30 найкращих тем WordPress для блогів подорожей (2020)

WordPress теми для подорожей блоги


Ви шукаєте найкращі теми WordPress для свого подорожнього блогу?

Якщо ви любите подорожувати і проводити пригоди, ви можете створити подорожній блог, ділитися своїми історіями, стати популярними та заробляти гроші на своєму написанні. Так само, якщо ви є власником туристичного бізнесу, створення туристичного сайту є необхідним для розвитку вашого бізнесу.

У цій статті ми поділимося найкращими темами WordPress для блогів та веб-сайтів до 2020 року. Це вибраний фахівцями список підручних тем для подорожей, щоб ви могли впевнено вибирати будь-яку тему, запропоновану для запуску вашого туристичного веб-сайту..

Створення подорожнього блогу за допомогою WordPress

WordPress – це найпопулярніша платформа для блогів та розробників веб-сайтів на ринку сьогодні. Мільйони веб-сайтів, включаючи провідні світові бренди, використовують WordPress для створення своїх веб-сайтів та блогів.

Щоб створити блог подорожей у WordPress, вам знадобиться доменне ім’я та обліковий запис хостингу разом із програмним забезпеченням WordPress. Ім’я домену – це адреса (URL) вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com чи IsItWP.com, а веб-хостинг – це вміст і файли вашого веб-сайту, які зберігаються в Інтернеті. Ви повинні ознайомитися з нашою статтею про те, як вибрати хостинг блогу.

Доменне ім’я зазвичай коштує 14,99 дол. США на рік, а план хостингу коштує 7,99 дол. США на місяць. Отже, поєднана вартість доменного імені та хостингу на початку може бути високою, особливо якщо ви плануєте почати з низьким бюджетом.

На щастя, вам більше не потрібно про це турбуватися, оскільки Bluehost пропонує ексклюзивну пропозицію для користувачів IsItWP.

створити блог на bluehost

Тепер ви можете отримати хостинг WordPress всього за $ 2,75 на місяць (знижка 60% на звичайну ціну) та безкоштовний домен від Bluehost. Крім того, ви також отримаєте безкоштовний сертифікат SSL, щоб захистити свій домен.

Після придбання веб-хостингу та доменного імені ви можете приступити до створення свого блогу подорожей або веб-сайту, дотримуючись наш покроковий посібник про те, як розпочати блог з WordPress.

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Давайте ознайомимося з найкращими темами WordPress для блогів подорожей, які можна використовувати на своєму подорожньому блозі чи веб-сайті.

1. Діві

тема діві для подорожевих блогів

Divi – потужна тема WordPress, яка дозволяє створювати будь-які веб-сайти, включаючи туристичний веб-сайт. Це повністю чуйна тема подорожей, яка робить ваш сайт чудовим на всіх типах пристроїв та екранів.

Divi випускається у двох варіантах: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

Тема Divi найкраща для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які поставляються разом із темою.

Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати його поряд з іншими темами.

Тема Divi також поставляється із вбудованим конструктором перетягування, за допомогою якого ви можете легко створити будь-який тип макета веб-сайту, який вам подобається. Для створення дизайну ви можете використовувати 46 потужних елементів вмісту. Усі ці елементи вмісту дуже настроюються, щоб ви могли надати цій темі власний дизайн.

Якщо ви хочете швидко запустити проект свого веб-сайту, ви можете скористатися однією з 20 попередньо зроблених макетів Divi, запропонованих темою. Не забудьте перевірити ці спеціально налаштовані теми для дітей Divi.

2. Соледад

Тема Соледада

Soledad – багатоповерхова тема подорожей для веб-сайтів WordPress. Він поставляється в комплекті з 1000+ слайдерами та макетами блогу / журналу, так що ви можете створити вражаючий веб-сайт для подорожей для своїх користувачів.

