29 найкращих тем WordPress для готелів та курортів (2020)

кращі WordPress готелі та курорт теми


Шукаєте найкращі теми WordPress для готелів та курортів?

Тема готелю чи курорту повинна мати всі функції, які допомагають продемонструвати свої властивості, а також дозволяють мандрівникам легко бронювати номер. Вам потрібно шукати тему, яка охоплює всі важливі функції, такі як онлайн бронювання, вибір номерів тощо.

У цій статті ми поділимося декількома найкращими темами WordPress для готелів та курортів.

Вибір теми WordPress Hotel для вашого сайту

Не кожна тема готелю WordPress створюється рівною.

Перш ніж зануритися та вибрати тему, потрібно переконатися, що тема має певні функції:

 • Покажіть свої властивості та зручності потенційним орендарям
 • Оптимальне місце для розміщення форми бронювання
 • Сумісний із плагінами, які ви хочете використовувати, особливо плагіном форми бронювання.

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

Давайте розглянемо деякі найкращі теми WordPress для готелів та курортів.

1. Тема Астра

Тема Астра

Astra – це легка і сучасна тема WordPress. Він має кілька початкових сайтів, включаючи демонстраційний веб-сайт для готелів, курортів, B&Bs, та гуртожитки. Ця тема сумісна з усіма популярними конструкторами перетягування сторінок, які допоможуть вам створити цільові сторінки.

У комплекті є галерея зображень для відображення фотографій ваших готельних номерів. Astra легко налаштувати та оптимізувати для виконання швидше, ніж звичайні теми WordPress.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна і універсальна тема WordPress, призначена для створення будь-якого типу веб-сайту. Він оснащений демонстраційним сайтом для готелів та курортів, який ви можете швидко імпортувати на свій сайт одним клацанням. Ocean WP на домашній сторінці містить декілька розділів, включаючи привітання, про нас, послуги тощо. Це дозволяє додавати нестандартний логотип, просте меню навігації та зображення в повну ширину з CTA у розділі заголовка.

Ця тема відповідає на 100% і повністю підтримує електронну комерцію. OceanWP готовий до перекладу і може використовуватися для створення веб-сайтів RTL (справа наліво). Для додаткових функцій ви можете використовувати їх преміум-розширення та доповнення.

3. Курорт Сонця

Sun Resort

Sun Resort – це стильна тема WordPress для веб-сайтів готелів та курортів. У ньому є вбудована форма запиту на бронювання, яка допомагає користувачам забронювати житло у вашому готелі чи курорті. Поставляється з перетягувачем домашньої сторінки, щоб миттєво додавати ваш вміст.

Інші значущі функції включають в себе спеціальні віджети, кольорові схеми, демо-імпорт в один клік та SEO-оптимізацію. Тема Sun Resort надзвичайно гнучка і її легко налаштувати.

4. Сутність

Сутність

Essence – потужна тема WordPress, яку можна використовувати для створення веб-сайту готелю чи курорту. У ньому є фонове зображення на повну ширину, що містить власні логотипи, меню навігації, панель пошуку, вітальне повідомлення та форму підписки. Він оснащений простим дизайном, щоб красиво демонструвати ваш представлений вміст.

Ця тема оптимізована Гутенбергом, тобто ви можете публікувати вміст прямо з останнього редактора WordPress, Гутенберг без клопоту. Він створений на основі рамки Genesis, однієї з найпопулярніших тематичних рамок WordPress, доступних на ринку. Він укомплектований зручною панеллю параметрів тем для зручного налаштування теми. Essence пропонує 6 областей віджетів, які допоможуть швидко додати функції на домашній сторінці та інших сторінках.

5. Бордо

Бордо

Бордо – це смілива тема WordPress для бутікових готелів та готелів B&Bs. Це дозволяє додати функцію онлайн-бронювання на своєму веб-сайті, тому мандрівники можуть легко забронювати номери в готелях. Показується слайд-шоу на домашній сторінці для відображення зображень готелів, зображень номерів та інших фотографій.

Бордо можна повністю підлаштувати під кольори, брендинг та типографіку. Ця тема зручна для початківців і може бути налаштована за допомогою живого налаштування WordPress.

