29 найшвидших тем WordPress для прискорення вашого веб-сайту

Найшвидші теми WordPress


Шукаєте найшвидші теми WordPress? Швидкість веб-сайтів може зробити або порушити ваш бізнес. Без сумніву, ваша тема WordPress грає важливу роль у ній.

Завдяки швидкій темі WordPress, ви можете значно скоротити час завантаження сторінки, що, у свою чергу, збільшує швидкість сторінки. У цій статті ми покажемо вам кілька найшвидших тем WordPress для прискорення вашого веб-сайту.

Чому варто вибрати найшвидші теми WordPress?

Швидкість сторінки – одна з найважливіших показників, про яку потрібно стежити.
Дослідження показують, що навіть лише затримка у відповіді на 1 секунду може призвести до 7% зниження коефіцієнта конверсії. Крім того, Google продовжує підкреслювати швидкість сторінки у своєму алгоритмі.

Підсумовуючи це, якщо ви хочете збільшити рейтинг пошуку, отримати більше органічного трафіку та забезпечити чудовий досвід користувачів, вам потрібно буде вжити всіх заходів, як, наприклад, вибір швидкої теми WordPress, щоб збільшити швидкість сторінки.

З тисячами тем WordPress, доступних на ринку, вам важко знайти тему, яка швидко та швидко реагує. Ви завжди можете використовувати наш безкоштовний інструмент тестування швидкості веб-сайту для WordPress, щоб знати повну статистику швидкості вашого сайту.

Давайте розглянемо деякі найшвидші теми WordPress на ринку, щоб пришвидшити ваш веб-сайт.

1. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro – це красива і найшвидша тема WordPress. Він побудований на основі рамок StudioPress Genesis, що робить його потужним та надійним. Тема ідеально підходить для веб-сайтів про спосіб життя, здоров’я, здоров’я та медичну допомогу. Ви також можете використовувати цю тему для створення магазину електронної комерції.

Інші основні особливості включають 6 областей віджетів, користувацький фон заголовка, 2 меню навігації, панель пошуку тощо.

Ціноутворення: 129,95 дол

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до Essense Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-студії StudioPress, включаючи Essense Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Затвердіть цю ексклюзивну пропозицію WP Engine сьогодні! »

2. Тема Астра

Тема Астра

Тема Astra – найпопулярніша та найшвидша тема WordPress. Він постачається з десятками готових веб-сайтів, які ви можете імпортувати на свою інформаційну панель WordPress. Мета початкових сайтів – заощадити час, щоб ви могли швидко запустити сайт, не будуючи його з нуля.

Вона працює безперебійно з більшістю розробників сторінок перетягування та перетягування для WordPress. Завдяки Темі Astra ви можете легко налаштувати свій веб-сайт без написання коду.

3. Неве

Неве

Neve – це дуже швидка тема WordPress, сумісна з більшістю розробників сторінок для WordPress. Це багатоцільова тема, яка підходить до будь-якої бізнес-ніші. Макет відрізняється високою гнучкістю завдяки своїм простим варіантам тем, що дозволяють вам налаштувати стиль.

Він постачається з налаштованим колонтитулом і колонтитулом, щоб надати веб-сайту унікальний вигляд.

4. Ультра

Ультра

Ультра – це потужна і швидка тема WordPress. Він підтримує конструктор перетягування Themify для швидкого створення вашого веб-сайту. Сюди також входять Ultra Skins, які є вбудованими шаблонами та демонстраційними сайтами, які допомагають вам розпочати роботу без написання коду.

Тема пропонує додатки для розробників, параметри компонування та тонни налаштувань для вашого веб-сайту.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro – багатоцільова тема WordPress, створена для створення високоефективних веб-сайтів. Він має красивий і стильний односторінковий макет з гладким дизайном матеріалу. Тему також можна використовувати для створення багатосторінкового веб-сайту.

Він повністю підтримує WooCommerce та оптимізований для швидкості та продуктивності.

6. OceanWP

Ocean WP

OceanWP – це безкоштовна і найшвидша тема WordPress, створена для того, щоб легко створити будь-який веб-сайт або блог. У ньому є кілька демонстрацій та шаблонів, щоб заощадити час під час створення вашого сайту. Завдяки розширеним розширенням ви можете додати більше можливостей та функціональних можливостей на свій сайт.

Тема дуже сумісна з популярними розробниками сторінок, такими як Beaver Builder, Elementor тощо.

7. Декор

Декор

Decorist – швидка тема WooCommerce. Його можна використовувати для створення інтернет-магазину та продажу товарів для прикрас, модних товарів чи будь-яких фізичних товарів. Тема прекрасно працює з розширеннями WooCommerce, щоб додати більше функцій на ваш веб-сайт.

Він має налаштовані вітрини та гнучкі параметри компонування. Завдяки 100+ спеціальним елементам ви можете керувати видимістю заголовка, кольорами, соціальними мережами тощо.

8. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro – це радісна тема, яка забезпечує швидку продуктивність та прокрутку паралакса. Він входить в односторінкові та багатосторінкові макети для створення красивих веб-сайтів. Тема має спеціальний заголовок із фоновим зображенням у повну ширину та кнопками із закликом до дії.

Для налаштування можна використовувати живий інструмент WordPress і конвертер сторінок.

9. Academica Pro

Academica Pro

Academica Pro – це швидка тема WordPress, створена спеціально для навчальних закладів, університетів, коледжів та бібліотек. На головній сторінці пропонується підшитий макет із 3-стовпчиковим стилем. За допомогою інтеграції календаря подій ви можете легко просувати події на своєму сайті.

Інші ключові особливості включають в себе динамічний конструктор домашніх сторінок, візуальний налаштування, макет сторінки та підтримку WooCommerce.

10. Автор Pro

Автор Pro

Author Pro – ще одна тема, заснована на Бутті, для створення потужних та надійних веб-сайтів у WordPress. Тема ідеально підходить для авторів книг, Інтернет-продавців книг, видавців, журналів та веб-сайтів новин. Він оснащений гарною та зручною для користувача домашньою сторінкою для професійного відображення назв книг.

Він підтримує платформи електронної комерції, такі як WooCommerce та BigCommerce, щоб ви могли легко налаштувати свій інтернет-магазин. Настроювач тем дозволяє легко вносити зміни на ваш веб-сайт.

11. Тузант

Тузант

Tusant – це найшвидша тема подкастів WordPress. Ви можете використовувати цю тему, щоб додати музику та потокове відео на свій веб-сайт. Тема ідеально підходить для музикантів, гуртів, влогів, подкастів, мовників та будь-якого контенту, який працює навколо аудіо / відео проектів.

Він постачається з декількома варіантами компонування і підтримує конструктор сторінок Elementor.

12. Вишуканість

Вишуканість

Finesse – популярна і швидка тема WooCommerce, яка дозволяє запустити свій інтернет-магазин. Це підручник для створення та перетягування сторінок SiteOrigin для налаштування. Тема пропонує гнучкі варіанти компонування, щоб додати продукти, супутні товари та інше на свій сайт електронної комерції.

Інші функції включають підтримку веб-шрифтів 600+, необмежену колірну гамму, переклади та налаштовану програму для редагування вашого веб-сайту.

13. Кеа

Курорт Кіа

Kea – це красива та найшвидша курортна тема WordPress, створена спеціально для готелів, курортів та підприємств гостинності. Він має мінімалістичний дизайн із фоновим зображенням на весь екран. За допомогою Kea ви можете легко інтегрувати сторонні системи бронювання та бронювання для вашого готельного бізнесу.

Тема пропонує слайдер відео та зображень, гнучкі макети, кольорові схеми та власні віджети. Він також підтримує WPML для створення багатомовного веб-сайту.

14. Збережено

Збережено

Збережено – це преміальна церковна тема WordPress. Ідеально додавати свої проповіді, події, профілі персоналу та місцеположення. Він оснащений макетом, за допомогою якого ви можете відображати прекрасні фотографії, відео, відгуки та форми пожертвувань.

Тема включає в себе розробник домашньої сторінки перетягування, щоб налаштувати домашню сторінку веб-сайту церкви.

15. Агенція Pro

Агенція Pro

Agency Pro – це професійна та одна з найшвидших тем WordPress, яка найкраще підходить для веб-сайту вашого агентства. Тема побудована на рамках Genesis Framework, що робить її сильною та потужною з точки зору продуктивності.

Як і будь-яка тема StudioPress, Ви можете використовувати його віджет домашньої сторінки та спеціальні шаблони сторінок для швидкого налаштування свого веб-сайту.

16. Баланс

Баланс

Баланс – це мінімалістична та найшвидша тема WordPress. Він оснащений двома красивими та преміальними макетами, які дозволяють зробити веб-сайт на ваш вибір. Ви також можете використовувати цю тему, щоб створити професійний магазин електронної комерції та додати весь свій інвентар за кілька кліків.

Тема має білі пробіли в макеті для залучення користувачів та залучення їх на ваш веб-сайт. За допомогою програми Visual Customizer ви можете швидко змінювати кольори та шрифти.

17. Хоре

Хоре

Khore – одна з найшвидших тем подій WordPress. Він має 2-стовпецький макет, який відображає навігаційне меню з лівого боку та вміст у правій частині сторінки. Тема ідеально підходить для проведення заходів, виставок, вебінарів та конференцій.

Khore дозволяє продавати квитки в Інтернеті. Він також пропонує планувальник подій, спільний доступ до соціальних мереж, карти Google, графічні галереї тощо.

18. Блогстар

Блогстар

Blogstar – це творча тема блогу WordPress. У комплекті є кілька шаблонів блогів, які ви можете використовувати для створення блогу або створення інтернет-журналу. Він легко інтегрується з Visual Composer, щоб ви могли швидко додавати та налаштовувати сторінки свого веб-сайту.

Тема містить 700+ шрифтів значків, спеціальні віджети, кольорові шкури та відео-фон. Це оптимізовано для швидкості та продуктивності.