Для нескінченного налаштування тема також підтримує плагіни редактора сторінок, наприклад, Elementor та WP Bakery Page Builder. Цей переклад готовий і дозволяє створити багатомовний сайт.

Почніть з Soledad сьогодні!

3. Пригоди

тема пригод wordpress

Пригода – тема WordPress, яка найкраще підходить для кроссфіт-тренажерного залу, мандрівників, дослідників та пригод. Ця тема має сучасний стильний дизайн, який підкреслює ваш зміст.

Тема Adventure постачається з шаблоном домашньої сторінки, який ви можете використовувати для створення динамічної домашньої сторінки за допомогою плагіна Organic Customizer Widgets. Цей плагін також розроблений Organic Themes – ті самі люди, що стоять за темою Пригоди.

Почніть з Adventure сьогодні!

4. Теміфікувати нескінченне

themify-нескінченно-wordpress-тема

Themify Infinite – тема блогу на повній сторінці із нескінченною прокруткою. Це дозволяє додавати зображення в повну ширину до публікацій блогу, які зроблять ваш блог приголомшливим. Функція нескінченної прокрутки додає шарму вашого блогу, оскільки він нескінченно завантажує вміст, коли користувачі прокручують сторінку вниз.

Окрім нескінченної прокрутки, вона містить липкий заголовок, плями рекламних банерів, віджети, що висуваються, підтримку WooCommerce тощо, щоб зробити ваш блог красивим та потужним. Щоб ви могли налаштувати дизайн, він постачається з зручним конструктором перетягування сторінок. Отже, ви можете створити будь-який макет із попередніми попередніми переглядами на фронті.

Тема Themify Infinite пропонує безмежні можливості для створення блогу. Ви можете легко створити повнофункціональний і чудовий блог подорожей, використовуючи цю тему.

Прочитайте наш повний огляд Themify Infinite.

Почніть з Themify Infinite сьогодні!

5. Тропікана

Тропікана

Тропікана це прекрасна тема WordPress, створена спеціально для блогів подорожей, мандрівників, блогерів про природу, фотографів з подорожей та островних мандрів. Тема пропонує природні та привабливі кольори, які вражають ваших користувачів при першому погляді на ваш веб-сайт.

Він має 1-сторінковий та 2-сторінковий режим. На головній сторінці представлений повзунковий повзунок зображення з текстом та кнопкою заклику до дії. Ви також можете додати соціальні значки, панель пошуку, спеціальний логотип та подвійне меню навігації у розділі заголовка.

Тема Tropicana інтегрується з популярними плагінами WordPress, такими як WooCommerce, WPForms, і більше. Ви можете використовувати конструктори перетягування сторінок, як SiteOrigin, для створення професійних цільових сторінок, сторінок блогу та інших користувацьких сторінок на вашому сайті.

Почніть з Tropicana сьогодні!

6. Теміфікувати пік

тематизація-пік-тема

Themify Peak – це тема WordPress у стилі кладки, яка підходить для блогів, портфелів, журналів та сайтів фотографії. Тема показує ваші публікації в сітці, яка добре адаптується до будь-якого розміру екрана чи пристрою. Ви можете вибрати опцію автоматичної плитки, щоб тема автоматично генерувала сітку для кладки або встановлювала нестандартний розмір плитки для кожної категорії.

Тема містить необов’язкове мега-меню, різні макети публікацій, віджети для висувних повідомлень, тип публікації в портфоліо, підтримку WooCommerce та багато іншого. Він має опцію імпорту демонстрації в 1 клік та демонстрацію готових до імпорту в різних скінах. Тому ви можете вибрати скін, встановити його на своєму сайті та швидко запустити свій блог.

Тема Themify Peak оснащена потужним плагіном для розробників сторінок Themify Builder, який допоможе вам створити будь-яку верстку, не торкаючись жодного рядка коду. Це дозволяє налаштувати майже все, просто перетягуючи та опускаючи, а також попередній перегляд в реальному часі.

Прочитайте наш повний огляд Themify Peak.

