35 кращих тематичних магазинів WordPress, щоб придбати ідеальну тему

Кращі теми WordPress


Шукаєте кращі теми тем WordPress, щоб придбати привабливу тему для вашого веб-сайту?

На ринку є нескінченні тематичні магазини WordPress, які пропонують різні типи макетів та дизайнів. Але якщо ви шукаєте тему, яка справді відповідає вашому сайту як рукавичка, то найважливіші фактори, які слід враховувати при дослідженні тематичної компанії, включають нішу, функції, параметри налаштування та гнучкість..

Ми також створили список найкращих тем WordPress, які ви можете використовувати на своєму веб-сайті. Зверніться до них!

У цій статті ми поділимося кращими крамницями тем WordPress, щоб придбати ідеальну тему для вашого веб-сайту.

1. StudioPress

StudioPress

StudioPress – популярний магазин тем WordPress з безліччю прекрасних преміальних тем. Усі їх теми постачаються в рамках Genesis, що робить їх потужними та гнучкими щодо функцій. Тематичні рамки Genesis надзвичайно популярні серед дизайнерів та розробників WordPress своєю надійністю, функціональністю та високими стандартами.

Тематичний магазин включає всі типи тем WordPress: дочірні теми від сторонніх розробників, комерційні теми тощо. StudioPress гарантує, що якість всіх доступних тем є найвищою.

StudioPress був придбаний WP Engine – найпопулярнішою у світі та однією з найкраще керованих хостинг-компаній WordPress. Ви отримаєте всі теми StudioPress безкоштовно, якщо ви оберете хостинг WP Engine для свого веб-сайту.

Порада: Користувачі IsItWP також отримають 20% додаткової знижки. Почніть з WP Engine.

Ціна: Одна тема коштує 129 доларів, включаючи тему “Генеза”. Якщо ви хочете придбати всі їх теми в комплекті, тоді це коштує $ 499,95.

2. Елегантні теми

Елегантні теми

Елегантні теми – відмінна тематична компанія WordPress. Вони пропонують багатоцільові теми WordPress, створені для створення найрізноманітніших веб-сайтів. Їх теми укомплектовані Divi Builder, дуже гнучким конструктором перетягування та дизайну для створення сторінок вашого веб-сайту.

Ви можете використовувати тему Divi Elegant Themes як основну тему для багатьох дочірніх тем Divi. Це потужна тема із сотнями глобальних контентних елементів, функцій та модулів. Не пропустіть перевірку макетів Divi та підтримуваних тем.

Ціна: За 89 доларів ви можете отримати доступ до всіх їх тем WordPress, включаючи підтримку та оновлення за 1 рік. Якщо ви хочете отримати довічний доступ до всіх їх тем і плагінів, це коштує $ 249 (підтримка та оновлення також включені довічно).

3. Міміфікувати

Теміфікувати

Themify – відомий сучасний тематичний магазин WordPress з декількома універсальними темами. Як і інші популярні тематичні компанії, у них є власний конструктор перетягувань та дизайну сторінок з легкістю. Themimi Builder поставляється з більшістю тем Themify.

Усі їх теми прекрасно оброблені корисними функціями та простою панеллю параметрів тем для редагування вашого веб-сайту. Themify дає вам можливість налаштувати все в межах теми.

Ціна: Вартість однієї теми (упакована додатковою темою) починається від 49 доларів. Ви можете отримати всі їхні теми з довічним доступом за $ 249.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це тематична компанія WordPress зі стильною, безкоштовною демонстрацією теми, створеною для створення будь-якого веб-сайту. Від сайту ресторану до інтернет-магазину вони пропонують багатоцільові макети, оптимізовані для SEO та швидкодії.

Усі тематичні демонстрації OceanWP готові до електронної комерції та можуть бути інтегровані з найпопулярнішими сервісами WordPress. Ви також можете створити багатомовний веб-сайт із темами OceanWP.

