36 найкращих бізнес-тем WordPress для вашого веб-сайту (2020)

кращі теми WordPress бізнесу


Шукаєте найкращі теми WordPress для малого бізнесу? Для веб-сайту малого бізнесу вам знадобиться тема, яка може професійно демонструвати ваші товари та послуги.

У цій статті ми поділимося найкращими темами WordPress для малого бізнесу.

Вибір бізнес-теми WordPress

WordPress – найкращий розробник веб-сайтів на ринку. Вибір правильної теми WordPress для веб-сайту вашого малого бізнесу є важливим завданням. Але, маючи стільки платних і безкоштовних тем WordPress там (десятки тисяч), важко вибрати найкращу бізнес-тему WordPress для ваших потреб. Перш ніж витрачати гроші на тему WordPress або вкласти свій час на розробку веб-сайту вашого бізнесу, вам потрібно переконатися, що ви підбираєте тему WordPress, яка підходить саме вам..

Ми також створили список найкращих тем WordPress, якими ви можете скористатися. Зверніться до них.

Давайте розглянемо функції, на які слід звернути увагу у ідеальній бізнес-темі WordPress:

1. Простота:

Можливо, ви захочете вибрати найяскравішу тему WordPress, яку ви знайдете, але натомість слід зосередитись на простоті. Виберіть гладку та просту бізнес-тему WordPress, яка дозволяє зосередити увагу на вашому бізнесі та сприяє підвищенню зручності використання відвідувачів вашого веб-сайту..

Складна тема WordPress не тільки буде відволікати користувачів, але також може сповільнити ваш веб-сайт.

2. Чуйний:

Користувачі відвідуватимуть веб-сайт вашого бізнесу з кількох різних пристроїв, таких як робочий стіл, планшет чи мобільний телефон. Отже, вам потрібно переконатися, що тема WordPress буде добре виглядати на всіх пристроях, отже, чуйна тема. Переконайтесь, що ви вибрали тему WordPress, зручну для мобільних пристроїв, щоб збільшити ваш трафік та SEO.

3. Підтримка плагінів:

Краса використання WordPress полягає в тому, що ви можете отримати доступ до 50 000+ плагінів WordPress, які додають додаткової потужності та можливостей на ваш веб-сайт. Переконайтесь, що ви вибрали тему WordPress, яка підтримує всі популярні плагіни, такі як Йоаст SEO, W3 Загальний кеш, WPForms, і більше.

4. SEO дружні:

Навіть якщо тема виглядає добре, вона все одно може генерувати погано закодований HTML, що може призвести до поганого SEO для вашого веб-сайту. Переконайтеся, що розробник теми для вибраної вами теми сказав, що їх сторінки оптимізовані для SEO.

5. Підтримка:

Ви також хочете вибрати тему бізнесу WordPress, яка пропонує вам велику підтримку, якщо вона вам потрібна. Багато преміальних тем WordPress пропонують документацію та 1 рік підтримки електронною поштою.

Не забудьте поглянути на огляди теми WordPress. Є безпека в цифрах; якщо багато людей використовують і користуються темою WordPress, це безпечна ставка, що це буде хорошим вибором і для вас.

Ви можете перевірити відгуки на безкоштовні теми WordPress в офіційному каталозі тем WordPress.org, натиснувши на обрану вами тему, а потім натисніть на Бачити все у розділі Рейтинги.

wordpress-тема-огляди

Якщо ви вибираєте тему на сторонній ринку, вони зазвичай відображатимуть відгуки і на своєму веб-сайті.

Тепер, коли ви знаєте, на що звернути увагу в бізнес-темі WordPress, вибирати найкращу тему для свого веб-сайту буде набагато простіше.

Перш ніж почати, не пропустіть цю статтю про найкращі та популярні тематичні магазини WordPress.

Тепер погляньте на найкращі теми WordPress для веб-сайтів малого бізнесу.

1. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro – це прекрасна тема WordPress, створена спеціально для веб-сайтів для малого бізнесу та корпорації. Він заснований на темі “Генезис”, яка дає цій темі міцну основу. Enterprise Pro оснащений вбудованими розділами для відображення ваших послуг, вибору вмісту, профілів команди та іншого.

