31 найкращих тем WordPress, сприятливих для Гутенберга на 2020 рік

Найкращі теми, привітні Гутенбергу для WordPress


Шукаєте кращі теми, привітні Гутенбергу WordPress?

Гутенберг – новий розширений редактор WordPress, який також відомий як «редактор блоків». Це дозволяє вам бачити, як виглядає готова сторінка, перебуваючи в редакторі. Таким чином ви можете налаштувати розміри та інтервали в режимі реального часу без необхідності перемикатися на панель попереднього перегляду. Весь досвід редагування був відтворений для вмісту, насиченого медіа.

За допомогою Гутенберга ви можете стильно додавати спеціальні блоки, макети вмісту, кілька стовпців, викладений текст, зображення тощо..

У цій статті ми поділимося вибраним вами списком найкращих тем Гутенберга для WordPress.

Вибір найкращої для Гутенберга WordPress теми

Привітна тема Гутенберга бездоганно працює з останньою версією WordPress.

Деякі з переваг зручних для Гутенберга тем WordPress:

 • Чуйний та готовий дизайн сітківки
 • Дозволити додавання спеціальних блоків
 • Інтеграція з іншими розробниками сторінок
 • Оптимізовано для SEO та швидкості роботи

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати найкращу тему WordPress, сприятливу для Гутенберга, давайте подивимося на найкращі варіанти для вашого веб-сайту.

Ви також можете перевірити вибір наших найкращих плагінів WordPress Gutenberg для покращення редактора.

1. Прорив Pro

Прорив Pro

Breakthrough Pro – популярна тема WordPress, побудована на основі Genesis Framework від StudioPress. Він оснащений декількома макетами, фоном білого кольору, красивим вибором кольорів і чітким типографією. Тема дозволяє продемонструвати свою роботу, послуги та інше на домашній сторінці.

Це ідеальна тема Гутенберга, яку ви можете використовувати для створення веб-сайту, інтернет-магазину чи блогу. Це дозволяє додавати красиві цільові сторінки, які можуть конвертувати більше відвідувачів у клієнтів.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ доступ до прориву Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати безкоштовно всі теми преміум-студії StudioPress, включаючи Breakthrough Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

2. Діві

Діві

Divi – це найкраща тема WordPress та розробник сторінок, яка підтримує Гутенберга. Він оснащений потужним візуальним настроювачем, який можна використовувати для додавання ефектів, кольорів, шрифтів, анімації тощо. Divi Builder дозволяє швидко налаштувати макет і дизайн вашого сайту.

Інші помітні функції включають глобальні елементи та стилі, які економлять час. Ви можете налаштувати свої власні модулі для ефективного використання на кількох сторінках веб-сайтів. Тему Divi легко налаштувати для будь-якого веб-сайту бізнесу.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP – безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яка підтримує Гутенберга. Він постачається з десятками демонстрацій веб-сайтів для кожної бізнес-ніші, включаючи їжу, готель, спортзал, моду, спосіб життя, розваги, блоги та багато іншого.

Тема пропонує швидкий час завантаження сторінки, чуйний макет та підтримку Гутенберга. Він повністю інтегрується з WooCommerce, щоб запустити інтернет-магазин. OceanWP готовий до перекладу, і ви можете використовувати його для створення багатомовного веб-сайту WordPress.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro – це потужна для Гутенберга тема WordPress, добре підходить для будь-якого веб-сайту. Він має сучасний гладкий дизайн матеріалу та сумісність для створення сторінок. Це дозволяє використовувати редактор блоків Гутенберга для налаштування сторінок і публікацій.

Завдяки безпроблемним інтеграціям, Hestia Pro – це розумний вибір для негайного запуску вашого багатофункціонального веб-сайту. Він також пропонує кілька готових демонстраційних сайтів.

5. Тема Астра

Тема Астра

Тема Astra – одна з найкращих безкоштовних тем Гутенберга для WordPress. Він постачається із сотнями початкових сайтів, які ви можете імпортувати одним клацанням миші. Тема прекрасно працює з популярними конструкторами перетягування сторінок, як Beaver Builder, Elementor тощо.

Він оснащений декількома корисними елементами та модулями, які полегшують налаштування. Тема Astra зручна для початківців і підтримує WooCommerce.