Ціна: Демонстрація теми безкоштовна. Ви також можете використовувати їх преміум-розширення, щоб додати потужні функції до вашої теми.

5. Теми WordPress Astra

Астра

Astra – доступна тематична компанія WordPress, що пропонує тематичний пакет із преміум-сайтами та функціями для початківців. Це стильна, легка та швидкодіюча тема. Ви також можете повністю налаштувати тему за допомогою програми налаштування WordPress. Початківцям зручно створювати та створювати для розробників сторінок, щоб швидко створювати сторінки.

Він постачається із заздалегідь створеними веб-сайтами для всіляких бізнес-ніш. Тема включає красиві кольори, чітку типографіку, параметри компонування тощо. Ви можете використовувати тему Astra WordPress, щоб розпочати роботу за найкоротший час.

Ціна: Він має 3 пакети, а початкова вартість – $ 59 з понад 20 початкових сайтів. Ви можете отримати їх повний комплект продуктів із довічним доступом до всіх їх функцій та оновлень за 699 ​​доларів.

6. TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemes має велику колекцію сучасних, красивих тем WordPress. Їх теми готові до електронної комерції та можуть використовуватися для особистих блогів, ділових веб-сайтів, інтернет-магазинів тощо.

Вони зосереджені на стилях, щоб залучити користувачів з фонами паралакса, анімацією, красивою типографією та кольорами. Ви можете прочитати їх тематичну документацію, щоб налаштувати та розпочати роботу.

Ціна: Одні теми коштують 58 доларів кожна. Або ви можете отримати довічний доступ до всіх їх тем за 299 доларів.

7. CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter пропонує велику колекцію багатоцільових тем WordPress. Їх теми поділяються на такі категорії, як блоги, журнали, бізнес, новини та готелі. Теми CSSIgniter популярні своєю гнучкістю та міцністю.

Ви можете використовувати їх теми для створення інтернет-магазину. Усі їх теми – це зручний для розробників сторінок і підтримується переклад.

Ціна: Одні теми коштують 49 доларів кожна. Або ви можете отримати всі їх теми та ресурси, довівши членство за 249 доларів.

8. WPZoom

WPZoom

WPZoom – ще одна популярна тематична компанія WordPress з красивими темами та шаблонами. Вони пропонують журнали, відео, портфоліо, блоги та бізнес-веб-сайти. Вони мають потужну вбудовану рамку для додавання функцій та дизайнерських сторінок.

Найкраща частина – це їх документація, яка допоможе вам ознайомитися з особливостями кожної теми. Таким чином, ви можете легко визначити, яка тема найкраще підходить для вас.

Ціна: Початкова вартість однієї теми становить 69 доларів. Ви можете отримати всі їх теми за 99 доларів.

9. Гутеншоп

Гутеншоп

Gutenshop – стильна тема електронної комерції від Superb WordPress Themes. Він містить шрифти Google, спеціальні віджети, шаблони цільових сторінок, шаблони на повну ширину, навігаційне меню тощо.

Тема сумісна з плагіном Instagram Feed, плагінами контактної форми, останніми плагінами публікації та інструментами SEO. Ви можете повністю налаштувати тему, включаючи кольори, шрифти та фон.

Ціна: Ціноутворення починається від 29 доларів (разова вартість). Доступні щорічні плани поновлення та повсякденного життя, які надають вам доступ до 30+ та всіх тем відповідно.

10. ТемаІсл

ТемаІсл

ThemeIsle – це тематичний магазин із найпростішими та чистішими темами WordPress. Їх безкоштовні теми доступні на WordPress.org, а їхні платні версії відображаються на їх офіційному веб-сайті. Хоча безкоштовні теми мають багато функцій, ви знайдете всі опції професіоналів у їх платних темах.

Їх тематичні ніші включають юридичні, некомерційні, ресторанні та харчові продукти, блоги та інше. Ці теми дуже гнучкі та прості у налаштуванні на веб-сайті WordPress.