Він постачається з повним шириною навігаційного меню, користувацьким повзунком зображення та необмеженою кольоровою гамою. Ви можете скористатися інструментом “Настроїти”, щоб редагувати тему та швидко додавати вміст.

Отримайте тему Enterprise Pro сьогодні!

БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП: Enterprise Pro + 35 Інші теми StudioPress!

Хочете спробувати БЕЗКОШТОВНО всі теми преміум-класу StudioPress, включаючи Enterprise Pro?

Підписуючись на WP Engine, найкраще керований сервіс WordPress, ви отримуєте фреймворк Genesis та ВСІ теми StudioPress безкоштовно (ціна понад 2000 доларів!)

Отримайте всі 35+ тем БЕЗКОШТОВНО з WP Engine »

2. Діві

Тема Divi

Divi – це відмінна тема WordPress, яку легко адаптувати для веб-сайту вашого малого бізнесу. Тема інтегрується з популярними плагінами WordPress, щоб розширити функції та параметри вашого сайту.

Divi випускається у 2 смаках: Тема Divi та Divi Builder (плагін).

The Тема Divi найкраще для користувачів, які хочуть зробити налаштування, використовуючи один із 100+ повних пакетів веб-сайтів, які входять разом із темою.

The Плагін Divi Builder працює з будь-якою темою, найкраще для користувачів, які хочуть використовувати її поряд з іншими темами.

Він постачається з готовими шаблонами сторінок, повними повзунками фонових повзунків, ефектами паралакса, шаблонами заголовків та багато іншого. Divi простий у налаштуванні та пропонує преміальні функції для веб-сайтів малого бізнесу.

Отримайте тему Divi вже сьогодні!

3. Природна тема

Природна тема

Ви ведете бізнес, який тісно співпрацює з навколишнім середовищем? Тоді ви можете спробувати Природна тема за органічними темами.

Ця тема ідеально підходить для природних брендів. Він постачається з кількома додатковими шаблонами сторінок, такими як Слайд-шоу, Ліва бічна панель, 3-стовпець і портфоліо.

Отримайте природну тему вже сьогодні!

4. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro – це приголомшлива тема WordPress для веб-сайтів для малого бізнесу, корпоративних чи професійних служб. Він побудований на основі Genesis і використовує вбудований конструктор сторінок для додавання функцій. Тема включає готові шаблони сторінок, форми підписки на розсилку, підтримка контактних форм тощо.

Він пропонує повний екран повзунка зображення з кнопкою заклику до дії. Він має необмежені кольорові параметри, готові віджети, спеціальні параметри теми та потужне меню навігації.

Отримайте тему Executive Pro вже сьогодні!

5. Поплавок

Поплавок

Float – потужна тема WordPress, розроблена спеціально для веб-сайтів малого бізнесу. Він постачається з готовим до використання розробником сторінки для швидкого запуску вашого веб-сайту.

Вона включає в себе шаблони сторінок, піктограми соціальних медіа, нескінченні кольорові схеми, паралаксальні ефекти, гарні параметри фону та інше.

Отримайте тему Float сьогодні!

6. Ультра

Ультра

Ultra – ідеальна тема WordPress для веб-сайтів малого бізнесу. У ньому є вбудовані макети, за допомогою яких можна створити веб-сайт на ваш вибір за найкоротший час. Ви можете використовувати потужний конструктор сторінок, щоб додати функції та вміст на своєму веб-сайті.

Інші помітні функції включають в себе декілька меню навігації, користувацькі віджети, необмежену колірну схему, панель параметрів спеціальних тем, макет теми на одній сторінці та багато іншого. Ultra повністю оптимізований для швидкість та продуктивність.

Отримайте тему Ultra сьогодні!

7. Гутен

Гутен тема

Чи відчуваєте ви потребу в швидкості? Гутен – це легка, найяскравіша, швидка тема, оптимізована для того, щоб забезпечити низький час завантаження вашого сайту. Ще краще? Час, який ви витратите на створення свого веб-сайту, також буде невеликим завдяки їх простому у користуванні інструментом для налаштування та інтеграції з найпопулярнішими плагінами для створення сторінок..