Почніть з Themify Peak вже сьогодні!

7. Мандрівник

тема-мандрівник-wp

Мандрівник – це прекрасна тема блогу WordPress для подорожуючих блогерів, фотографів та казкарів. Він оснащений простим та елегантним макетом блогу в сітці для демонстрації ваших фотографій та вмісту, що приваблює погляд.

Тема оснащена вбудованою опцією відображення каналу Instagram для відображення останніх фотографій Instagram у нижньому колонтитулі та бічних панелях. Якщо ви любите ділитися своїми фотографіями подорожей в Instagram, ця функція дозволяє вам зв’язати свій Instagram зі своїм блогом WordPress та відображати свої фотографії.

Тема мандрівника використовує вбудовану програму WordPress Customizer, щоб легко створити свій блог. Вам не потрібно використовувати один рядок коду, щоб налаштувати параметри теми. І ви побачите все, що змінили в режимі реального часу.

Почніть з мандрівника вже сьогодні!

8. GuCherry

GuCherry

GuCherry – це відмінна тема WordPress, створена спеціально для подорожуючих блогерів, фотографів подорожей, туристичних компаній та пригод. Він також ідеально підходить для планувальників свят, блогерів про стиль життя, веб-сайтів новин і журналів, а також блогів моди.

Тема має добре розроблені спеціальні віджети, привабливий банер, слайдер зображення, рекламний простір та піктограми соціальних медіа. Він демонструє демо імпорт у 1 клік, щоб швидко та легко запустити ваш веб-сайт. Ви можете замінити текст своїм вмістом і розпочати роботу в декілька кліків.

GuCherry – це повністю чуйна тема WordPress. Він підтримує мови RTL та оптимізований для SEO.

Почніть з GuCherry сьогодні!

9. Гема

gema-wordpres-тема

Gema – стильна і смілива тема блогу WordPress для створення захоплюючого блогу подорожей. Тема найкраще підходить для розумних мандрівників, блогерів про стиль життя, фотографів, літературних мрійників та інших творчих людей. Це дозволяє вам демонструвати свої пости в WordPress у сміливому стилі кладки.

Тема проста і проста у використанні, тому ви можете її персоналізувати, не записуючи жодного коду. У ньому є зручний інтерфейс, за допомогою якого ви можете легко змінити зовнішній вигляд та функціональність свого сайту. За допомогою попереднього попереднього перегляду в режимі реального часу ви можете змінювати його кольори, шрифти та майже все інше.

Тема Gema повністю чутлива і готова до мобільних пристроїв, тому вона працює плавно та ефективно на будь-якому пристрої та будь-якому екрані.

Почніть з Gema вже сьогодні!

10. Травелл

Травелл

Trawell – це преміальна тема WordPress для туристичних блогерів, туристичних компаній, авантюристів та туристичних журналів. Він має привабливий відео-фон, який надає вашому веб-сайту чіткий вигляд. Тема ідеально підходить для мандрівників, які хочуть відобразити загальну кількість відвідуваних країн та континентів за допомогою карти.

Він оснащений клейкою навігацією, повзунком каруселі, оптимізацією зображення тощо. Він сумісний з більшістю розробників перетягувальних сторінок, тому ви можете налаштувати свої макети та створювати унікальні цільові сторінки на своєму веб-сайті..

Trawell постачається з кількома областями рекламного місця, де ви можете розмістити банерну рекламу, щоб монетизувати ваш сайт. На ньому є вдосконалена панель параметрів тем, яка дозволяє налаштувати будь-які елементи на вашому веб-сайті.

Почніть з Trawell сьогодні!

11. Камера

камера-wordpress-тема

Камера – чудова тема для пристрасних фотографів. Якщо ви любите подорожувати захоплюючими місцями по всьому світу та фотографувати приголомшливі пейзажі, Camera – це правильна тема для вашого блогу. Ця тема дозволяє витончено демонструвати свої фотографії та навіть включати розповіді про них.