Ціна: Одні теми коштують 89 доларів кожна. Або ви можете отримати необмежений доступ до всіх їх тем і плагінів за 299 доларів.

11. Теми PremiumCoding

Premiumcoding-теми

Теми PremiumCoding пропонує прекрасні теми WordPress, які добре підходять для бізнесу, електронної комерції, портфоліо тощо. Їх теми зручні для мобільних пристроїв та пропонують схему для сітківки.

Теми PMC розробляються з урахуванням високої швидкості та продуктивності. Крім того, вони навіть пропонують послугу CDN за низьку щомісячну плату.

Ціна: Вартість однієї ліцензії веб-сайту починається від $ 39 / рік. Вони навіть пропонують доступ до всіх тем на один рік за ціною 86 доларів на рік.

12. Майстерні теми

Теми ремісників

Artisan Themes – відомий магазин тем WordPress, який пропонує красиві універсальні теми. Їх демонстраційний інсталятор у 1 клік допомагає швидко підготувати ваш веб-сайт. Ви можете замінити демонстраційний вміст власним, щоб легко запустити свій сайт.

Усі їх теми легко інтегруються з конструкторами перетягування сторінок. Ви можете скористатися їх модульним підходом, щоб миттєво отримати свій веб-сайт. Вони мають необмежений дизайн, заздалегідь складені макети та інше.

Ціна: Ліцензія на одну тему коштує 129 доларів. Ви можете отримати їх пакет “Усі теми” за $ 439.

13. Організовані теми

Організовані теми

Організовані теми пропонують прекрасні багатоцільові теми WordPress. Їх теми можна використовувати для створення некомерційних сайтів, церкви, готелів, ресторанів, бізнесу та блогів. Ви можете використовувати макетні форми, щоб створити сторінки вашого веб-сайту.

Усі теми повністю оптимізовані для швидкості та продуктивності. Налаштування легко за допомогою WordPress live customizer.

Ціна: Одні теми коштують від 15 до 55 доларів, залежно від включених функцій. Ви можете отримати довічний доступ до всіх їх тем за 100 доларів.

14. Графічний папір

Графічний папір

Graph Paper Press має чудову колекцію художньо розроблених тем WordPress. Вони пропонують безкоштовні та платні теми для фотографів, портфоліо, бізнес-сайти та особисті блоги. Усі теми підтримують електронну комерцію та можуть бути використані для продажу вашої продукції в Інтернеті.

Їх теми повністю налаштовуються за допомогою програмного налаштування WordPress Live. Теми для графічного паперу Преси дуже гнучкі та готові до перекладу.

Ціна: Вони пропонують план All Themes за $ 99 / рік. Якщо ви хочете придбати довічний доступ до всіх тем, це разова вартість 399 доларів.

15. Церковні теми

Церковні теми

ChurchThemes присвячений пропонуванню тем WordPress для церков, неприбуткових та благодійних сайтів. Усі їх теми розроблені, тому включені функції підтримують вашу справу. Спільними рисами кожної теми є події, зона персоналу, карти розташування, архів проповідей тощо.

Кожна тема має розділ подкастів, щоб красиво відображати аудіо-, відео- та текстовий вміст. Вони пропонують детальну документацію та інструкції зі створення вашого веб-сайту, заснованого на вірі.

Ціна: Початкова вартість ліцензії на одну тему становить $ 99 – $ 129.

16. Тематика меридіана

Тематика меридіана

Meridian Themes – популярний тематичний магазин WordPress, що пропонує різноманітні красиві теми. Їх теми розроблені спеціально для художників, креативних дизайнерів, бізнесу та блогів. Усі їх теми повністю настроюються, а налаштування зручна для початківців.

Однією з ключових особливостей є їх спеціальна інформаційна панель для управління параметрами тем. Це простий у використанні і допомагає додавати функції на ваш веб-сайт миттєво.

Ціна: Одні теми коштують $ 59 / рік. Або за 249 доларів можна придбати довічний доступ до всіх їх преміальних тем.