6. Ультра

Ультра

Ultra – це сучасна тема WordPress Gutenberg. Це дозволяє використовувати імпортер демо-контенту в один клік для імпорту макета веб-сайту зі змістом та функціями. Ви можете замінити текст і зображення оригінальним вмістом і швидко розпочати роботу.

Використовуючи додатки для розробників, ви можете додати більше функцій на свій веб-сайт, як таймер зворотного відліку, панель прогресу, слайдер зображення тощо. Він також пропонує відмінний вибір кольорів та варіанти шрифту.

7. Неве

Неве

Neve – це стильна односторінкова тема, яка повністю підтримує редактор WordPress Gutenberg. Це швидкий і легкий з повністю чуйним дизайном.

Це дає повний контроль над параметрами макета веб-сайту, кольорами, шрифтом та фоном.

8. Тема Гутена

Тема Гутен

Тема Guten створена для редактора Гутенберга WordPress. Він має кілька варіантів налаштування макета для заголовка, колонтитула, сторінки блогу тощо. Тема оснащена налаштуваннями кольорів та параметрами шрифту для всіх сайтів.

Завдяки Темі Guten ви отримуєте заздалегідь створені макети, з яких ви можете швидко та легко створити веб-сайт. Налаштувати його легко та оптимізувати SEO.

9. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro – це передова тема WordPress Gutenberg. Він також працює без праці з іншими розробниками сторінок та редакторами. Цю тему легко налаштувати та налаштувати для будь-якого веб-сайту.

Він постачається з необмеженим вибором кольорів, спеціальним фоном, навігаційним меню, кнопками із закликом до дії тощо. Тема Zelle Pro підтримує WooCommerce поза коробкою.

10. Атомні блоки

Атомні блоки

Атомні блоки – це тема WordPress, яка безперешкодно підтримує блоки Гутенберга. Він постачається з безкоштовним плагіном, який ви можете використовувати, щоб додати користувацькі блоки та розробники сторінок на свій веб-сайт.

Плагін також може працювати з будь-якою темою. У ньому є кілька готових блоків для інформаційного бюлетеня, таблиці цін, закликів до дії, відгуків, значків спільного використання та іншого.

11. Журнал Pro

Журнал Pro

Magazine Pro – тема WordPress, що працює на ґенезі. Він створений для роботи з редактором Гутенберга. Тема має простий і мінімальний макет, добре підходить для будь-якого інтернет-журналу.

Це ідеальна тема для подорожуючих блогерів, політичних організацій, технологічних сайтів та журналів про стиль життя. За допомогою декількох варіантів компонування легко миттєво налаштувати повноцінний професійний веб-сайт.

Також перегляньте наш підбірний список найкращих тем WordPress для блогів подорожей.

12. Бретані

Бретані

Бретані – стильна тема WordPress, ідеально підходить для способу життя, моди та інших інтернет-журналів. Ви також можете скористатися цією темою, щоб створити веб-сайт з фотографією та красиво відобразити вашу обрану роботу. Тема повністю підтримує редактор Гутенберга для швидкої настройки.

Він має повний екран повзунка для демонстрації вашого вмісту. Завдяки вибору кольорів та ефектів анімації він надає вашому веб-сайту чіткий вигляд.

13. Закра

Закра

Закра це безкоштовна тема WordPress, створена спеціально для створення будь-якого веб-сайту. Він підтримує редактор блоків Гутенберга для налаштування ваших сторінок і публікацій. Він також постачається з безкоштовними початковими сайтами, які ви можете використовувати для швидкого запуску веб-сайту.

Тема Zakra ідеально підходить для особистих блогів, портфоліо, магазинів WooCommerce, ділових веб-сайтів та сайтів, заснованих на нішах. Він чудово працює з Elementor та іншими популярними розробниками сторінок.

14. Футурио

Футурио

Футурио – ще одна безкоштовна для Гутенберга тема WordPress. Він створений для розробників сторінок, таких як Beaver Builder, Visual Composer та Divi Builder. Тема ідеально підходить для вашого простого веб-сайту чи магазинів електронної комерції.

Він підтримує безкоштовні та преміальні плагіни WordPress, включаючи Yoast SEO, WooCommerce, Jetpack, WPForms, Futurio легко налаштувати та керувати в WordPress.

