28 найкращих та креативних тем на одній сторінці WordPress (2020)

Кращі теми на одній сторінці для WordPress


Шукаєте найкращі теми на одній сторінці WordPress?

Тема на одній сторінці WordPress – це хороший вибір для вас, якщо ви хочете швидко передати своє повідомлення, не примушуючи користувачів переходити на різні сторінки.

Якщо ви вважаєте, що ваші користувачі занадто ледачі для переходу на різні сторінки, можливо, ви захочете розглянути можливість створення теми на одній сторінці для свого сайту..

У цій статті ми поділимося найкращими темами на одній сторінці для WordPress.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

1. Ультра

Ультра

Ultra – це потужна багатоцільова тема WordPress. Ultra поставляється з тоннами дизайнерських шкур та попередньо створеними демонстраційними сайтами. Він забезпечує функцію прокрутки паралакса, тобто фонові зображення на всій веб-сторінці рухаються повільніше, ніж зображення переднього плану. Він пропонує безліч макетів для домашньої сторінки та постачається разом із Builder Themify, конструктором перетягування від Themify, виробниками Ultra.

Інші важливі особливості включають вибір кольорів та спеціальні віджети. У ньому заздалегідь зроблені макети для кроссфіт-тренажерного залу, фітнесу, заходів тощо.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна тема WordPress, яку можна використовувати для створення веб-сайту на одній сторінці. У ньому є кілька вбудованих макетів для всіх видів веб-сайтів. Ви можете вибрати макет і миттєво запустити свій односторінковий сайт або блог.

Він повністю чуйний, готовий до перекладу та підтримує WooCommerce для створення інтернет-магазину. OceanWP простий у налаштуванні та може бути відредагований за допомогою налаштованого програмного забезпечення WordPress.

3. Діві

Діві

Divi – найпопулярніша і сучасна тема WordPress з безліччю готових веб-сайтів та макетів. Він укомплектований потужним конструктором Divi, який ви можете використовувати для створення власних макетів, ширини макета перетягування, дизайнів у режимі реального часу та налаштування будь-чого на своєму сайті. Це дозволяє вам клацнути та вводити будь-де на сторінці, щоб додати свій вміст.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами.

Тема містить глобальні елементи, блоки вмісту тощо. У ньому є інструментарій дизайну, який допоможе вам підготувати свій сайт саме так, як вам подобається. Усі параметри теми легко зрозуміти і сприйняти для початківців.

4. Parallax Pro

паралакс-про

Parallax Pro призначений для розповіді історії з дизайном веб-сайту на одній сторінці. Ця тема працює на основі Genesis Framework, а веб-потік паралакса дозволяє легко робити візуальний рух очей.

Як і більшість тем на StudioPress, Parallax Pro чуйний і пропонує чудові варіанти друку. Тема сумісна з WooCommerce, а також дозволяє створювати красиві сторінки продуктів.

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Parallax Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-студії StudioPress, включаючи Parallax Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

5. Посадка

Посадка

Посадка – ще одна популярна тема WordPress від Themify, яку ви можете використовувати для створення веб-сторінок на одній сторінці. Він постачається з повноекранним фоном зображення, навігаційним меню, спеціальним логотипом, міткою та CTA. Він також укомплектований конструктором Themify, який дозволяє швидко запустити приголомшливу сторінку з перетягуванням.

Як і будь-яка потужна тема, вона має необмежений вибір кольорів, шаблони сторінок, макети на повну ширину тощо. Landing має інтеграцію MailChimp для створення списку електронних листів та надсилання електронних листів своїм підписникам.

6. Hestia Pro

Гестія

Hestia – це відмінна односторінкова та багатоцільова тема WordPress, розроблена спеціально для стартапів, портфелів, малого бізнесу та креативних веб-сайтів. У ньому є власний заголовок із повнорозмірним фоновим зображенням, меню навігації, CTA тощо. На домашній сторінці ви також можете додати популярні послуги, продукти тощо.

Ця тема повністю налаштовується за допомогою налаштованого програмного забезпечення WordPress. Hestia підтримує макети та розробники сторінок WooCommerce, щоб створити власний макет веб-сайту.

7. Неве

Неве

Neve – це легка односторінкова тема WordPress, створена для створення будь-якого веб-сайту, включаючи веб-сайт на одній сторінці. Цілком сумісні з розробниками сторінок, щоб перетягувати вміст на домашню сторінку. Тема має простий та мінімальний вигляд із спеціальним логотипом, навігаційним меню та повзунком зображення у розділі заголовка.

Під заголовком ви можете додати описовий розділ про нас із зображенням зображення. Neve дозволяє додавати інший популярний вміст у розділи нижче. Neve оптимізовано для оптимізації роботи та продуктивності.

8. Паралакс

Паралакс

Parallax – це тема WordPress на одній сторінці від Themify із фоновим зображенням на весь екран. У ньому є кнопки соціальних медіа та навігаційне меню в першій частині. Особливість цієї теми полягає у функції прокрутки паралакса. Він повністю реагує і дивує користувачів за допомогою прокрутки на основі розділів, щоб відобразити ваші пропоновані послуги та продукти.