17. аТеми

aТеми

aThemes пропонує широку колекцію прекрасно оформлених тем WordPress. Їх теми класифікуються на портфелі, журнали, новини, бізнес та ніші блогу.

Усі їх теми прості у налаштуванні та зручні для початківців. Їх тематична документація є потужною та сучасною з останніми змінами.

Ціна: Початкова вартість однієї теми становить 59 доларів. Якщо ви хочете отримати довічний доступ до всіх їх тем, це коштує 249 доларів.

18. Теми Горила

Теми Горила

Gorilla Themes пропонує стильні універсальні теми WordPress. Теми оснащені корисними функціями та плагінами. Ці ресурси гарантують отримання повного пакету для вашого веб-сайту.

Їх теми розроблені для мандрівників, агентів нерухомості, новинних організацій, журналів, музикантів та автомобільного бізнесу. Їх теми повністю оптимізовані для SEO та для початківців.

Ціна: Початкова вартість однієї ліцензії веб-сайту становить 49,95 дол. США на рік. Ви можете отримати необмежену ліцензію на веб-сайт за $ 149,95 / рік.

19. Дизайн Анаріель

Анаріель Дизайн

Anariel Design має сучасну колекцію преміальних тем WordPress. Усі їх теми можна легко інтегрувати з іншими плагінами та послугами WordPress. Їх теми поділяються на категорії, включаючи портфоліо, ресторани, некомерційні організації, благодійність, моду, стиль життя та особисті блоги.

Їх теми мають стильні макети та дизайни для всіх типів веб-сайтів. Усі їх теми гнучкі та прості в налаштуванні.

Ціна: Одні теми коштують 59 доларів. Ви можете отримати доступ до їхнього плану членства за всіма темами за 149 доларів США (1 раз), а потім 10 доларів США на місяць, що рухаються вперед.

20. ГермесТеми

HermesThemes

HermesThemes пропонує невелику колекцію преміальних тем WordPress для готелів та підприємств, що стосуються готелів, таких як курорти, B&Bs, гуртожитки і т. Д. Усі їх теми чудово оформлені і містять функції, які підтримують цілі гостинності.

Їх теми готові до перекладу завдяки WPML і можуть використовуватися для створення багатомовних веб-сайтів. Налаштована тема проста та легка.

Ціна: Початкова вартість ліцензії на один сайт становить 249 доларів щорічно. За $ 349 / рік ви можете отримати ліцензію на багато сайтів.

21. Теми двигуна

EngineThemes

EngineThemes – це сучасний магазин тем WordPress. Вони пропонують стильні теми WordPress для роботи двигунів, оголошень, агентів з нерухомості та журналів. Для додаткових функцій ви можете використовувати їх додаткові додаткові плагіни.

Усі їх теми мають привабливі кольори, типографіку та привабливий дизайн макетів. Панель параметрів теми проста у використанні та робить налаштування без зусиль.

Ціна: Ліцензія на один сайт коштує 89 доларів. Ви також можете отримати тематичні пакети за доступними цінами.

22. FloThemes

FloThemes

FloThemes – відома тематична компанія WordPress з глянцевою тематикою фотографії. Їх теми корисні для фотографів, художників, портфоліо та творчих підприємств. Макети прості та зручні для зображення для професійного відображення ваших фотографій.

Інші функції включають типографіку, кольори та вбудовані макети. Вони пропонують потужну документацію, яка допоможе налаштувати ваш веб-сайт.

Ціна: Ліцензія на один сайт коштує 279 доларів. Дві ліцензії на сайт коштують 449 доларів. Ви також можете придбати їхні послуги, як-от розробка веб-сайтів, за доступною ціною.

23. AudioTheme

AudioTheme

AudioTheme – популярний магазин тем WordPress. Як випливає з назви, вона має приголомшливу колекцію тем WordPress для веб-сайтів музичних блогів, гуртів, співаків, барабанщиків та аудіоконтенту. Їх особливості актуальні для музичної індустрії: аудіо- та відеорозділи, дискографія, майбутні концерти, події тощо.