Отримавши налаштування, ви можете налаштувати макети заголовків, макети колонтитулів, макети блогу та будь-що інше, до чого потрібно додати свій особистий штрих. Або ви можете скористатися однією з їхніх безлічі заздалегідь складених макетів, якщо не хочете розробляти свій сайт з нуля. Крім того, ця універсальна тема оснащена безкоштовним повзунком домашньої сторінки.

Тема Guten готова до перекладу і її можна використовувати з WooCommerce для створення інтернет-магазину. Якщо ви розробник, вам також сподобаються кілька гачків та фільтрів Гутен для додавання у спеціальний код.

Отримайте тему Guten сьогодні!

8. Присутність

Присутність

Наявність – це сучасна та професійна тема WordPress для веб-сайтів малого бізнесу. Його можна використовувати в багатьох бізнес-нішах, таких як нерухомість, готелі та курорти, ресторани, музика та інше. Налаштувати його легко та пропонує демонстраційні програми для швидкого запуску вашого веб-сайту.

Він містить готові розділи веб-сайтів для членів команди, про, портфоліо, послуги, відгуки та контактну форму. Тема присутності чудово працює з усіма сторонніми розробниками сторінок для легкої настройки.

Отримайте тему присутності сьогодні!

9. Роксіма

Роксіма

Roxima – стильна тема WordPress з преміальними можливостями для вашого малого бізнесу та корпоративних веб-сайтів. Він пропонує власні варіанти тем, кілька макетів сторінок, готові віджети області тощо.

У комплекті є готові розділи домашньої сторінки для клієнтів, портфоліо, продукти, послуги та членів команди. Для швидкого налаштування веб-сайту можна скористатися інструментом налаштування тем, що працює в реальному часі.

Отримайте тему Roxima сьогодні!

10. Business Pro

Бізнес Pro

Business Pro – прекрасна тема малого бізнесу WordPress. Він пропонує потужні вбудовані функції, такі як користувацькі відеозаписи та зображення, віджет відео та зображень, розділ із вмістом тощо.

Крім того, на головній сторінці представлено кілька областей, готових до віджетів, для демонстрації ваших продуктів та послуг. Тема має підтримку електронної комерції, щоб легко створити інтернет-магазин.

Отримайте тему Business Pro сьогодні!

11. Астра

Астра Бізнес

Astra – це швидка багатоцільова тема WordPress для веб-сайтів для малого бізнесу. Він постачається з десятками початкових сайтів, які ви можете імпортувати лише одним клацанням миші, щоб швидко запустити свій бізнес-сайт, не починаючи з нуля..

Тема сумісна з конструкторами перетягування сторінок, щоб ви могли легко налаштувати або створити власні цільові сторінки. Архітектура кодової бази Astra дотримується кращих практик SEO, а також забезпечує необхідну розмітку схеми, яка вам потрібна.

Отримайте тему Astra вже сьогодні!

12. OceanWP

OceanWP

OceanWP – це безкоштовна багатоцільова тема WordPress, яку ви можете використовувати для створення веб-сайту малого бізнесу для будь-якої ніші. Він має імпортер демо-контенту за 1 клік та сотні готових сайтів.

Особливості теми включають підтримку RTL та перекладу, розширення преміум-класу та інтеграцію розробників сторінок. Він також безперешкодно інтегрується з WooCommerce, щоб ви могли швидко та легко створити сайт електронної комерції.

Отримайте тему OceanWP сьогодні!

13. Запуск

Стартап

StartUp – це елегантна тема WordPress для веб-сайтів малого бізнесу. Він має зображення заголовка на повну ширину з коротким текстом привітання та кнопками із закликом до дії.

Він оснащений декількома налаштуваннями в прямому редакторі WordPress, щоб ви могли налаштувати свій сайт, не перемикаючись між редактором та попереднім переглядом. Також тема включає вбудовані спеціальні віджети для домашньої сторінки та цільових сторінок.

Отримайте тему StartUp сьогодні!