15. Нозама

Нозама

Nozama – це преміальна тема WordPress Gutenberg. Він ідеально підходить для веб-сайтів WooCommerce, тобто ви можете швидко створити інтернет-магазин. Він інтегрується з більшістю розширень WooCommerce, щоб додати більше функцій на ваш сайт електронної комерції.

Тема підтримує власні модулі Elementor, щоб легко створювати дивовижні макети. Він також постачається зі спеціальною вітриною для встановлення найкращого досвіду покупок для ваших клієнтів.

16. Слон

Слон

Слон – прекрасна тема WordPress, яка підтримує редактор блоків Гутенберга. Тема створена спеціально для веб-сайтів з неприбутковістю, благодійними організаціями та церквами. У комплекті є декілька функцій, які допомагають збирати кошти в Інтернеті на вашу некомерційну справу.

Налаштувати та налаштувати за допомогою конструкторів сторінок та програму живого WordPress можна легко та налаштувати їх. Тема Elephant підтримує декілька плагінів перекладу, включаючи WPML, Polylang тощо.

17. Монохромний

Монохромний

Монохром – потужна тема WordPress, побудована за допомогою програми Genesis Framework від StudioPress. Тема чудово працює з останнім редактором WordPress Gutenberg, щоб додати багатий вміст на ваш веб-сайт. Ви також можете використовувати спеціальні блоки, щоб зробити ваш вміст стильним.

На головній сторінці є 4 області віджетів, кілька варіантів компонування, настроюваний заголовок та шаблони цільової сторінки.

18. Мараната

Мараната

Мараната – це неприбуткова тема WordPress, створена спеціально для сайтів церков, некомерційних організацій та збору коштів. Це легко працює з редактором блоків Гутенберга для налаштування сторінок і публікацій WordPress.

Тема оснащена повноекранним відео-фоном, який дає найкраще перше враження для нових відвідувачів. Інші помітні функції включають в себе віджети колонтитулів і колонтитулів для простої настройки.

19. Додатковий

Додатково

Extra – це елегантна тема журналу WordPress. Він інтегрується з Ultimate Divi Builder для налаштування. Ви можете скористатися функцією перетягування, щоб миттєво налаштувати ваш текст, зображення та інший популярний вміст.

Він постачається з потужними функціями, такими як конструктор категорій, розробник публікацій та сторінок, система оцінок та огляд тощо. Тема Extra підтримує функції електронної комерції, щоб легко створити інтернет-магазин.

20. Фуджіка

Foodica

Foodica – це сучасна тема WordPress для веб-сайтів про їжу та рецепти. Він оснащений красивим повзунком для вмісту для відображення блогів у стилі. Тема пропонує 4 місця розташування банерів, щоб розмістити свої оголошення та заробляти більше грошей.

Він має необмежену колірну гамму, спеціальні віджети, колір тла та чітку типографіку. Foodica підтримує редактор блоків Гутенберга поза коробкою.

Перевірте ці найкращі теми ресторану WordPress.

21. Майстерня

Ремісник

Artisan – це професійна тема WordPress. Він повністю сумісний із сучасним редактором Гутенберга та має демонстраційний макет, побудований спеціально для блоків WordPress та WooCommerce. Це дозволяє легко налаштувати макет домашньої сторінки та інші сторінки.

Якщо говорити про інтеграцію в електронну комерцію, то вона чудово співпрацює з WooCommerce, щоб продавати свої продукти в Інтернеті. Ви також можете використовувати цю тему для створення інтернет-ринку, наприклад, Amazon або Etsy.

Також слід ознайомитись з нашим довідником щодо кращих платформ електронної комерції для багатопрофільних ринків.

22. Шовк

Шовк

Шовк – це тема WordPress, створена спеціально для блогів про моду та стилі життя. Він оснащений білим тлом та стильним розкладом, щоб красиво відобразити ваш представлений вміст. Тему підтримує редактор блоків Гутенберга.

Він має потужні функції, такі як слайдер публікацій, засоби соціального обміну, стрічка Instagram та мега-меню. За допомогою декількох елементів дизайну ви можете легко вносити зміни в макет свого веб-сайту.