Завдяки цій темі ви отримаєте 60+ попередньо вбудованих макетів, варіантів розумного макета, декількох типів публікацій, фільтрів зображень тощо. Ви також можете використовувати макети списку чи сітки, замінивши макет на повноекранному екрані цієї теми.

9. Зелле

Зелле

Zelle – це дуже гнучка тема на одній сторінці WordPress. Він оснащений підтримкою для побудови сторінок перетягування та перетягування, прокруткою паралакса, елементами домашньої сторінки тощо. Заголовок містить слайдер зображення з текстом та кнопками CTA. Під повзунком ви можете додати розмиття, щоб продемонструвати свій вміст.

У ньому є спеціальні кольори фону, мега-меню тощо. Цю тему легко налаштувати і WooCommerce готова.

10. Сідней Про

Сідней

Sydney Pro – це преміальна тема однієї сторінки WordPress для фрілансерів та веб-сайтів малого бізнесу. Він оснащений простими параметрами налаштування для заголовка, розділів на титульній сторінці та колонтитула. Це дозволяє додавати заголовок відео, щоб забезпечити перше враження для користувачів.

Це тема для перекладу і може бути використана для створення багатомовного веб-сайту. Тема може бути відредагована за допомогою налаштованого програми WordPress.

11. OnePage

OnePage

Як і його назва, OnePage – це тема однієї сторінки WordPress для ділових та портфельних веб-сайтів. У ньому є прості та легкі варіанти вмикання / відключення функцій, декількох типів публікацій, перетягування домашньої сторінки та власні макети сторінок.

Ця тема повністю настроюється та легко налаштовується. OnePage оптимізований для SEO та швидкості сторінки.

12. Moesia Pro

Мезія

Moesia Pro – це сучасна тема однієї сторінки WordPress. Він укомплектований повзунком, шрифтами Google, шаблонами сторінок та блоком контактів. Це дозволяє інтегрувати соціальні медіа для імпорту фотографій з Instagram, Flickr тощо на головній сторінці. Ви також можете додати соціальний вміст на бічну панель свого сайту.

Тема реагує на переклади, готова до перекладу, і її можна налаштувати за допомогою “Настроюваного WordPress”.

13. Орфео

Орфео

Orfeo – безкоштовна односторінкова тема WordPress, призначена для інтернет-магазинів та веб-сайтів електронної комерції. У комплекті є заголовок на повну ширину, на якому відображаються ваш логотип, навігаційне меню та вітальний текст.

Це проста тема і її легко налаштувати. Усі параметри теми можна налаштувати за допомогою програми налаштування WordPress із попереднім попереднім переглядом.

14. Підприємство

Підприємство

Enterprise – це багатоцільова тема однієї сторінки WordPress, побудована спеціально для корпоративних бізнес-сайтів. До свого заголовка можна додати логотип, панель пошуку, соціальні значки, повзунок зображення та меню навігації. Він пропонує декілька розділів для відображення ваших особливостей роботи та послуг.

У ньому є відгуковий розділ, графічне представлення досягнень, таблиця цін та мультивіджет-футер.

15. OneEngine

OneEngine

OneEngine – безкоштовна тема на одній сторінці WordPress, яку можна використовувати для створення всіх типів веб-сайтів. Він постачається з конструктором макетів, простими налаштуваннями бэкенду, красивими спеціальними макетами тощо. Сторінка теми починається з жирного кольорового зображення в повну ширину та кнопки зі стрілками для переходу користувачів до розділу послуг.

Він постачається з вибором кольорів, спеціальними шрифтами та кольорами тла. Тему OneEngine легко налаштувати за допомогою програмного налаштування WordPress.

16. Нуль

Нуль

Zero – це універсальна тема однієї сторінки WordPress для ділових веб-сайтів. Під заголовком ви можете відображати свої пропоновані послуги у макеті сітки.

Ця тема поставляється із плагінами преміум-класу, як Visual Composer, відомим конструктором перетягування. Інші помітні функції включають в себе відео фон, спеціальні віджети, шрифти Google та підтримку WooCommerce.

17. Струнко

Струнко

Shapely – безкоштовна тема на одній сторінці WordPress. У ньому є фонове зображення на повноекранному екрані з текстом та кнопками. У комплекті є кілька віджетів домашньої сторінки, щоб додати портфоліо, відгуки, послуги та кнопки із закликом до дії.

Ця тема ідеально підходить для веб-сайтів, портфоліо, електронної комерції, блогів та інтернет-журналів для малого бізнесу. Налаштувати його легко і можна налаштувати за допомогою живого налаштування WordPress.

18. OnePress

OnePress

OnePress – це безкоштовна та креативна односторінкова тема WordPress, розроблена спеціально для цифрових агентств, бізнес-сайтів, портфелів та фрілансерів. Це повністю сумісне з WooCommerce для створення інтернет-магазину. Тема має прості параметри і її можна легко редагувати в WordPress customizer.