Тема має елегантний дизайн, не відволікаючий увагу, який вміло підкреслює ваші фотографії з подорожей. Ви можете додати бічну панель висувних для навігації, соціальних посилань та декількох віджетів, тому ваш вміст завжди залишається основним акцентом.

Тема камери призначена для розміщення на всіх екранах та пристроях. Крім того, оптимізована SEO та швидкість, щоб забезпечити присутність вашого блогу в результатах пошуку.

Почніть з камери сьогодні!

12. Ультра

ультра-тема-фотографія

Ultra – це дуже потужна і гнучка багатоцільова тема WordPress. Ви можете використовувати цю тему для створення туристичного веб-сайту, блогу подорожей, портфоліо мандрівників, фотографії, електронної комерції, кроссфіт-тренажерного залу, або сайту подій та конференцій. Ця тема оснащена декількома заздалегідь розробленими демонстраційними веб-сайтами та скінами, які ви можете імпортувати в WordPress за один клік та швидко запустіть новий веб-сайт чи блог.

Більше того, він пропонує 60+ заздалегідь розроблених макетів, які ви можете імпортувати та використовувати з невеликими налаштуваннями. Перш за все, він має потужність популярного плагіна для розробників сторінок Themify Builder. Отже, ви можете легко створити будь-який макет за допомогою простого конструктора перетягування.

Щоб ви могли створити повний веб-сайт для подорожей, у нього є можливість додати Карти Google, таблицю цін, контактні форми, хронологію, галерею зображень, повзунки, аудіофайли, таймер зворотного відліку тощо. Також є понад 16 стилів заголовків, кілька заголовків фонові параметри, величезний вибір типографіки, настроювані кольори та багато інших корисних функцій.

Почніть з Ultra сьогодні!

13. Церматт

zermatt-wordpress-тема

Zermatt – це чудова тема WordPress для створення туристичного агентства, готелю, ресторану чи будь-якого іншого веб-сайту для бізнесу. На ньому розміщена домашня сторінка перетягування, яку ви можете налаштувати, використовуючи різні спеціальні віджети. Він постачається з додатковим інтегрованим модулем погоди, за допомогою якого ви можете інформувати відвідувачів вашого сайту про погоду у вашому районі (або районі, до якого вони мають намір подорожувати).

Тема має інтегровану форму запиту на бронювання, щоб відвідувачі могли забронювати туристичний пакет для своєї наступної відпустки. Крім того, ви можете додати прекрасні галереї для демонстрації ваших приголомшливих фотографій.

Ця тема підтримує популярні плагіни для побудови сторінок, включаючи Divi Builder, Elementor та Brizy. Ви можете вибрати один із них та візуально налаштувати свій веб-сайт із фронту. Він повністю чуйний і готовий до сітківки.

Почніть з Zermatt сьогодні!

14. Падіння

падіння-wordpress-блог-тема

Падіння – це елегантна тема блогів у стилі кладки для WordPress. Він розроблений, щоб запропонувати користувачам безперешкодне читання. Ви можете додавати зображення на повну ширину і привабливо демонструвати свої фотографії. Крім того, ви можете додавати зображення та відео у свої публікації в блозі.

Тема Fall має відмінну типографіку за замовчуванням, а також повний параметр налаштування типографіки. Ви можете редагувати кольори шрифту, розміри шрифту, вагу, висоту рядків, а також використовувати шрифти Google. Аналогічно, він має інші параметри налаштування для логотипу та фавікону, фонів, кольорів та багато іншого. Ви можете легко налаштувати всі параметри без написання коду.

Fall – це стовідсоткова чуйна тема, яка гарантує однаково чудовий вигляд на всіх пристроях, включаючи пристрої з невеликим екраном.

Почніть з осені сьогодні!