23. Академія Про

Академія Про

Academy Pro – прекрасна тема WordPress, добре підходить для онлайн-академій, навчальних закладів, коледжів та університетів. Він чудово працює з останнім редактором блоків Гутенберга для налаштування ваших сторінок і публікацій.

Інші функції теми включають 6 спеціальних областей віджетів, 3 різних макети, підтримку відео, кнопки із закликом до дії та багато іншого. Це зручно для початківців і просте налаштування.

24. Бенсон

Бенсон

Benson – це тема фотографії WordPress із фоном на весь екран, щоб відобразити найпривабливішу фотографію в стилі. У комплекті є кілька макетів зображень, щоб красиво відображати фотографії у списках, сітках та галереях зображень.

Це дає вам повний контроль над налаштуваннями кольорів, шрифту та стилю вашого веб-сайту. Тема інтегрується з конструкторами перетягування сторінок та редактором блоків Гутенберга.

25. Брамб

Брамб

Bramble – це багатоцільова тема WordPress, яку ви можете легко створити на будь-якому веб-сайті. У комплекті вбудований конструктор сторінок для налаштування сторінок та публікації. Тему також підтримує редактор Гутенберга, щоб створити прекрасний веб-сайт.

Має двостулковий макет із навігаційним меню бічної панелі та вмістом у правій частині екрана. До відомих особливостей належать фони відео, шрифти Google, макети портфоліо тощо.

26. Збережено

Збережено

Збережено – це преміальна церковна тема WordPress. Поставляється з інструментом для створення домашніх сторінок у режимі реального часу, який ви можете використовувати, щоб миттєво налаштувати домашню сторінку веб-сайту. Тема також сумісна з новим блоковим редактором Gutenberg.

Інші помітні функції включають в себе спеціальні церковні віджети, карту нижнього колонтитулу, демонстраційний вміст, імпортер вмісту в один клік та автоматичну оптимізацію пошукової системи..

27. Нескінченність Pro

Infinity Pro

Infinity Pro – це сучасна і стильна для Гутенберга тема, наповнена потужними функціями. Він побудований на основі тематичної рамки генезису від StudioPress.

З 13 різних областей віджетів так просто налаштувати домашню сторінку та інші сторінки на своєму веб-сайті. Це також дозволяє легко створювати цільові сторінки.

28. Шлях подорожі

Шлях подорожі

Travel Way – чудова тема WordPress для туристичних і туристичних компаній. Він також ідеально підходить для подорожуючих блогерів, авантюристів і похідних. Він пропонує гнучкі варіанти додати свої напрямки та туристичні пакети в стилі.

Тема: Гутенберг готовий і чудово працює з усіма популярними розробниками сторінок.

29. Інспіро

Інспіро

Inspiro – це візуально приваблива тема WordPress, яка підтримує Гутенберга. Він підтримує зображення та відеогалереї, щоб красиво відображати ваш візуальний вміст. Тема оснащена слайд-шоу із фоновим екраном на повноекранному екрані, яке однаково чудово виглядає на всіх пристроях та розмірах екрана.

Він повністю підтримує плагін WooCommerce, який ви можете використовувати для створення інтернет-магазину та продажу своїх товарів.

30. Повсть

Фельдмаг

Felt – це тема журналу WordPress, створена прекрасно для інтернет-журналів, новин та особистих блогів. Це дозволяє професійно демонструвати свій вміст і створює найкраще перше враження для нових користувачів.

Поставляється з каруселем та слайдшоу на повноекранному екрані, щоб додати популярний вміст. Тема має чуйний і модульний макет, який ви можете налаштувати за допомогою сучасного редактора блоків Гутенберга.

31. Кеа

Кеа

Kea – гнучка тема WordPress для готелів та курортів. Це дозволяє інтегрувати вашу власну систему онлайн бронювання, щоб автоматично бронювати номери для клієнтів. Тема оснащена повноекранним фоном, відео-слайдером та необмеженою кольоровою гамою.

За допомогою спеціальних віджетів Elementor легко вносити зміни до теми. Ви також можете скористатися редактором Гутенберга для налаштування сторінок і публікацій WordPress.

Ви також повинні ознайомитись з вибором наших експертів найкращих тем WordPress для готелів та курортів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі теми, привітні Гутенбергу WordPress. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником з найкращих безкоштовних тем блогу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map