6. Курорт Санторіні

Санторіні

Курорт Санторіні – це прекрасна тема WordPress, створена спеціально для створення веб-сайту готелю чи курорту. Він має унікальний дизайн із фоновим зображенням на повну ширину. Він оснащений онлайн-формою бронювання, щоб користувачі могли забронювати номери.

Ця тема має 7 типів вмісту, гнучкі розділи домашньої сторінки, спеціальні віджети тощо. Оптимізовано для оптимізації та ефективності роботи.

7. Аркадія

Аркадія

Аркадія – це професійна тема готелів та курортів WordPress. Він має дивовижні користувацькі функції, такі як фонове зображення, заголовки, повзунковий повзунок зображення тощо. Він включає шаблон форми бронювання, піктограми соціальних медіа та кілька шаблонів сторінок.

Він може бути налаштований за допомогою програми налаштування WordPress з попереднім попереднім переглядом. Ви можете змінити майже все в темі, щоб запустити потрібний веб-сайт готелю.

8. Шістдесят

Шістдесят один

SixtyOne – це сучасна тема WordPress, призначена для готелів та підприємств розміщення. Як і інші популярні теми готелю WordPress, вона включає в себе онлайн-форму бронювання мандрівників для бронювання номерів у вашому готелі. Він поставляється з галереями зображень та системою управління готелем.

Він містить власні віджети, шаблони сторінок, карти розташування та цільові сторінки. Цю тему легко налаштувати і добре працює на всіх розмірах екрана.

9. Готелія

Готелія

Як випливає з назви, Hotelia створена спеціально для створення веб-сайту готелю. Він має елегантний та надійний дизайн із розширеними функціями, такими як онлайн-бронювання, слайдер зображення, конструктор сторінок, паралаксальні ефекти тощо. Він постачається з відео-фоном, липкою навігацією, спеціальним логотипом та плагінами преміум-класу.

Сюди також входять користувацькі шрифти, типи публікацій, віджети, кольори тощо. Компанія Hotelia привітна для початківців і надає вам велику документацію, яка орієнтується на всі аспекти створення веб-сайту.

10. Палермо

Палермо

Палермо – прекрасна тема WordPress з готелями та курортами. У ньому є меню навігації на бічній панелі зі спеціальним логотипом та жирним фоном. Він відображає фон на весь екран у правій частині екрана. На головну сторінку можна додати вітальне повідомлення та кнопку із закликом до дії.

Ця тема має понад 30 варіантів появи та комбінацій. Вона також має інструмент демо-імпорту в один клік та дуже оптимізована для швидкості сайту.

11. HotelEngine Classy

HotelEngine Classy

HotelEngine Classy – це тема WordPress, створена для гуртожитків, курортів, бутикових готелів та підприємств розміщення. У комплекті із повзунком зображення на повноекранному екрані на домашній сторінці з вашим логотипом, меню навігації та онлайн-формою бронювання.

На домашній сторінці ви можете відображати номери готелів із зручностями, відгуками клієнтів, розташуванням та галереєю зображень. Незважаючи на те, що на панелі параметрів тем, створених на замовлення, ви також можете налаштувати її за допомогою редактора налаштувань WordPress.

12. Кеа

Кеа

Kea – мінімалістична тема курорту WordPress, яку можна використовувати для створення веб-сайтів готелів та курортів. Це дозволяє інтегрувати власну систему бронювання за допомогою плагіна WordPress для бронювання. Це справляє прекрасне перше враження від слайдера відео та зображень на домашній сторінці.

Ця тема має гнучкі макети, різноманітний вибір кольорів та підтримку WPML для створення багатомовного веб-сайту. Він також використовує власні віджети Elementor для створення власних сторінок.

13. HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy

HotelEngine Comfy – це прекрасно оформлена тема WordPress для готелів та курортів. Він постачається із галереями зображень та повзунками для демонстрації номерів, фойє та доріжок готелю. Тема має професійну систему управління готелем та форму онлайн-бронювання.

Він оснащений потужною пошуковою системою, кольорами, шрифтами та іншими спеціальними параметрами. Цю тему легко налаштувати і дозволяє миттєво запустити веб-сайт готелю.