15. Змішувати посадку

тематизація-посадка-тема

Themify Landing – чуйна тема цільової сторінки WordPress, корисна для створення цільової сторінки туристичного бізнесу або сайту портфоліо мандрівників. Він має чудовий дизайн, який ніколи не справляє враження на користувачів, що надходять із вашої електронної пошти чи соціальних мереж. Це допомагає збільшити кількість підписників, підписників соціальних медіа та загальний трафік на ваш сайт.

Тема оснащена 25+ заздалегідь розробленими макетами, які ви можете встановити в WordPress одним натисканням і використовувати на своєму сайті. Після встановлення макета ви можете налаштувати його зі своїм вмістом і використовувати його як власний.

У ньому є опція типу “Портфоліо”, щоб відобразити ваші портфоліо у красивих макетних зображеннях. Щоб додати події вашого туристичного бізнесу, у нього є параметри типу публікації подій із поданням про розташування на Картах Google. Це відмінна тема для створення туристичних веб-сайтів.

Прочитайте наш повний огляд Themify Landing.

Почніть із тематичної посадки вже сьогодні!

16. Themify Elegant

тематизація-елегантність-тема

Як очікувати, Themify Elegant – це елегантна тема WordPress, створена Themify. Це мінімалістична тема з художнім дизайном, який підходить творчим людям, включаючи мандрівників, фотографів, художників та музикантів. Тема підкреслює його класну типографіку та приголомшливу візуальну презентацію, яка чудово виглядає на всіх пристроях.

Ця тема оснащена професіонально розробленими типами публікацій для портфоліо та команди, новою функцією фільтра зображень, кладкою та схемою сітки тощо, що дозволяє красиво додавати та показувати вміст. Для проектування вашого веб-сайту він має простий у використанні конструктор перетягування сторінок, який вже інтегрований. Ви можете легко перетягувати модулі та створювати будь-який макет, який хочете.

Themify Elegant оснащений 6 альтернативними кольоровими шкурами, які дозволяють змінити загальний вигляд вашого сайту одним кліком. Тема підтримує плагін WooCommerce, щоб ви могли легко створити сторінку магазину.

Прочитайте наш повний огляд Themify Elegant.

Почніть з Themify Elegant сьогодні!

17. OceanWP

oceanwp-тема-подорожі-демонстрація

OceanWP пропонує море чудових можливостей та функціональних можливостей, які дозволяють вам створювати будь-який веб-сайт, який ви хочете. Це багатоцільова тема, яку можна використовувати для веб-сайту туристичного бізнесу, блогу, цільової сторінки та односторінкового веб-сайту WordPress.

Тема сумісна з будь-якими популярними плагінами для створення сторінок WordPress, включаючи Beaver Builder, Elementor, SiteOrigin, Divi Builder та Brizy. Тому ви можете створити практично будь-який тип компонування, який хочете. Він також підтримує WooCommerce та інші основні плагіни WordPress, щоб ви могли додати будь-яку функціональність, яку хочете, і навіть створити інтернет-магазин.

Якщо ви новачок шукаєте просте рішення, можете встановити 1 його креативний демонстраційний вміст і використовувати його на своєму сайті.

Почніть з OceanWP сьогодні!

18. Журнал подорожей

подорож-журнал-wordpress-тема

Журнал подорожей – безкоштовна чуйна тема подорожей WordPress. Він має простий та чистий дизайн із функціями та функціоналами, які знадобляться для бізнес-сайту. Він має потужність плагіна WP Travel, що дозволяє додавати туристичні пакети, систему бронювання, варіанти оплати, карти та багато іншого.

Таким чином, тема журналу подорожей підходить для туристичних агентств, готелів та курортів, туроператорів чи будь-кого, хто пропонує туристичні послуги.

Тема журналу подорожей зручна у користуванні та легко налаштовується. У ньому є вбудований WordPress Live Customizer, який дозволяє персоналізувати зовнішній вигляд вашого веб-сайту та редагувати функції за допомогою попереднього попереднього перегляду в реальному часі..