19. Модулі

Модулі

Модулі – це стильна і найшвидша тема WordPress. Завдяки багатоцільовому підходу ви можете легко створити будь-який веб-сайт або блог. Це легко працює з сторонніми плагінами WordPress, щоб розширити функціональність вашої теми.

У ньому є власне зображення заголовка із заголовком, міткою та кнопкою CTA. Ви також можете додати навігаційне меню та панель пошуку вгорі сторінки.

20. AutoDeals

AutoDeals

AutoDeals – це сучасна тема автосалону WordPress. Він оснащений блискавичною та найсучаснішою пошуковою системою, щоб користувачі могли знайти свої улюблені машини в Інтернеті. Відвідувачі можуть шукати на відстані та радіусі результати місцевих результатів інвентаризації.

Це дозволяє вибрати та порівняти декілька списків або зберегти пошук у списку бажань для майбутніх переглядів.

21. Налаштуйте

Налаштувати

Налаштувати це безкоштовна багатоцільова тема WordPress. Створювати будь-який веб-сайт можна швидко, чуйно та гнучко. Тема включає в себе розробник заголовків і колонтитулів та підтримує розробників сторінок, таких як Beaver Builder, Elementor, Thrive Architect, Divi тощо.

Він повністю підтримує плагіни, такі як WooCommerce, bbPress, Yoast та багато іншого для розширення функціональності вашого веб-сайту.

22. Автор книги

Автор книги

Book Author – швидка тема WordPress для видавців та авторів. Це дозволяє продавати та просувати свої книги в Інтернеті. Тема дозволяє вибирати красиві кольори для демонстрації обкладинок книг та приваблювання аудиторії.

Він оснащений розділом огляду, де ваші користувачі можуть залишити свої відгуки та пропозиції щодо своїх покупок.

23. Тема Гутена

Тема Гутен

Тема Guten – це потужна та найшвидша тема WordPress із підтримкою таких розробників сторінок, як Gutenberg, Beaver Builder, Elementor тощо. Тема має кілька макетів для різних розділів, включаючи заголовок, колонтитул та бічну панель.

Налаштувати кольори, шрифти та ін. Легко працює з WooCommerce, щоб запустити свій інтернет-магазин легко..

24. Орфео

Орфео

Orfeo – це сторінка швидкої теми WordPress з привабливим макетом веб-сайту. Він приваблює відвідувачів темним фоновим зображенням заголовка та барвистими кнопками заклику до дії. Тема ідеально підходить для особистих блогів та веб-сайтів агентств.

Для швидкого внесення змін у цю тему можна скористатися живим інструментом WordPress.

25. Мольєр

Мольєр

Moliere – це сучасна та стильна тема WordPress, розроблена спеціально для готелів, BnBs, квартир, прокатних послуг та бізнесу. Тема дуже швидка та гнучка, щоб привернути увагу користувача. У ньому є налаштований заголовок і колонтитул, щоб легко додавати ваш вміст.

Завдяки Moliere ви отримуєте повний контроль кольорів, інтеграцію розробників сторінок, підтримку RTL, сумісність WooCommerece та багато іншого.

26. Ніша Про

Ніша Про

Niche Pro – це професійна та швидка тема WordPress, яка ідеально підходить для блогерів про стиль життя, щоб продемонструвати свою роботу. Має прекрасний макет білого кольору із захоплюючими зображеннями та підтримкою електронної комерції. Тема має підшитий макет для швидкого додавання вашого вмісту та медіа.

Він постачається зі спеціальними шаблонами сторінок та панеллю параметрів теми для легкої настройки.

27. WPCasa

WPCasa

WPCasa – найшвидша тема нерухомості WordPress. Це дозволяє налаштувати веб-сайт нерухомості та додавати списки нерухомості за допомогою гнучкої панелі інструментів. Тема працює як рамка, що полегшує вам додавання більше шаблонів та макетів на ваш вибір.

Він пропонує потужні додатки та інструменти, щоб додати більше варіантів теми. WPCasa також включає в себе розширену систему пошуку властивостей.

28. Сідней Про

Сідней Pro

Sydney Pro – популярна і швидка тема WordPress, яка дозволяє вам робити будь-який тип веб-сайту. Він має повне екранне фонове зображення, піктограми спільного використання в соціальних мережах, панель пошуку, мітку та кнопки із закликом до дії. Ви також можете використовувати повзунок Crelly для відображення популярного вмісту в першій складці вашого веб-сайту.

Тема оснащена додатковими шаблонами сторінок для створення вашої сторінки контактів, сторінки про неї тощо.

29. Футурио

Футурио

Футурио це безкоштовна та швидка тема WordPress, створена спеціально для фотографів, онлайн-портфоліо, творчих агентств, магазинів електронної комерції та цільових сторінок. Він інтегрується з такими конструкторами сторінок, як Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi тощо.

Ви можете використовувати сторонні плагіни WordPress для оптимізації вашого веб-сайту для кращої роботи.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найшвидші теми WordPress для прискорення вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником з найкращих тем на весь екран WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map