Tokoo сьогодні!

2. Розумний пасивний дохід

смарт-пасивний-дохід-про

Принесений вам StudioPress, Smart Pasive Income використовує все популярніші рамки Genesis, щоб зробити його потужною темою WordPress для партнерського маркетингу.
БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Інтелектуальний пасивний дохід + 35 інших тем StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи Smart Pasive Income?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

Інтелектуальний пасивний дохід готовий до WooCommerce і дозволяє змінювати кольори та загальний вигляд веб-сайтів через панель параметрів теми. Він навіть має функцію попереднього перегляду, щоб ви могли бачити зміни під час їх внесення.

Почніть з розумного пасивного доходу сьогодні!

3. Техмаркет

ринок технологій

Електроніка може заробляти афілійованих маркетологів грошима, а тема Techmarket створює ідеальну вітрину для того, щоб поділитися цими продуктами зі своїми клієнтами. І, трохи попрацювавши, Techmarket можна використовувати для продажу взуття, садівничих приладдя, рецептів їжі тощо!

Ця тема є чистою та містить параметри для горизонтального або вертикального меню навігації. Він також відрізняється великою інтеграцією з WooCommerce та його доповненнями.

Почніть з Techmarket сьогодні!

4. Діві

divi-topic-for-affiliate-маркетинг

Divi – це потужна тема WordPress, яка має вбудовану систему, яка допоможе вам запустити веб-сайт із афілійованим маркетингом. Використовуючи Divi, ви можете легко додати зміст, таблиці цін та відгуки клієнтів, що допомагає створити переконливий досвід для ваших читачів.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами.

5. Йозі

йозі

Yozi – ще одна чітка, сучасна тема електронної комерції, яка ідеально підходить для демонстрації кількох товарів для продажу.

Завдяки безлічі макетів домашньої сторінки, необмеженим шрифтам Google і нескінченним вибором кольорів, Yozi налаштовується відповідно до вашого особистого бренду. Крім того, в комплекті входять додаткові плагіни без додаткових витрат, такі як WPBakery і Slider Revolution.

Почніть з Yozi Today!

6. Ультра

Ультра

Ultra – одна з наших найкращих тем WordPress для всіх власників веб-сайтів, тому, очевидно, вона з’явиться у нашому списку найкращих тем WordPress для партнерського маркетингу.

Одна з найпопулярніших тем, створених Themify, Ultra має понад 60 заздалегідь розроблених макетів та інтуїтивно зрозумілий, але потужний конструктор перетягування. Ультра – це ідеальна тема, яку потрібно використовувати, якщо ви хочете створити блог для продажу своїх партнерських продуктів.

Хочете отримати більше інформації? Прочитайте наш повний огляд теми Ultra.

Почніть з Ultra Today!

7. Гюго

hugo

Завдяки вдосконаленому макеті домашньої сторінки, який має великий повзунок зображення вгорі, Hugo був спеціально розроблений для збільшення ваших конверсій та продажів.

Домашня сторінка Hugo повністю розміщена в widgetized, так що ви можете просто перетягувати віджети вмісту, щоб вони виглядали саме так, як вам потрібно. Він постачається з декількома віджетами для категорій продуктів, демонструючи елементи, запису вмісту тощо.

Він також повністю інтегрований з WooCommerce.

Почніть з Hugo сьогодні!

8. Компас

компас

Тема Compass ідеально підходить для веб-сайтів для журналів, новин чи блогів. Це дуже настроюється та має динамічний конструктор домашньої сторінки, слайди контенту, спеціальні категорії та демонстраційний інсталятор у 1 клік.

Компас також включає в себе вбудований тест новин. Збільшуються його можливості налаштування – необмежені кольори та шрифти, а також віджети соціальних медіа, спеціальні параметри логотипу та кілька шаблонів сторінок..

Почніть з компаса сьогодні!

9. Поплавок

плавати

Завдяки чудовим плаваючим ефектам паралакса та прокрутці паралакса, ви можете створити ідеальну цільову сторінку для своїх партнерських маркетингових продуктів за допомогою Float.

Завдяки простому у використанні інтегрованому конструктору сторінок ви можете швидко створити привабливі сторінки, щоб ваші клієнти могли прокручуватися. Він також налаштовується з необмеженими кольорами, спеціальними віджетами, власними фонами та багато іншого.

Почніть з Float сьогодні!

10. Альфа

альфа

Якщо ви шукаєте макет новин чи журналів для свого блогу афілійованого маркетингу, Альфа – це тема для вас.