14. Престиж

Престиж

Престиж – це преміальна тема для малого бізнесу WordPress, створена спеціально для готелів та підприємств гостинності. Він дозволяє відображати великі фотографії, сміливі заголовки та представлений вміст на вашому сайті.

Тема має декілька шаблонів спеціальних сторінок для демонстрації визначних пам’яток, пакетів, сторінки блогу тощо. Він оснащений простим адміністратором для налаштування кольорів, шрифтів та фону.

Отримайте тему “Престиж” вже сьогодні!

15. Агенція Pro

Агенція Pro

Agency Pro – це вражаюча багатоцільова тема WordPress, яка найкраще підходить для малого бізнесу та маркетингових агентств. Він оснащений фоновим зображенням на повноекранному екрані та гнучкими розділами домашньої сторінки.

Тема містить кілька варіантів компонування, включаючи повна ширина, бічні панелі, 2-стовпчасті та 3-стовпчасті конструкції. У ньому є три області віджетів домашньої сторінки, щоб швидко додавати ваші товари та послуги.

Отримайте тему Agency Pro сьогодні!

16. Адвент

Адвент

Advent – це фантастична багатоцільова тема WordPress, яку ви можете використовувати для веб-сайту малого бізнесу. Це повністю чуйна тема, яка однаково чудово виглядає на всіх розмірах екрану та пристроях.

Особливості теми включають в себе липке навігаційне меню, збільшувальне скло для зображень товару, контактну форму, сумісність з WPML, інтеграцію соціальних медіа, прекрасну типографіку та імпортер демонстраційного вмісту в один клік.

Отримайте тему Advent сьогодні!

17. Вигідність

Вигідність

Вигідність це безкоштовна тема WordPress із дивовижними можливостями для розробки веб-сайту для малого бізнесу. Він повністю підтримує плагін для розробника сторінок сайту Origin для швидкого налаштування та простого налаштування.

Він постачається з власною макетів сторінок, параметрами кольорів, супровідними плагінами тощо. Vantage також дозволяє легко інтегрувати службу ділових телефонів до свого веб-сайту.

Отримайте тему Vantage вже сьогодні!

18. Кьон

Koehn

Koehn – класична бізнес-тема WordPress для архітекторів, будівельників, підрядників та агентів з нерухомості. Він поставляється з повністю перетягуванням домашньої сторінки та спеціальними віджетами вмісту.

Тема має гарний та мінімальний макет із чорно-білим кольором, що робить ваш вміст добре помітним для користувачів. Він пропонує гнучкі настройки WordPress для відображення вашого портфоліо роботи.

Отримайте тему Koehn сьогодні!

19. Hestia Pro

Гестія

Hestia Pro – це красива і багатоцільова тема WordPress, яку можна легко використовувати для створення веб-сайтів для малого бізнесу. Домашня сторінка повністю розміщена під вікном, тому ви можете перетягувати функції, щоб швидко налаштувати та налаштувати веб-сайт.

Він містить фон паралакса, спеціальні віджети, повзунки зображень, піктограми соціальних медіа та параметри кольорів. Це дуже настроювана тема з преміальними функціями для веб-сайту вашого малого бізнесу.

Отримайте тему Hestia Pro сьогодні!

20. Креатіво

Креатіво

Як випливає з назви, Creativo – це тема WordPress для творчого бізнесу. Він пропонує декілька макетів сторінок, скіни тем, шаблони заголовків, кольорові параметри та фони паралакса.

Він повністю підтримує WooCommerce, тому ви можете легко запустити інтернет-магазин. Сюди також входить перетворювач сторінок перетягування, додаток-супровід для функції чату в реальному часі, тип вмісту онлайн-портфоліо тощо.

Отримайте тему Creativo вже сьогодні!

21. Потенца

Потенца

Potenza – це бізнес-тема WordPress для малого бізнесу та корпоративних веб-сайтів. Він пропонує преміум-функції для розробки домашньої сторінки за допомогою вбудованого конструктора сторінок. Спеціальний повзунок домашньої сторінки дозволяє демонструвати ваші популярні публікації та сторінки.

Крім того, у ньому є власні віджети, макет сторінки, параметри кольорів, потужні налаштування теми та багато іншого.