Почніть з журналу подорожей вже сьогодні!

19. Блокнот

тему noteblog-wp-blog

Noteblog – це проста, безкоштовна тема блогу WordPress, яка чудово підходить для створення подорожей чи особистого блогу. Він має макет блогу в сітці для демонстрації ваших статей та фотографій. Це SEO-оптимізована тема, завдяки якій ваш блог отримує кращу видимість та рейтинг у результатах пошуку.

Ця тема дозволяє додавати Google AdSense, а також афілійовані посилання на свій блог, щоб отримувати прибуток від рефералів. Його приємна типографія та привабливий для читачів дизайн ідеально підходять для того, щоб підтримувати та радіти читачам.

Більше того, у ньому є власні віджети, зображення заголовка, логотип та параметри фавікону тощо, щоб ваш блог виглядав унікальним. Це повністю чуйна тема, щоб ваш блог плавно завантажувався на всі пристрої.

Почніть з Noteblog сьогодні!

20. TourPress

tourpress-wordpress-подорож-тема

TourPress – це преміальна тема подорожей WordPress, яка підходить для туристичних підприємств, таких як туристичні агенції. Ця тема дозволяє викладати всю необхідну інформацію про ваш бізнес та все, що ваші користувачі повинні знати, витончено.

Тема TourPress має прості варіанти для створення туристичних пакетів для ваших потенційних клієнтів, додавання форм бронювання турів та додавання функцій пошуку туру залежно від пункту призначення, типу, місяця та ціни. Ви можете показати туристичні пакети у списку, сітці, галереї чи інших стилях. Крім того, у нього є стильний макет блогу, щоб поділитися своїми історіями успіху в подорожах.

Ця тема включає імпорт демонстрації за 1 клік, щоб ви могли встановити демонстрацій теми в WordPress та швидко запустити свій туристичний веб-сайт.

Почніть з TourPress сьогодні!

21. Гото

goto-wordpress-подорож-тема

Goto – це багатофункціональна тема подорожей та подорожей WordPress, яку ви можете використовувати для створення свого веб-сайту для подорожей. Він оснащений широким спектром потужних функцій та функціональних можливостей.

Це вбудований варіант бронювання турів, який дозволяє додавати форму бронювання на домашній сторінці веб-сайту, щоб полегшити бронювання для користувачів. Існує 3 унікальні заздалегідь задані домашні сторінки та кілька макетів для внутрішніх сторінок. Він має гарні конструкції для списків турів, сіток для турів, синглів туру, напрямків, сторінок контактів та блогу.

Крім того, у нього також є система огляду турів, яка дозволяє вашим клієнтам оцінювати останній тур. Ця функція допомагає потенційним клієнтам вибрати найкращу поїздку.

Почніть з Goto сьогодні!

22. Мандрівники

wanderers-wordpress-travel-тема

Wanderers – це пригодницька тема для веб-сайтів для подорожей та туризму. Тема має естетично красивий дизайн, який обов’язково вразить мандрівників в Інтернеті, які шукають захоплюючі напрямки подорожей, щоб дослідити. Він має повний набір функцій, що дозволяє створювати повнофункціональний веб-сайт для подорожей.

Це дозволяє додавати приголомшливі повзунки для зображень та відео з інтригуючим повідомленням, щоб запросити користувачів приєднатися до туру. Він має вбудовану функцію бронювання, інтеграцію PayPal для прийому платежів, користувацькі типи публікацій для напрямків та турів та ряд інших корисних функцій. Крім того, є короткі коди до списків турів, карусель зображень туру, фільтр турів, карусель для клієнтів тощо.

Wanderers – це готова тема демо-імпорту в 1 клік, щоб ви могли імпортувати демонстраційний вміст теми буквально за один клік, налаштувати його під свій вміст та опублікувати свій сайт.

Почніть з Wanderers сьогодні!