Альфа включає в себе пробірку новин, користувацькі повзунки зображення та шаблони сторінок. Він також включає спеціальні віджети для оголошень та платформ соціальних медіа.

Почніть з Альфа сьогодні!

11. Гестія

гестія

Hestia повністю інтегрована з WooCommerce і може використовуватися з усіма найпопулярнішими плагінами для створення сторінок. Крім того, завдяки настроювачу тематики, ви можете легко створити свій ідеальний веб-сайт із афілійованого маркетингу.

Простий у налаштуванні та використанні, Hestia пропонує супутні плагіни, щоб додати відгуки та інші корисні розділи на вашу домашню сторінку.

Почніть з Hestia сьогодні!

12. Суарес

суарес

Suarez ідеально підходить для афілійованих маркетологів, які вважають за краще продавати з іміджевим контентом. Це тема для ведення фото-блог WordPress, яка робить акцент в основному на зображеннях, завдяки чому вони красиво виділяються на вашому тексті.

Завдяки своєму конструктору перетягування та налаштування, Suarez надзвичайно просто налаштувати та використовувати. У нього також є чудові параметри налаштування, включаючи необмежені шрифти Google, слайдер зображення та безліч анімаційних файлів CSS.

Почніть з Суарес сьогодні!

13. Індіго

Індіго

Indigo пропонує безліч готових веб-сайтів та демонстраційних демонстрацій, які ви можете встановити та використовувати для початку роботи. Він також постачається з декількома шаблонами, стилями заголовків, параметрами бічної панелі та іншим, щоб зробити налаштування без проблем.

Демонструвати свої партнерські посилання та продукти легко, завдяки модулям перетягування та перетягування Indigo. Ви можете створити будь-який макет, який ви можете уявити з легкістю.

Почніть з Індиго сьогодні!

14. Базова лінія

базовий рівень

Якщо ви проводите контент-маркетингову кампанію, наповнену вмістом, то тема журналу Baseline ідеально підходить для вас. Він фокусується на тексті з вишуканою типографією та тонким відображенням зображення, щоб ваш вміст справді був королем.

Базова лінія включає слайдер для змісту, чудові заголовки, нескінченні можливості прокрутки та кілька макетів.

Почніть з базової лінії сьогодні!

15. Кришталик

кришталик

Коронна коштовність Lenscap – це її настроювана змістовна карусель для обраного вмісту. Однак інші його особливості, які включають в себе витончений макет і красиву типографіку, роблять його видатною темою для афілійованих маркетологів.

Хочете посилатися на свої товари фотографіями та відео? Тоді вам сподобаються варіанти відображення спливаючої панелі Lenscap.

Вона також включає в себе кілька кольорових схем, і їх надзвичайно просто налаштувати та використовувати.

Почніть роботу з Lenscap сьогодні!

16. Neto

Neto

Якщо ви хочете побудувати першокласний магазин філійного маркетингу, Neto – це чудовий вибір. Тема Neto оснащена повною підтримкою WooCommerce і прекрасно працює з усіма улюбленими плагінами для створення сторінок.

Neto пропонує варіанти розширеного опису продуктів, декілька шаблонів блогів, віджетів соціальних медіа тощо.

Почніть з Neto сьогодні!

17. Атомний

атомний

Тема Atomic допоможе рекламним компаніям розширити свої фантастичні параметри типографіки, дивовижні зображення зображення та налаштовані заголовки.

Atomic готовий до WooCommerce та включає зони для відгуків клієнтів та галереї товарів.

Почніть з Atomic Today!

18. Найма

найма

Nayma легко налаштувати та прокрутити завдяки своєму інсталятору демо-контенту в 1 клік та 8 готових веб-сайтів. Він також включає інтуїтивний конструктор перетягування, який можна використовувати для швидкого створення власних макетів.

У ньому представлені модулі для відгуків, таблиці цін, слайдери зображень тощо. Nayma також має повну підтримку WooCommerce.

Почніть з Nayma Today!

19. Дорса

дорса

Dorsa чудово підходить для тих, хто любить використовувати відео для продажу своїх партнерських продуктів. Він підтримує плагіни відео-мініатюр, які добре працюють з його унікальним компонуванням сітки.

Він постачається з підтримкою WooCommerce, налаштованим повзунком та кількома стилями публікації.

Почніть з Дорси сьогодні!