Отримайте тему Potenza сьогодні!

22. Амаріліс

Амаріліс

Amaryllis – прекрасна тема WordPress для малого бізнесу в галузі електронної комерції. Він підтримує WooCommerce поза коробкою, а це означає, що ви можете легко створити інтернет-магазин. Амаріліс відрізняється чіткістю типографія, велике зображення заголовка, розділ продуктів тощо.

Він включає в себе макет для домашньої сторінки на основі віджетів, тому ви можете просто перетягувати функції. Це повністю оптимізовано та легко налаштувати.

Отримайте тему Amaryllis сьогодні!

23. Екран

Екран

Екран це безкоштовна бізнес-тема WordPress для веб-сайтів малого бізнесу. Він містить кілька шаблонів заголовків, готову віджет домашню сторінку та ефекти паралакса.

У ньому є спеціальні віджети, макети сторінок, параметри кольорів тощо. Це проста і проста у використанні тема WordPress.

Отримайте тему Screenr сьогодні!

24. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro – стильна тема WordPress, розроблена спеціально для веб-сайтів малого бізнесу. На домашній сторінці він укомплектований фоновим зображенням повної ширини. На зображення можна додати текст та кнопку із закликом до дії.

Він включає потужний конструктор сторінок, який можна використовувати для створення власних макетів для домашньої сторінки та цільових сторінок. Він підтримує шрифти Google, декілька повзунків, бічні панелі тощо.

Отримайте тему Moesia Pro вже сьогодні!

25. Ampersand

Ampersand

Якщо ви шукаєте просту, але сучасну тему WordPress, то Ampersand – це правильний вибір. Він постачається з двоколонним макетом, декількома розділами вмісту, зображенням заголовка тощо.

Він пропонує власні макети сторінок, окрему сторінку блогу, шаблони цільових сторінок та інші корисні функції преміум-класу для веб-сайту вашого малого бізнесу.

Отримайте тему Ampersand сьогодні!

26. Зробіть

Зробіть

Зробіть – ще одна безкоштовна тема WordPress для веб-сайту вашого малого бізнесу. У ньому є вбудований конструктор сторінок, який можна використовувати для створення власного макета.

Він включає в себе кілька готових до використання шаблонів для швидкого запуску вашого веб-сайту. Налаштувати програму легко та чудово працює з усіма сторонніми плагінами WordPress.

Отримайте тему Зробити сьогодні!

27 Береза

Береза

Береза ​​- це сучасна бізнес-тема WordPress з ідеальними преміум-функціями для веб-сайту вашого малого бізнесу. Він постачається з гарною типографією, користувацьким логотипом, повзунком зображення та гарним навігаційним меню.

Вона також включає в себе кілька вбудованих розділів на домашній сторінці для клієнтів, портфоліо, відгуки, послуги тощо. Для редагування та налаштування теми ви можете скористатися інструментом живого налаштування.

Отримайте тему берези сьогодні!

28. Digital Pro

Digital Pro

Як випливає з назви, Digital Pro – це тема WordPress для малого цифрового бізнесу, медіа агентств, заходів та конференцій, корпоративних офісів. Він побудований на основі Genesis Framework і пропонує корисні функції, такі як зображення заголовка на повноекранному екрані на домашній сторінці з текстом та кнопкою із закликом до дії.

Він постачається зі спеціальними віджетами, вибором кольорів, меню навігації, макетами сторінок та панеллю параметрів теми для зручного налаштування..

Отримайте тему Digital Pro вже сьогодні!

29. Структура

Структуру

Struct – це приголомшлива тема WordPress для малого бізнесу, стартапів та цифрових агентств. Він постачається з конструктором сторінок перетягування та перетягування, домашньою сторінкою, що базується на повністю віджетах тощо.

Крім цього, він також містить готові розділи на домашній сторінці, щоб продемонструвати ваше портфоліо, послуги, поширені запитання, відгуки та послуги професійно.

Отримайте тему Struct сьогодні!

30. Вершина

Вершина

Вершина це проста та безкоштовна бізнес-тема WordPress, яка підходить для вашого малого бізнесу та корпоративних веб-сайтів. Він має плоский шаблон, власні макети та гарний дизайн.