23. Гранд Тур

грандіозний тур-wordpress-тема

Grand Tour – прекрасна тема WordPress для створення грандіозного веб-сайту для подорожей та подорожей. Це одна з найбільш продаваних тем для подорожей на тематичному ринку ThemeForest. Він має чудовий та оптимізований для перетворення дизайн, щоб перетворити більше користувачів на клієнтів.

Тема дозволяє додати конкретні туристичні напрямки, елегантну галерею турів, попередній перегляд відео-турів, різні варіанти бронювання, кілька варіантів оплати, купонні коди та знижки, пошук туру тощо. Усі ці варіанти допоможуть вам створити повний тур та подорожі веб-сайт.

Тема оснащена декількома заздалегідь створеними демонстраційними веб-сайтами, які ви можете імпортувати в WordPress за один клік, налаштувати та швидко підготувати свій сайт.

Почніть з Grand Tour сьогодні!

24. Щоденники подорожей

подорожі-щоденники-wordpress-тема

Щоденники подорожей – це безкоштовна чуйна тема WordPress, яка підходить для подорожуючих блогерів. Це дозволяє вам красиво представляти свої щоденники подорожей людям та надихати їх. У ньому є власний дизайн домашньої сторінки з формою підписки електронною поштою, останніми повідомленнями, найпопулярнішими публікаціями та розділом для додавання логотипів та повідомлення із закликом до дії..

Ця тема містить спеціальний варіант логотипу, область віджетів нижнього колонтитула, 4 користувацькі віджети, підтримку дочірньої теми, параметри бічної панелі та багато іншого, що дозволяє налаштувати ваш сайт. Ви можете легко інтегрувати мережі соціальних медіа та вмикати соціальний обмін.

Тема “Щоденники подорожей” – це SEO та швидкість оптимізована, щоб ваш блог міг краще оцінювати результати пошуку та покращувати роботу користувачів.

Почніть з щоденників подорожей вже сьогодні!

25. Двір

двір-wordpress-подорож-тема

Courtyard – це ще одна безкоштовна тема WordPress, розроблена для малих підприємств, пов’язаних із послугами, таких як готель, туристичне агентство чи туристична компанія. На ньому є слайдер-герой із варіантами бронювання, що дозволяє користувачам забронювати готель та розпочати відпустку. Завдяки вбудованому віджету Packages ви можете показати свої 5 останніх туристичних пакетів у сітці з різними стилями фону.

Аналогічно, він також має віджет Testimonials, який відображає, що ваші клієнти говорять про ваші послуги. Віджет галереї зображень дозволяє продемонструвати захоплюючі фотографії з місць призначення подорожей, щоб вразити майбутніх клієнтів.

Ця тема сумісна з WooCommerce, тому ви можете легко додати сторінку магазину та включити трансакції електронної комерції.

Почніть з Courtyard сьогодні!

26. Поширений

поширена тема wordpress-подорожі

Prevalent – це професійна тема подорожей WordPress з великою кількістю функцій та функцій для створення веб-сайту для подорожей. Розроблений з урахуванням підприємців подорожей та туризму, він має чистий та елегантний дизайн.

Тема “Поширеність” дозволяє вам показати найкращі напрямки подорожей, спеціальні пропозиції, останні новини, відгуки клієнтів, фотогалереї та все інше, що вам знадобиться на туристичному веб-сайті. Ви можете без особливих зусиль налаштувати кожен з цих розділів із налаштування теми.

Ця тема повністю чуйна та готова до сітківки. Тому ваш веб-сайт для подорожей буде чудово виглядати на всіх типах пристроїв та екранів.

Почніть з Prevalent сьогодні!