19. Денне світло

Денне світло

Daylight – багатоцільова тема WordPress для ділових та корпоративних веб-сайтів. У ньому розміщений повзунковий повзунок зображення, на якому розміщений ваш логотип та навігаційне меню. Ви можете красиво відображати свої послуги, відео, популярний вміст та інше на своїх веб-сторінках.

Деякі з важливих особливостей теми – це декілька макетів, прокрутка паралакса, соціальні значки, таблиці цін, віджет Instagram та карта розташування з контактною формою. Налаштувати його легко і зручно для початківців.

20. Потенца

Потенца

Potenza – міцна тема однієї сторінки WordPress. Він оснащений конструктором домашньої сторінки перетягування, гнучкими параметрами компонування, спеціальними віджетами та повзунком зображення на повну ширину. Тема включає гнучкі розділи для служб, відгуки та інший популярний вміст.

Він має кольорові схеми, власні фони, анімації, модулі паралакса та сумісність з популярними плагінами WordPress. Potenza оптимізована для SEO для збільшення вашого трафіку.

21. Навальна

Навальний

Масова частина – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, створена для фотографічних веб-сайтів, портфелів, малого бізнесу та магазинів електронної комерції. Він повністю підтримує Elementor, конструктор перетягувань, який допоможе вам створити власний макет веб-сайту. Ця тема – RTL та переклад готовий, а це означає, що ви можете створити багатомовний веб-сайт.

22. Parallax Pro

Parallax Pro

Тема Parallax Pro побудована на основі Genesis, однієї з найпопулярніших рамок, доступних на ринку. З його допомогою можна створити веб-сайт на одній сторінці з прокруткою паралакса, розділами вмісту, макетами на повну ширину тощо.

У ньому є кольорові параметри, спеціальні віджети, фонові зображення та красива типографія. Parallax Pro оптимізований для SEO та продуктивності.

23. ScrollMe

ScrollMe

ScrollMe – це безкоштовна односторінкова тема WordPress, яка прокручується горизонтально і покриває повноекранним фоном зображення. Він добре підходить для журналів, фотографій, особистих блогів, портфоліо та фрілансерів. Ця тема повністю сумісна з WooCommerce і готова до перекладу.

24. SinglePage

SinglePage

Як випливає з назви, SinglePage – це ще одна тема однієї сторінки WordPress. У ньому є 4 заздалегідь визначені розділи для додавання ваших послуг, вибору вмісту тощо. Він має зображення фонового зображення паралакса та власні кольори. Тема включає чітку типографіку, соціальні значки, карту Google та прості параметри налаштування.

25. Шопісл

Шопісл

Shopisle – це сучасна односторінкова тема WordPress для інтернет-магазинів. Він укомплектований чудовими функціями, такими як прокрутка паралакса, яка плавно веде до всіх розділів вашого веб-сайту. Він включає в себе красиві анімації та відео-стрічки для показу продукту.

Ця тема має власні кольори, віджети, інтеграцію соціальних медіа, макет продукту на основі сітки та підтримку популярних шлюзів платежів. Shopisle – це готове рішення для створення вашого магазину електронної комерції.

26. Монблан

Мон-Блан

Montblanc – це проста і креативна багатоцільова тема WordPress для веб-сайтів, що мають одну сторінку. Він має чіткий та акуратний макет із розділами для розміщених постів, служб, зображень, відгуків, членів команди тощо. Ця тема добре підходить для особистого блогу, магазину електронної комерції, креативного агентства, корпоративного та ділового веб-сайтів.

Він укомплектований макетами на 5 сторінок, спеціальними кольорами та гарною типографією. Усі параметри теми можна редагувати в режимі живого налаштування WordPress.

27. Фагрі

Фагрі

Fagri – це безкоштовна і мінімальна тема на одній сторінці WordPress. Він має простий макет для особистих блогів та веб-сайтів малого бізнесу. Тема швидша у виконанні, повністю настроюється та оптимізує SEO. Він містить повне ширину фонового зображення в заголовку зі спеціальним логотипом та меню навігації. Ви також можете додати контактну форму у заголовку.

До важливих особливостей належать підтримка WooCommerce, дружній макет для розробників сторінок та переклади, які дозволять вам створити веб-сайт своєю мовою.

28. BeOnePage

BeOneTheme

BeOnePage – це стильна та безкоштовна тема WordPress із повноекранним фоном зображення. Ви можете додати спеціальний логотип, меню навігації, текст та кнопку CTA у першій складці. У ньому є прокрутка паралакса, плавна анімація, творчі розділи та демонстраційний вміст, який допоможе вам розпочати роботу. Усі параметри теми легко налаштувати за допомогою WordPress live customizer.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми на одній сторінці для WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником з найкращих тем WordPress для веб-сайтів з членством.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me