Налаштування теми просте, навіть якщо ви не дотепні. Для редагування теми можна скористатися користувачем WordPress за допомогою попереднього попереднього перегляду.

Ціна: Початкова вартість однієї теми становить 69 доларів США на рік. Ви можете придбати їхній план “Усі теми” за $ 129 / рік.

24. WPCasa

WPCasa

WPCasa має сучасну колекцію тем WordPress, спеціально розроблених для підприємств нерухомості. Їх особливості теми побудовані так, щоб відповідати веб-сайтам нерухомості. Найпоширеніші особливості – це списки майна, управління агентами, розширений пошук тощо.

Ви можете використовувати їх додаткові додатки, щоб додати більше функцій на ваш веб-сайт. Усі теми WPCasa повністю настроюються та легко налаштовуються.

Ціна: Одні теми коштують 49 євро. Ви можете отримати їхні доповнення з однією темою за 69 євро.

25. Теми мачо

Теми мачо

Macho Themes – це тематичний магазин WordPress для медичних, стоматологічних та інших тем, що базуються на здоров’ї. Їх теми включають такі корисні функції, як типографія Google Fonts та власні фони. Усі теми мають сміливі кольори, потужний дизайн та нескінченну гнучкість.

Інші важливі особливості їх тем – це потужна система навігації для вашого колонтитула та колонтитула. Всі теми легко налаштувати та оптимізувати SEO.

Ціна: Початкова вартість ліцензії на один сайт становить 59 доларів. Ви можете отримати їх довічний план членства за 119 доларів.

26. Покажіть теми

ShowThemes

ShowThemes має невелику колекцію тем подій WordPress. Вони є популярним тематичним магазином, який спеціалізується на тематиці, що базується на подіях, створеній для створення однієї зацікавленої сторінки або веб-сайтів для багатьох подій.

Вони пропонують красиві кольори та дизайни з кожною темою. Усі їх теми надзвичайно гнучкі та прості у використанні. Параметри теми можна керувати за допомогою налаштованого програмного забезпечення WordPress.

Ціна: Початкова вартість однієї теми – 89 доларів. Якщо ви хочете придбати всі їх теми за допомогою їхнього порталу підтримки, тоді це коштує 189 доларів.

27. Таємничі теми

MysteryThemes

MysteryThemes – це вдосконалена тематична компанія WordPress з універсальною тематикою. Ви можете використовувати їх теми для розробки та створення будь-якого веб-сайту. Усі їх теми готові до електронної комерції та пропонують демо-програму встановити в один клік, щоб почати миттєво.

Вони пропонують преміальні функції з кожною темою, включаючи вдосконалену типографіку, кольорові схеми тощо. Їх теми прості у використанні та зручні для початківців.

Ціна: Одні теми коштують 55 доларів. Ви можете отримати план “Усі теми” за 189 доларів.

28. Теми SecondLine

Теми SecondLine

Теми SecondLine пропонує різноманітні стильні, сучасні теми для подкастів для веб-сайтів WordPress. Їх теми включають функції та інструменти для підтримки вмісту, що стосується подкастів. Ви також можете додати кнопку відтворення з подкастами, щоб користувачі могли слухати ваші подкасти в Інтернеті.

Усі теми включають підтримку аудіо та відео. Їх теми можуть бути інтегровані з будь-якими плагінами WordPress для додаткових функцій. Налаштування тем є простим та гнучким.

Ціна: Одні теми коштують $ 59 / рік. Ви можете отримати довічний доступ до всіх тем за $ 389.

29. Вгору теми

UpThemes

UpThemes – це чудовий тематичний магазин WordPress для придбання преміальних багатоцільових тем. Їх теми класифікуються на музику, групи, фотографію, благодійність, некомерційні організації, журнали, новини та інші ділові ніші. Іншими словами, ви можете створити будь-який веб-сайт, використовуючи їх теми.