27. Гіпнотизувати

mesmerize-wordpress-тема-подорожі-демонстрація

Mesmerize – це дуже гнучка багатоцільова тема, яку ви можете використовувати для будь-якого веб-сайту, включаючи сайт туристичного агентства, блог, ресторан, мобільний додаток та програмне забезпечення або веб-сайт електронної комерції. Він оснащений потужним редактором в реальному часі, який дозволяє редагувати текст, зображення, кольори, додавати елементи та повністю налаштовувати макет сторінки повністю за допомогою попереднього попереднього перегляду в реальному часі.

Як випливає з назви, Mesmerize пропонує по-справжньому вражаючий досвід створення веб-сайтів. Існує кілька готових до використання тематичних демонстрацій та 100+ попередньо призначених блоків, які ви можете використовувати для створення красивих сторінок за один раз.

За допомогою Mesmerize ви можете використовувати значки Font Awesome, шрифти Google, карти Google, фотогалереї та багато іншого. Це чудова тема, яку варто спробувати для вашого нового туристичного веб-сайту.

Почніть з Mesmerize сьогодні!

28. Кале

kale-wordpress-тема

Kale – це проста та елегантна тема блогу WordPress, яку можна використовувати для створення подорожей, їжі, веб-сайтів моди та особистих блогів. Він відрізняється простим і безладним дизайном, який виглядає приємно очам користувачів. Це тема, оптимізована для SEO, тому вміст вашого блогу стане кращим в рейтингу за результатами пошуку.

Ви можете використовувати текст або логотип зображення у своєму блозі, вибрати колір тла або додати фонове зображення, додати кілька бічних панелей, меню соціальних медіа тощо. Це дозволяє додавати публікації, розміщені на головній сторінці, та публікації на основній сторінці, щоб зосередитись на найбільш захоплюючих історіях подорожей та фотографіях з подорожей.

Тема Kale повністю реагує, тому ваш блог буде чудово виглядати на всіх пристроях незалежно від розміру та роздільної здатності екрана. Це чудова тема для вашого блогу подорожей.

Почніть з Kale сьогодні!

29. Шлях подорожі

подорож-шлях-wp-блог-тема

Travel Way – це повністю чуйна, багатофункціональна тема WordPress для веб-сайтів туристичного бізнесу. Він пропонує безліч варіантів додати та продемонструвати різні напрямки подорожей або туристичні пакети, які пропонує туристичне агентство. Ви можете привабливо представити свої туристичні послуги з цією темою.

Тема містить прості у використанні параметри для портфоліо, послуг, галереї, блогу, сторінки відгуків, сторінки команди, форм бронювання тощо. Крім того, вона має повну підтримку плагіна WooCommerce, щоб ви могли легко створити сторінку магазину на своїй сайт.

Крім того, у нього є розширені параметри логотипу, спеціальні області бічної панелі, елементи керування макетом, сухарі, необмежені сайдери тощо. Travel Way – ідеальна тема для створення повного веб-сайту для подорожей бізнесу.

Почніть з Travel Way сьогодні!

30. CityLogic

містологічний

CityLogic – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яка підходить для подорожей, бізнесу, блогів та онлайн-портфоліо. Тема має прозорий заголовок для елегантного вигляду. Він також має можливість додати статичне зображення або повзунок зображення на головну сторінку. Ви можете використовувати вбудований повзунок теми або будь-який сторонній плагін для додавання повзунка для зображення.

Тема CityLogic добре працює з популярними плагінами, такими як WPForms, WooCommerce та Elementor, а також з Builder сторінки SiteOrigin. Ви можете встановити або Builder сторінки Elementor, або SiteOrigin і створити свій сайт, використовуючи їх налаштування перетягування та перетягування сторінок..

У темі є кілька шаблонів сторінок, декілька макетів блогу, сторінка контактів, сторінка магазину, опція пошуку на сайті тощо. Ви можете користуватися ними, легко налаштувати їх налаштування та створити повнофункціональний блог в найкоротші терміни.

Почніть з CityLogic сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми WordPress для подорожевих блогів.

Ви також можете побачити наш підбірний список найкращих тем нерухомості WordPress та дешевих преміальних тем WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map