14. Мілош

Мілош

Milos – це преміальна тема WordPress, побудована для готелів, хостелів, оренди квартир, B&B, та гостинні підприємства. Він поставляється з повноекранним фоновим зображенням під заголовком. Заголовок містить спеціальний логотип та меню навігації. Ви також можете додати кнопку бронювання у заголовку.

Це дозволяє інтегрувати сторонні системи бронювання та бронювання. Тема дає повний контроль над кольорами. Налаштувати це просто та зручно для початківців.

15. Місцеві знаки

Локалі

Locales – це сучасна тема каталогу WordPress, яка допоможе вам створити каталог місцевих готелів. Він укомплектований підтримуючими функціями, такими як карти розташування, адреси тощо. Ви також можете додати фільтруючий пошук на домашній сторінці, щоб користувачі могли знайти найкращий готель у місті.

Це дозволяє відображати готелі та апартаменти в повзунку каруселі. У ньому є розділ на головній сторінці, де відображаються популярні готелі. Тема ідеальна, щоб продемонструвати готелі вашого міста та заробити комісію за бронювання.

16. Престиж

Престиж

Престиж – це прекрасно оформлена тема готелю WordPress. У ньому є кілька шаблонів сторінок для відображення ваших кімнат, типів номерів тощо. Це дозволяє продемонструвати розташовані поруч пам’ятки, які можуть викликати інтерес у користувача забронювати номер у вашому готелі.

Цю тему легко налаштувати і її можна налаштувати за допомогою програми налаштування теми WordPress із попереднім попереднім переглядом.

17. Мольєр

Мольєр

Мольєр – відмінна тема WordPress для готелів, курортів, орендної квартири та B&Bs. Він оснащений гнучким колонтитулом і колонтитулом, що дозволяє налаштувати кожен елемент на веб-сайті. Це дає вам контроль за кольоровими схемами для визначення власних кольорів.

Інші важливі особливості включають інтеграцію шрифтів Google та підтримку розробників сторінок, WooCommerce та мови RTL.

18. Бронювання готелів

Бронювання готелів

HotelBooking – це повністю функціональна тема готелю WordPress. У ньому чуйна система дизайну та бронювання готелів. Ця тема оснащена механізмом бронювання, який дозволяє вашим користувачам швидко бронювати номери у вашому готелі. Ви можете додати налаштовану форму бронювання, календар наявності номерів, купони зі знижкою тощо.

Ця тема надає можливість додавати сезонні тарифи на номери. На ньому є окрема сторінка блогу для розміщення вмісту про ваш готель.

19. Готелон

Готелон

Hotelone – безкоштовна тема WordPress для готелів та курортів. У комплекті входить вдосконалена панель адміністратора для налаштування всіх елементів теми. Він постачається заздалегідь розробленим макетом для веб-сайту вашого готелю, що полегшує його роботу. У нижній частині вашого веб-сайту є підшитий шрифт для додавання піктограм, служб та іншого соціальних медіа внизу вашого веб-сайту. Ви також можете додати карту подорожі, місцеположення та адресу у нижньому колонтитулі. Ця тема підтримує конструктор Elementor для створення ваших сторінок.

20. Філоксенія

Філоксенія

Філоксенія – прекрасна і сучасна готельна тема WordPress. Він має всі функції, необхідні на веб-сайті готелю, включаючи форму бронювання, кілька типів вмісту, галерею зображень для демонстрації номерів готелів та систему управління номером..

Ця тема пропонує розміщену домашню сторінку, спеціальні віджети та кольорові схеми для налаштування вашого веб-сайту. Це оптимізовано для SEO.

21. Готель класу люкс

Готель класу люкс

Hotel Luxury – ще одна безкоштовна тема готелю WordPress. Це дозволяє керувати своїми онлайн-бронюваннями та бронюваннями професійно. Він має гарний дизайн, щоб відобразити розміщення вашого готелю в стилі. Цю тему легко налаштувати і її можна налаштувати за допомогою налаштованого WordPress.