Найпомітніші функції включають макети заголовків, кольори, фони та спеціальні віджети. Усі їх теми постачаються разом з Beaver Builder, щоб ви могли миттєво створити власні цільові сторінки.

Ціна: Окремі теми коштують 125 доларів на рік.

30. AppThemes

AppThemes

AppThemes – це професійна тематична компанія WordPress, яка пропонує різноманітні красиві теми. Їх теми створені для журналів, оголошень, новин, дощок робочих місць, бізнес-каталогів, блогів та веб-сайтів малого бізнесу. Вони також пропонують шаблони для створення сайтів купонів.

Усі їх теми легко налаштувати, завдяки гнучким параметрам та можливостям. Їх теми оптимізовані під SEO та швидкість.

Ціна: Початкова вартість однієї теми становить 69 доларів. Ви можете отримати всі їх теми за 199 доларів.

31. Піксельна

Піксельна

Pixelgrade пропонує сучасні, елегантні теми WordPress. Їх теми розроблені для новин, журналів, блогів подорожей, продовольчих блогів та інших веб-сайтів, що цікавлять вміст. Усі теми мають сміливі кольори та професійні макети.

Що стосується функцій, то їх теми мають чітку типографіку, спеціальні логотипи, фони тощо. Усі теми Pixelgrade надзвичайно гнучкі та прості у налаштуванні.

Ціна: Початкова вартість однієї теми – 99 доларів США на рік. Якщо ви хочете отримати довічний доступ до всіх їх тем, це коштує 189 доларів.

32. Теми WPlook

Теми WPlook

WPlook – це магазин тем WordPress з якісними, складними темами. Вони відповідають вимогам розробників, дизайнерів та початківців користувачів, пропонуючи теми, які можна використовувати для створення фотографій, подій, блогів, портфелів та некомерційних веб-сайтів.

Усі теми WPlook прості в установці та зручні для початківців. Їх теми підтримуються професійною підтримкою.

Ціна: Ви можете отримати доступ до всіх їх тем за 87 доларів на рік. Якщо ви хочете отримати довічний доступ до всіх їх тем, то це коштує 247 доларів.

33. Тема довіри

Тема довіри

ThemeTrust – це преміальна тематична компанія WordPress з невеликою колекцією стильних тем. Їх теми спеціально розроблені для портфоліо, агентства, розповіді про історію та особисті блоги.

Усі пропоновані теми мають спеціальний логотип, прекрасну типографіку, функції, пов’язані із вмістом тощо. Їх теми легко налаштувати і їх можна налаштувати за допомогою живого налаштування WordPress.

Ціна: Одні теми коштують 58 доларів.

34. Теми Царство

Теми Королівство

Themes Kingdom – це тематичний магазин WordPress для багатоцільових тем. Їх теми мають функції для портфоліо, креативних сайтів та блогів. Усі їх теми повністю відповідають і пропонують власні фони, щоб отримати необхідні результати.

Крім того, їх теми мають надзвичайно чітку типографіку, оптимізацію зображень тощо. Усі теми легко налаштувати, а електронна комерція готова продавати свої продукти в Інтернеті.

Ціна: Початкова вартість однієї теми становить $ 59 / рік. Ви можете отримати доступ до їх членства в усіх темах за $ 89 / рік.

35. ТемаСтоп

ТемаСтоп

ThemeStop пропонує унікальну колекцію стильних, барвистих тем WordPress. Їх теми класифікуються на фотографії, креативи, блоги, журнали, подорожі та бізнес-ніші.

Вони мають інтеграцію соціальних медіа, оптимізацію Google Adsense, підтримку електронної комерції та готові до перекладу для створення багатомовних сайтів. Налаштована тема проста та легка.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі магазини тем WordPress, щоб придбати ідеальну тему. Вам також може сподобатися наш список найкращих безкоштовних веб-хостингових послуг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map