20. aReview

огляд

Якщо у вас є веб-сайт з оглядом, який виконує подвійну службу як афілійований маркетинговий сайт, aReview – це тема, яку ви хочете використовувати. Він постачається з зручним списком рекомендованих безкоштовних плагінів, особливо для професійних рецензентів.

aReview не містить сховища тем WordPress і має прекрасну карусель вмісту, власні фони та доступ до безлічі шрифтів Google.

Почніть з перегляду сьогодні!

21. Бретані

Бретань

Бретані – це весела маленька тема блогів, яка добре працює для афілійованих маркетологів, які шукають більш особистий аромат.

У нього є кілька шаблонів сторінок і варіантів макета, щоб створити вітер. У вас також буде кілька областей віджетів, з якими можна працювати, щоб додати на свій сайт функції, такі як інтеграція соціальних медіа.

Почніть з Бретані сьогодні!

22. Вічно

вічно

Everly – це велика мінімалістична тема блогу, яка чудово підходить для контентних веб-сайтів. Вона включає 4 макети домашньої сторінки, 4 макети блогу, настроювані кольори, кілька шаблонів публікацій та кілька варіантів галереї фотографій.

Ця тема також включає спеціальні блоки реклами, інтеграцію соціальних медіа та повністю функціональний плагін.

Почніть з Everly Today!

23. Binder Pro

в'яжучий про

Якщо ви шукаєте стильний макет журналу для свого сайту, Binder Pro – чудовий вибір. Він ідеально підходить для багатих на вміст веб-сайтів і блогів, а також використовує простий конструктор перетягування, щоб ви могли створити свої власні унікальні макети.

Binder Pro постачається з 7 готовими веб-сайтами, які ви можете використовувати як вихідну точку. Він дуже добре працює на багатомовних веб-сайтах та має підтримку WooCommerce.

Почніть з Binder Pro сьогодні!

24. Кліппер

кліпер

Якщо ви зосереджуєтесь в основному на купонах, то «Кліпер» – це тема для вас. Він включає необмежену кількість магазинів купонів, форму подання купона та варіанти приховування та відстеження ваших партнерських посилань.

Clipper має 5 креативних кольорових схем, готовий до перекладу і надзвичайно простий у налаштуванні та використанні.

Почніть з Clipper сьогодні!

25. Місцеві знаки

локалі

Locales є ідеальним, якщо ви хочете створити каталог місцевих підприємств. У комплекті із заявою для подання користувачем ви можете приймати вміст, що подається користувачем для вашого сайту, а також повну систему управління каталогами.

У програмі Locales встановлено демонстраційний інсталятор у 1 клік, який допоможе вам швидко розпочати роботу. Для ще більш простого використання, він має власний конструктор перетягувань сторінок, щоб ви могли створити свої власні чудові макети.

Почніть із роботи з локальними послугами сьогодні!

26. Обраний

вибрали

Мінімальний-ще сміливий; виберіть «Вибрано» як свою тему, якщо ви дійсно хочете привернути увагу відвідувачів. Він ідеально підходить для демонстрації моди, канцелярських приладдя, відеоігор чи харчових продуктів через простий макет на одну колонку.

Він також постачається з підтримкою WooCommerce.

Почніть з вибраного сьогодні!

27. PageBuilderly

PageBuilderly

PageBuilderly постачається з плагіном для розробника сторінки Beaver Builder, і його можна швидко та легко налаштувати, щоб виглядати саме так, як вам подобається. Він також постачається з декількома рекламними блоками, щоб ви могли максимально використовувати партнерські програми, такі як Google Adsense.

Ознайомтеся з цими найкращими темами Beaver Builder.

Почніть з PageBuilderly сьогодні!

28. PhotoBlogster

PhotoBlogster

PhotoBlogster був розроблений для фотознімків; однак саме це робить його такою ефективною темою партнерського маркетингу. Якщо ви проводите важкі кампанії для своїх партнерських продуктів, PhotoBlogster – це відмінний вибір для їх демонстрації сучасним, ефективним способом.

Оптимізована пошукова система, ця тема також добре працює з Google AdSense. У комплекті є світлий або темний макет, щоб ваша тема могла відповідати загальному настрою вашого сайту.

Почніть з PhotoBlogster сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розкрити найкращі теми партнерського маркетингу WordPress! І щоб розширити свою дослідницьку роботу на наш список найкращих тем WordPress, підібраний експертами.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, вам також можуть сподобатися наші списки найкращих плагінів WordPress для афілійованих маркетологів та дешевих преміальних тем WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map