Тема повністю підтримує шрифти WooCommerce та Google для чіткої типографії.

Отримайте тему Pinnacle вже сьогодні!

31. Наркос

Наркос

Наркос – це сучасна та професійна тема WordPress для всіх видів веб-сайтів для бізнесу, включаючи здоров’я, фітнес, кроссфіт-тренажерний зал тощо. Він має багато преміальних функцій для веб-сайту вашого малого бізнесу, включаючи паралаксальні ефекти на домашній сторінці, зображення в заголовку на повну ширину, віджети заснований макет та власні шаблони сторінок.

Він також включає розділи домашньої сторінки для відгуків, членів команди, про, портфоліо тощо. Налаштувати його легко і можна налаштувати за допомогою налаштовувача тем живої теми.

Отримайте тему Наркоса сьогодні!

32. Венчурність

Венчурне підприємство

Venture – це відмінна тема WordPress, яка підходить для малого бізнесу. У ньому є перетворювач сторінок перетягування, який дозволяє швидко запустити ваш веб-сайт. Домашня сторінка базується на віджетах, що дозволяє легко додавати функції та контент.

Venture повністю підтримує WooCommerce. Інші помітні функції включають повзунок домашньої сторінки, користувацький логотип, меню навігації, кольорові схеми тощо.

Отримайте тему Venture сьогодні!

33. Кут

Кут

Angle – це преміальна бізнес-тема WordPress, розроблена спеціально для веб-сайтів малого бізнесу. Він оснащений вбудованим конструктором перетягування сторінок, за допомогою якого можна швидко додавати функції та вміст.

У ньому є вбудовані розділи для відгуків, портфоліо, клієнтів, про, контакт тощо. У куті є кілька макетів, щоб легко створити цільові сторінки.

Отримайте тему Angle сьогодні!

34. Атластське агентство

Атласт Агентство

Атласт Агентство є ідеальною темою WordPress для фрілансерів та агентств. Ця безкоштовна тема дозволяє швидко створити унікальний дизайн для вашого сайту. Ви також можете легко встановити демо-дані лише одним клацанням миші. Ця тема також поставляється з необмеженими слайдами та 4 різними розділами компонування для портфоліо.

Atlast Agency готова до перекладу і повністю сумісна з WPML та іншими багатомовними плагінами. Ця тема чутлива, тобто ваш сайт відмінно працює на будь-якому пристрої. Найкраще, що тема є абсолютно безкоштовною і доступна для завантаження з сховища WordPress.org.

Отримайте тему агентства Atlast сьогодні!

35. Запуск бізнесу

Запуск бізнесу

Запуск бізнесу є ще однією багатоцільовою темою для всіляких агентств та фрілансерів. Ця тема оснащена конструктором перетягування, який допоможе вам самостійно налаштувати свої сторінки та макети, не наймаючи професійного розробника.

Ви можете імпортувати демонстраційний вміст лише одним клацанням миші, так що ви зможете швидко та легко запустити свій сайт. Тема запуску бізнесу сумісна з Builder сторінок Elementor та плагіном WooCommerce.

Отримайте тему “Стартап бізнесу” вже сьогодні!

36. Калій

Калій

Калій – це тема креативного портфоліо, яка допомагає продемонструвати свою роботу найкращим способом, який ви завжди хотіли. Kalium постачається з великою кількістю демо-версій, які допомагають швидко створити веб-сайт без необхідності створювати його з нуля.

Одні з цікавих особливостей теми Kalium:

 • Незабаром & обслуговування: Захоплюйте відвідувачів ще до того, як ви фактично запускаєте свій сайт. Також ознайомтесь із цим списком плагінів WordPress, які незабаром з’являться.
 • 15+ стиль заголовка: Вибирайте із широкого спектру стилів заголовків.
 • 30+ типів елементів портфоліо: За типи позицій портфоліо ви можете вибрати спосіб показу вашої роботи на вашому сайті.

Отримайте тему Kalium сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі бізнес-теми WordPress для малого бізнесу. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як заробити гроші за допомогою інтернет-блогів та дешевих преміальних тем WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map