22. Hotelica

Hotelica

Hotelica – це безкоштовна тема WordPress, розроблена спеціально для готелів, курортів та підприємств гостинності. Вона має фонове зображення заголовка на повну ширину із спеціальним логотипом, вітальним словом та меню навігації. Ви можете використовувати цю тему для створення локального каталогу готелів. Цю тему можна налаштувати за допомогою програми налаштування WordPress за допомогою попереднього попереднього перегляду.

23. Церматт

Церматт

Zermatt – це дуже розвинена та гнучка тема WordPress для готелів, курортів, орендної квартири, B&Хостели, хостели та підприємства розміщення. Він має привабливий фон на весь екран, щоб створити потужне перше враження для користувачів. Особливості теми включають форму онлайн-бронювання, модуль погоди та CTA.

Він оснащений нескінченними можливостями кольорів, повністю настроюваними макетами, розробниками сторінок та підтримкою WooCommerce. Zermatt легко налаштувати та оптимізувати для швидкості.

24. Присутність

Присутність

Престиж – це сучасна багатоцільова тема WordPress. З його допомогою можна легко створити веб-сайт готелю чи курорту. Він використовує конструктори перетягування сторінок для проектування цільових сторінок. Ця тема включає 2 макети, щоб створити веб-сайт у коробці або на повну ширину.

За допомогою вбудованих демонстрацій веб-сайтів ви можете швидко розпочати роботу та запустити веб-сайт готелю. Налаштування теми просте і може бути налаштовано за допомогою налаштованого програмного забезпечення WordPress.

25. Готель «Олімп»

Олімп Інн

Olympus Inn – це стильна тема WordPress для готелів, підприємств гостинності, житла та курортів. Як і всі популярні теми у цьому списку, він має форму онлайн-бронювання. Ця тема чудово працює з усіма необхідними плагінами WordPress, щоб додати функції та функціональні можливості на веб-сайт вашого готелю.

Він підтримує розробників сторінок, мови WooCommerce, RTL та повністю оптимізований для SEO. Olympus Inn працює швидше, ніж інші звичайні теми WordPress.

26. Егейський курорт

Егейський курорт

Якщо ви шукаєте красиву та сучасну тему курорту WordPress, ознайомтесь із курортом Егейський курорт. Він оснащений усіма дивовижними можливостями, необхідними для створення готелю чи курортного веб-сайту. Найпомітніші функції – модуль погоди, онлайн-форма бронювання, галереї зображень, повзунки та фонові відео.

Ця тема сумісна з WPML, що означає, що ви можете легко створити багатомовний веб-сайт. Він має гнучкі варіанти компонування для оформлення домашньої сторінки та цільових сторінок.

27. Квартира

Квартира

Flat – це професійна багатоцільова тема WordPress, яку можна використовувати для створення веб-сайту готелю чи курорту. Він має унікальний плоский макет із сміливими кольорами та повністю настроюється для додавання ефектів, анімації тощо. Поставляється із розробником Themify, щоб створити власні сторінки.

Тема містить розділи на домашній сторінці, де відображаються номери готелів, відгуки клієнтів, співробітники та зручності. Налаштувати його легко і можна налаштувати за допомогою живого налаштування WordPress.

28. Готель Мельбурн

Готель Мельбурн

Готель Мельбурн – це безкоштовна та чуйна тема WordPress для готелів, курортів та розкішних орендної квартири. Він має декілька місць навігаційного меню, слайдер зображення, інтеграцію соціальних медіа та багато іншого. Він оснащений засобами бронювання готелів, керуванням номерами та додатковими функціями преміум-класу в їх платній версії.

29. HotelMotel

HotelMotel

HotelMotel – це преміальна тема готелю WordPress. Він має систему бронювання, управління номерами, блог та віджет Instagram. У комплекті знаходиться повзунок із зображеннями, який демонструє ваші готелі та прилеглі пам’ятки. Ця тема повністю настроюється та легко налаштовується.

Він постачається із спеціальними кольорами, віджетами, шрифтами тощо. Тема має підтримку WooCommerce та перекладу, готових дозволити вам створити веб-сайт своєю мовою.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для готелів та курортів. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником з найкращих тем WordPress для блогів подорожей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map